PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,3 Ltr Nesuka starteris



Edgaras777
2014.12.22, 20:18
Sveiki. Gal galit kas patarti kur ieskoti bedos. Pasukus rakta nesuka starterio, girdisi tik rele. Nuemus ir uzdejus klema užsiveda. Jei vel uzrakini masina ir po kurio laiko bandai kurti, vel ta pati istorija(bang) Pakeite siandien suzadinimo laida, nes pasak serviso tai buvo gedimas, bet po keliu valandų paaiškėjo, kad ne.

viktismo
2014.12.22, 20:32
gali buti kad spina,uzvedimo.

vejas666
2014.12.23, 12:05
jeigu rele ciksi tai prie ko cia spyna? , as tai itarciau elektromagneta (pritraukeja). arba sepeteliai prikirmije. pabandyk vienas su rakteliu sukt ,o kitas kazkuo bamtelt per startery

STAFAS
2014.12.23, 14:20
Sveiki. Gal galit kas patarti kur ieskoti bedos. Pasukus rakta nesuka starterio, girdisi tik rele. Nuemus ir uzdejus klema užsiveda. Jei vel uzrakini masina ir po kurio laiko bandai kurti, vel ta pati istorija(bang) Pakeite siandien suzadinimo laida, nes pasak serviso tai buvo gedimas, bet po keliu valandų paaiškėjo, kad ne.

Buvo ir pas mane lygiai tokia pati bėda,jau esu forume kažkur rašes ir klausinėjes apie toki gedima.Išbandziau viska:restauravo starteri,pakeiciau spynele,tvarkė generatoriu.Bet kaip sako pinigai buvo išmesti i bala,kadangi viskas pasikartodavo ir nesukdavo starteris nei iš vietos.Budavo atrodo kad jau gerai, bet po savaitės vėl nesuka starteris ir girdedavosi tik tas rėlės garsas.Akumo klemas kai nuimdavau ir palaikydavau kokias 5 minutes vėl uzsikurdavau.Praėjo gal jau kokie 4 mėnesiai ir dabar viskas gerai,kadangi nupirkau nauja akomuliatoriu.Buvo paprasta bėda akumo gedimas,bet jo meistrai (!?) neitarė.Buvau Kaune net pas 2 akomuliatoriu meistrus sako akumas tikrai geras,tik mažokai krauna 14,1.Tad teko deti papildoma krovimo rėle,bet pasirodo neten visi bėdos ieškojo (notknow).Pabandyk pasikeisti žmogau AKOMULIATORIU nes man tai tikrai padėjo,o bėda buvo lygiai tokia pati.Jau 4 menesiai tokios problemos nėra.AČIU už dėmesi (roll)

STAFAS
2014.12.23, 14:30
Susirask mano gija,ten aš tokios pat bėdos ieškojau :D
http://www.voyager.lt/showthread.php?2548-Neu%C5%BEsiveda-ir-meta-p1685-klaida

Edgaras777
2014.12.23, 15:51
Gryzau ka tik is elektriko. Pasirodo ,kad nebeateina minusas i ta starterio rele,nors ji ciksejo (notknow) Atvede laikinai laideli nuo kebulo ir bedos tam kartui baigtos. Reiks tik toliau ieskoti ar reliu dezej sudege kokia gija,ar kazkur giliau. Aciu uz mintis kur ieskoti bedu :) O del akumo, tai buciau susinervines jei pusmecio senumo mopar akumas butu uzlinkes:D