PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,3 Ltr kietuju daleliu filtras BEDA



bombike.lt
2015.04.28, 23:34
Draugai, draugaujantis su su auto tehnika , kaip siulote isspresti sia beda ? (uzsidege zenkliukas kuris mano supratimu rodo kad uzsikises kietuju daleliu filtra kuris laaabai brangus) gal kas chraisleri turit ? ar teko susidurti su sia beda? gal imanoma kaipnors isoperuoti is automobilio si filtra? vaziavimas didelemis apsukomis jau isbandytas -deja

Arnas
2015.04.29, 00:13
Koks tai zenkliukas? Kokias klaidas rodo?

zaliaakis
2015.04.29, 07:37
Pora kartu buvo bandyta, išėmus išplauti su aukšto spaudimo srove(kercheriu). Aišku idejiniais tikslais :D . bet rezultatas buvo dziuginantis ;)

bombike.lt
2015.04.29, 12:00
aciu labai uz atsakyma kas dar ka zino ?
2819

Arnas
2015.04.29, 14:32
Cia joks kietuju daleliu filtras. Cia yra paprasta "Check engine" lempute, kuri gali rodyti praktiskai bet kokia klaida. Paziurek su raktu kokias klaidas meta, tada zinosi ka taisyt.
p.s. Beje, kietuju daleliu filtro is viso pas benzinus nebuna, yra tik katalizatorius.

oleg
2015.04.29, 17:28
kaip padariti diagnostika(raktu) https://www.youtube.com/watch?v=HKeZkJl3jv4

BOSAS
2015.04.29, 20:19
Draugai, draugaujantis su su auto tehnika , kaip siulote isspresti sia beda ? (uzsidege zenkliukas kuris mano supratimu rodo kad uzsikises kietuju daleliu filtra kuris laaabai brangus) gal kas chraisleri turit ? ar teko susidurti su sia beda? gal imanoma kaipnors isoperuoti is automobilio si filtra? vaziavimas didelemis apsukomis jau isbandytas -deja
Kas cia tau pasaku pripasakojo
Si masina turi tik katalizatoriu kietu daleliu filtrai tik pas dyzeli buna ir tai ne pas visus

bombike.lt
2015.04.29, 21:59
aciu jau issiaiskinau kame beda, na as nelabai nusimanau apie bezininius variklius nes iki siol tik dizelius vairuodavau , ir vojageri dizeli norejau pirkti bet kadangi jie labai nepatvarus teko benza rinktis

brolisvilkas
2015.04.30, 19:59
aciu jau issiaiskinau kame beda, na as nelabai nusimanau apie bezininius variklius nes iki siol tik dizelius vairuodavau , ir vojageri dizeli norejau pirkti bet kadangi jie labai nepatvarus teko benza rinktis

ei, kas užblokavo Bosą????? Bosai, sako dyzeliai labai nepatvarūs! :)

BOSAS
2015.05.01, 18:18
aciu jau issiaiskinau kame beda, na as nelabai nusimanau apie bezininius variklius nes iki siol tik dizelius vairuodavau , ir vojageri dizeli norejau pirkti bet kadangi jie labai nepatvarus teko benza rinktis
Sis posaskis apie dyzeli visiskai is pirsto lauztas.
Reikia nupirkus masina technini aptarnavima koks priklauso atlikti, o ne kazkokias pasakas skleisti.
Skirtumas tarp dyzelio ir benzo kad sis techninis aptarnavimas dyzeliu brangesnias apie 50-70 proc. cia labai grubiai

O benzai irgi byra motorai. Pabandyk gauti 3.8 motora pamatysi kiek ju srotuose yra.
Bet benzai byra del tu paciu priezasciu kaip ir dyzeliai NUO NEPRIEZIUROS.

bombike.lt
2015.05.01, 19:16
na tikoousiu man 3,3 benzas geriausias spremdimas......tikousiu :)

Mindas112
2015.05.02, 09:13
na tikoousiu man 3,3 benzas geriausias spremdimas......tikousiu :)
3,3 ir 3,8 techniniu ir konstrukciniu požiūriu tokie patys,skiriasi tik kubatūra,o byra jie abu vienodai retai.

Raimisz
2015.05.03, 08:23
Neklausyk aferistu meistru chekas uzsidega jei baje mazai kuro buna man taip aiskino susitabilskina ir ten kazKas

Raimisz
2015.05.03, 08:24
Varikliai sudini kiek teko girdeti iki naujesniu kur 2.8 eina

Arnas
2015.05.03, 09:47
Neklausyk aferistu meistru chekas uzsidega jei baje mazai kuro buna man taip aiskino susitabilskina ir ten kazKas

Cia tipo lietuviskai?

BOSAS
2015.05.03, 10:36
3,3 ir 3,8 techniniu ir konstrukciniu požiūriu tokie patys,skiriasi tik kubatūra,o byra jie abu vienodai retai.
Kai priziurimi gerai varikliai tai jokie nebyra.
Nesvarbu kokio gamintojo.

BOSAS
2015.05.03, 10:37
Neklausyk aferistu meistru chekas uzsidega jei baje mazai kuro buna man taip aiskino susitabilskina ir ten kazKas
Del kuro lygio bake cia yra visiska netiesa.