PDA

Žiūrėti pilną versiją : Stow 'n Go ir Swivel 'n Go



palengwa
2015.02.24, 23:10
sveiki, kol kas esu potencialus voyager'ių vadeliotojas ir gerbėjas. Ruošiuosi pirki beveik 2010 grand voyager touring 2,8 CRD.
jau krūvą laiko praleidau šiame forume ir man visvien kyla klausimų ir neaiškumų (kaip sakau pas nepatyrusį daug baimių ir dar daugiau klausimų)

radau vis kažkur pasibarsčiusių postų apie šias dvi sistemas. Gal būtų galima jų garbei naują temą pakurt, bo mano žaliom akim, tai labai aktualu.

1. Stow 'n Go - rodos užgimę dar 2005 m. tik ilguose modeliuose. Tai sistema leidžianti sėdynėms gražiai sugulti į grindis, tokiu būdu iki pat vairuotojo atsiranda ideali vientisa krovininė erdvė.

2. Swivel 'n Go - užgimė 2008 m. Tai sistema suteikianti galimybę antrai eilei sėdynių pasisukti 180 laipsnių kampu (veidu į trečią eilę) plius pasistatyti staliuką.

tai tiek aš nečiupinėjęs galiu tikrų dalykų apie tas sistemas parašyt. Tikiuosi išplėsim šią temą iki visiško aiškumo "žaliems"

Mindas112
2015.02.24, 23:21
Swivel'n Go sėdynės nesudėtingai išsiima,tik yra kiek sunkokos.Vietos jas apsukus tarp 2-os ir 3-ios eilės nedaug.Kiek žinau,modeliuose nuo 2011 m.sistema netaikoma.

palengwa
2015.02.24, 23:22
man kilo keletas klausimas dėl šių sistemų ir jų integravimo

1. ar viena iš šių sistemų visada būna Grand Voyager'iuose? ar tai priklauso nuo komplektacijos? Tarkim basic'uose nebūna, touring'uose - tik papildomai užsakius, limited'uose - visada būna?

2. kas turit auto su tokiomis sistemomis gal galėtumėt pakomentuot privalumus trūkumus? Jei įmanoma sulyginti šias dvi sistemas (gal kas ir tą ir tą yra čiupinėję)?

3. girdėjau tokį komentarą, stow 'n go susilanksčius į grindis lieka gražio lygios grindys iki vairuotojo, o swivel 'n go taip gražiai nesusilanksto - ar tai tiesa?

4. kiek peržiūrėjau video stow 'n go yra mechaninis reikalas, o swivel 'n go antra eilė mechaninis, o trečia sėdynių eilė automatinis. Ar būna dar kokių modifikacijų? Kad viskas automatika arba, kad būna ir tokių ir tokių?

5. Jūsų nuomonė - kurią rinktumėtės savo automobilyje ir kodėl?

palengwa
2015.02.24, 23:23
Swivel'n Go sėdynės nesudėtingai išsiima,tik yra kiek sunkokos.

ką turi omenyje išsiima? susilanksto į grindis? ar tiesiog fiziškai išsiima? ar turi galimybę susilankstyti į grindis?

tevas
2015.02.25, 00:49
Swivel'go tinkama tik ikimokyklinio amziaus vaikams atsisesti realybeje. Tiek Stow, tiek Swivel lietuvaiciu (ir ne tik) ertmes grindyse naudojamos duju balionam. Kas yra praktiska ir naudinga. Bet keleiviam, be abejo, labiau patiks Swivel, nes patogesnes, nei Stow "sumustiniai". Ko pasigendu modely nuo 2011.

palengwa
2015.02.25, 01:23
Swivel'go tinkama tik ikimokyklinio amziaus vaikams atsisesti realybeje. Tiek Stow, tiek Swivel lietuvaiciu (ir ne tik) ertmes grindyse naudojamos duju balionam. Kas yra praktiska ir naudinga. Bet keleiviam, be abejo, labiau patiks Swivel, nes patogesnes, nei Stow "sumustiniai". Ko pasigendu modely nuo 2011.

pardon, bet visiškai komplikuotas tavo post'as :/ daugiau klausimų kyla nei atsakymu pavyksta rast?
1. kodėl tik iki mokyklinio amžiaus vaikams? vietos prasme? patvarumo? apie ką mes?
2. gal gali argumentuoti kuom swivel patogesnės už stow? pačios sėdynės? ar čia tai, kad apsisukt gali? ar čia kas?

Mindas112
2015.02.25, 07:37
Esu turėjęs abu variantus.Swivel sėdynės į dugną nesilanksto, nes yra storos-beveik identiškos priekinėms.Jos išsiima mechaniškai , įrankių nereikia-yra spec. fiksatoriai.Kadangi jos išsiima su masyviu padu ,ant kurio sukinėjasi, yra sunkokos.Jausmas sėdint kaip ir pirmoje eilėje, nors ,pvz, nuo 2011m ir stow sėdynės yra patobulintos formos ir patogios (2008 stow neteko važiuoti). Ikimokykline sėdyne swivel pavadinta todėl, kad iš jos sėdimosios dalies pasikelia paaukštinimas-"integruota vaikiška kėdutė". Trečios eilės elektrifikuota sėdynė komplektuojasi 'Limited" versijoje. Renkantis dyzeli atpuola dujų balionų montavimo vieta II eilės sėdynių duobėse, taigi galima išnaudoti stow funkciją. Swivel variantų yra gerokai mažiau rinkoje. Ar swivel, ar stow, reikia įvertinti, ar dažnai bus lankstomos sėdynės į dugną. Jei kartą metuose, planuojant pernakvoti mašinoje kur nors prie ežero ar pan., rinkčiausi patogesnes swivel ( esant reikalui,jas galima palikti namie ar pan.). Galinė eilė lieka stow, beje, swivel versijoje taip pat yra II-os eilės duobė daiktams, kurią galima išnaudoti.

palengwa
2015.02.25, 09:44
Swivel sėdynės į dugną nesilanksto, nes yra storos-beveik identiškos priekinėms.Jos išsiima mechaniškai , įrankių nereikia-yra spec. fiksatoriai.Kadangi jos išsiima su masyviu padu ,ant kurio sukinėjasi, yra sunkokos.

tikrai tikrai nesilanksto? šitas video https://www.youtube.com/watch?v=CBuaW98ncpE klaidinantis... čia rodo abu variantus. Skirtingose mašinose?

Darukas
2015.02.25, 10:44
Taip, skirtingose mašinose. Video suklijuotas iš skirtingų mašinų.
Atkreipk dėmesį i keleivio saugos diržą 0:45 ir 1:00 laiku ir pamatysi skirtumą, kad tai tikrai kitos mašinos.

iGince
2015.02.25, 14:03
As tik pasiulysiu sau uzsiduoti klausima, kodel Swivel nutraukta nuo 2011m.
Atsakymas toks..... neatitinka saugos reikalavimu.
Taigi..... Sekmes renkantis. :)

brolisvilkas
2015.02.25, 15:26
pardon, bet visiškai komplikuotas tavo post'as :/ daugiau klausimų kyla nei atsakymu pavyksta rast?
1. kodėl tik iki mokyklinio amžiaus vaikams? vietos prasme? patvarumo? apie ką mes?
2. gal gali argumentuoti kuom swivel patogesnės už stow? pačios sėdynės? ar čia tai, kad apsisukt gali? ar čia kas?

Tamsta, Palengwa, kažkaip nelengvai čia su tavim. Swivel'n'Go - analogiškos vairuotojo sėdynei, tik gali sukioti. apsisukus veidu į trečią eilę, pamačius dailią merginą, gali kilti noras minimum pasibučiuoti - veitos, kaip ir sakė tėvas, nebent mokyklinio amžiaus vaikams. Į grindis nelenda. Stow'n'Go - patogumas kaip trečios eilės. Susilanksto į grindis. Antros eilės sėdynės - mechaninis valdymas abiejų tipų. Skūra - kokia nori - medžiaga, oda arba limited oda. Trečia eilė - susilanksto į grindis, mechaniškai arba automatizuotai - priklausomai nuo komplektacijos (kiek mačiau, tik limiteduose buvo, bet tikėtina, kad opcija galėjo būti ir touringe esant pageidavimui).
Kas ką renkasi - priklauso nuo poreikių. Swivel norėčiau dėl stalo, bet kadangi II;III eilėj per 2 metus važiavau gal 2 kartus, tai kažkaip nesigailiu, kad rinkausi stow. Stow rinkausi, nes prilenkus jas, nors ir su bakais dugne, galima normaliai miegoti su čiužiniu, tad keliaujant tinka.

palengwa
2015.02.25, 16:22
brolisvilkas :) net neabejoju, kad daugeliui čia juokingai paprasta viskas apie voyager'ius atrodo :) pardon už smalsumą, bet man daug neaiškių vietų dar liko :) bet juk čia ir yra ta vieta kur galima beveik viską išsiaiškint :)

turiu tave pataisyt, Swivel 'n Go yra apsisukančios, o Stow 'n Go susilanksto į grindis. Aš suprantu, kad tą ir norėjai pasakyt, bet paskui toks pat dundukas kaip aš perskaitys ir vėl blaškysis nežinodamas kas yra kas.

dar įdomumo dėlei dėl Stow'n Go, kad visiems būtų info. Esi įsidėjęs dujas į tas ertmes kur turėtų susilankstyt sėdynės? Kokio litražo balionas? ir jis visiškai netrukdo stow 'n go sistemos funkcionalumui? Visų tokia patirtis?

brolisvilkas
2015.02.25, 16:45
brolisvilkas :) net neabejoju, kad daugeliui čia juokingai paprasta viskas apie voyager'ius atrodo :) pardon už smalsumą, bet man daug neaiškių vietų dar liko :) bet juk čia ir yra ta vieta kur galima beveik viską išsiaiškint :)

turiu tave pataisyt, Swivel 'n Go yra apsisukančios, o Stow 'n Go susilanksto į grindis. Aš suprantu, kad tą ir norėjai pasakyt, bet paskui toks pat dundukas kaip aš perskaitys ir vėl blaškysis nežinodamas kas yra kas.

dar įdomumo dėlei dėl Stow'n Go, kad visiems būtų info. Esi įsidėjęs dujas į tas ertmes kur turėtų susilankstyt sėdynės? Kokio litražo balionas? ir jis visiškai netrukdo stow 'n go sistemos funkcionalumui? Visų tokia patirtis?

pardon - pasitaisiau :)
Dujų balionai telpa ~45L į vienos sėdynės vietą. Viso ~90 L. Kartais ir kiek didesnius sukiša. Pas mane 2x45L. Užsipila ~82L (priklausomai kaip plūdes sugeba palenkti). sėdynės jau nebesulenda į dugną. Maximum ką galima tada pasiekti, tai atlenkti jas vertikaliau, bet į dugną jau niekaip.

mapukis
2015.02.25, 17:11
pardon - pasitaisiau :)
Dujų balionai telpa ~45L į vienos sėdynės vietą. Viso ~90 L. Kartais ir kiek didesnius sukiša. Pas mane 2x45L. Užsipila ~82L (priklausomai kaip plūdes sugeba palenkti). sėdynės jau nebesulenda į dugną. Maximum ką galima tada pasiekti, tai atlenkti jas vertikaliau, bet į dugną jau niekaip.

Aš savo atveju dviejų dujinių balionų vieną dėjau vietoj atsarginio rato, kitą į vienos sėdynės ertmę (keleivio pusės). Abu balionai 46L. Užpylimas nemodifikavus ~74L. Tokį poelgį guodžiu save, jog vieną sėdynę gal daugiau kartu sulenksiu į vidų, nei panaudosiu atsraginį ratą. (Į medį pabeldžiu). Plius įpratimas nuo senesnio T&C, kad ar taip ar taip jos nėra. O jei ir reikės "zapaskės", tai būnant ~90% kelio LT, gal nebus problemos, kad kažkas ją privežtų. O likusi ertmė vairuotojo pusėj labai gerai kaip daiktadėžė tarnauja. Ir patogu nuo vairo nulipus kažką pasiimt jei reikia. Ir visokie langų skysčiai, vaistinėlės ir panašiai nesimėto salone ar bagažinėj. Ko gero svarbiausia bagažinėj, nes norint sulankstyt ar išlankstyt sėdynes nereikia tų daiktų iš vieno kampo ar galo permetinėt į kitą.

Kas liečia patogumą - tai ilgensėj kelionėj man net patogiau sėdėt vidurinėj eilėj ant Stow'n'Go sėdynių, nei priekyje. Jos pakankamai žemos, atsitraukus į galą tai vietos išsidrėbt per akis. Aišku 3 eilė sėdynės nesėdėta. Nes, kad važiuot, kaip "mikriukuj in užusienį" ar kažkur toliau su 6-7 keleviais, niekad nevažiuoju :) Taigi ir sėdėjimui ir daiktams vietos daugiau nei reikia.

Mindas112
2015.02.25, 18:06
tikrai tikrai nesilanksto? šitas video https://www.youtube.com/watch?v=CBuaW98ncpE klaidinantis... čia rodo abu variantus. Skirtingose mašinose?

Blin,juk rašiau,kad esu turėjęs abu variantus...

Olius
2018.04.06, 13:28
Pas mane Swivel 'n Go sedynes, tai keli pastebejimai:
1. Labai gerai, kad sedynes patogiai issiima(nezinau ar graziai issiima tos, kur i dugna sulenda, nes abiejose ertmese po baliona dazniausiai stato ir joms ner kur pasislept), bet jos zaraza sunkios nest :D
2. Staliuko ir to koto neturiu kur det(kai sedynes normalioj pozicijoj), nes jo vietoj yra balionas,tai keliavo i graza, nes vistiek 99% jo nenaudoju, o bagazinej jis man barska ir uzima vieta..
3. Visada sunku ilyst i galine eile dideliam zmogui.
4. Apsukus vidurines sedynes kojoms vietos mazai, ir laaaabai sunku paskui islipt is masinos.
5. KILIMELIAI, blin ar man cia vienam ta beda, nes tie standartiniai guminiai kilimeliai penktukui man netinka, nes butent tos sedynes flasmases trukdo graziai paklot vidurini kilimeli, gal kas zino ar buna tu kilimeliu butent pritaikytu tokioms sedynems? :(

juozavas
2019.07.01, 23:32
Sveiki, mano stow and go viena iš sėdynių nebesusileidžia į dugną. Užsilenkia atlošas, užsiverčia visas "sumuštinis" - ir fsio, nesilenkia į dugną. Pasvyra kokiu ~30° kampu ir viskas, bijau stipriai lenkt, nes kažkas neleidž. Gal kas kokių patarimų?

iGince
2019.07.02, 07:44
Patarimas vienas. Ardyt ir ziuret. Kažkuri spyna matyt ne atsirakina....

Dziugesiukas
2019.07.02, 16:01
Sveiki, mano stow and go viena iš sėdynių nebesusileidžia į dugną. Užsilenkia atlošas, užsiverčia visas "sumuštinis" - ir fsio, nesilenkia į dugną. Pasvyra kokiu ~30° kampu ir viskas, bijau stipriai lenkt, nes kažkas neleidž. Gal kas kokių patarimų?

Gal porankis kazkuris ar abu neuzlenkti? :D Arba gal atloso neprispaudzia prie sedimos vietos?

lerunas
2021.03.20, 17:41
Sveiki. Nesinori daryt naujos gijos. Bandžiau ieškot smulkesnių išmatavimų 2011 - 2015 TC. Koks atstumas yra nuo žemės iki slenksčio, atsisėst į antrą eilę. Sėdynės susileidžia į grindis, tai tikriausiai grindys aukščiau palyginus su mano 2001 metų Vonia?