PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,3 Ltr Stabdant gesta variklis



niko
2015.03.31, 13:00
Sveiki, visu pirma, labai džiaugiuosi, kad radau šią bendruomenę, gal padėsit išsiaiškint problemą
Taigi variklis su dujom, keturi varomi, automatas
Važiuojant viskas gerai, tik stabdant kartais užgęsta variklis. Jeigu prieš stabdant įjungiu neturalą, viskas gerai. Kartais išsijungia ir šiaip numetus gazą. Kas čia gali būti per problema? Kur ieškot kirminų? Labai ačiū už atsakymus.
P.S. Kur geriausia vežt remontuot kaune? Gal yra koks voyagerių specas?

provokator
2015.03.31, 14:08
yra. Bosas, kitaip Auksciausia pavara.

driusa
2015.03.31, 22:03
Tuščios eigos varikliukas arba aukštos įtampos grandinė. Gal dar dėžė gali, bet čia jau Boso zona :D

Audriusas
2015.04.01, 09:08
Ar benzinu irgi gesta, ar tik dujomis, kokia duju iranga?

niko
2015.04.01, 15:45
Ar benzinu irgi gesta, ar tik dujomis, kokia duju iranga?

Ačiū visiems už atsakymus,
Gesta dujomis tai tikrai, buvau įsitikinęs, kad gesta ir ant benzo, bet vakar važinėjau nemažai ant benzo tai negeso. Dujos šlanginės, yra aparačiukas, kuris rodo E arba G ir skaičius kažkokius. Nelabai suprantu ką ten rodo apart raidžių, ištikro.
Tiesa būna, kad užgesus reikia ilgokai pasukt starterį...

Ar galiu kažkaip pats patikrinti ar tuščios eigos varikliukas ir aukštos įtampos grandinė funkcionuoja normaliai?

mafo
2015.04.01, 16:27
Ačiū visiems už atsakymus,

Ar galiu kažkaip pats patikrinti ar tuščios eigos varikliukas ir aukštos įtampos grandinė funkcionuoja normaliai?

Tai jau patikrinai - ant benzo... viskas normaliai :D Varyk pas dujininkus, manyčiau.

Audriusas
2015.04.02, 10:35
As ir manau kad duju iranga reikia sureguliuot ir uzdegimo sisitema perziuret.

Kmantas
2015.11.15, 22:34
Panaši ir pas mane su dyzeliuku problema, tik atkreipiau dėmesį - kiek teko mieste staigiau stabdyt negęsta, bet va greitkelyje nuo šimto stabdant staigiau iki 80 ar 70 užsidega check engine , tepalo lempute ir dar kažkokios atrodo nepamenu. iš pradžių galvojau, kad dėl akumuliatoriaus, nes jis neprisuktas buvo, prisukus ta pati bėda.. Čia paskaičius peršasi nuomonė dėl aukštos įtampos grandinės?

P.S. vieną kartą užgeso ne stabdant, o išvažinėjant iš Vilniaus ir užvažiavus ant provėžų gerai mašiną pasiūbavo ir geso variklis.. Po tokio užgesimo užsikurti problemų nėra, tiesiog riedi ir užsikuri per naujo ir tesi kelione..
Tai kaip suprantu su elektra kažkas?

Darukas
2015.11.15, 23:13
Kur pas dyzelius būna aukštos įtampos grandinės?:%-}

Kmantas
2015.11.16, 08:42
Kur pas dyzelius būna aukštos įtampos grandinės?:%-}

Aš nežinau. :D
Pirmą kartą gyvenime sėdžiu prie dyzelio ir tik pradedu mokytis apie mašinaas (!?)

BOSAS
2015.11.16, 20:47
Sekmes mokantis.
Nes kolkas tai geri anegdotai gaunasi

Arnas
2015.11.16, 21:37
Ačiū visiems už atsakymus,
Gesta dujomis tai tikrai, buvau įsitikinęs, kad gesta ir ant benzo, bet vakar važinėjau nemažai ant benzo tai negeso. Dujos šlanginės, yra aparačiukas, kuris rodo E arba G ir skaičius kažkokius. Nelabai suprantu ką ten rodo apart raidžių, ištikro.
Tiesa būna, kad užgesus reikia ilgokai pasukt starterį...

Ar galiu kažkaip pats patikrinti ar tuščios eigos varikliukas ir aukštos įtampos grandinė funkcionuoja normaliai?
Neprisigalvok nesamoniu. Vaziuok pas dujininkus ir tvarkyk reduktoriu.

Kmantas
2015.11.17, 08:45
Sekmes mokantis.
Nes kolkas tai geri anegdotai gaunasi

Žinau, kad dabar klouno vaidmenyje esu, bet gal kada kažką ir išmoksiu..

BOSAS
2015.11.17, 18:37
Žinau, kad dabar klouno vaidmenyje esu, bet gal kada kažką ir išmoksiu..
Jei mokysiesi zinoma, kad ismoksi.