PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2.4 Ltr gamyklinės signalizacijos(imobilaizerio) gedimas



EOD
2014.11.08, 21:57
Sveiki,susiduriau su tokia problema,kad pradejo durniuoti mano 1997 m 2.4l. Voyageriuko imobilaizeris....uzsikuria ir užgęsta po kokiu 3 sekundziu.ir taip pastoviai.... Raktelis su pulteliu kaip supratau abu gamykliski...taigi turiu keletą klausimeliu: ar įmanoma imobila iš operuoti išviso? Ar galima pačiam su suremontuoti(kažkur skaičiau kad reikia skydelį išsiimti ir ten kažkur bėdos būna...gal ir klystu...) kadangi rankos ne iš užpakalio auga norėčiau kažkaip pats susiremontuoti....

zaliaakis
2014.11.08, 22:54
as keiciau spidometra, padejo. Atjungineji po viena detales(spida, radija,tablo lubose(jei yra) ir ttt... Atjungi ir ziuri ar uzsivedus neuzgesta ;)

Trioškis
2014.11.09, 07:27
"Chrysler Neon" 1998m. atjungiau iš viso. Žinoma nabaveikė ir durų atrakinimas - užrakinimas. Blokelis buvo po priekinio stiklo "panele".Tereikėjo, "metodom naučnova tyka" sujungti du laidelius.Paskui įmontavau dvipusę signalizaciją, ir žmonelė labai sėkmingai kurį laiką naudojosi, o po to buvo priduotas į "Kuusakoski". (Irgi sėkmingai, nes svoris geras:).)

EOD
2014.11.10, 07:01
Dėkui vyrai bandysim krapstytis (ok2)

EOD
2014.11.12, 12:32
Na skydelį pas mane buvo viskas tvarkoje....reikėjo vezt elektrikui kuris rado gedimą peciuke kažkokius laidukus perlitavo ir viskas kainavo man 100 lituku ir 2 val palikau masina.... Pats jis važinėja tokiu voyageriu tai ilgai bėdos neieškojo....jei kam reikės jo paslaugų tai 860017781 Saulius, dirba Europos prospekte,Aleksote.....

makaulius
2014.11.17, 21:52
as isprendziau beda taip: atsukdavau klimato kontroles visa skydeli atjunkdavau horizontale fiske, (kur ventiliatoriu reguliuoja, vertikalios nereik atjungt) uzvesdavau ir vel viskas budavo gerai bet problema kartojosi uzsidegdavo alarm set ir uzgesdavo. tada nupjoviau pati pirma horizontalios fiskes laideli ir pajungiau prie skydelio tokios kaip apsaugines skardos ir beda dingo.