PDA

Žiūrėti pilną versiją : Kvapelis



Sauliuss
2015.01.22, 22:07
Idomu ar ziema ir kiti jauciate kvapeli lyg sviltu kazkas? Pas mane buvo ir praeita ziema, kai gatves gausiai barstomos druskos misiniu. Isvada, kad tas brudas patenka ant ikaitusio duslintuvo ar katalizatoriaus ir skleidzia ta kvapa. Pradzioje maniau, kad kažkur laidai svyla ar suportai uzstrige, bet pavaziavus rajoniniu apsnigtu keliu, kur drusku tikrai nera - kvapas dingsta

eimis74
2015.01.22, 22:15
Gali but kad peciukas kiauras, tai tokiu svilesiu ir pasmirsta. Ar langai nerasoja?

Sauliuss
2015.01.23, 00:05
Gali but kad peciukas kiauras, tai tokiu svilesiu ir pasmirsta. Ar langai nerasoja?

Langai nerasoja, peciukas neturetu svilti, nes kaip minejau, ta smarve jauciama tik vaziuojant gausiai "pabarstytu" asfaltu. Ir pagrinde jauciama tik sustojus sankryzoje ar apskritai tik sustojus

mafo
2015.01.23, 08:13
Langai nerasoja, peciukas neturetu svilti, nes kaip minejau, ta smarve jauciama tik vaziuojant gausiai "pabarstytu" asfaltu. Ir pagrinde jauciama tik sustojus sankryzoje ar apskritai tik sustojus

Tu nemanai, kad tai susiję su tavo stabdžių trinkelėmis?

Sauliuss
2015.01.23, 11:00
Tu nemanai, kad tai susiję su tavo stabdžių trinkelėmis?

Neatmetu ir sio varianto, nors lyg ir nekaista.

mafo
2015.01.23, 11:29
Neatmetu ir sio varianto, nors lyg ir nekaista.

Pauostyk po gero pastabdymo visus ratus, greit apibėgęs :) Būna, kad trinkelės pačios tiesiog smirda, nebūtinai dėl kaitimo o jei ne tai tai gal kitą šaltinį užjausi. Na būt gerai, kad kas nufilmuotų iš šono būt idomu pažiūrėt kaip atrodo.

Sauliuss
2015.01.23, 11:42
Pauostyk po gero pastabdymo visus ratus, greit apibėgęs :) Būna, kad trinkelės pačios tiesiog smirda, nebūtinai dėl kaitimo o jei ne tai tai gal kitą šaltinį užjausi. Na būt gerai, kad kas nufilmuotų iš šono būt idomu pažiūrėt kaip atrodo.

Nezinau kaip jos nesmirdejo puse metu, po pakeitimo, o dabar, kai gausiai laistoma drusku misiniais, staiga pasmirdo.
O del apuostymo - jau dariau ta, tikiuosi niekas nefilmavo :) Visgi, jei kas pastebejo panasu efekta, susijusi su keliu barstymais, parasykit, bus ramiau

rrenaldas
2015.01.23, 20:00
Pas mane ir paskutiniu metu jaučiasi lengvas lyg svylančios gumos kvapas iš automobilio. Tik nelabai galiu identifikuoti ar tas kvapas nuo duslintuvo (ties auto viduriu) ar nuo priekinių stabdžių kaladėlių (ratai nekaista, stabdo gerai)

Sauliuss
2015.01.23, 22:11
Pas mane lyg is desines puses,ten kur duslintuvas

rrenaldas
2015.01.23, 23:04
pas mane ir iš dešinės pusės, bus nuo duslintuvo...