PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,8 Ltr Elektronika



Porkis
2014.12.03, 18:45
Sveiki turiu tokia beda su elektronika kazkas tik nezinau kas,buna kartais kai pasuki rakta i uzdegimo momenta tai neuzsidega jokios lemputes ir kai uzvedi ar vaziuoji neveikia nei spidometras nei tachometras ir beja nerodo nei kilometrazo nei pavaru,kas turi kokiu minciu kaip sutvarkyti?

Daranius
2014.12.03, 20:06
Sveiki turiu tokia beda su elektronika kazkas tik nezinau kas,buna kartais kai pasuki rakta i uzdegimo momenta tai neuzsidega jokios lemputes ir kai uzvedi ar vaziuoji neveikia nei spidometras nei tachometras ir beja nerodo nei kilometrazo nei pavaru,kas turi kokiu minciu kaip sutvarkyti?

klaidas diagnostika rodo kažkokias?

ar anksčiau buvo kažkas panašaus? gal remontas koks buvo atliktas prieš tai?

Porkis
2014.12.04, 13:27
Klaidu jokiu diagnostika nerodo apart to kad truksta ABS bloko pas mane o visa kita su elektronika gerai

apchy
2015.01.12, 20:09
sveiki,
turiu ir as panasiu problemu :)
zodziu uzvedus masina, viskas veikia gerai variklis, visi elektronikos prietaisai, bet po kokiu 10sec. uzgesta magas, nebepucia ventiliatorius, neveikia valytuvai, uzgesta duju perjungejo visos lemputes, variklis pradeda pulsuoti, apsukos sokineja. Uzgesini vel uzvedi vel tie patys simptomai, nu ir taip kelis kartus uzvedi uzgesini ir susitvarko, beje pastebejau, kad tokie bajeriai buna kai dregnesnis oras kaip dabar, kada buvo -18 tokiu nesamoniu nebuvo. Siuo metu dega check'as rodo klaida 131, tai cia kaip suprantu lamda? Bet man ir aksciau uzsidegdavo ir jokiu simptomu nebudavo...tiesa kartais budavo, kad prie sankryzos uzgesdavo ant duju.
Tai cia pas ka man reiktu vaziuoti? pas dujininkus ar pas elektrikus? blogiausia, kad kol pas juos nuvaziuosiu jokiu bedu nebebus...
Gal kas zino kur Vilniuje gerai diagnostika daro?
Aciu :)

viktismo
2015.01.13, 19:17
sveiki,yra buve 2 kartus ir man ,kad neveikia lempos ar posukiai ir spidikas.bet veliau visdelto uz luzo kompas.gerai kad jie ne brangus.

apchy
2015.01.13, 19:38
kompas tai cia ta saugikliu deze po kapotu desinej pusej salia akumo? Ir ar ji nuo bet kokio 3.8 tinka?

awdrius
2015.01.14, 20:17
nea tai tokia metaline dėžutė dešinėje pusėje prie žibinto2564
kompas tai cia ta saugikliu deze po kapotu desinej pusej salia akumo? Ir ar ji nuo bet kokio 3.8 tinka?

apchy
2015.01.26, 09:25
nu va nebesikuria :( visada kurdavosi spol abaroto, dabar isvis jokiu zenklu, kad kurtusi, starteris suka, bet tik ant tusciu....niekada nebuvo, kad prastai kurtusi, vakar gryzau is siauliu i vilniu vakare, be jokiu problemu, o sendien jokiu gyvybes zenklu :(
aisku kaip suprantu gali buti bet kas...
neisivaizduoju kam vilniuje ja parodyti, pries kelias dienas buvau i AAC servisa nuvezes, tai jie jokiu klaidu nerado :(

ramuz
2015.01.26, 10:16
nea tai tokia metaline dėžutė dešinėje pusėje prie žibinto2564

ir kiek sitas reikalas kastuoja ?

AERO_DD
2015.01.26, 13:34
aisku kaip suprantu gali buti bet kas...
neisivaizduoju kam vilniuje ja parodyti, pries kelias dienas buvau i AAC servisa nuvezes, tai jie jokiu klaidu nerado :(
Pabandyk atvažiuoti į chrysler servisa (buvome Frikcija). Ten tau turi padėti.

apchy
2015.01.27, 16:13
Pabandyk atvažiuoti į chrysler servisa (buvome Frikcija). Ten tau turi padėti.

nuveziau i AAC, nes tas chrysler servisas nu labai jau man nepatogioj vietoj nors jau nepirma karta ten noriu apsilankyti
o is AAC kolkas tylu :(

apchy
2015.02.02, 11:02
zodziu masina uzsiveda buvo kazkoks laidas nupuves prie kompo, bet auksciau minetu problemu neissprende...
kaip chrysler serviso elektrikai? vienam rekomenduotam skambinau, tai sake neturi schemu, o be ju neapsiims...

apchy
2015.02.02, 19:15
dar turiu klausima gal kas pakomentuos? :) gali del to buti kaltas generatorius? AAC bande itarti ji, bet nuemus ir nuvezus patikrinti pasake, kad geras...Chrysler servisui sendien paskambinus ir nupasakojus simptomus irgi jiems pirma mintis, kad generatorius...

Sauliuss
2015.02.02, 23:03
Pabandyk sielberauto Giedrius elektrikas

oleg
2015.02.02, 23:59
Paziurek kontaktus (predu bloke) kitoj pusej(apvertus).Didelia tikimibe kad pazaliavo )) ir dar sita patikrink "Accessory Relay"

apchy
2015.02.04, 13:08
Paziurek kontaktus (predu bloke) kitoj pusej(apvertus).Didelia tikimibe kad pazaliavo )) ir dar sita patikrink "Accessory Relay"
nu vsio susitvarkiau :)
kaip ir sakei visi ten tie laidai po bloku nupuve buvo, chrysler servisas paeme tik 45eur, AAC butu paeme 100 turbut, bent tiek paeme uz nupuvusi laida del kurio nesivede masina

senis
2015.02.17, 19:20
pas man lygiai taip pat nesikure :( Ismete klaida P0688. Problemos sprendimas: po saugikliu ir reliu bloku nupuves C4 fiskes 16 kontaktas... Rytoj baigsiu tvarkyt ir i trasa :D

Davidoff
2015.03.11, 13:57
Vilniuje su amerikonais dirba elektrikas viska sutvarko nebrangia 860010761