PDA

Žiūrėti pilną versiją : problema su sildymu



raimis0526
2014.10.01, 07:42
kazkaip letai sildo,atsuki ant viso gazo,ijungi power,uzsidega lempute geltona virsutiniam skydelyje,o kol siluma pasirodo nusibosta laukti,bet viduje pecius veikia ir is plono vebasto glusitelio eina karstis,bet salono sildymas prastas,ateina ziema,gal kas susiduret su tuo

BOSAS
2014.10.01, 08:22
termostatas numiro.

Rimazz
2016.11.07, 12:32
Sveiki.
Su mirusiais termostatais reikalų nekartą esu turėjęs...Bet šis kartas įdomesnis...Šeštadienį buvo nuvažiuota virš 40 km. normaliu režimu ir pilnu ekipažu...Kai staiga pradėjo mirksėti "check engine"...Būtent mirksėti ir be garsinio signalo. Pamirksėjo gal kokias 10 - 15 sek. ir užgeso. Aš va taip :-o spoksodamas skydelin tada tik pastebėjau kad temperatūros rodyklė krenta žemyn...Nukrito iki pirmos padalos ir sustojo...Jau laukiau kad dujos atsijungs, bet neatsijungė...Užtat rytojaus dieną įsijungė tik pravažiavus virš 15 km...
Na kaip ir aišku , reikia termostato. Jei teisingai supratau - jos tam atvamzdy kur viršutinė radiatoriaus šlanga jungiasi? Jei taip tai pasikeisiu pats. Kokia atsidarymo temperatūra reikalinga? 91 laipsnis? Nes mačiau autoaibės kataloge ir 80... Ir kai kurie matmenys truputėlį skiriasi - tai svarbu ar nelabai? Jaučiu reiks pirma seną išsiimt ir tada eit naujo ieškot...

Ir dėl tos "check engine" lempos...Atminty jokių klaidų neužfiksuota. Apie mirksėjimo režimą niekur nieko neradau parašyta...Ar tikrai kompas taip norėjo man pasakyti, kad temperatūra krypsta nelogiška kryptim?

Lnz
2016.11.07, 15:22
o gal temperaturos dacikas numiro?

Rimazz
2016.11.07, 21:28
Nu kad gal ne...Šian užkūriau šaltą ir laikiausi už viršutinės šlangos...Šyla iš karto po truputį...O prie tvarkingo termostato taip neturėtų būti...Be to dujų reduktorius man rods turi savo temperatūros daviklį pagal kurį įjungia sistemą...O laikas iki dujų įsijungimo ojoj kaip pailgėjo...

AERO_DD
2016.11.07, 22:04
Autoterpei nusipirk. Tau ir temperatūra tiks ir matmeniai.

Rimazz
2016.11.10, 12:04
Tai va. Išėmiau termostatą. Tai pasirodė dar paprasčiau nei galvojau...
Ir radau jame prispaustą mažą šiukšlytę - lyg ir plastiko gabaliukas... Išėmiau ją ir surinkau atgal - termostatas veikia kaip naujas...
Dabar kankina klausimas - iš kur aušinimo sistemoj šiukšlės.....

AERO_DD
2016.11.11, 23:22
Dabar kankina klausimas - iš kur aušinimo sistemoj šiukšlės.....
Gal kažkas dapildavo antifreeze, o tas gabaliukas - likutis nuo bakelio kamščio stoporo(nežinau kaip tiksliaupavadinti) . Na ir daug iš kur galėjo būti šiukšles., gal kažkiek laiko buvo atidarytas radiatoriu kamštis.

BOSAS
2016.11.12, 07:25
Sveiki.
Su mirusiais termostatais reikalų nekartą esu turėjęs...Bet šis kartas įdomesnis...Šeštadienį buvo nuvažiuota virš 40 km. normaliu režimu ir pilnu ekipažu...Kai staiga pradėjo mirksėti "check engine"...Būtent mirksėti ir be garsinio signalo. Pamirksėjo gal kokias 10 - 15 sek. ir užgeso. Aš va taip :-o spoksodamas skydelin tada tik pastebėjau kad temperatūros rodyklė krenta žemyn...Nukrito iki pirmos padalos ir sustojo...Jau laukiau kad dujos atsijungs, bet neatsijungė...Užtat rytojaus dieną įsijungė tik pravažiavus virš 15 km...
Na kaip ir aišku , reikia termostato. Jei teisingai supratau - jos tam atvamzdy kur viršutinė radiatoriaus šlanga jungiasi? Jei taip tai pasikeisiu pats. Kokia atsidarymo temperatūra reikalinga? 91 laipsnis? Nes mačiau autoaibės kataloge ir 80... Ir kai kurie matmenys truputėlį skiriasi - tai svarbu ar nelabai? Jaučiu reiks pirma seną išsiimt ir tada eit naujo ieškot...

Ir dėl tos "check engine" lempos...Atminty jokių klaidų neužfiksuota. Apie mirksėjimo režimą niekur nieko neradau parašyta...Ar tikrai kompas taip norėjo man pasakyti, kad temperatūra krypsta nelogiška kryptim?

Tikrai kompas temperaturos nefiksavo rode kazkokia kita klaida.

Rimazz
2016.11.14, 07:58
Nu tada visai įdomu...Lemputė pamirksėjo lygiais intervalais kokia 10 - 15 sek. Be to garsinio signalo DZINJ...Iškart po to nuskaičiau klaidas - o ten nieko...Išskyrus P1684 - neseniai klema nuiminėta...Daugiau kol kas tai nepasikartojo, nuvažiuota po to apie 500 km...
Tai kas čia buvo?

provokator
2016.12.06, 15:00
BLITZ klausimas. Pas 2002 town'a kalibruojasi klimato kontrole kaip senajam? Itariu aktuatoriai beleka daro

Raimislt
2016.12.06, 21:09
BLITZ klausimas. Pas 2002 town'a kalibruojasi klimato kontrole kaip senajam? Itariu aktuatoriai beleka daro
Taip, kalibruojasi.

provokator
2016.12.06, 23:17
BLITZ klausimas nr2-KAIP? :D

Raimislt
2016.12.07, 07:25
BLITZ klausimas nr2-KAIP? :D

Viskas išjungta. Kartu nuspaudi ir laikai : `PWR` ir vidinès cirkuliacijos mygtukus,kol užsidegs kiti.Jai viskas gerai,po kalibracijos lieka degti tik `PWR`.

provokator
2016.12.07, 08:58
(alus)

busas
2016.12.10, 12:50
Viskas išjungta. Kartu nuspaudi ir laikai : `PWR` ir vidinès cirkuliacijos mygtukus,kol užsidegs kiti.Jai viskas gerai,po kalibracijos lieka degti tik `PWR`.

2005 metu.110 kw. dyz. taip pat kalibruojasi?

Raimislt
2016.12.10, 13:52
Taip.

velniuxs
2016.12.21, 15:08
Papasakosiu savo nutikimus.
Termostatas yra užstrigęs atidarytoje padėtyje, normaliai nešildė salone. Taupumo sumetimais įsidėjau papildomą termostatą į šlangą su pragręžta skylute.
Susitvarkė variklio darbinė temperatūra. Salonas šilo gerai.
Prieš porą dienų pastebėjau, kad neveikia salono ventiliatorius.Saugiklis geras, įtampa iki ventiliatoriaus greičių valdymo relės ateina. Nutariau, kad parėjo tiristrius, dėl to neveikia ventiliatorius. Įlituotas schemoje jis nepasitikrina su testeriu. Nukirpau kojeles, kad būtų patogiau išlituoti jas. Nusipirkau naują, anaogą. Patikrinau su testeriu seną ir naują tristirių. Pasirdo senas geras buvo...
Viską surinkus salono ventiliatorius vis tiek neveikė.
Atjungiau minusą nuo akumo, palaukiau 15 min. pajungiau, užvedžiau variklį, įjungiau salono šildymą ir opa - ventiliatorius veikia...
Tačiau atsirado bėda, pradėjo garsiai kažkas cypti. Užgesinus variklį cypimas tunka apie minutę. Aplaksčius mašiną nustačiau, kad cypia webasta.
Klausimas kas gali nutikti važinėjant su cypiančia webasta?
Kaip atjungti tą webasta? Ištraukti fyškę po kapotu? Nereiks lysti po mašiną ir atjunginėti įtampos nuo pačios webastos.

Raimislt
2016.12.21, 17:59
Papasakosiu savo nutikimus.
Termostatas yra užstrigęs atidarytoje padėtyje, normaliai nešildė salone. Taupumo sumetimais įsidėjau papildomą termostatą į šlangą su pragręžta skylute.
Susitvarkė variklio darbinė temperatūra. Salonas šilo gerai.
Prieš porą dienų pastebėjau, kad neveikia salono ventiliatorius.Saugiklis geras, įtampa iki ventiliatoriaus greičių valdymo relės ateina. Nutariau, kad parėjo tiristrius, dėl to neveikia ventiliatorius. Įlituotas schemoje jis nepasitikrina su testeriu. Nukirpau kojeles, kad būtų patogiau išlituoti jas. Nusipirkau naują, anaogą. Patikrinau su testeriu seną ir naują tristirių. Pasirdo senas geras buvo...
Viską surinkus salono ventiliatorius vis tiek neveikė.
Atjungiau minusą nuo akumo, palaukiau 15 min. pajungiau, užvedžiau variklį, įjungiau salono šildymą ir opa - ventiliatorius veikia...
Tačiau atsirado bėda, pradėjo garsiai kažkas cypti. Užgesinus variklį cypimas tunka apie minutę. Aplaksčius mašiną nustačiau, kad cypia webasta.
Klausimas kas gali nutikti važinėjant su cypiančia webasta?
Kaip atjungti tą webasta? Ištraukti fyškę po kapotu? Nereiks lysti po mašiną ir atjunginėti įtampos nuo pačios webastos.

Tikrai taip - "Ištraukti fyškę po kapotu ir nereiks lysti po mašiną " ;)

sheikhas
2016.12.21, 21:20
... Nukirpau kojeles, kad būtų patogiau išlituoti jas. Nusipirkau naują, anaogą. Patikrinau su testeriu seną ir naują tristirių. Pasirdo senas geras buvo...
.
Šitas geriausias :D :D :D

BOSAS
2016.12.21, 21:28
Papasakosiu savo nutikimus.
Termostatas yra užstrigęs atidarytoje padėtyje, normaliai nešildė salone. Taupumo sumetimais įsidėjau papildomą termostatą į šlangą su pragręžta skylute.
Susitvarkė variklio darbinė temperatūra. Salonas šilo gerai.
Prieš porą dienų pastebėjau, kad neveikia salono ventiliatorius.Saugiklis geras, įtampa iki ventiliatoriaus greičių valdymo relės ateina. Nutariau, kad parėjo tiristrius, dėl to neveikia ventiliatorius. Įlituotas schemoje jis nepasitikrina su testeriu. Nukirpau kojeles, kad būtų patogiau išlituoti jas. Nusipirkau naują, anaogą. Patikrinau su testeriu seną ir naują tristirių. Pasirdo senas geras buvo...
Viską surinkus salono ventiliatorius vis tiek neveikė.
Atjungiau minusą nuo akumo, palaukiau 15 min. pajungiau, užvedžiau variklį, įjungiau salono šildymą ir opa - ventiliatorius veikia...
Tačiau atsirado bėda, pradėjo garsiai kažkas cypti. Užgesinus variklį cypimas tunka apie minutę. Aplaksčius mašiną nustačiau, kad cypia webasta.
Klausimas kas gali nutikti važinėjant su cypiančia webasta?
Kaip atjungti tą webasta? Ištraukti fyškę po kapotu? Nereiks lysti po mašiną ir atjunginėti įtampos nuo pačios webastos.
Na jus tikri tautodailininkai.
Dar neteko matyti kitos markes automobiliukuriuose taip masikai ju savininkai halturintu ir burtu visokias nesamones atjungtu ismestu nukirptu pritaikytu ir t.t.
Yra baisu kai tie voyageriai atvaziuoja ir remonta kol viska atrankioji kas reikalinga.
Jei neistengiat susiremontuoti sios masinos tai ar tikrai verta ja isigyti ?
O po to pridirbus parduoti kitam kuris buvusi savininka dazniausiai prakeikia uz visokiu nesamoniu kruva.

Raimislt
2016.12.22, 06:19
Visu 200% tiesa. Visi - visų galų meistrai...
Čia Lietuva ,čia lietūs lyja ir nieko čia nepakeisi...

velniuxs
2016.12.22, 09:39
Mašina, kaip ir visos kitos, turi pinigų - važiuok į servisą. Vsiką tau sutvarkys, tai ko reikia ir tai ko nereikia. Paliksi krūvą pinigų. Ir visi sako, kad kainos nekyla. Tik kas buvo litasi pasidarė eurais...
Bet atsakymo pilno neturiu.
Dėl ko cypia webasta? Yra ten koks siurblys varinėjantis aušinimo skystį?

Audriusas
2016.12.22, 10:56
Visi puole tik pasijuokti, tik nesuprantu del ko jei zmogus bando issiaiskinti kas ir kaip, o atsakymo nors i viena klausima neatsake. Is patirties galiu pasakyt kad geriausia pasiimti "repair manuala" ir ten isstudijuoti kas ir kaip, nes cia forume tokiu nusvaigimu buna, kad dieve padek :)

BOSAS
2016.12.22, 13:47
Mašina, kaip ir visos kitos, turi pinigų - važiuok į servisą. Vsiką tau sutvarkys, tai ko reikia ir tai ko nereikia. Paliksi krūvą pinigų. Ir visi sako, kad kainos nekyla. Tik kas buvo litasi pasidarė eurais...
Bet atsakymo pilno neturiu.
Dėl ko cypia webasta? Yra ten koks siurblys varinėjantis aušinimo skystį?

Kaip tu nusprendi kad servise tvarko ko nereikia.
Argi tuose servisuose zmones pirma diena dirba kad nezinotu ka reikia tvarkyti.

O dabar cia geras tavo tvarkymas. Atjungti, nukirpti ismesti?

Webasta siurblio neturi tik turbinele. Bet nežinau apie koki garsa klausi.

BOSAS
2016.12.22, 13:49
Visi puole tik pasijuokti, tik nesuprantu del ko jei zmogus bando issiaiskinti kas ir kaip, o atsakymo nors i viena klausima neatsake. Is patirties galiu pasakyt kad geriausia pasiimti "repair manuala" ir ten isstudijuoti kas ir kaip, nes cia forume tokiu nusvaigimu buna, kad dieve padek :)

Čia pasijuokti gal tu ir nori kad taip rasai. Aš žmogui tik uždaviau keletą klausimų. Nes norisi sustabdyti nuo tu beprotybių kurias tokiais būdais prisidaro.

velniuxs
2016.12.22, 16:10
Pabandysiu savaitgalį įrašyti garsą prie dienos šviesos. Tada gal bus aiškiau.
Kai moki lituokliu naudotis, taip perlituoti tiristorių, kodiką ar varžą paprasta.
Atjungimas reikalinga tam, kad nesustočiau vidury kelio dėl kokio nors rimto gedimo. Todėl manau, kad tai geras sprendimas atjungti webasta.

Mindas112
2016.12.22, 17:02
Atjungimas reikalinga tam, kad nesustočiau vidury kelio dėl kokio nors rimto gedimo. Todėl manau, kad tai geras sprendimas atjungti webasta.
Bus vėsoka...

BOSAS
2016.12.22, 22:53
Pabandysiu savaitgalį įrašyti garsą prie dienos šviesos. Tada gal bus aiškiau.
Kai moki lituokliu naudotis, taip perlituoti tiristorių, kodiką ar varžą paprasta.
Atjungimas reikalinga tam, kad nesustočiau vidury kelio dėl kokio nors rimto gedimo. Todėl manau, kad tai geras sprendimas atjungti webasta.
Radistas suprasdamas apie lituokli ir kam jis reikalindas, dazniausiai žinių turi ir apie kitus dalykus.

Kalbant apie webasta kodel manai, kad saltas variklis dirbs geriau.
Gi šių variklių degimas vyksta stumoklyje todėl jie labai blogai gamina šilumą aušinimo skystyje.

Mindas112
2016.12.23, 07:31
Žmogui reikėtų suprasti,kad voyageryje yra sumontuotas šildytuvas, kurio pagrindinė paskirtis - padėti pakelti variklio aušinimo skysčio temperatūrą, o ne kaip papildoma komforto įranga, skirta konkrečiai šildyti saloną ir variklį. Taip, kai kurie kolegos automatikos pagalba yra pasidarę, kad jis veiktų kaip autonominis šildytuvas 'Webasto", bet gamintojo numatyta paskirtis yra kita. Be jo šaltuoju metų laiku bus važinėjama per šaltu varikliu ir ,žinoma, salonu.

Rimazz
2016.12.23, 09:45
.. neveikia salono ventiliatorius.Saugiklis geras, įtampa iki ventiliatoriaus greičių valdymo relės ateina. Nutariau, kad parėjo tiristrius, dėl to neveikia ventiliatorius. Įlituotas schemoje jis nepasitikrina su testeriu....
cypia webasta.
Klausimas kas gali nutikti važinėjant su cypiančia webasta?
.

Reiškia tu anksčiau važinėjai su neveikiančia vebasta, o dabar ji pradėjo veikti...Skirtumas turėtų jaustis. Ir nereikia nieko atjunginėti...

O dėl neveikimo perlitavus ir aš apturėjau nutikimą...Pusseserės vyras įsigijo bėdą vardu citroen...Na ten salono ventiliatorius pradėjo veikti maksimaliu greičiu ir niekaip kitaip. Pas mane jis kreipėsi tik dėl detaliu identifikavimo, suradimo ir perlitavimo. Gedimą nustatė jam kažkur kitur.
Na detalės pasirodė vienam korpuse kaskadas iš dviejų tranzistorių. Ir du vienetai tų detalių. Lemonoj surasti ir nupirkti analogai...2x4 eur.
Perlitavau. Įdedam. Opaaaa...Neveikia visai.
Liūdesys...Paliekam ramybėj mašiną, kadangi gilus vakaras...Važiuoja žmogus namo be ventiliacijos...Paskui mašina stovi nejudinta 3 paras..O paskui lyg niekur nieko - pradėjo veikt kaip priklauso..

Kristis
2016.12.27, 15:27
BLITZ klausimas. Pas 2002 town'a kalibruojasi klimato kontrole kaip senajam? Itariu aktuatoriai beleka daro

Gal būtų galima info, kodėl ją reikia kalibruoti? Nes aš jau mastau, kad gal ir man reikia :)

provokator
2016.12.27, 21:48
Gal būtų galima info, kodėl ją reikia kalibruoti? Nes aš jau mastau, kad gal ir man reikia :)

Blogai sildo, nevisai ten pucia kur liepi, ir taip toliau :) Bet kuriuo atveju blogiau nebus :)

Kristis
2016.12.28, 11:18
Blogai sildo, nevisai ten pucia kur liepi, ir taip toliau :) Bet kuriuo atveju blogiau nebus :)

Suprasta.
Bandžiau atlikti minėtą procedūrą, kaip suprantu mašina turi būti užvesta, išjungta tik vėdinimo sistema. Palaikiau minėtus mygtukus, pradėjo mirgsėti "delay" užrašas, vidinio cirkuliavimo ikonėlė ir po kelių sekundžių viskas dingo ir įsijungė kažkoks laikmatis, kuris skaičiavo 60 sekundžių atgal. Tai kartojosi kelis kartus, kol nebeturėjau laiko laukti.
Grįžus į kiemą pabandžiau dar kartą. Rodmenys kitokie. Dega nustatytos temperatūros skaičiai, ko prieš tai nebuvo, mirksi nesinchroniškai "delay" ir vidinio cirkuliavimo ikonėlė. Keliolika ar keletą sekundžių. Po to - palieka degti vidinio cirkuliavimo paveiksliukas ir temperatūros skaičiukai. Viskas.
Taip ir nesupratau ar įvyko kažkas ar nelabai? :)

nokas1
2017.01.07, 21:44
Sveiki, problemėlė su autonominiu pečium. Žodžiu viskas veikė, kol nepaspaudė šaltis. Kai pašalo apie -20 nustojo veikt taip vadinama vebasta. Net nebando pasileist užkūrus variklį. Panelėje lemputė dega. Auto 2005 2.8 crd. Nuo ko pradėt žiūrėt? Pas mus kompiuteristų rimtų nelabai yra, tai pradžiai gal be kompo galima kažką patikrint?

Gintas252
2017.01.08, 02:53
Pradziai atjunk akumo viena klema ir po kokiu 5 min. prijunges patikrink savo vebastos darba . Aisku saugikliai ar geri - toliau elektrikas ...

nokas1
2017.01.08, 16:11
Saugiklis ok, akumo atjungimas nepadėjo. :(

eimis74
2017.01.08, 20:37
O kuris saugiklis yra vebastos?

BOSAS
2017.01.08, 20:47
Saugiklis ok, akumo atjungimas nepadėjo. :(
reikia diagnostikos.

Gintas252
2017.01.08, 22:02
nepasakiau - kuro mini. 2/4 bako(tiksliai nepamenu ,bet tikrai ne rezervas) , kitaip vebasta neveikia .

nokas1
2017.01.08, 23:29
O kuris saugiklis yra vebastos?
Tiksliai nepasakysiu, tikrinau visus iš eilės, visi geri.

dainiauskas
2017.01.09, 09:29
Sveiki, problemėlė su autonominiu pečium. Žodžiu viskas veikė, kol nepaspaudė šaltis. Kai pašalo apie -20 nustojo veikt taip vadinama vebasta. Net nebando pasileist užkūrus variklį. Panelėje lemputė dega. Auto 2005 2.8 crd. Nuo ko pradėt žiūrėt? Pas mus kompiuteristų rimtų nelabai yra, tai pradžiai gal be kompo galima kažką patikrint?

Sveiki,

Skaitau ir vis pastebiu, kad kai dirba webasta dega panelėje lemputė, ko pas mane nėra. Nors iš webasto duslintuvo dūmai verčiasi :) Tai kaip ir dirba, gal tiesiog pas mane lemputė perdegusi o gal ne visuose ir auto būna ta lemputė, gal kas trumpati galėtų nušviesti mane? :)

chevy
2017.01.09, 10:27
Sveiki,

Skaitau ir vis pastebiu, kad kai dirba webasta dega panelėje lemputė, ko pas mane nėra. Nors iš webasto duslintuvo dūmai verčiasi :) Tai kaip ir dirba, gal tiesiog pas mane lemputė perdegusi o gal ne visuose ir auto būna ta lemputė, gal kas trumpati galėtų nušviesti mane? :)

Pas mane nėra lemputės.Peržiurėjau skydeli,net nesimato tokio simbolio jame.

BOSAS
2017.01.09, 16:23
Sveiki,

Skaitau ir vis pastebiu, kad kai dirba webasta dega panelėje lemputė, ko pas mane nėra. Nors iš webasto duslintuvo dūmai verčiasi :) Tai kaip ir dirba, gal tiesiog pas mane lemputė perdegusi o gal ne visuose ir auto būna ta lemputė, gal kas trumpati galėtų nušviesti mane? :)
arba nedega, bet jos buna dvejose vietose skydelyje arba virs skydelio toje juostoje.

Olvis
2017.01.09, 20:55
Tiksliai nepasakysiu, tikrinau visus iš eilės, visi geri.
Nu pas mane nesikuria webasta kai su degancia lempute pravaziuota kazkiek ir kompas rodo nuvaziuoti like apie 50km
nors ten bake kuro dar gal 15-20ltr

Olvis
2017.01.09, 21:00
prie -22 pasirode visam grazume galimybes paciaus :oops:
Ka galiu pasakyt: Ne siaurei sie automobiliai. Laukt pavasario reikia chryskai arba siust atgal pieciau juos :D

Arnas
2017.01.10, 09:48
O kad tokiu postu nebutu yra israsta webasta ;)

chevy
2017.01.10, 10:13
prie -22 pasirode visam grazume galimybes paciaus :oops:
Ka galiu pasakyt: Ne siaurei sie automobiliai. Laukt pavasario reikia chryskai arba siust atgal pieciau juos :D

Maniškis iki -20 be problemų,o vat kai daugiau tai jau bėda,bet užmetus laidus nuo kitos kuriasi,reiškia akumas per slobnas.

Kristis
2017.01.10, 13:30
arba nedega, bet jos buna dvejose vietose skydelyje arba virs skydelio toje juostoje.

Nei ten, nei ten nieks nedega.. :( Gali būti, kad jos išvis nėra, ar ieškoti perdegusios? Nors šiaip čia ir ne gedimas, bet kažkaip norėtųsi, kad viskas veiktų :)

BOSAS
2017.01.10, 18:54
Nei ten, nei ten nieks nedega.. :( Gali būti, kad jos išvis nėra, ar ieškoti perdegusios? Nors šiaip čia ir ne gedimas, bet kažkaip norėtųsi, kad viskas veiktų :)
Pasitikrink

Olvis
2017.01.10, 19:44
O kad tokiu postu nebutu yra israsta webasta ;)

Koks skirtumas ta webasta. I prieki su veikiancia susalau. Ji tik padejo greiciau isilt varikliui ir greiciau pradejo pust tik, kad silta vejali.
Issijungus webastai lygiai toks pats tik siltas vejalis puciamas. Varyklio temperatura rodo kaip priklauso per viduri

Olvis
2017.01.10, 20:20
Maniškis iki -20 be problemų,o vat kai daugiau tai jau bėda,bet užmetus laidus nuo kitos kuriasi,reiškia akumas per slobnas.
Su uzsikurimu pirmu sukimu prie -22 nekrautu akumu. Turejau problemu su rele tik kelias dienas pries. Prie +2 nesikurt buvo pradejusi, nes rele neuzmaityna zvakiu. Issiardes prasivaliau samanas, kontakta nuliovke pertraukiau is abieju pusiu keleta kartu ir groja dabar. Tik, kad pecius tragedija. Prie -15 dar galima vaziuot ir tai tik su striuke. Zemiau -20 rankos ir kojos sugrubo :D
Kai kuriem gal uztenka, bet i tolimesnius reisiukus sedu i auto be fufaikiu. Visgi Liutas, megstu karsti, ypac ziema :D
Buvo mintis peciaus radiatoriu keist, bet persiskaicius keleta temu, manau bergzdzias reikalas. Kazi dar kaip ten su sklendziu darbu. Nesitiki, kad ir naujas toks "siltas" buvo...
References, kalibracijas bandziau. Girdisi ju darbas. Reguliuojant jauciasi, kad darinejasi ir putimo garsas pasikeicia. Bet gal kazkuri sklende neuzsidaro pilnai ir maiso karsta ora su saltu.
Gal kas buvot issiarde pati peciu? Kas ten jo per viduriai? VW/Audi paciu sklendziu perdangos peralonines nubiredavo ir tada maisydavosi saltas oras su karstu. Isardzius ir sklendes apvilkus per nauja
prie -25 su klima nustatyta 22 drasiai vel vaziuoji.

BOSAS
2017.01.10, 21:08
neisivaizduoju, ka jus sugebat pridaryti, kad sildymo nepakanka.
Teko su sia masina prie -25 vazinetis ir tikrai nebuvo salta.
Isvada arba isderinat klimato kontoles bloka su savo netinkama logika,arba pas jus tos masinos visiskai netvarkingos.

Daug tu modeliu per rankas praejo ir tokiu bedu siluma nepasitaiko. Bet kad isreguliuoja ten viska zmones tas tai buna.

chevy
2017.01.10, 22:49
Koks skirtumas ta webasta. I prieki su veikiancia susalau. Ji tik padejo greiciau isilt varikliui ir greiciau pradejo pust tik, kad silta vejali.
Issijungus webastai lygiai toks pats tik siltas vejalis puciamas. Varyklio temperatura rodo kaip priklauso per viduri

Nu nesakyk,su webasta greičiau išyla,o dėl pečiuko ...Tu pridėk ranką prie lango ortakio,gal ten kairej pusej šiltą pučia,o dešinėj šalta...jei taip tai kondiškė tave šaldo.

Inga
2017.01.10, 23:36
Sveiki, iskart atsiprasau, jeigu toks klausimas jau buvo nagrinetas, o as beskaitinedama pralaidau ji pro akis.:oops: Manau atleist naujam nariui. (kap)
Turiu 2 voyager - 2003 metu 2,5 crd ir 2001 metu irgi 2,5crd. Kadangi pirmasis (2003m) jokiu bedu su sildymu neturejo, vos pakeitus termostata, todel as nelabai suprantu kas gi naujajam (2001m) nebepatinka, irgi buvo mires trmostatas, aisku pakeiciau ir ji ir antifriza. Bet variklis sila leciau neju pirmojo, ora pucia daug vesesni, o ir dumas lyg per baltas, stovedamas motoras uzsila - pradejus vaziuot krenta temp. iki 70-75laipsniu.... Sio auto klima senovinio tipo (stumdoma) dvieju zonu, bet manau tai neturi itakos ismuciamo oro temp. :(

BOSAS
2017.01.11, 06:13
Beda su termostatu.

Kristis
2017.01.11, 09:12
Pasitikrink

Lemputė pagrindinėje panelėje yra ar toje juostoje? Kaip išsitraukia ta juosta, jei joje yra, ir kokios lemputės ieškoti? :-?

BOSAS
2017.01.11, 17:28
Lemputė pagrindinėje panelėje yra ar toje juostoje? Kaip išsitraukia ta juosta, jei joje yra, ir kokios lemputės ieškoti? :-?
Pasviesk isarti su proziku ir pamatysi kur ji sedi virsutine juosta plesi i virsu ir nulupi ten jegos reikia viskas ant sponkiu pasodinta

Olvis
2017.01.11, 18:48
Nu nesakyk,su webasta greičiau išyla,o dėl pečiuko ...Tu pridėk ranką prie lango ortakio,gal ten kairej pusej šiltą pučia,o dešinėj šalta...jei taip tai kondiškė tave šaldo.
Na tai taip ir rasiau, kad greiciau isila ir greiciau pradeda pust siluma pecius.
BOSAS o ka ten galima isderint? Temperatura abiem zonom nustatyta HI, putimo stiprumas, ir nukreipimas i kojas ir stikla. Nera ka daugiau reguliuot. Nustatei HI vadinasi turi pust, kad ranka nulaikyt jau karsta butu

BOSAS
2017.01.11, 19:55
statyt hi auto ir nekaisiok ten pirstu daugiau prie nieko :D ;)

BOSAS
2017.01.11, 20:03
toje sistemoje jei pajudini ventiliatoriaus greiti vadinasi jis pereina i mechanini greicio valdyma,
jei pajudini sklendes vadinasi jos pereina i mechanini valdyma.

todel geriausiai naudoati auto hi ir kai reikia pasuki tik sklendes ant langu kai apipucia langa spaudi auto hi kad viska periimtu automatika.

ir reguliuoti reikia tik temperatura.

jei nustatyta 2... keli laipsniai si sitema ir pucia kol pasieks nustatyta temp. tik temperatura HI atsuka viska kitais atvejais viskas sumazinama.
sims modeliams pilnai pakanka laikyti 24 laipsn ir buna silta arba tautodailininkai pripyle marmalu i peciu ir ji uzkimse. Tikrai sildymo pakanta esant virs - 20 nesedi kaip pirtyje, bet ir tikrai nesali, vwebasta turi buti veikianti prieisingu atveju salsit ir kura leisit per kamina. Sis saltas variklis naudoja daugiau kuro.

busas
2017.01.13, 04:30
ar gali buti ,kad susilus varikliui webasta issijungia,taciau lempute paneleje lieka degti? isjungus ir vel ijungus peciu nebedege

formalumas
2017.01.13, 08:11
Manau, kai lemputė dega - webasta veikia. Pas mane tas pats, tai vis reikia sau primint išjungt-įjungt, kad nenaudot papildomai kuro be reikalo...

nokas1
2017.01.13, 14:35
Gal kas žinot tų keturių webastos laidų reikšmes kur jungtis už oro filtro yra ? (2.8 crd)

BOSAS
2017.01.13, 20:02
ar gali buti ,kad susilus varikliui webasta issijungia,taciau lempute paneleje lieka degti? isjungus ir vel ijungus peciu nebedege

Taip

Raimislt
2017.01.13, 21:42
Gal kas žinot tų keturių webastos laidų reikšmes kur jungtis už oro filtro yra ? (2.8 crd)

1)"-",2)sužadinimas "-" ,3) +12

P.S. Modelis: Webasto thermo top z/c-d

nokas1
2017.01.13, 22:25
Kažin kokia įtampa eina sužadinimui? Tarkim įmanoma sužadinimą nuo jungtuko pasidaryt?

Mcu
2017.01.13, 22:40
Kažin kokia įtampa eina sužadinimui? Tarkim įmanoma sužadinimą nuo jungtuko pasidaryt?

Chryslerio webastos suzadinti jungtuku neiseina o bmw iseina.

Raimislt
2017.01.13, 23:34
Kažin kokia įtampa eina sužadinimui? Tarkim įmanoma sužadinimą nuo jungtuko pasidaryt?
Žadinasi su mase. Taip įmanoma sužadinimą nuo jungtuko pasidaryt. Esu perdares i programuojama su laikmačiu.

Mcu
2017.01.14, 09:02
Žadinasi su mase. Taip įmanoma sužadinimą nuo jungtuko pasidaryt. Esu perdares i programuojama su laikmačiu.

Tai i webasto nueina 3 laidai pliusas minusas ir signalas vadinasi signala i zeme reikia pajungti? Plius reikalingas cirkuliacinis siurbliukas.

Raimislt
2017.01.14, 09:09
Visiškai teisingai ;)

nokas1
2017.01.14, 14:40
3794 kaip suprantu kraštiniai tai pliusas ir minusas, o va kuris sužadinimo ir kam ketvirtas laidas reikalingas?

Raimislt
2017.01.14, 18:37
3794 kaip suprantu kraštiniai tai pliusas ir minusas, o va kuris sužadinimo ir kam ketvirtas laidas reikalingas?
3796

nokas1
2017.01.14, 22:02
Ačiū.

Olvis
2017.01.15, 17:27
statyt hi auto ir nekaisiok ten pirstu daugiau prie nieko :D ;)
Bandziau ir taip daryt. Sklendes suvaiksto,pasikeicia putimo kriptys, prisimazina putimas. Bet kad atitinkamai kazkur pradetu pust karsta veja, nevelnio.

Jai butu radiatorius uzkistas, uzkalkejas koks tai ir siomis dienomis kada temperaturos 0 -5 laipsniu pustu vos silta. Bet pucia ne karsta, bet ganetinai silta jau. Pavaziavus jau is Hi persistatineji i +24 kokius ir auto.

Va galvoju dar, kada keiciau termostata pastebejau, kad ten jau buvo kazkieno rankos kista. Kaip teisingai, turetu but pajungta slangos i peciuko radiatoriu?
Nuo termostato i virsutini vamzdeli ar i apatini. Gal ten sukeista ir recirkuliacija per ji silpnesne gali but.
Ir dar tokia mintis iskilo. Kas reguliuoja i peciuka karsto antifryzo padavima? Jai tarkim as nustatau Hi, tai kaip kokiame BMW yra kiausai vadinami, jie atsidaro pilnai. Jai padarai tarkim maziau +22 jie atsidaro-uzsidaro atitinkamom pauzem atitinkamai pagal norima temperatura ileidzia atitinkama kieki ikaitusio antifryzo i radiatoriu tai temperaturai isgauti.
Kadaise turejau su vienu BMW problemyte netolygaus sildymo, del kiausinio papuvusio.

Olvis
2017.01.15, 17:35
Siaip minti gvildenu gal radiatoriu pasikeist i nauja pabandyt.
Tik va 2.8CRD kazi panasiai keiciasi, kaip Provokator temoje parodyta. Nes radiatorius pats kitoks nei benzino ir kaina naujo nedydele.

Olvis
2017.01.18, 02:43
Sendien pradejus vaziuot pradejo pati klima kalibracija deryt (upset)
Kokio velnio?
Buvo nustatyta 23 23 per abi zonas ir hi/auto. Uzsidege DELAY ir 3 kartus laikmatis atbuline tvarka...

nokas1
2017.01.18, 08:28
Variklis buvo nepakankamai pašilęs, todėl pradžioj nedirba pečius pagal tavo norus ir rašo delay, kol kuriasi autonomkė.

busas
2017.01.20, 01:36
Sendien pradejus vaziuot pradejo pati klima kalibracija deryt (upset)
Kokio velnio?
Buvo nustatyta 23 23 per abi zonas ir hi/auto. Uzsidege DELAY ir 3 kartus laikmatis atbuline tvarka...

tas pat ir pas mona ismanuji kreiseri,ratuka minimum persuku i baigiasi kalibracija,nebeuzsikraunu kas ten darosi,vis vien nasuprontu

BOSAS
2017.01.20, 05:45
Cia ne kalibracija. Delay reiskia:
Palaukima kol apsils antifrizas ir i salona nepucia salto oro. Pradeda veikti tik tada kai apsyla antifrizas ir jau siltas oras pagaminamas.

O kai kazka pajudini nutrauki si cikla ir tada jau pradeda pusti ir salta ora. Tiesiai is lauko.

BOSAS
2017.01.20, 05:47
Sklendes sis modelis pats automatiskai geba susikalibruoti. Gal but kad po akumo atjungimo ir nieko daryti nereikia.

Olvis
2017.01.24, 19:00
Pati ji kalibravosi, ir pries tai kalibracija pats buvau paleides. Silta pucia tik i virsu t.y. i langa. I salona ir i kojas pucia vos drugna.
Bandziau kaip BOSAS rekomendavo Hi auto. Lygiai tas pats. Temperatura nesikeicia. Reiks gal nusipirkt pati peciu kokio anglo, kad issiaiskint kaip veikia ten jo sklendes putimu kriptimis.
Kazkuri matomai sklende nepasistato tinkamai ir atitinkamai maiso salta ora su karstu ir blogai dar nukreipia srautus.
Jai ant Hi nustatimo net karstu veju nepavadinsi i langa puciama. Ganetinai siltas tik.
Klausimas tik iskilo ar anglisko pats pecius kitoks?

BOSAS
2017.01.25, 12:41
Paziurek gal sklendes sulauzytos.
Čia niekad nenuspėsi kas jau ką iki tavęs sutaupė ar atjungė o gal pritaikė.