PDA

Žiūrėti pilną versiją : Pulsuoja šviesos



dainius22
2014.10.25, 18:35
sveiki, neseniai pastebėjau kad pulsuoja šviesos (t.p. ir salono apšvietimas) dirbančiai mašinai. Matavau krovimą ant klemų, tai šokinėjo nuo 13,4 iki 14,7. Nupirkau šrotinį generatorių (atrodo kaip visiškai naujas), deja nors tokio šokinėjimo nėra (13,9-14,15), bet ant lempų akivaizdžiai matosi:hammer:. Akumas kuria puikiai, signalinė lemputė "žalia". Tik užkūrus mašiną , kol dar neduoda krovimo, šviečia tolygiai. Buvau atjungęs žvakių, kuro pašildymo, kondišino reles-jokių pokyčių:%-}. Laukiu pamąstymų.

Lnz
2014.10.25, 22:25
Pas mane taip pat siek tiek jumtamas mirgejimas ant laisvos eigos, bet davus gazo lyg ir normaliai. Pas mane slangines dujos, juntamas netolygus variklio darbas, apsukos pagrybauja, tai ir sviesos kiek pamirga. Bet krovimas nepastebejau, kad sokinetu. Siaip neturejau masinos kurioj nesijaustu mirgejimo, tai neimu i galva. :)

Arnas
2014.10.26, 09:21
sveiki, neseniai pastebėjau kad pulsuoja šviesos (t.p. ir salono apšvietimas) dirbančiai mašinai. Matavau krovimą ant klemų, tai šokinėjo nuo 13,4 iki 14,7. Nupirkau šrotinį generatorių (atrodo kaip visiškai naujas), deja nors tokio šokinėjimo nėra (13,9-14,15), bet ant lempų akivaizdžiai matosi:hammer:. Akumas kuria puikiai, signalinė lemputė "žalia". Tik užkūrus mašiną , kol dar neduoda krovimo, šviečia tolygiai. Buvau atjungęs žvakių, kuro pašildymo, kondišino reles-jokių pokyčių:%-}. Laukiu pamąstymų.

Viskas normaliai. Toks modelis...
Salone susidek LEDus - nesijaus.

sbairis
2014.10.29, 06:25
sveiki , pas mane ta pati beda, 2001 m. 2.5 d. pulsuoja sviesos, keiciau smegenis, nepadejo ,keiciau kita generatoriu taspats, idejau papildoma mase su kebulu nepadeda, meistrai siauliuose neikerta , burtai tesesi , meistrai kele rankas i virsu , viena radau meistriuka isleidau 200 litu niekas nepasikeite, gerai kad zmogus pilnas optimizmo , sako man paciam idomu kas galetu buti, jei pasiseks isspresti beda parasysiu daugiau.

sbairis
2014.10.29, 06:49
+ esu girdejas kad i generatoriu deda papildoma rele ir isveda i isore , tiesa sako vieni kad neilgai laiko jei keli uzlinks akumo nebekraus isvykus uz sienos kils rimtu nemalonumu , dar vieni meistrai pasakojo kad idejo kitos masinos generatoriu kurio viduje yra sroves lyginimo rele ??????........:idea:

Trioškis
2014.10.29, 08:12
Akumuliatoriu pilnai įkrauk, jei nepadės tada keisk.

ru22
2014.10.29, 11:33
O gal kažkuris lempų saugiklis nukepė? Man su durangu kai nudegė stopu saugiklis panašiai buvo ;)

sbairis
2014.10.30, 05:43
Akumuliatoriu pilnai įkrauk, jei nepadės tada keisk.

akuma buvau kita idejes ,niekas nesikeite ,visvien tas pats, mirkcioja

sbairis
2014.10.30, 06:05
motoristas pasakojo laidus ziurek su kebulu gal kur nedaeina, bet sviesos kaip ir visos dega , tiesa kaip kaledine eglute, per naujaka reikes varyt i centra prie eglutes ,bus vaikuciam dziauksmo :idea:

zaliaakis
2014.10.30, 06:26
mase papildomai nuo akumo pasijunk ar storesni laida dekis. Pliusa ir ... Seip jei akumas geras tai turetu uzmaitinti ir issilyginti ? Ar i lemputes bloga mase ateina(sujungimai parudyja, laidai papuve nuo dregmes ?

dainius22
2014.10.31, 13:39
Viskas normaliai. Toks modelis...
Salone susidek LEDus - nesijaus.
Salone kur ledai tikrai nesijaučia, bet tas kalėdinės eglutės efektas į jokius rėmus netelpa. Rusų forume išskaičiau, kad ši problema išsisprendžia sutvarkius kuro pašildymo elementą (jis korpuse su kuro filtru, ten prie bako). Pirmiausia reik pažiūrėt ar sveikas šios grandinės saugiklis (pas mane jis iškepes, dėjau kitą tai nespėjau įkišt kai perdegė). Kolkas toliau ieškoti neturėjau galimybių.

dainius22
2014.11.02, 09:53
Mano atveju problema išspręsta. Palindau po mašina nukirpau teno laidus ir įdėjau sveiką saugiklį (fuel heat). Ir vualia. Ekspermento dėlei dirbančiai mašinai išėmiau tą patį saugiklį ir vėl kalėdos. Jei kam padėjau galit nedėkot, tiesiog nepatingėkit aprašyti savo gedimų ir jų spendimų subtilybių.