PDA

Žiūrėti pilną versiją : Oro pagalves smugio daviklis



jabba
2015.04.22, 20:51
Sveiki,turiu probema, uzsidege oro pagalves lempute. nuvaziavau pas eletrika,kompas rodo kad smugio daviklis kaltas,kuris yra priekyje po buferiu. teko girdeti kad labai retai jie genda,bet man visad nutinka taip ir dar pavargau ieskoti,pasirodo deficitas....gal kam teko susidurti su tokia problema. aciu visiems.

Aidas
2015.04.22, 21:34
bus kontaktai gave dregmes , nekarta yra buve . gal uzteks isvalyti , yra teke keisti su visa jungtimi , nes supuvo nepagydomai .

ramuz
2015.04.22, 21:34
recall'as lyg buvo sitam reikalui per chrysler, pabandyk ieškot kaip tai atliekama.. ir mokėt nereiks.. :)

tata
2015.04.23, 19:47
turėjau ir aš tokią problemą. paėmiau iš šroto už 70 LT ir viskas susitvarkė. o atrodė visai be itartinų žymių kad būtų kas blogai su kontaktais

eimis74
2015.04.23, 22:00
Reik daryt diagnostika, jei rodo kad daviklis, tai reiktu sukeist vietom ir tikrint vel. Man buvo abu davikliai ir abi fiskes gatavos. Fiskiu pirkt negavau, davikliams tiesiogiai prilitavau laidus, ir viskas puikiai.

jabba
2015.04.26, 18:57
pakeiciau davikli ir susitvarke, teko papluseti kol gavau. srote 20 euru,naujas 42 eurai. beje pries keiciant reikia nuimti akumo klema. aciu visiems.

Pajuris
2015.04.28, 10:00
Aš pieš porą metų aprašinėjau problemą ir jos sprendimą. Keičiau abu daviklius po priekiniu buferiu. Fiškės buvo geros. Vieną daviklį išardžiau, kad pasižiūrėti kas ten nutiko ir radau vandens kalkių pėdsakus ant mikroschemų ir takelių.