PDA

Žiūrėti pilną versiją : Klimato kontrole



Raivo
2011.04.24, 17:19
Kiek neįprasta naujoji svetainė, gal kad tuščia. Nenorėjau vesti naujos temos, senajame forume irgi kažko panašaus neradau tai rašau į šią.

Problema su klima, keleivio pusėje nuolat pučia tik karštą orą, temperatūrą gali nustatyt bet kokią, niekas nuo to nesikeičia. Vairuotojo pusė ir galas veikia gerai. Nežinau ar sutapimas, bet tas pasidarė po to kai nusodinau akumuliatorių, o gal nepastebėjau kad visada tik karštas buvo, nes orai dar buvo žiemiški tai ir problema nesimatė, kai sušilo viskas "išlindo". Kaip tyčia neveikia ir vairuotojo pusės langas :D . Mieste dar keleivio pusę atsidaręs kentėt galima, bet užmiesty nelabai komfortiška atidarytu langu važiuot su švilpesiu, o saulė kaitina, klimos jungt negaliu.
Nuo ko pradėt, ar yra kokia diagnostika kad parodytų gedimo kodą ar panašiai ekrane, ketvirtuką turiu daugiau nei mėnesį, taip kad smulkmenų nežinau, dėkingas už protingus atsakymus ;) .

BOSAS
2011.04.24, 17:46
Tau reikia atjungti akumą ir pajungti po 2 - 5 min, jei tame bėda susikalibruos iš naujo jei ne rašyk pasakysiu ką toliau daryti.

SAMas
2011.06.04, 21:04
Ijungus klimato kontrole keleivio puseje kartais pasigirsta snipstimas, tai dinksta tai vel atsiranda.

BOSAS
2011.06.04, 22:51
Taip jis buna, bet siulyciau pasitikrinti freono kieki.

SAMas
2011.06.05, 10:10
Tai cia normalu kad jis kartais pasnypcia, taip visiems buna?
Del freono tai ytariu, kad truksta, nes silpnai saldo, nors pries pora men. buvo pildytas kito savininko.

Tadas
2011.06.05, 11:16
uzpildzius freona iki 1,2kg (pilnas) snypscia ir pas mane, snypste ir pries tai turetuose auto.viskas cia normalu

toposfera
2011.06.06, 08:32
Sveiki, turiu tokia beda del saldytuvo(kondicionieriaus), kai lauke karsta (25-30c) tai jis dirba labai ribota laika, atsijungia pilnai uzkaitus motorui, toks jausmas kad sudirba kazkokia savisaugos sistema tam kad numitu apkrovas nuo variklio ir atjungia man kondicionieriu, bet jei lauke 20-23c tai jis dirba kuo puikiausiai, jokiu problemu, vesu gera masinoje. Gal kam yra teke su kazkuo panasaus susidurti ir zino kaip sita liga nugaleti.

liutukas
2011.06.06, 08:58
Man keistas tas garsas, nors ir pas mane snypscia. Nevienoje kitoje masinoje (kituose modeliuose) to garso negirdejau.

xamas
2011.06.06, 10:21
Gali but kad siek tiek perdaug freono uzpilta, nuo karscio sukyla slegis sistemoj ir sistema isjungiama kad neislakstytu zarnokai :) Pabandyk pas AC meistrus nuvaziuot, kai uzkaitinsi gerai ir issijungs sistema, tegul nuleidzia truputi, turetu pasileist AC. Na cia tiek is savo praktikos...

Zydrius
2011.06.06, 12:11
Pabandyk pas AC meistrus nuvaziuot, kai uzkaitinsi gerai ir issijungs sistema, tegul nuleidzia truputi, turetu pasileist AC.
Jonavos gatve 104, šalia "Varžtų pasaulio" turėtų pažiūrėt kaip kas.

BOSAS
2011.06.06, 14:11
Reikiia ziureti ar ventiliatoriai abu dirba ir freono kieki tikrinti

BOSAS
2011.06.06, 14:13
Teoriskai turetu buti kazkas negerai su ausinimu pagr radiatoriaus, bet ir freono kiekis itakos turi, nes pereina sistema vien tik i dujine faze, skystos fazezes nelieka.

kailis
2011.06.06, 17:14
pas mane truputi leidzia freona,tai tas snipstimas paprastai atsiranda kai mazas freono kiekis.papildau pries vasara ir ok.

liutukas
2011.06.06, 23:37
Vien dujine faze nesaldytu visai. O snypstimas buvo ir tik ka uzpildzius, nuo to nepriklauso. Dar viena anomalija - matomi plika akim garai (kaip dumai) is ventiliacines angos. Pirma karta pagalvojau kad kazkas dega, bet kvapo nebuvo :D

BOSAS
2011.06.07, 06:47
saldo kol i dujine virsti nepradeda, kai pilnai pavirsta tada jau nesaldo.
Taip kad pasilieku prie savo tikrinti ventiliatoriu ir freono kieki.

ru22
2011.06.07, 08:21
Vien dujine faze nesaldytu visai. O snypstimas buvo ir tik ka uzpildzius, nuo to nepriklauso. Dar viena anomalija - matomi plika akim garai (kaip dumai) is ventiliacines angos. Pirma karta pagalvojau kad kazkas dega, bet kvapo nebuvo :D

Na tai vadinas freono sistema nesandari. Iš skystos fazės virsdamas į dujinę ir atiduodamas šalti freonas veržiasi pro maža skylutę kažkur dėl to ir matai garus-dūmus o taip pat ir garsą girdi, ne?

BOSAS
2011.06.07, 16:31
Garai tai greiciausiai nuo salcio cia tie patys kaip saldytuvo kamera, kad atidarytum. :)

Arnas
2011.06.07, 16:40
Garu matytis tikrai neturetu. Nei vienoje masinoje taip nera buve. Daugiau panasu i tai, ka sako Ru22.

BOSAS
2011.06.07, 17:11
Jei butu skyle kaip sako Ru22 tai jau senai nebutu pas ji salde ir visas salonas butu prasmirdes nuo freono.

Buna ir kitose masinose tu snypstimu ir siandiena kitoje masinoje kaip tik maciau tuos garus.
Kaip prisiminiau sia tema tai ir parasiau kas ten per garai.

petrasl
2011.06.07, 20:42
Sveiki.
Turbūt pradėsiu nuo klausimo kur važiuot remontuot kondicionierių? Kažkaip ankščiau nebuvo reikalo naudotis kindicionierium. Prieš kokias 3 diena įsijungiau, tai tas sužviegė, dingo trauka konkrečiai, bet šaldė. Nepatiko man kaip jis žviegia tai išjungiau. Šiandien vėl pabandžiau įsijungt - nebežviegė, orą putė karštą ir maža to smirdantį kažkokiais svilėsiais. Toks kvapas kaip sudegusio variklio apvijų, lako, tekstalito. Jau ir apie gesintuvą pagalvojau... Po kapotu tas pat kvapas, bet iš pirmo žvilgsnio jokių degančių, varvančių laidų nepamačiau. Kvapas lyg ir nuo generatoriaus pusės kažkur. Įtariu, kad reik elektriko-kondicionieriu speco rankų. Būsiu labai dėkingas jei ką pasiūlysit. Geriau būtų Vilniuje.
Ačiū

BOSAS
2011.06.07, 21:44
strigo kompresorius ir sudege sankaba pas tave.

SAMas
2011.06.07, 23:44
Kas idomiausiai tie snipstimai kartais girdisi net neijungus pacio kondicionieriaus, o tiktai klimato kontrole.

BOSAS
2011.06.08, 07:49
:)
Tai klimato kontrole ir ijungia tavo kondicionieriu.

Tuomet klausimas ka tu vadini kondicionieriaus ijungimu?

ru22
2011.06.08, 11:47
:)
Tai klimato kontrole ir ijungia tavo kondicionieriu.

Tuomet klausimas ka tu vadini kondicionieriaus ijungimu?

Kai klimato kontrolė įjungta, nebūtinai turi veikti kondicionierius. Ir labai keista tada iš kur tas garsas jei kondicionierius tuo metu neveikia..

BOSAS
2011.06.08, 14:42
As jau Ru22 geriau susilaikysiu nuo komentaru po tokio posto zmogaus kuris jau keleta meta vazineja su chrysleriu. ;)

PlymouthV6
2011.06.08, 15:36
Jei kondicionavimu vadiname saldymo funkcija, tai klimato kontrolei veikiant, kondicionavimas nebutinai veikia. Jei salta lauke ir klimato kontrolei uzduota vidaus temperatura aukstesne uz lauko, tai kompresorius nejungiamas, freonas necirkuliuoja, reiskia kondicionierius neveikia.
Taip butu galima isvartyti kad klimato kontrole yra ne tas pats kas ir kondicionierius. Bet bendraja prasme, tai visi zino, kad yra arba kondicionierius (sildymo+saldymo funkcija reguliuojama rankiniu budu) arba klima (ta pati sildymo+saldymo funkcija tik jau valdoma elektroninio bloko uzduodant, jam norima temperatura.)

brolisvilkas
2011.06.08, 15:43
Visiškai normalus pasakymas, kad įjungus klimato konktrolę nebūtinai turi įsijungti kondicionierius. Jei nereikia šaldyti, t.y. salono temperatūra žemesnė nei užsiduota klimato kontrolėje, tai kaip tik įsijungs pašildymas, o ne kondicionierius. Tačiau šiuo metu, sunku rast metą paroje kai salono temperatūra žemesnė, nei pageidaujama. O minėtieji garai yra visiškai normalus fizikinis procesas - atjungus kondicionierių, per atšalusią vėdinimo sistemą patenka šiltas oras iš aplinkos ir nupūtinėja šaltį likusį nuo tada kai veikė kondicionierius. Būtent, kaip ir sakė Bosas, tas pats kaip atidarius šaldiklį. :pint:

BOSAS
2011.06.08, 15:54
Palaukit nesipleciant i lankas, jei yra klimato kontrole ji pajungia kondika, net jums to nezinant prasuka siek tiek ir atjungia.
Todel ir girdisi snypstimas, jei kondiko neprasukinetu snypstimo nebutu.(kolkas kaip suprantu diskutuojam apie tai kaip atsiranda snypstimas)

Jei nustatyta i langus ir t.t.
Taip kad nereikia cia tos mistikos ir placios temos apie kondiko veikima.

ru22
2011.06.08, 16:26
Tai tada paklauskim gerbiamo problemos autoriaus SAMo ar po kondicionieriaus "prasukimo ir išsijungimo" šnypštimas dingsta ar ir toliau šnypščia?

bobo
2011.06.08, 20:19
paziurek dirbancio kondicionieriaus zarnas,jei apsala ledu-truksta freono

PlymouthV6
2011.06.08, 20:28
Bosas irgi teisybe sako, kondiskes siurblys pats isijungineja/issijungineja kas kazkiek laiko. Po issijungimo ir pas mane is po kapoto girdisi tylus cirkuliavimo garsas panasus i snypstima. Matyt veikia skysciu inercijos desniai.
Temos autorius turetu pabandyti atjungti kondicionieriaus siurblio sankabos fiskute, esancia ant siurblio. Tik tuo atveju butu galima teigti, kad snypscia net kondiskei neveikiant.

SAMas
2011.06.09, 22:27
Na vyrai tada man pasakykit kam reikalinga ta snaige nupaisyta ant klimato kontroles, kuria gali pats ijungti ir isjunkti.
As tai suprantu taip kad jei nori ijunkti saldyma (as ji vadinu kondicionieriu) paspaudi snaige, o klimato kontrole tik palaiko mano uzduota tamperatura, bet be kondicionieriaus ijingimo (snaiges) jis negali man pusti salto oro tai yra atvesinti silta ora, nors ir bus ant klimato kontroles uzduotas zema temperatura.

Tai tada paklauskim gerbiamo problemos autoriaus SAMo ar po kondicionieriaus "prasukimo ir išsijungimo" šnypštimas dingsta ar ir toliau šnypščia?
Turejai omeni po klimoto kontroles isjungimo, jei as ji visai isjungiu garsas dinksta mazedamas po 3-4 sekundziu.

Bosas irgi teisybe sako, kondiskes siurblys pats isijungineja/issijungineja kas kazkiek laiko. Po issijungimo ir pas mane is po kapoto girdisi tylus cirkuliavimo garsas panasus i snypstima. Matyt veikia skysciu inercijos desniai.
Temos autorius turetu pabandyti atjungti kondicionieriaus siurblio sankabos fiskute, esancia ant siurblio. Tik tuo atveju butu galima teigti, kad snypscia net kondiskei neveikiant.
Reikes pabandyti atjungti tik pirma reikes surasti kur randasi. Pas mene ne is po kapoto girdisi, o keleivio puseje uz stalčiaus yra ta didele juoda klimato kontroles deze.

petrasl
2011.06.10, 07:52
strigo kompresorius ir sudege sankaba pas tave.

Bosai, kaip pirštu į akį. Tas sankabos diskelis net apanglėjęs, o kompresorius visiškai nesisuka. Silberauto už kompresorių nori 2300. Kaip supratau strigusio kompresoriaus nieks neberemontuoja. Teks ieškot per savartynus. Kaip čia kad nenusipirkt tokio kuris po mėnesio irgi sustos :) ?

Tevelis
2011.06.10, 18:02
Sveiki, gal biski ne itema, bet vakar uzsipildziau kondiske ir po uzpildymo uzsidege lempukas su varikliuku. Gal turit kokiu minciu? dariau selftest bet jokio kodo neismete tik uzrase Done :hammer:

Arnas
2011.06.10, 18:32
Reikia prijungti kompa. Parodys.

BOSAS
2011.06.10, 19:52
Sveiki, gal biski ne itema, bet vakar uzsipildziau kondiske ir po uzpildymo uzsidege lempukas su varikliuku. Gal turit kokiu minciu? dariau selftest bet jokio kodo neismete tik uzrase Done :hammer:
hmm o gal kokia deze sugrybavo ?

Tevelis
2011.06.10, 20:47
hmm o gal kokia deze sugrybavo ?

Deze? nu pora kartu kazko skaudziai numete pavara :/ Gal tik sutapimas, gal nepamaciau kada uzsidege.

Tadas
2011.06.11, 09:51
Sveiki,nuo jusu snypstimo apkalbu pradejau net tevuko CRD girdet snypstimus... vazineja jau penkti metai ir sake kartas nuo karto isleidzia snypstima, neima i galva ir tiek, avensis senukas pas mane taip pat kvepuoja :D ne isimtis ir vonia... pradet visose ieskot slieku???? manau nepasimoka...

Tevelis
2011.06.16, 17:34
Hehe pas mane treciukas(96m. 2,5TD) ir snybzdavo :D bet viskas buvo (ok) o dabartinis dodge'as dirba tyliai be snypstimo :hammer:


Sveiki,nuo jusu snypstimo apkalbu pradejau net tevuko CRD girdet snypstimus... vazineja jau penkti metai ir sake kartas nuo karto isleidzia snypstima, neima i galva ir tiek, avensis senukas pas mane taip pat kvepuoja :D ne isimtis ir vonia... pradet visose ieskot slieku???? manau nepasimoka...

Arte
2011.06.23, 12:50
Sveiki, turiu viena problemele, uzkurus masina isijungia peciukas visu pajegumu, nors nustatyta ant pacio maziausio, o visai isjungus neissijungia , o pasikeicia putymo krypti. Net nezinau nuo ko pradet ziuret , ziurejau saugiklius bet visi sveiki, bandziau rele pakeist , bet taip pat nieko , tai visai isemiau kad nervu negadintu:D. Aciu uz atsakyma

liutukas
2011.06.23, 14:12
Panasu vistik i ventiliatoriaus rele, jeigu parejes tranzistorius, tai tik pasukus rakteli pradeda visu galingumu pusti, kai paprastai is pradziu nepucia o tik palaipsniui isibegeja. Zinoma gali ir kitu bedu buti. O rele pakeist bandei sena, speju naujos nepirkai, tai nerodiklis.

Deimkr
2011.06.23, 18:40
Kogero visdėlto relėj tranzas parėjo,kai man buvo sudeges tai irgi pusdavo visu pajėgumu, ojei iėjungi ,,PWR" mygtuką tai dar greičiau.Bandyk tranza pasikeisti tai visai nesudėtinga ir tranzas nebrangus, kazkur senajame forume daug prirašyta, tik neužmiršk košės užtept, o tai aš kokius keturis juos taip sudeginau.Sekmės.

Arte
2011.06.23, 22:44
Kogero visdėlto relėj tranzas parėjo,kai man buvo sudeges tai irgi pusdavo visu pajėgumu, ojei iėjungi ,,PWR" mygtuką tai dar greičiau.Bandyk tranza pasikeisti tai visai nesudėtinga ir tranzas nebrangus, kazkur senajame forume daug prirašyta, tik neužmiršk košės užtept, o tai aš kokius keturis juos taip sudeginau.Sekmės.

Dekui uz atsakyma . O Kokia kose tept ?

Deimkr
2011.06.24, 11:44
http://old.voyager.lt/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=2830&start=100 skaityk čia.

Arte
2011.06.24, 20:38
http://old.voyager.lt/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=2830&start=100 skaityk čia.

Dekui uz info viska supratau , bandysiu tvarkyt

linelka
2011.07.06, 20:25
sveiki,turiu problema,nezinau ka daryti,viabasta su kondicionierium dirba,nors kondicionierius isiungtas,vistiek saldo,kame galetu buti problema?

Vertejas
2011.07.08, 12:02
Sveiki,

"susitvarkiau" visas kondiskes skyles, uzsipildziau, bet meistras sako "nesinaudok, nes tavo kompresorius pastacius uzvesta masina su ijungta kondiske dirba nuolat ir niekada neissijungia, taip neturi buti".
Ar kas nors zinote kaip turi buti? Jei meistras teisus, kaip tvarkyti gedima?

Aciu,
Mindaugas

Arnas
2011.07.08, 15:18
Paskaityk ka parasei: "kompresorius pastacius uzvesta masina su ijungta kondiske dirba nuolat ir niekada neissijungia, taip neturi buti" .
Jei taip neturi buti, logiskai reikstu, kad kai uzvesta masina ir ijungta kondiske - kondiske turi nedirbti? :)
Jei kondiske ijungei - ji ir dirbs nuolat. Jei isjungei, bet nustatei, kad oras pustu i langus - ji dirbs automatiniu rezimu, t.y. kas minute-puse atsijungines. ;)

Vertejas
2011.07.08, 19:56
Skaitau ką parašiau ir vis dar sutinku su meistru - kompresorius tikėtina, kad turi atsijunginėti kas kažkiek laiko:
1. Pasiekus tam tikrą slėgį
2. Pasiekus tam tikrą temperatūrą
3. Teko girdėti kad voniose atsijungia dar ir numynus aksceleratorių iki dugno.
Džiaugsmas tame, kad šiandien jau aiškiai girdėjosi-jautėsi, kad kompresorius karts nuo karto atsijungia. Tik užsidegė ventiliatorių klaida (ventiliatoriai sukasi). Bet čia turbūt jau kita tema :)

Arnas
2011.07.08, 21:03
Jei ijungi kondiske - vadinasi kompresorius dirba priverstiniu rezimu visa laika.

Vertejas
2011.07.09, 08:11
Na aš daug nesiginčysiu :) Klausantis - jaučiasi kaip įsijungia/išsijungia :)

BOSAS
2011.07.11, 22:00
Skaitau ką parašiau ir vis dar sutinku su meistru - kompresorius tikėtina, kad turi atsijunginėti kas kažkiek laiko:
1. Pasiekus tam tikrą slėgį
2. Pasiekus tam tikrą temperatūrą
3. Teko girdėti kad voniose atsijungia dar ir numynus aksceleratorių iki dugno.
Džiaugsmas tame, kad šiandien jau aiškiai girdėjosi-jautėsi, kad kompresorius karts nuo karto atsijungia. Tik užsidegė ventiliatorių klaida (ventiliatoriai sukasi). Bet čia turbūt jau kita tema :)

Tai ka pats surasei kazkurie is tavo parametru nera tenkinami todel kondiske pumpuoja pastoviai.
Gal freono nedapilta, o gal kito priezastys

SAMas
2011.07.11, 22:39
Issiaiskinau kodel snypscia retkarciais klimato kontrole. Pasirodo problema freono trukume, pripildziau pilnai ir nuo to laiko dingo snypstimas, nors buvau isigudrines snypstima isjungti. Paprasciausiai jei atsirasdavo snypstimas ijungus klimato kontrole ijungdavau pati kondicionieriu ir isjungdavau taip dingdavo snypstimas.

BOSAS
2011.07.12, 08:01
Jei butum skaites sios temos 3 ir 4 postus butum zymiai greiciau issiaiskines :D

sigelis
2011.07.18, 17:15
Sveiki, nebeveikia kondicionierius, t.y nebesaldo, bandziau uzpildyt freono, pasake, kad turbut nesuka siurblys, nuo ko kazin pradeti ieskot problemos ir kur kreiptis (2,8 CRD)?

Girinis
2011.07.18, 19:24
O kompresorius isijungia?

driusa
2011.07.18, 19:26
Sveiki, nebeveikia kondicionierius, t.y nebesaldo, bandziau uzpildyt freono, pasake, kad turbut nesuka siurblys, nuo ko kazin pradeti ieskot problemos ir kur kreiptis (2,8 CRD)?

Bet kur žmogau radai tokius kondiškių meistrus, kad negali pasakyti ar siurblys veikia.Gal iš Vilniečių kas paskys kur kreiptis, Kaune tai galėčiau patart.

Vytas
2011.07.21, 22:11
Sveiki, pas mane yra problema su kondišanu esu patikrines freono kieki ir papyldyta, rėlės geros, bet jis neisijungia. užtrumpinus tai pritraukia viskas veikia tai kaip išeina kad su pultu kaškas negerai. pas mane integruota. Kaip geriau sprest tokia bėda?

ramuz
2011.08.07, 19:10
kazkur akys buvo uzmate problemos sprendima kai dregsta kilimas keleivio puseje.. kaip reik nerandu...pagelbekite kolegos!

Girinis
2011.08.07, 19:41
Atrodo, kad buvo kalbėta apie užsikimšusi nubėgimą ar panašiai
http://www.voyager.lt/showthread.php?369-Varva-kondensatas(-)-salone&highlight=uzsikimses

wongas
2011.08.12, 09:37
Čia tema apie klimato kontrolę ar kondicionieriaus problemas ???

AciuPaciu
2012.08.05, 10:35
Sveiki. Masiniukas Dodge GrandCaravan 02 metu, 3.3 motoras.
Turiu tokia dilema nepilnai veikia galinis salono saldymas.
Pasukus gale ant lubu ventiliatoriaus greicio reguliatorius viskas tvarkoje greiciai reguliojasi, pasukus gale ant lubu temperaturos reguliatoriu i karsta pozicija pradeda pust karsta ora palei kojas, virsutines angos atsijungia. Pasukus temperaturos reguliatoriu i pacia salciausia pozicija pucia toki silta tiesiai i veidus pro virsutines angas (neveikia arba kazkaip nedaeina iki galo saltas oras). Toks vaizdas kad ora pradeda imti is salono.
Klausimas butu toks: ar gale stovi atskira kondiske kuria reikia pildyti, arba kazkokia sklende neatsidaro saltam orui paimt is priekio? Kokiu principu galas sildomas saldomas, is kur ima karsta, salta ora? Pas mane tryju zonu clima, priekis dvi climos, ir galas.

geras101
2013.04.18, 23:00
Sveiki,

Pasidalinkit info: kur Kaune varyti Chr T&C 3,8 2006m kondiske remontinti?

Dekingas

Zydrius
2013.04.19, 00:25
Sveiki,

Pasidalinkit info: kur Kaune varyti Chr T&C 3,8 2006m kondiske remontinti?

Dekingas

Priklausomai ka remontuoti. Jei siurblys, freono keitimas ir panasiai - Jonavos g., salia tvirtinimo detaliu, netoli Helio ratu. Jei kas su specifika Chrysler - Auksciausia pavara UAB, Kalvariju g.

MariusL
2013.04.19, 10:16
O siurblys restauruojasi jiems, ar tik keitimas?

Zydrius
2013.04.19, 10:54
O siurblys restauruojasi jiems, ar tik keitimas?

Pinigu (tarp srotinio ir restauruoto) ir apsisprendimo reikalas.

MariusL
2013.04.19, 21:11
Gal zinot ir kainas apytiksliai? :)

rimvius
2013.04.20, 12:33
Panevezy,siurbli,gavau uz 250 lt.siaip visur 500-600 lt.cia lauzynuos.

Smalsus
2013.05.10, 11:05
Jei kondiske ijungei - ji ir dirbs nuolat. Jei isjungei, bet nustatei, kad oras pustu i langus - ji dirbs automatiniu rezimu, t.y. kas minute-puse atsijungines. ;)
Klausimukas. Mano vokiškam manuale rašo, kad jeigu yra alergiškų žmonių, tai galima kažkaip atjungti kondicionierių ilgiau palaikius Power-taste mygtuką ir užstatyti dar kažkokias funkcijas, bet kadangi vokiškai nemoku, tai, blyn negaliu susiorentuoti. Kai už borto iki 20laipsnių, tai tas nuolatinis auto įsijungimas visai nereikalingas. Gal kas normalia klaba paskytų ką ten ir kada spausti?
1520

mafo
2013.05.10, 16:12
[QUOTE=Smalsus;22037]Klausimukas. Mano vokiškam manuale rašo, .....

http://www.chrysler.com/en/owners/manuals/

Parsisiūsk iš čia Anglišką manualą...

kolektyvas
2013.05.14, 23:23
Reikia 2002 2.5 CRD limited manual. Nerandu. Gal galite duoti kokia nuoroda?

Arnas
2013.05.14, 23:44
http://oskin.ru/pub/chrysler-dodge/manuals/Service%20Manuals/2001-2007_RG_Voyager_Caravan_RamVan_Diesel_2.5_2.8_CRDI _RUS/

walinskas
2013.06.26, 17:50
Tau reikia atjungti akumą ir pajungti po 2 - 5 min, jei tame bėda susikalibruos iš naujo jei ne rašyk pasakysiu ką toliau daryti.

Sveiks BOSAS akumo atjungimas nepadejo gal pagelbesi ka daryt toliau ?

BOSAS
2013.06.26, 19:57
Kondicionieriu reikia tikrinti

agardej
2013.07.03, 15:40
Laba diena ,Town&Country 3.8 L ,gal kas nors zino kaip isgyditi termoreguliatori,kuris ijungia AC ventiliatorius.Aciu

Getman
2013.07.04, 16:59
Sveiki,
Susiduriau su panasia problema. Isjungus snaige vistiek pucia saltu oru. Toks ispudys, jog kondicionierius neissijunge. Gal galetumet patarti kur ieskoti slieku? Is anksto dekoju

Mindas112
2013.07.04, 17:57
Nusuk rankenėlę nuo "Langai" į "Kojos".Voyagery padaryta taip,kad kai nustatyta pozicija "langai",kad nerasotų langai,automatiškai pasileidinėja AC.

Robčikas
2013.07.04, 22:06
Tikra tiesa. Turejau ta "problema".

Nusuk rankenėlę nuo "Langai" į "Kojos".Voyagery padaryta taip,kad kai nustatyta pozicija "langai",kad nerasotų langai,automatiškai pasileidinėja AC.

Getman
2013.07.07, 10:12
Nesamone :/ Ko jiem rasot vasaros karsta diena...

BOSAS
2013.07.07, 11:10
Nesamone :/ Ko jiem rasot vasaros karsta diena...
Tu cia apie ka?

Mindas112
2013.07.07, 19:36
Nesamone :/ Ko jiem rasot vasaros karsta diena...
Man ir keistokas klausimas pasirodė... :%-}. Aiškinu:padėtis "Langai" naudojama esant drėgnam ar šaltam orui,kad nerasotų langai.Voyageryje šioje padėtyje dar ir automatiškai pasileidinėja AC,kad efektyviau naikinti langų rasojimą. O vat kodėl karštą vasaros dieną laikyti ne padėtyje "veidas" ar " veidas ir kojos", o "langai" -į šį klausimą tu turi atsakyti :D

Sauliuss
2013.10.19, 23:07
Sveiki, prašau pagalbos, išaiškėjo tokia problema: nuolat cikliškai dirba kondicionierius, įsijunginėja-išsijunginėja maždaug kas pusė minutės. 3 zonų klimato kontrolė. Kondicionieriaus priverstinai neįjungtas, snaigė nedega. Pastebėjau tai tik įsigijęs mašiną, bet nesukau galvos, maniau taip ir turi būti. Sakysit: reguliatoriaus padėtis ant lango, suk į kojas. Bandyta ir į kojas, ir į saloną ir tt. Visose padėtyse ta pati istorija. Žiūrėjo ir elektrikas su kompu - klaidų jokių nematė, bet irgi pripažino, kad taip neturi būti. Pasiūlė kitą kartą atvažiuoti, ardys, tikrins. Peržiūrėjau visas galimas temas tame tarpe ir sename, ir rusų forumuose - nieko konkretaus, jokių patarimų. Na gal visgi kažkam taip buvo? Gal patarsit? Sename forume radau, kad Dziugesiukui buvo panašiai nutikę, tad gal pavyko rasti priežąstį? Nes jau ir freono teko papildyti (ar gali būti didesnis nutekėjimas iš sistemos per mikroplyšius susijęs su pastoviu kondicionieriaus darbu?), ir kuro sąnaudos turėtų būti didesnės, na ir pačiam kompresoriui manau nėra gerai nuolat drožtis. Ačiū už pagalbą.

Arnas
2013.10.20, 09:21
Automobiliuose su klima manau taip turi buti.

BOSAS
2013.10.20, 10:42
Nesamone :/ Ko jiem rasot vasaros karsta diena...

Pas tave automatinis klimatas ar raduios rankeneles?

Sauliuss
2013.10.20, 10:43
Automobiliuose su klima manau taip turi buti.

Visur parašyta, kad AC įsijunginėja tik ęsant reguliatoriaus padėčiai langas arba langas kojos, kad greičiau naikinti langų rasojimą, o pas mane junginėjasi bet kurioje padėtyje ir nebūtinai nustačius "auto".

Sauliuss
2013.10.20, 12:06
Pas tave automatinis klimatas ar raduios rankeneles?

Lyg ne man skirta...
pas mane automatinis klimatas.

BOSAS
2013.10.20, 15:02
Ne cia skirta ne tau, nes netu klausima del rasojimo pakelei

Sauliuss
2013.10.21, 10:33
Ne cia skirta ne tau, nes netu klausima del rasojimo pakelei

Suabejojau, nes po 3 mėnesių klausi žmogaus :) Jau bus turbūt išsisprendęs

Sauliuss
2013.10.22, 23:15
Visur parašyta, kad AC įsijunginėja tik ęsant reguliatoriaus padėčiai langas arba langas kojos, kad greičiau naikinti langų rasojimą, o pas mane junginėjasi bet kurioje padėtyje ir nebūtinai nustačius "auto".

Problema beveik po metų dingo pati, AC ėmė junginėtis tik padėtyse langas arba langas/kojos kaip ir turi būti. Klausimas: ar padėjo pilnas sistemos užpildymas? Bet įdomu tai, kad iškart po pildymo AC dar kvailiojo. Pasitaisė tik po kurio laiko. Stebėsiu toliau.

Sauliuss
2013.10.29, 09:44
Problema beveik po metų dingo pati, AC ėmė junginėtis tik padėtyse langas arba langas/kojos kaip ir turi būti. Klausimas: ar padėjo pilnas sistemos užpildymas? Bet įdomu tai, kad iškart po pildymo AC dar kvailiojo. Pasitaisė tik po kurio laiko. Stebėsiu toliau.

Vis tiek junginejasi...nepasitaise. :)

Sauliuss
2013.11.01, 19:01
Isemiau rele kuri valdo AC darba, dabar tylu ramu :-) stebesiu kuro sanaudas

Trioškis
2013.11.02, 07:55
Isemiau rele kuri valdo AC darba, dabar tylu ramu :-) stebesiu kuro sanaudas

Ne , bet problemos sprendimas - "medinis":-x, nesupyk. O gal reiktu "pajungt" pas ką nors "kompą", išsiaiškint problemą, ją išspręst ir važinėt kaip su "Chrysler'iu"8-) o ne kaip su "Vaz 210peškom".(ok)

P.S. Jeigu nerasi arčiau - atvaziuok, pajunksim ir išspręsim tavo problemą.

BOSAS
2013.11.02, 08:19
As tai aplamai nematau ka cia reikejo spresti. Cia viskas gamykliskai taip sudeliota taip ir turi veikti. Tas vergavimas del 0.5 Ltr dazniausia tampa juokingu.
Na bet jei zmogus to nori ir jam to reikia tai jis tai ir daro.
Taciau jei taip daroma vadinasi jam reikejo ne automatines klimato kontroles o paprasciausiu rankeneliu is "VAZ" :D

Sauliuss
2013.11.02, 11:48
Pilnai sutinku su jumis, cia laikinas sprendimas, be abejo vaziuosiu pas elektrika, kad surastu priezasti. Su kompu jau buvo tikrinta, klaidu jokiu nerodo, bet faktas kaip blynas, kad taip neturi dirbti (pats elektrikas konstatavo). Tiesiog nuolat dirbantis AC manau nera gerai, ir triuksmas , ir vibracija, ir manau tikrai ne 0,5 l prideda (sita pasiziuresiu, nes dabar mieste sanaudos apie 20 L). Dabar kai isemiau rele, eme taip tyliai dirbti variklis, kad viduj sedint net sunku suprasti ar masina uzvesta. Man itarimas, kad bus kazkur laidai pasitrumpine po avarijos. Jau buvo ciudu ir su ABS, ir su Cruise, ir viskas susije su prakirstais laidais. Na ziuresim, parasysiu veliau ar pavyko issispresti.

Mindas112
2013.11.02, 14:31
Na,mieste,ypač Vilniuj,20ltr/100km normalu.

Tadas4x4
2013.12.22, 21:11
Nekuriant naujos temos, norejau paklausti: ar daug reikalu V-uke vietoje paprastu ratuku ideti klima?

Sauliuss
2014.01.04, 22:26
Na stai, AC kompresorius pas mane baigia cikliskai junginetis kai : ijungiamas ir vel isjungiamas snaiges mygtukas. IDOMU.

2,5tdi
2014.01.06, 12:27
Kur rasti autumatinės klimato kontrolės aprašymą.(ne anglų ar vokiečiu kalba)

ramuz
2014.01.06, 13:42
vertimų biure :hammer:
Kur rasti autumatinės klimato kontrolės aprašymą.(ne anglų ar vokiečiu kalba)

Arnas
2014.01.06, 18:00
Gal cia ka nors rasi: http://oskin.ru/pub/chrysler-dodge/manuals/Service%20Manuals/2001-2007_RG_Voyager_Caravan_RamVan_Diesel_2.5_2.8_CRDI _RUS/

Auxas
2014.02.19, 02:09
Sveiki ieskojau visur informacijos bet niekur cia neradau turiu sioke toke nauja problemele :) pavazinejus kazkiek laiko ir uzgesinus automobili is po masinos dugno pasigirsta smarkus cypimas ir uzimas toks vaizdas kad kazkoks vanduo vyrtu ir cype smarkei ,o kaip nejungi isvis klimos jokio garso nebuna ,bet kai pavazineji su ijungta uzgesinus pasigirsta ziaurus cypimas poto po minutes jis dinksta. kas cia gali buti klaidu jokiu nemeta .
Chrysler Voyager 2.8 CRD 2005

Mindas112
2014.02.19, 08:05
Gal "webasto"-papildomas šildytuvas ūžia.Turėtų ir dūmelis kairėje pusėje po durelėmis rūkti...

Auxas
2014.02.19, 11:05
Ka ten su juo daryti gal koki patarima nuo ko pradeti

BOSAS
2014.02.19, 11:55
nieko nedaryk viskas taip ir turi buti, ten webasto ventiliatorius ausina vebasto.

Auxas
2014.02.19, 12:15
nieko nedaryk viskas taip ir turi buti, ten webasto ventiliatorius ausina vebasto.

As irasysiu siandien ta garsa kazkoks man ne toks imesiu CIA :)

Aidas
2014.02.19, 12:43
sutinku su BOSAS , garai ten kintami , nes pradzioje gesina , paskui ausina webasto , tai garsu yra ivairiu .

Smalsus
2014.03.03, 16:15
Klausimukas. Mano vokiškam manuale rašo, kad jeigu yra alergiškų žmonių, tai galima kažkaip atjungti kondicionierių ilgiau palaikius Power-taste mygtuką ir užstatyti dar kažkokias funkcijas, bet kadangi vokiškai nemoku, tai, blyn negaliu susiorentuoti. Kai už borto iki 20laipsnių, tai tas nuolatinis auto įsijungimas visai nereikalingas. Gal kas normalia klaba paskytų ką ten ir kada spausti?
1520
Radau, kaip tą padaryti. Beja, angliškas manualas irgi nelabai padėjo, o pasirodo viskas paprasta - užvedus variklį reikia laikyti nuspaudus "power" ir "snaigę", kol pradės mirkčioti visos vėdinimo sistemos lemputės.

Sauliuss
2014.03.03, 20:46
Radau, kaip tą padaryti. Beja, angliškas manualas irgi nelabai padėjo, o pasirodo viskas paprasta - užvedus variklį reikia laikyti nuspaudus "power" ir "snaigę", kol pradės mirkčioti visos vėdinimo sistemos lemputės.

Tai, kad čia Cool down testas, kuris atliekamas aplinkos temperaturai esant 21 laipsn. C ir auksciau.

Smalsus
2014.03.04, 08:44
Gal būt kai kuriuose modeliuose. O gal kas nagus prie elektros buvo prikišęs, bet pas mane, jei vėjalis būdavo nusukamas tik priekinį stiklą (į dešinę iki galo), kondicionierius veikdavo pastoviai, o jaučiamas būdavo nuo +5-7 (šilumos gi jau nebejungi). O anksti ryte pavasarį-vasarą-rudenį, kol dar nebūdavo šilta - būdavo ypač nepakenčiamas. Man tai nepatiko.

Sauliuss
2014.03.04, 09:50
Gal būt kai kuriuose modeliuose. O gal kas nagus prie elektros buvo prikišęs, bet pas mane, jei vėjalis būdavo nusukamas tik priekinį stiklą (į dešinę iki galo), kondicionierius veikdavo pastoviai, o jaučiamas būdavo nuo +5-7 (šilumos gi jau nebejungi). O anksti ryte pavasarį-vasarą-rudenį, kol dar nebūdavo šilta - būdavo ypač nepakenčiamas. Man tai nepatiko.

Bet uztai stiklai nerasoja :) O jei nenori, kad AC veiktu, nusuki viena padala kairiau nuo stiklas/kojos, vis tiek stiklas apipuciamas

Mindas112
2014.03.04, 17:56
Gal būt kai kuriuose modeliuose. O gal kas nagus prie elektros buvo prikišęs, bet pas mane, jei vėjalis būdavo nusukamas tik priekinį stiklą (į dešinę iki galo), kondicionierius veikdavo pastoviai, o jaučiamas būdavo nuo +5-7 (šilumos gi jau nebejungi). O anksti ryte pavasarį-vasarą-rudenį, kol dar nebūdavo šilta - būdavo ypač nepakenčiamas. Man tai nepatiko.
Tai gamintojo "išmislas"

Smalsus
2014.03.05, 09:49
Bet uztai stiklai nerasoja :) O jei nenori, kad AC veiktu, nusuki viena padala kairiau nuo stiklas/kojos, vis tiek stiklas apipuciamas
Kaip gerai parašė Mindas112, tai - "išmislas". Ir iš esmės niekam nereikalingas. Manau, kad ir be gamintojo "padačkių" kaip nors ir pats susiorentuosiu, kada man nuspausti "žvaigždutę", o kada ne :)

Sauliuss
2014.03.05, 11:37
Kaip gerai parašė Mindas112, tai - "išmislas". Ir iš esmės niekam nereikalingas. Manau, kad ir be gamintojo "padačkių" kaip nors ir pats susiorentuosiu, kada man nuspausti "žvaigždutę", o kada ne :)

Tas tiesa, galima ir paciam nusispausti. Kaip pasibaige po "power" ir "zvaigzdutes" mygtuku paspaudimo? Nori pasakyti nebeisijungia automatiskai AC kai apiputimas nustatytas stiklui?

BOSAS
2014.03.05, 21:33
Kaip gerai parašė Mindas112, tai - "išmislas". Ir iš esmės niekam nereikalingas. Manau, kad ir be gamintojo "padačkių" kaip nors ir pats susiorentuosiu, kada man nuspausti "žvaigždutę", o kada ne :)

o man sios f-jos patinka ir visiskai nepykstu, kad tai yra ismislyta.

Smalsus
2014.03.06, 16:43
pagal "kvapą" ir garsą, tai kondicionierius nebeįsijungia. Bet 100proc. užtikrintai galėsiu pasakyti tik atšilus :)

Sauliuss
2014.03.06, 19:01
pagal "kvapą" ir garsą, tai kondicionierius nebeįsijungia. Bet 100proc. užtikrintai galėsiu pasakyti tik atšilus :)

lauke turi girdetis kaip kompresoriaus mova caksi, jei kondicionierius dirba

jakutis
2014.07.16, 10:41
Sveiki. Skaitinejau tai arba nesupratau nieka arba neradau atsakymo cia :)
Yra taip 2001 grand voyager 3.3 Peciukas ar klima dbr nzn. Vairotojo puse reguliojas siltas ar saltas. O keleivio puse tik saltas pucia stumdant ta reguliatoriu niekas nesikeicia. Paspaudus snaige saldo dar labiau.
Ka daryt kad keleiviui pustu ir silta ? :-o ten predzioi buvo pasiulyta atjungt akuma,tikejaus kad pades bet ne. Ten kokia skelnde uzstrigus ar kas gali but ?

mikana
2014.07.16, 16:49
Sveiki gal kas žino pas mane 2001 metu auto , ar galima persidaryti iš kondicionieriaus į klimą ir jeigu galima tai ko riektu :-? :D

liutukas
2014.07.16, 21:01
Sveiki gal kas žino pas mane 2001 metu auto , ar galima persidaryti iš kondicionieriaus į klimą ir jeigu galima tai ko riektu :-? :D
Tu cia sau?
Siaip kiek domejaus, nepersidaro, labai daug darbo, neuztenka tik valdyma isideti bent jau tautomobiliuose. Kaip vojuose nezinau, itariu tas pats.

mikana
2014.07.16, 21:23
Jo norėčiau sau , bet......:cry: :oops:

Mindas112
2014.07.16, 22:38
IV-ke yra paprasčiau,nei V-ke

Mindas112
2014.07.16, 22:39
Jo norėčiau sau , bet......:cry: :oops:
Ar ne laikas pasikeisti į kitą auto ta pačia proga? :)

Vitalijus 771
2014.07.17, 10:03
Sveiki gal kas žino pas mane 2001 metu auto , ar galima persidaryti iš kondicionieriaus į klimą ir jeigu galima tai ko riektu :-? :D tai turetu atrodyti va taip

http://forum.chrysler-dodge.ru/index.php?showtopic=34268

jakutis
2014.07.17, 22:10
a tj niekas nezinot kodel keleivio pusei pucia visad tik salta ora ? Bent nukreipkit pas kokiu meistru kreipti.... Elektrikus ar pas ka.... O gal reik klimos ta blokelis pakeist kur regulioja siluma ir salti; vejo greiti ir pns... ?

iGince
2014.07.19, 22:22
a tj niekas nezinot kodel keleivio pusei pucia visad tik salta ora ? Bent nukreipkit pas kokiu meistru kreipti.... Elektrikus ar pas ka.... O gal reik klimos ta blokelis pakeist kur regulioja siluma ir salti; vejo greiti ir pns... ?

As pradėčiau nuo diagnostikos. Siaip labai panašu kad pečiaus elektrines sklendes nedirba tvarkingai.

jakutis
2014.07.19, 23:27
dariausi diagnostika. Tas kuris dare sake tik varyklio pora klaidu buvo ir viskas. O jei nevaiksto tos sklendes, ten reik kazka keist ar uztektu pajudint su rankom?

Raivo
2014.07.20, 00:11
dariausi diagnostika. Tas kuris dare sake tik varyklio pora klaidu buvo ir viskas. O jei nevaiksto tos sklendes, ten reik kazka keist ar uztektu pajudint su rankom?

Rašiau apie sklendžių variklukus:

http://www.voyager.lt/showthread.php?2277-nesildo-pecius&p=24900&viewfull=1#post24900

jakutis
2014.07.26, 21:38
vienas skelndziu varikliukas visai neveikia. As ji galiu drasiai pajungti su kitu laidu kad isitikint jog jis mires ? Ar jei nejuda tai ieskot toki ir keisti ?
Ir jeigu pas manes klima yra kur reik stumdyt kad butu silta ar salta man nuo kitokios kur su ratuku reguliojas tinka tas skelndziu varikliukas ?

Nerkus
2014.07.30, 08:21
Laba diena, skaitinėju apie klimos veikima ir pas jus noriu paklausti patarimo. Nuvažiavau pas meistrus dasipilti freono nes truko, ir po keliu dienu pradejo girdetis kažkoks gergzdimas, kai snaigutę išjungi viskas nutyla. Gal kas su tuo susidure?

iGince
2014.07.31, 07:37
Laba diena, skaitinėju apie klimos veikima ir pas jus noriu paklausti patarimo. Nuvažiavau pas meistrus dasipilti freono nes truko, ir po keliu dienu pradejo girdetis kažkoks gergzdimas, kai snaigutę išjungi viskas nutyla. Gal kas su tuo susidure?

Sunku pasakyti negirdejus.... Taciau specifini snypstima galima girdet kai buna per mazai freono. Ar patikrino sistemos sandaruma pries pildant???

Nerkus
2014.07.31, 07:57
Labas, taip patikrino ir sandaruma ir viska kas priklauso, man freono privare 1350 gr. Kiek skaitineju i dviguba kondyske telpa 1080 gr. Manyciau kad daugoka, gal tai turi reiksmes. Įdomu kiek tuributi pagal reikalavimus?

rvliekis
2014.07.31, 14:04
pas mane lipdukas rašo 1080g...

iGince
2014.07.31, 17:12
Labas, taip patikrino ir sandaruma ir viska kas priklauso, man freono privare 1350 gr. Kiek skaitineju i dviguba kondyske telpa 1080 gr. Manyciau kad daugoka, gal tai turi reiksmes. Įdomu kiek tuributi pagal reikalavimus?

Turejau tokia beda!!!! Pradzioj kol nebuvo karsta salde gerai kondiske, o kai atsilo nustojo. Nepasileisdavo siurblys. Kaip paaiskejo del perauksto slėgio sistemoje. Sprendimas paprasciausias... Išleido siek tiek freono. ;)

BOSAS
2014.08.01, 11:45
Labas, taip patikrino ir sandaruma ir viska kas priklauso, man freono privare 1350 gr. Kiek skaitineju i dviguba kondyske telpa 1080 gr. Manyciau kad daugoka, gal tai turi reiksmes. Įdomu kiek tuributi pagal reikalavimus?

cia skiriasi pagal metus sistemos gali buti viskas ok.

julijus
2015.01.23, 08:32
prieš pora dienų pastebėjau, to ko anksčiau lyg ir nebuvo. Išjungus mašinos degimą arba atėjus į automobilį ir atidarius dureles klimato valdymo panelėje, temperatūros nustatymo skaičiukai rodo 64 ir dega tos lemputes, kurios rodo kaip ir kiek nustatyta oro putimas. Kame čia reikalas?

Muciok
2015.02.10, 13:05
Man iškilo vienas klausimas, mano 2005 Grand Voyageris turi klima, paspaudus Auto Low, pradeda pusti orą į kojas, jei tik pabandai atstatyti kitur (dažniausiai į langą-kojas arba į langą) išsijungia auto. Ar čia kažkoks gedimas, ar taip ir turi pūsti į kojas, ar gal galima nustatyti kitaip?
Dėkui.

provokator
2015.02.10, 13:27
stovi keli temperaturiniai davikliai, kur tuo metu silciausia, ten ir vesina, viskas cia gerai, taip turi buti.

Muciok
2015.02.10, 14:37
tai kad šiuo metu šalta, reikia šildyti :)

AERO_DD
2015.02.10, 15:22
Man iškilo vienas klausimas, mano 2005 Grand Voyageris turi klima, paspaudus Auto Low, pradeda pusti orą į kojas, jei tik pabandai atstatyti kitur (dažniausiai į langą-kojas arba į langą) išsijungia auto. Ar čia kažkoks gedimas, ar taip ir turi pūsti į kojas, ar gal galima nustatyti kitaip?
Dėkui.
Čia nėra gėdimas .
Each of these features operatein dependently from each other . if any one feature is controlled manually, there maining features will continue to operate automatically.
Trumpai sakant. Jeigu pastatai į Auto Low arba HI ir nori pakeisti oro pūtimo, sureguliok kaip tau reikia tiksliau kur reikia ir nustatyk temperatūra. BET ne keisk(kairės rankenos) srovės greičio ir gausi savo tikslo . Nes jeigu nekeisti greičio parametro, klima dirba automatiškai irgi tik ant displejo nebus "Auto" užrašo.
P. S.
Žmonės, viskas yra manuale ., o jie internete!

AERO_DD
2015.02.10, 15:31
Provokatoriui....
Na tu parasei Auto Low, o tai yra saldymas. Esmes nekeicia,pucia ten, kur jai atrodo reikalinga, nesvarbu ar sildo, ar saldo.
Nemeluok!
Auto low- lietas tavo(nustatytos) temperatūros pasiekimas salone;
Auto Hi- greitas temperatūros pasiekimas.
Ir jei reikia saldo, jei reikia šildo. Arba ir tas ir tas režimas kartu tik iš skirtingų difuzoru salone ir t. t. D

mafo
2015.02.10, 16:18
Aero_DD teisus. Aš siūlyčiau aplamai visda naudoti Auto LOW ir tik jei laukia šalta ir turi kantrybės kesti pečiaus rėkima Auto Hi, o pačiam makliavot tik kai reikia langus nusipūst. Automatinis rėžimas visadqa viską padaro pats ir aš asmeniškai niekada nesuku galvos, jei perkaršta tiesiog temperatūra sumažinu daugiau viską padaro kompas.

Muciok
2015.02.10, 18:00
Man tinka ir patinka automatinis režimas, bet nelabai patinka į kojas :)

liutukas
2015.02.11, 00:06
O valdosi normaliai, ta prasme jei ijungi langa, tai tik langas, jei jungi i veida, tai tik i veida ir pucia?
Siaip vasaros metu vedinimas auto pucia i salona per prieki (i veida), o ziemos metu pucia i langa/kojas. Bent jau taip dirbdavo pas mane IV'e klima.

Muciok
2015.02.11, 07:55
Rankiniu būdu valdosi. Vasara liktais kiek pamenu pusdavo į veidą auto, o dabar kažkodėl vien į kojas..... :S

nerenas
2016.05.31, 23:06
Ar keičiasi kondicionavimo sistemos užpildymo ventilis, nes leidžia per jį, bandė azotu? Ar reikia keisti visą vamzdelį nuo siurblio iki pertvaros į saloną? Gal turite kas nors tada vamzdelį pasiūlyti?

Gongas
2016.06.03, 12:45
Sveiki,sian pajutau,kad neveikia automatines klimos vejalio greitis,jokio greicio isvis,tik vaziuojant jauciasi kad siek tielig siol viskas kuom puikiausiai veike.Gal kas zino kame reples,pats ventiliatorius kaltas,jo rele ar tas blokelis varzu uz daiktadezes?

Testeris
2016.06.03, 20:18
Reikia imt ir tikrint , kristolini rutuli atidaviau poliruot tai nuotoliniu budu nesigauna paziuret, voltmetras i rankas ir ziuret kur itampa dingsta, pradeti nuo ten kur lengviausiai prieiti

Gongas
2016.06.04, 14:05
O jei voltmetro neturiu,nuo ko pradet tikrint?siaip saugikliai geri.o peciaus varikliukas uz bardacioko ten stovi ar po valytuvais?

sukceno
2016.06.04, 17:13
po bardakėliu

Gongas
2016.06.04, 23:28
Tai yra kam buve kad peciaus vejalis isvis nepustu,o tik vaziuojant gyvybe kazkokia vos rodytu,nes siaip jokio putimo nera ant jokio greicio.Nejau cia ir tas varzu blokelis nuejo nei is niekur?buvau as jy isemes,tai jokiu svilesiu nematyti,kaip naujas atrodo,viskas grazu.Butu gerai,kad raimis elektros dievukas savo zinias pateiktu,gal jam yra kazka tokio testuoti.Nes siaip viska narstyti nematau prasmes,kaip nera jokio orentyro kur krapstytis.gal pats peciaus varikliuliukas nusprogo ar jo sepeteliai savo kadencija baige?

Raimislt
2016.06.04, 23:41
Saugiklis "FRONT BLOWR" Nr 10. 40A .Jai klima - tai tranzistorius gatavas ,jai "paprastas" kondicionierius - varžos . Variklį gali patikrinti atjunges jungtis ir padavus tiesiogiai 12V .Papraščiausias būdas patikrinti variklio valdymo modulį ar varžas - artimiausias šrotas - idedi ir matai..
P.S. Čia tik preliuminariai.

Gongas
2016.06.04, 23:58
Na pas mane klima automatine,tai tas tranzas tam paciam blokeli yra nuleidus bardocioka,kur 8 du varzteliai atsisuka?Ta dezute reikia keisti?buna,kad taip nusprogsta nei is niekur?

Raimislt
2016.06.05, 00:14
Taip tenai. Reikia keisti arba tranzistoriu arba visa modulį. Tai atsitinka dėl tranzistoriaus blogo aušinimo - pasenusios termo pastos kaltės.

Gongas
2016.06.05, 00:19
Tai tas blokelis cia kaltas kur uz bardacioko stovi ant dvieju 8 verzliu,ant dvieju fyskiu?ar tas tranzas kitur randas?

Gongas
2016.06.05, 00:23
Tai kaip suprantu,man ta blokeli isimta pateikus elektrikui,kad pakeistu ta tranza pigiau iseitu,nei ta visa moduli keisti is sroto?

Raimislt
2016.06.05, 00:35
Tai kaip suprantu,man ta blokeli isimta pateikus elektrikui,kad pakeistu ta tranza pigiau iseitu,nei ta visa moduli keisti is sroto?
Taip

Deimkr
2016.06.05, 07:21
Gali ir ne transas, nes nusprovus tranzui dažniausiai ventiliatorius dirba didžiausių greičiu, o pas tave jis nedirba visai pradžiai Pasižiūrėk kontaktus fiskese ar nėra išdegusios ir ar iateina įtampa iki ventiliatoriaus fiskes, jei neturi testeriaus prijunk 12V. lemputę vietoj ventiliatoriaus, jei lemputė dega kaltas ventiliatorius, jei ne pradėk nuo saugiklio.

Raimislt
2016.06.05, 08:51
Taip gali būti ir ne tranzas ar modulis kaltas. Kaip minėjau pirmam poste - tai tik preliminariai. Tranzistorius nusprogsta nevienodai - buna " kiauras" (užsitrumpines) arba sudegęs nieko "nerodo ar rodo beleką..." Bet dar kartą kartoju tai tik preliminaru.
....Net jai nedega žibintas, negali teigti 100% kad perdegė lemputė, nes blogiausiu atveju (neskaitant keliu dešimčių priežasčių) gali būti kaip pvz kaltas saugiklių dežės kompas.

Gongas
2016.06.05, 20:17
Sveiki,dekui uz pagalba.sian patikrino kaimynas su testeriu tai ytampa ateina fyskej,o ir tiesiogiai pajangus ventiliatoriaus fyske,jis veikia,pucia savo vienugreiciu.tai beda ir bus tam varzu blokeli,per jy nepasileidzia.nors siaip vizualiai jame jokiu svilesiu nesimato ar atitrukimu.aktualu ar dar jy pati ymanoma prikelt pas elektrika ar tik kitu keisti?Ydomu kiek dar tas blokelis kainuoja,jei kas keitesi?

Raimislt
2016.06.05, 20:31
Sveiki,dekui uz pagalba.sian patikrino kaimynas su testeriu tai ytampa ateina fyskej,o ir tiesiogiai pajangus ventiliatoriaus fyske,jis veikia,pucia savo vienugreiciu.tai beda ir bus tam varzu blokeli,per jy nepasileidzia.nors siaip vizualiai jame jokiu svilesiu nesimato ar atitrukimu.aktualu ar dar jy pati ymanoma prikelt pas elektrika ar tik kitu keisti?Ydomu kiek dar tas blokelis kainuoja,jei kas keitesi?
Šrotai prašo apie 30eu. Ar modulis tikrai 100% blagas , ir ar jam tik užteks pakeisti tranzistorių - nuotoliniu budu sunku nustatyti.

Gongas
2016.06.05, 20:47
O tai siaip vizualiai galima kazka pamatyti kas ten tam moduliui negerai?nes siaip plika akimi ten atrodo viskas grazu.kur ta tranza jame rasti?ten daugiau kas dar ardosi ,issitraukia is remelio ta mikroschema ar cia ir visa virtuve matosi nuemus plastmasini dangteli?Kaip ta tranza galima patikrinti?

BOSAS
2016.06.05, 21:17
O tai siaip vizualiai galima kazka pamatyti kas ten tam moduliui negerai?nes siaip plika akimi ten atrodo viskas grazu.kur ta tranza jame rasti?ten daugiau kas dar ardosi ,issitraukia is remelio ta mikroschema ar cia ir visa virtuve matosi nuemus plastmasini dangteli?Kaip ta tranza galima patikrinti?
jei su elektronika nedraugauji tu jo nepatikrinsi.

Gongas
2016.06.05, 21:30
Na pilnumoj pritariu,nesu tu mikroschemu supratejas,tai teks srote ieskoti,jei nebus ju deficitas.dar butu klausimelis,tas blokelis savu laiku pats nusprogsta ar cia tai yvyksta del per dazno klimos vejalio sukinejimo ir reguliavimo?na kad ateiciai zinociau,kad ja maziau glamonet.Filtrai pas mane keiciami laiku,tai nebent gal dulkiu siaip prisigaudo.

Raimislt
2016.06.05, 21:38
Na pilnumoj pritariu,nesu tu mikroschemu supratejas,tai teks srote ieskoti,jei nebus ju deficitas.dar butu klausimelis,tas blokelis savu laiku pats nusprogsta ar cia tai yvyksta del per dazno klimos vejalio sukinejimo ir reguliavimo?na kad ateiciai zinociau,kad ja maziau glamonet.Filtrai pas mane keiciami laiku,tai nebent gal dulkiu siaip prisigaudo.

Jau aukščiau rašiau: dažniausiai atsitinka dėl tranzistoriaus blogo aušinimo - pasenusios termo pastos kaltės. 34643465

Gongas
2016.06.05, 21:56
Ydomumo deliai tai ta tranza kur apibreztas raudonai reiktu nauja perlituoti?po to litavimo vieta termo pasta patepti?jei y lankas nugrybavau,tai sorry,pagarba tai ismanantiems sy darba.Tiesiog nesmagu kaip tie tokie gedimai nie padielom islenda,kaip pries tai viskas kuom puikiausiai veike.

Raimislt
2016.06.05, 22:11
Ydomumo deliai tai ta tranza kur apibreztas raudonai reiktu nauja perlituoti?po to litavimo vieta termo pasta patepti?jei y lankas nugrybavau,tai sorry,pagarba tai ismanantiems sy darba.Tiesiog nesmagu kaip tie tokie gedimai nie padielom islenda,kaip pries tai viskas kuom puikiausiai veike.

Pirma ji reikėtu pamatuoti, jai blogas - pakeisti. Termo pasta naudojama tarp tranzistoriaus ir radiatoriaus - termopasta reikalinga tam, kad tranzistoriaus išskiriama šiluma būtų kuo efektyviau perduodama į aušintuvą-radiatorių. Taip sumažinama tranzistoriaus darbinė temperatūra.

Gongas
2016.06.05, 22:14
O tai pamatuoti ar ytampa ant jo kojeliu tokia pat yra?jei rodo lempas ar nieko,tai reiskiasi bogas?

Raimislt
2016.06.05, 22:23
https://www.youtube.com/watch?v=b0jCUsenNsY

Gongas
2016.06.07, 22:32
Na sian rades laiko,ta rele dar buvau issiemes,tai tranzo kojeles su atsuktuvu biski palenkiau,paspaudziau ant durniaus,tai atsirado tas pastovus peciaus putimas,greitis aisku nereaguoja visai.Tai beda ir bus tam tranze,reiks srote ieskotis tos reles,nes nauja kiek uzmaciau tai per 70 eur kainuoja.

sukceno
2016.06.07, 22:46
tranzą pasikeisk ir viskas

Raimislt
2016.06.07, 23:22
tranzą pasikeisk ir viskas
Ne dažnai , bet buna , kad ir kitos detalės "nukepa" - ne vien trazistorius. Tai kad toks kategoriškas nebūčiau.;)

Gongas
2016.06.07, 23:46
O ta tranza islitavus toki pati ieskotis pagal jo koda?ten ju daug variantu buna?lituosi jis nesunkiai?na ydomumo deliai paklausiau.

Raimislt
2016.06.08, 00:06
O ta tranza islitavus toki pati ieskotis pagal jo koda?ten ju daug variantu buna?lituosi jis nesunkiai?na ydomumo deliai paklausiau.
Jai "įdomumo dėlei", tai susirask žmogų kuris "draugauja su lituokliu" ,nes teko matyti modulių po "nesekmingo keitimo" sudegintais takeliais.

nokas1
2017.01.18, 13:24
Sveiki, pakeičiau tranzistorių, kuris reguliuoja pečiuko varikliuko greitį, bet niekas nepasikeitė. Kažin ar dar kažkas nudegė ar čia kažką nuresetint reikia?

Raimislt
2017.01.18, 14:50
Sveiki, pakeičiau tranzistorių, kuris reguliuoja pečiuko varikliuko greitį, bet niekas nepasikeitė. Kažin ar dar kažkas nudegė ar čia kažką nuresetint reikia?
Prieš keitimą senas "nukaltas" buvo? Jai taip, tai : trumpino ar nieko nerodė? Pakeistas po patikrinimo ("po niekas nepasikeitė") sveikas ?
P.S. "Šiaip sau perdega" gal kokie 2% procentai tranzistorių , kitais 98% gedimo pasekmė.

nokas1
2017.01.18, 15:00
Žodžiu viskas ok. Nueinu, išsiimu aš reguliatorių dar kartą, žiūriu apie litavimo kontaktus kanifolijos taip platokai likę. Pagramdžiau, nuvaliau kas nereikalinga ir veikia :) Dabar laimingas kaip vaikas :)

BOSAS
2017.01.18, 22:34
Turi bedu su ventiliatorium

Raimislt
2017.01.19, 09:28
Turi bedu su ventiliatorium
Nebukim tokie kategoriški su verdiktais, nemate: salono filtro būklės ir t.t;)