PDA

Žiūrėti pilną versiją : Nevažiuoja ant duju



baltas
2014.10.24, 20:42
Sveiki, šiandien važinėjau mieste kaip ir visad ant dujų, stovėjau prie sankryžos ir kai reikėjo pradėt važiuot mašina nė iš vietos, perjungiau ant benzo viskas gerai važiuoja, perjungiau vėl ant dujų važiuodamas, ir kol nereikėjo niekur sustot viskas buvo gerai, bet kai tik reikia pajudėt iš vietos su dujom, mašina tiesiog nevažiuoja. Kas per problema čia tokia gal galit patart ka žėt tvarkyt?

romaas
2014.10.25, 09:31
Sveiki, šiandien važinėjau mieste kaip ir visad ant dujų, stovėjau prie sankryžos ir kai reikėjo pradėt važiuot mašina nė iš vietos, perjungiau ant benzo viskas gerai važiuoja, perjungiau vėl ant dujų važiuodamas, ir kol nereikėjo niekur sustot viskas buvo gerai, bet kai tik reikia pajudėt iš vietos su dujom, mašina tiesiog nevažiuoja. Kas per problema čia tokia gal galit patart ka žėt tvarkyt?

žėt reikia pas dujininkus, kvalifikuotus. pradžiai duju filtra pasikeisk.

AERO_DD
2014.10.25, 13:38
Arba purkštukas(-kai) uzsikimses... Vistiek manau tau reikia būtinai pas dujininkų..

wongas
2014.10.25, 13:40
Kokia dujinė įranga ? Ar dujos automatiškai nepersimeta į benziną ?
Ar užsidega chekas ?

baltas
2014.10.25, 13:48
dujos BRC, automatiskai persimeta.Chekas uzsideges, buvau pas viena meistra nenustate klaidos, o kitas sake kad reik keist lambda zonda

mafo
2014.10.27, 15:26
dujos BRC, automatiskai persimeta.Chekas uzsideges, buvau pas viena meistra nenustate klaidos, o kitas sake kad reik keist lambda zonda

Penktadienį kaip tik buvau pas dujininkus dėl panašios problemos, tik kad pas mane duodant gazo išmesdavo į benzą, išvalė sutvarkė, sakė dar tiek "š" reduktoriuje nėra matę, na sakau jog gerbiamieji dujų meistrai 100 proc Lukoil product ir nieko daugiau... Na sako paskutiniu laiku klientų iš ten kaip tik ir daugiausia :) Dabar lygtais viskas gerai. Tad prisidėčiau prie siūlančių kreiptis pas dujininkus. Tiesa užsikimšo maždaug po 20 000 km nuo dujų įrangos sumontavimo. Tiesa mano 4 kartos dujų įranga aplamai prie lamdos nepajungta pasirodo.

wongas
2014.10.28, 08:50
Patarimas. Ieškai forumuose normalaus dujininko savo mieste. (geriausiai aišku pas ką dėjai) jei pirkai su dujom. Pasižiūrėk popierius, turi būti info, kas dėjo kontaktai. Klaidos gali ir nerasti. Galimas variantas, kad paprasčiausiai programa nusimetė ir gauna klaidingus duomenis iš tavo auto. Ar perrinktas reduktorius, filtrai, purkštukai ir t.t.... Pirmoj eilėj pradėk nuo priežiūros. Kainuos kokius 150 lt. max. Bet žinosi, kad viskas perrinkta ir prieš žiemos sezoną būsi ramus.
P.S. Pas mane buvo tokia situacija, kad kompas gaudavo neteisingus duomenis ir automatiškai persijungdavo į benziną. Ir už kelių sekundžių vėl į dujas...Taip per minutę kokius 10 kartų.

baltas
2014.10.28, 17:31
Dėkui kas atsakėt, jau varysiu mašina pas dujininkus. Aš mašina nusipirkau prieš keletą menesiu, ir nusipirkes variau ja pas dujininkus kad viską per žėtų, išvalytų. Bet va kiek pavažinėjau ir nesamones prasidėjo, dar pradėjo pypsėt kad dujos baiginejas nors puse bako dar, nu grybauja viskas po biški, greičiau pas dujininkus laukiu.

wongas
2014.10.29, 08:10
Purkštukai, temperatūrinis.....arba pats vožtuvas bake. Bet greičiausiai bus purkštukai. Sumokėsi kokius 120 lt. ir pamirši.

Arnas
2014.10.29, 18:13
Kazkas yra uzsikise.

juzeg
2014.10.29, 20:16
Atsiprašau už įžūlumą, bet noriu paklausti, gal tamstelė senai tikrinai aušinimo skystčio lygį?

wongas
2014.10.30, 10:05
Ir labai taiklus "įžūlus" :) klausimas užduotas. Dažniausiai jei trūksta aušinimo labai vėlai jungia dujas. Tai yra atrodo, kad jau temperatūra didelė ir jau senokai turėjai važiuoti ant dujų, bet ........neįsijungia. Vėlavimo įspūdis.....Į tai ir reikia atkreipti dėmesį.......Taiklus klausimas.

baltas
2014.10.30, 10:58
kad dažnai važinėju ilgais atstumais, tai visada turiu bakeli mašinoj ir prieš kelione patikrinu ar nieko netruksta, viskas normoje pas mane.