PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 TD 1997 - 2000 Pastovejas nesikuria



tukas
2014.09.17, 11:31
Sveiki pas mane jeep su vm varikliu, gal kas susidure su tokia problema? Pastovejas nesikuria sukant starteriu pakyla balti dumai, o pastumus is puse variklio prasukimo uzsikuria, zakes veikia 12v. ateina.

BOSAS
2014.09.17, 12:25
Siurnlys arba zvakes 12 v dar nereiskia kad zvakes dirba

tukas
2014.09.17, 15:41
Turejau omeny zvakes patikrintos, ir patikrintas ju uzmaitinimas, kompresija atpuola nes nepstoviai tokie cirkai pora dienu nesikuria poto savaite be problemu, kaip patikrinti siurbli? ir kaip patikrinti starterio apsukas paleidziant varikli?

Gintazas
2014.12.04, 17:59
Turejau omeny zvakes patikrintos, ir patikrintas ju uzmaitinimas, kompresija atpuola nes nepstoviai tokie cirkai pora dienu nesikuria poto savaite be problemu, kaip patikrinti siurbli? ir kaip patikrinti starterio apsukas paleidziant varikli?

pas mane labai sunkiai "vercia" varikli nors ir pilnai ikrautas akomuliatorius,netai kai audi turejau - penkta pavara vien starteriu pavaziuoti is bedos galima budavo.
Tai mintis butu tokia:zemas sukimo momentas,nesuspaudzia cilindre misinio,kad uzsidegtu,bet jei durniuoja,tai gali buti variklio apsuku daviklis.Jei jis neveikia tinkamai arba laidas paluzes,suk nesukes,negriebia,o balta duma meta.
Mano atveju paluzes laidas laikesi tik ant isoziacijos.

Mindas112
2014.12.04, 20:47
Jei sunkiai suka variklį,gali būti kaltos starterio įvorės.

Gintazas
2014.12.06, 00:10
Jei sunkiai suka variklį,gali būti kaltos starterio įvorės.

priduosiu masina variklio remontui,prie to paties reiks patikrinti