PDA

Žiūrėti pilną versiją : Dega ABS



baisula
2014.10.08, 17:11
Sveiki,
Nupirkus mano granda jau buvo uzklijuota ABS lempute su izoliacija.
Artejant ziemai noretusi ir ABS'o veikiancio. Tai pradejau ieskoti galu. Radau mirusi galinio rato davikli. Pakeiciau, bet vis tiek dega lempute. Gal kas turi kokiu ideju kas gali buti?
Aciu is anksto.

BOSAS
2014.10.08, 21:58
Diagnostika padaryk ir bus visos mintys aiskios

baisula
2014.10.09, 17:13
Diagnostika padaryk ir bus visos mintys aiskios

Padariau. Rado davikli priek. kairi. Taciau pakeistus davikli rodo klaida centrinio sirblio. Sake bandyti laidus kapstyti. Tai dabar klausimas- ar ta visa didziaja jungti ar ta kur i pati skirtytuva eina du stori?

iGince
2014.10.09, 18:37
Matyt pardavėjui nepavyko rasti bedos ir užtat uzklijavo... Manau problema gb betkur. Nenoriu buti blogas pranašas, bet įtariu kad vistik teks keisti siurblį...

BOSAS
2014.10.09, 19:06
Padariau. Rado davikli priek. kairi. Taciau pakeistus davikli rodo klaida centrinio sirblio. Sake bandyti laidus kapstyti. Tai dabar klausimas- ar ta visa didziaja jungti ar ta kur i pati skirtytuva eina du stori?
Taip

baisula
2014.10.09, 19:11
tas taip tai reiskia tuos du storosius laidus ziureti?

BOSAS
2014.10.09, 19:22
tas taip tai reiskia tuos du storosius laidus ziureti?
Taip ir kitus esancius salia bei po saugikline

baisula
2014.10.10, 17:39
Taigi, teko keisti visa abs pompa. Aciu uz patarimus. Dabar ziema vazinesiu saugiai :)

iGince
2014.10.10, 21:09
Neprašoviau žemiau sakydamas, kad teks keisti siurblį.

Saugiu kelionių!!!!' ;)

Trioškis
2014.10.11, 08:01
Su veikiančiu ABS reikia "pasimokint" važiuoti. Bent man, kol neturėjau savo "Auksiuko", visos mašinos buvo be "ABS", nes "startavau" nuo "nuliovo" (žinoma tėvų) "ZAZ 968". Paskui buvo... Kadangi važinėjau ir su sunkvežimiais, lediniais (tiesiogine prasme) Lietuvos žvyrkeliais, buvau labai gerai išmokęs dirbti už "ABS" bloką. O ekstremalus stabdymas su "Auksiuku" pirmą kart privertė "laabai" smarkiai užspaust subinę. Pedalas leidžiasi žemyn, o mašiniuks stoja lėčiau negu norėtusi. Taigi - prieš žiemą, arba jos pradžioje, pasibandyk ir pasimokink stabdymo įpatumų su ABS. (Tai negalioja jei ankstesnėse mašinose buvo ABS sistema).

iGince
2014.10.11, 15:49
Intuityviai mini stabdį iki galo ir dar gali vairuoti. ;)
Blogiau kai po ABS sėdi i be jo... : D

romaas
2016.06.17, 21:33
sveiki forumieciai, numiro ir mano vonioje ABS. bandziau per kelis servisus kad patikrintu su kompu kas kaip kame, bet nei vienas nesugebejo prisijungti prie ABS. Gal butu minciu, patarimu? Statybininku g. Chiptiuning firma testavimui paimtu tik po Joniniu.

Raimislt
2016.06.17, 22:02
sveiki forumieciai, numiro ir mano vonioje ABS. bandziau per kelis servisus kad patikrintu su kompu kas kaip kame, bet nei vienas nesugebejo prisijungti prie ABS. Gal butu minciu, patarimu? Statybininku g. Chiptiuning firma testavimui paimtu tik po Joniniu.
Tai ar tikrinai jungtis (kaip kalbėjom telefonu) ?

romaas
2016.06.18, 07:56
Tai ar tikrinai jungtis (kaip kalbėjom telefonu) ?

siandien padarysiu ta operacija.kazkaip atrodo, kad beda bus priekiniam kairiajame rate. parasysiu ka radau.

romaas
2016.06.18, 14:16
siandien padarysiu ta operacija.kazkaip atrodo, kad beda bus priekiniam kairiajame rate. parasysiu ka radau.

pertikrinau visus daviklius, abs bloko jungtis isvaliau, prapuciau suspaustu oru, saugikliu bloko jungtis istikrinau, visur svaru, ne menkiausio itarimo apie korozija. o ji dega dar vis (abs lempute)

romaas
2016.06.23, 11:12
pertikrinau visus daviklius, abs bloko jungtis isvaliau, prapuciau suspaustu oru, saugikliu bloko jungtis istikrinau, visur svaru, ne menkiausio itarimo apie korozija. o ji dega dar vis (abs lempute)

buvo isbandytas kitas abs blokas, negesta lempute ir tiek.Auksciausioje pavaroje taip pat nenuskaito kompas. po svenciu reikes vel imtis priemoniu. gal patarimu butu kokiu?

Arnas
2016.06.23, 11:22
Trukes kazkuris abs ziedas?

Lnz
2016.06.23, 12:40
i apynaujas masinas deda pasleptas obd fyskes, originalia palieka, o papildoma normaliai veikiancia paslepia nuo zuliku, kad isede pasijunge kompa neuzsikurtu ir nenuvaziuotu..... bet cia aisku vonia, ju niekas nevagia. :) Bet jei neina prisijungt su kompu, ir jei jei visko isbandyta, tai belieka praskambinti laidus, stebuklu nebuna. Jei koks daviklis ar ziedas ir numire, be kompo prijungimo to vistiek nesuzinosi, taigi prazdziai ieskok kodel neina jungti kompo.

romaas
2016.06.23, 13:08
Trukes kazkuris abs ziedas?

nerado jokiu itrukimu. taip pat ir as nieko neradau.

romaas
2016.06.23, 13:09
i apynaujas masinas deda pasleptas obd fyskes, originalia palieka, o papildoma normaliai veikiancia paslepia nuo zuliku, kad isede pasijunge kompa neuzsikurtu ir nenuvaziuotu..... bet cia aisku vonia, ju niekas nevagia. :) Bet jei neina prisijungt su kompu, ir jei jei visko isbandyta, tai belieka praskambinti laidus, stebuklu nebuna. Jei koks daviklis ar ziedas ir numire, be kompo prijungimo to vistiek nesuzinosi, taigi prazdziai ieskok kodel neina jungti kompo.

po svenciu reikes pas Egi nuvaziuoti, dar gal pabandyti i Nibela?

Lnz
2016.06.23, 13:48
Nibela vargu ar gera lektrika turi. Pacioj nibeloj siule ieskotis kazkur uz Sauletekio barakuose, geri ir net abs blokus tvarko, bet aisku eiles. Kaune turintys gera reputacija elektrikai Melgoj taikos pr.

romaas
2016.06.24, 05:39
Nibela vargu ar gera lektrika turi. Pacioj nibeloj siule ieskotis kazkur uz Sauletekio barakuose, geri ir net abs blokus tvarko, bet aisku eiles. Kaune turintys gera reputacija elektrikai Melgoj taikos pr.

aciu, nedaug elektriku beliko aplankyti :)

romaas
2016.07.03, 10:22
aciu, nedaug elektriku beliko aplankyti :)

kazkaip susitvarke pats tas ABS. jau nedega lempukas.

Vygis
2016.07.03, 14:35
Turi savybę prapult bėdos laikinai, bet nesidžiauk neužilgo vėl užsižiebs girlianda :)

Romka
2017.01.10, 23:45
Pas mane yra taip. Uzvedus masina abs lempute nedega ir abs veikia, bet paziavus 100m lempute uzsidega. Buvau vuvares I diagnostika tai sake, kad yra nutrukusi grandine su abs pompa. Tai cia elektros gedimas ar pacia pompa reikia keisti? Beje jei daznai spaudineju stabdi tai pavyksta ir koki kilometra nuvaziuoti su veikianciu abs.

BOSAS
2017.01.11, 06:11
Pas mane yra taip. Uzvedus masina abs lempute nedega ir abs veikia, bet paziavus 100m lempute uzsidega. Buvau vuvares I diagnostika tai sake, kad yra nutrukusi grandine su abs pompa. Tai cia elektros gedimas ar pacia pompa reikia keisti? Beje jei daznai spaudineju stabdi tai pavyksta ir koki kilometra nuvaziuoti su veikianciu abs.

Surask bloga davikli ir pakeisk

Romka
2017.01.11, 08:29
Daviklius tikrino vaziuojant. Visi skaiciuoja.

Raimislt
2017.01.11, 10:30
"Pas mane yra taip. Uzvedus masina abs lempute nedega ir abs veikia, bet paziavus 100m lempute uzsidega. Buvau vuvares I diagnostika tai sake, kad yra nutrukusi grandine su abs pompa. Tai cia elektros gedimas ar pacia pompa reikia keisti? Beje jei daznai spaudineju stabdi tai pavyksta ir koki kilometra nuvaziuoti su veikianciu abs......"
:oops::oops::oops:

BOSAS
2017.01.11, 17:30
Daviklius tikrino vaziuojant. Visi skaiciuoja.

Nepastebejau, kad tavo 2000 metu automobiliui.
Sitam davikliai neprate taip mirti kaip po 2001 ieskok laiduose bedu.