PDA

Žiūrėti pilną versiją : Bagažinės dangčio atsidarymas/fiksavimas PROBLEMA



julijus
2014.09.16, 08:43
Šiandien ryta nuvežus vaiką į darželį iškilo problemėle. Yra elektrinis bagažinės dangtis, jis atsidarė, tačiau atsidaręs nefiksavo, o pradėjo vėl automatiškai užsidarinėti ir vėl lyg kelti. PO to atidariau su rankomis tai laikėsi atsidaręs. Pasukinėjau tokį strypelį, kur laiko pakelėją ir bagažinės dangtį, tai sekančiu kartu bagažinės dangtį užfiksavo pakėlus automatiškai, tačiau nuleisti rankomis jau buvo nebeįmanoma, kažkas užsifiksavo. Teko spausti vėl 2 kartu mygtuką ir bagažinė užsidarė automatiškai, nors kiek žinau automatinio uždarymo pas ją kaip ir nėra.
Taigi prašau padėkite arba patarkite kas Šiauliuose gali su tuom dalyku padėti.

Arnas
2014.09.16, 09:38
Jei yra elektrinis atidarymas tai yra ir uzdarymas :)
Siulyciau nusiimti sonine absyvke ir perziureti ten viska prie varikliuko. sutepti jei reikia. taip pat pasiziurek pacia bagazines spyna.
Trioskis kiek zinau Siauliuose servise darbuojasi, kreiptis jei nesusitvarkysi. Paieskok forume jo kontaktu.

provokator
2014.09.16, 21:04
is profilio sprendziant, tai nei atidarymo nei uzdarymo neturetu but pas 1995 t&c :D

AERO_DD
2014.09.16, 22:16
is profilio sprendziant, tai nei atidarymo nei uzdarymo neturetu but pas 1995 t&c :D
Kaip supratau Julius jau senai turi 2005m limited., tik profilyje arba klaida arba nepakeitė 1995 į 2005m.

Mindas112
2014.09.17, 07:47
Kad neklaidinti kitų,informaciją vartotojo profilyje derėtų pasitaisyti.

julijus
2014.09.17, 08:58
:oops: pasitaisėm Kažkokia nesamone su tuom dangčiu. Dabar jau vėl veikia gerai ir kaip rašė vis dėlto užsidaro nuo elektros taip pat 8-), tačiau kai norėjau parodyti vienam meistrui nuo tada ir pradėjo veikti gerai :( .... kaip tyčia

Deimkr
2014.09.17, 11:01
Kad nekurti naujos temos rašysiu čia. Pas mane irgi problema su galinio dangčio atidarymu, neveikia,atsidaro tik su raktu, mygtuka išsiardžiau, išvaliau nepadėjo,kur toliau ieškoti, prie to pačio pradėjo ir galinis valytuvas kvailioti, nenori veikti.:cry:

provokator
2014.09.17, 12:53
ieskok nusilanksciusiu laidu.

apu
2014.09.17, 16:01
A pas mane bagazines dangtis nori atsidaro, nori nea. Fyg suprasi. Ranka irgi negaliu atidaryti, tik raktu arba kartais nuo rakto/mygtuko salone. Kas Vilniuj galetu pagelbeti, bo zmona pyksta kai rankas issimozoja atidarinedama...

chevy
2014.09.17, 16:07
A pas mane bagazines dangtis nori atsidaro, nori nea. Fyg suprasi. Ranka irgi negaliu atidaryti, tik raktu arba kartais nuo rakto/mygtuko salone. Kas Vilniuj galetu pagelbeti, bo zmona pyksta kai rankas issimozoja atidarinedama...

Skuduriuką įduok.....:)

iGince
2014.09.17, 17:00
Skuduriuką įduok.....:)

Arba masina nuplauk.... :D

O siaip abiem atvejais ieskociau pirmiausia laidu luzio gofroj kuri eina is bagazniko I kuzava.... :)

juozase
2014.09.22, 16:40
Sveiki cia tikriausiai opi tema pas mane 2001-3.3 nebuvo tos sistemos nebuvo ir bedu.Sumokejas apvalia sumele Kaune istate ir po 2 men.prasidejo problemos.Gyvenu Vilniui tai gal galit patart gera meistriuka,nes ankciau varinejau i Ozo g-ve,bet jau to zmogelio nera-labai gaila.labai dekoju.

juozase
2014.11.03, 14:08
Sveiki kolegos siandien tvarke servyze galinio dankcio uzdaryma,atidaryma.Pagridine problema manau yra pacioje spyneleje ji neardoma stampov ke,bet auksarankis gali padaryt.Joje yra 2 mikrikai jie plasmasiniai ir nusidevi ir nejungia.,o is sroto pirk tai tik pinigu svaistymas va garantijos nedave kiek tai laikys laikas parodys.Mikrikus galima pakeist.Jei kas rastu auksaranki parasykit adresiuka.SEKMES.Sio servyzo adreso nerekomanduoju.Dideli pinigai.CAPRO VILNIUS.Gal kas zino gal galima atsisiust spyna pigiau,nes girdejau apie 600lt.praso LT.

provokator
2014.11.03, 14:42
nu nx.... sorry, nesusilaikiau...

Vitalijus 771
2014.11.03, 20:20
paieskos rezultatai http://old.voyager.lt/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=2647&viewmode=flat&order=ASC&type=&mode=0&start=60

juozase
2014.11.23, 17:44
tai va problema isspresta nupirkau srote spyna 80 lt. made in canada o buvu made in china ir galinis dangtis dirba be problemu.Kartais pritraukdavo kartai ne.

Lnz
2016.09.29, 15:23
Pas mane bagazine atsidarinedavo tik su pultu arba is salono. Dabar nuspaudus pulta tik sumirksi posukiai. Rankiniu budu is salono siek tiek pradarius dangti ir nuspaudus pulteli pypsi ir pasikele bet uzdaryt taip pat neuzdaro, bagazines dangti nuleidus - spynele dangti pritraukia. Laidai berods sveiki, jei kazko nepraleidau tikrindamas. Spyneles davikliai matuojant testeriu varza i paspaudimus reaguoja. Vis gi pradeti nuo spyneles keitimo ar gali buti, kad bagazines valdymo kompas pametes padeti? Kazkur buvau rades straipsni, kad Chrysler buvo kompu ir spynu pasiruose atsargai, nes zmones dar garantiniu laikotarpiu vaziuodavo tvarkytis galinio dangcio problemas.

Raimislt
2016.09.29, 19:34
Pas mane bagazine atsidarinedavo tik su pultu arba is salono. Dabar nuspaudus pulta tik sumirksi posukiai. Rankiniu budu is salono siek tiek pradarius dangti ir nuspaudus pulteli pypsi ir pasikele bet uzdaryt taip pat neuzdaro, bagazines dangti nuleidus - spynele dangti pritraukia. Laidai berods sveiki, jei kazko nepraleidau tikrindamas. Spyneles davikliai matuojant testeriu varza i paspaudimus reaguoja. Vis gi pradeti nuo spyneles keitimo ar gali buti, kad bagazines valdymo kompas pametes padeti? Kazkur buvau rades straipsni, kad Chrysler buvo kompu ir spynu pasiruose atsargai, nes zmones dar garantiniu laikotarpiu vaziuodavo tvarkytis galinio dangcio problemas.

Jai teisingai supratau,su bagažinės mygtuku neatsidarinėjo ir dabar taip pat neatsidaro.

Lnz
2016.09.29, 23:14
Mygtuka kazkada buvau susitvarkes, bet nelabai ilgam, buvo laidas nupuves. Spynele kur kisamas raktas nepajudinama, arba raktas netinka arba uzkirmijus amziams....

Raimislt
2016.09.30, 08:22
Mygtuka kazkada buvau susitvarkes, bet nelabai ilgam, buvo laidas nupuves. Spynele kur kisamas raktas nepajudinama, arba raktas netinka arba uzkirmijus amziams....

Pabandyk atjungti mygtuko vieną laidą(buna nuo oksidacijos trumpinasi), jai nepadės - tikrink šoninius bagažinės dangčio daviklius.

Lnz
2016.09.30, 15:35
Na reiks atrast laiko pabandyt. Taip nesinori nuimineti tos juostos su mygtuku, gerai uzhermetizaves, kad vanduo nepakliutu vidun. O kaip soninius daviklius patikrint? Varza buvau mataves, kiek pamenu abieju vienodai rode.

BOSAS
2016.09.30, 16:03
Vietoi mygtuko isidek gerkona ir su magnetu visada suveiks. Isidek ten kur patogu.

Raimislt
2016.10.01, 10:41
Na reiks atrast laiko pabandyt. Taip nesinori nuimineti tos juostos su mygtuku, gerai uzhermetizaves, kad vanduo nepakliutu vidun. O kaip soninius daviklius patikrint? Varza buvau mataves, kiek pamenu abieju vienodai rode.

Nenori nuiminėti,tada atjug fiškę,prijung testerį ir pažiūrėk ką rodo mygtukas.
Jai daviklių važos vienodos, mažai tikėtina - kad abu davikliai nusprogo kartu...

Makacinas
2016.10.01, 20:33
Pas mane bagazine atsidarinedavo tik su pultu arba is salono. Dabar nuspaudus pulta tik sumirksi posukiai. Rankiniu budu is salono siek tiek pradarius dangti ir nuspaudus pulteli pypsi ir pasikele bet uzdaryt taip pat neuzdaro, bagazines dangti nuleidus - spynele dangti pritraukia. Laidai berods sveiki, jei kazko nepraleidau tikrindamas. Spyneles davikliai matuojant testeriu varza i paspaudimus reaguoja. Vis gi pradeti nuo spyneles keitimo ar gali buti, kad bagazines valdymo kompas pametes padeti? Kazkur buvau rades straipsni, kad Chrysler buvo kompu ir spynu pasiruose atsargai, nes zmones dar garantiniu laikotarpiu vaziuodavo tvarkytis galinio dangcio problemas.

nu buvau ta spyna isiardes iki kiek ymanoma, po siokiu tokiu ale patvarkymu, pradejo veikti, bet neilgai apie puse metu, pradejo vel tai atidaryt tai neatidaryt iki tol kol nei atkelia nei pritraukia. pakeiciau kita spyna ir viskas ok. beja isimta spyna made in CANADA. ydejau rigi canada. manau kad kaltas buna davikliukas esantis paciame uzrakte.

Raimislt
2016.10.02, 10:43
nu buvau ta spyna isiardes iki kiek ymanoma, po siokiu tokiu ale patvarkymu, pradejo veikti, bet neilgai apie puse metu, pradejo vel tai atidaryt tai neatidaryt iki tol kol nei atkelia nei pritraukia. pakeiciau kita spyna ir viskas ok. beja isimta spyna made in CANADA. ydejau rigi canada. manau kad kaltas buna davikliukas esantis paciame uzrakte.

Taip dažniausiai ir buna: "ten tikrinau,ten tikrinau- lygtais viskas gerai..."

Mano manymu buna trys variantai:

1. Patikrini taip ,kad 120% "ten yra gerai arba blogai"
2. Keiti
3. Atiduodi , kad sutvarkytu.

Lnz
2016.10.02, 16:06
Tikras lietuvis kol galutinai visko nesugadins ar nesulauzys i meistrus nesikreips...!!! :D Bosas pasiule idomu varianta, bet siuo metu kol bagazine neveikia, vietoj magneto butu gerai virvele is isores, kad nereiktu i vidu landziot :) Buvau ta fiske atjunges, bet po ranka testerio nebuvo, nors kiek suprantu, fyske atjungus trumpinimas turetu dingti, nes tas mygtukas nesudaro jokios grandines, kol nenuspaustas. Reiks dar karteli bandyt laidus tikrint ir(arba) ieskoti gero sroto darbuotojo, kad leistu isbandyti kita spyna. Nors toj spynoj nieko nera, 2 mygtukai ir varikliukas, kuris sukasi i abi puses. Varikliukui isardyk, neturejau tinkamos zvaigdutes, o atsuktuveli buvo gaila gadinti. Ir nelabai supratau, nuo ko sudirba pritraukimas. Na bet iki vasaros kol reiks technikine varyt, gal issiaiskinsiu, ziema vistiek lopeta ir sluotele salone vezioju :)

Raimislt
2016.10.02, 19:29
Tikras lietuvis kol galutinai visko nesugadins ar nesulauzys i meistrus nesikreips...!!! :D Bosas pasiule idomu varianta, bet siuo metu kol bagazine neveikia, vietoj magneto butu gerai virvele is isores, kad nereiktu i vidu landziot :) Buvau ta fiske atjunges, bet po ranka testerio nebuvo, nors kiek suprantu, fyske atjungus trumpinimas turetu dingti, nes tas mygtukas nesudaro jokios grandines, kol nenuspaustas. Reiks dar karteli bandyt laidus tikrint ir(arba) ieskoti gero sroto darbuotojo, kad leistu isbandyti kita spyna. Nors toj spynoj nieko nera, 2 mygtukai ir varikliukas, kuris sukasi i abi puses. Varikliukui isardyk, neturejau tinkamos zvaigdutes, o atsuktuveli buvo gaila gadinti. Ir nelabai supratau, nuo ko sudirba pritraukimas. Na bet iki vasaros kol reiks technikine varyt, gal issiaiskinsiu, ziema vistiek lopeta ir sluotele salone vezioju :)

Fiškę atjungus ,atjungi ir temperatūrinį daviklį . Pritraukimas sudirba nuo vieno iš jungiklių spynoj.

Makacinas
2016.10.02, 19:40
Fiškę atjungus ,atjungi ir temperatūrinį daviklį . Pritraukimas sudirba nuo vieno iš jungiklių spynoj.

gal Raimislt gebi sutvarkyti (pakeisti) tuos davikliukus esncius spynoje?

Raimislt
2016.10.02, 20:49
gal Raimislt gebi sutvarkyti (pakeisti) tuos davikliukus esncius spynoje?
Taip.

Makacinas
2016.10.02, 20:58
Taip.

o tai kai prisiruosiu tai sukontaktuosim ir atsiusiu pora. turesiu zapaso:D

Raimislt
2016.10.02, 21:11
o tai kai prisiruosiu tai sukontaktuosim ir atsiusiu pora. turesiu zapaso:D
Ok.

Lnz
2016.10.03, 22:19
Siandien paaukojau siek tiek laiko ir nusiardziau galine juosta. Mygtukas netrumpino. Perrisau senas zaisdas, issiardziau pati mygtuka, viska isvaliau. Apakau, kai bagazine atsirakino nuspaudus mygtuka, veikia kuo puikiausiai 8-) Aisku nuo pultelio ir konsoles liko tas pats, tik posukiai sumirgsi.... Na, bet nors nebereikia i bagazine landziot :)

Audriusas
2016.10.04, 09:05
Pabandyk atjungti mygtuko vieną laidą(buna nuo oksidacijos trumpinasi), jai nepadės - tikrink šoninius bagažinės dangčio daviklius.

Gal galit pasakyt uz ka atsakingi tie soniniai dangcio davikliai ir kaip jie atrodo :) . A tai pas mane tik laidai like nukirpti (kai nupirkau taip buvo), srote ieskojau tai jie nemate tokiu, sake nera jokiu ten davikliu ant elektrinio dangcio. Pas mane problema ta kad bagazine pasikelia bet nenusileidzia pati.

Raimislt
2016.10.04, 10:57
Gal galit pasakyt uz ka atsakingi tie soniniai dangcio davikliai ir kaip jie atrodo :) . A tai pas mane tik laidai like nukirpti (kai nupirkau taip buvo), srote ieskojau tai jie nemate tokiu, sake nera jokiu ten davikliu ant elektrinio dangcio. Pas mane problema ta kad bagazine pasikelia bet nenusileidzia pati.

Metai , modelis?

Audriusas
2016.10.04, 11:37
2001 Town&Country

Raimislt
2016.10.04, 13:03
2001 Town&Country

Stovi dangčio šonuose, be ju neužsidarys-nenusileis3658
P.S. Tai tau tik į "pliusą", kad šrote nežino . Sakyk plasmasinių juostelių reik su laidukais...;)

Audriusas
2016.10.04, 13:16
Dekui Raimis, daba aisku kame saknys

Olvis
2017.04.03, 17:47
Maniskio buso galinis dangis neautomatinis. Migtuku nuo pultelio sumirgsi tik posukiai.
Dangcio migtukas kartais veikia, kartais ne. Dazniausiai, kai nelabai reikia, veikia. Kai skubi ir tikiesi, kad gal suveiks, (keiksmazodis)
Migtuka prasiardes buvau, radau laida nutrukusi. Sutvarkiau, lyg ir veikia, viskas nuormaliai atrode beda pasalinau.
Po kiek laiko skubant, OPA (keiksmazodis) rakteliu daryt, OPA! ir ZOPA!
Apvada vel nusiimu. Viskas ten OK. Avariniu budu is vidaus atsidariau dangti, apsivke i sona. Spinele razrinkau smulkiai, isprausiau, vel sukroviau, uzkontavau, tepalo (matosi, kad jau burta)
Nuo to laiko jai migtuku neatsidaro, raktelis atidaro. Tik reguliariai tept reikes manau.

Klausimas gime :idea: jai taisant ar perkant kita spina, migtuka (pakleres kazkos, bet minkosi lyg ir)
Ar daug dielos ir ko reikia, kad susikraut automatini pakeleja?

Ant rakto pultelio yra migtukas bagazinei. Konsoleja tik duru. Ar veiks nuo pultelio?

HooLiGaN
2017.07.08, 10:13
Sveiki, neseniai, igijau Chrysler T&C 2001 3,8, masina patinka, viskas ok, tik reikia biski prideti rankas. Viena is problemu, tai bagazines pakelimo mechanizmas. Bandziau isardyti, atskirai varikliukas ir pritraukejas veikia, o kartu nenori. Paspaudus migtuka priktaukejas sekundej prisitraukia ir atsoksta, varikliukas speja tik pajudet biski is vietos. Gal yra koks modulis uz valdima atsakingas? Patarkit nuo kur pradeti ieskoti saknu?

Raimislt
2017.07.08, 17:56
Modulis randasi po galine kaire apšifke netoli variklio.Pradėk nuo spynos mikro jungiklių.

HooLiGaN
2017.07.08, 18:42
Kas ti per zveris? Ir kur ji ieskoti?
P.S. patikrinau migtuka bagaxines atidarimo, ant bagazines, restauravimuj jau netinka, atjungiau, laidus izoliavau. Ieskau kito pirkimui. Del to, kad atjungiau, gali buti itakojimas?

iGince
2017.07.09, 11:12
Nzn kaip IVtuke bet Vtuke buna galine varža grandines testui. Tad jei numetęs jungiklį jos neuzdejai bus negerai

Raimislt
2017.07.09, 13:24
Kas ti per zveris? Ir kur ji ieskoti?
P.S. patikrinau migtuka bagaxines atidarimo, ant bagazines, restauravimuj jau netinka, atjungiau, laidus izoliavau. Ieskau kito pirkimui. Del to, kad atjungiau, gali buti itakojimas?


Jai atjungti tik pačio jungiklio 2 laidai tai įtakos neturi ,bet jai atjungta visą fiškė - tai tada atjungtas ir temperatūrinis daviklis (kuris randasi garso indikatoriuje) + numerio apšvietimas. O be temperaturos daviklio (kaip iGince minėjo V kartoi) bagažinės variklis nepasileidžia. "Kompas galvoja" kad išorės temperatūra yra žemenė negu -25 laipsniai celsijaus. Taip apsaugomas mechanizmas ir variklis , kad per didelius šalčius atidarant varilklio pagalba nesulūžtų.
P.S.Kurio "žvėries" nori ieškoti?

HooLiGaN
2017.07.09, 23:48
Spynos mikro jungiklis

Raimislt
2017.07.10, 09:47
Spynos mikro jungiklis
Spynoj.

HooLiGaN
2017.07.15, 09:02
O del ju spyna turi atsirakineti? Pas mane atsirakina be problemu, kelt tik paciam reikia

Raimislt
2017.07.15, 11:40
O del ju spyna turi atsirakineti? Pas mane atsirakina be problemu, kelt tik paciam reikia
"Jie atsakingi už spynos padėtį" o ne už atrakinimą.

tomkeviciusv
2017.07.17, 12:44
sveiki ,gal galit pasakyt ar tinka galinis dangtis trumpam voyageriui 2005m nuo grand voyager 2002m

AERO_DD
2017.07.17, 13:59
sveiki ,gal galit pasakyt ar tinka galinis dangtis trumpam voyageriui 2005m nuo grand voyager 2002m

Manau visi vienodi

Haroldas74
2017.07.17, 21:36
Sveiki. Nupirkau T&C 2002. Nenori pritraukti bagazines dangcio varikliukas girdisi sukasi bet nepritraukia. Ir pristumus ranka poto paspaudus mygtuka neatfiksuoja ir jei suprantu nedirba bagazines atidarymo rankenele. Kaip istaisyti tai,kur ieskoti bedos?, padekite forumo asai,prasau.

Raimislt
2017.07.17, 21:55
Sveiki. Nupirkau T&C 2002. Nenori pritraukti bagazines dangcio varikliukas girdisi sukasi bet nepritraukia. Ir pristumus ranka poto paspaudus mygtuka neatfiksuoja ir jei suprantu nedirba bagazines atidarymo rankenele. Kaip istaisyti tai,kur ieskoti bedos?, padekite forumo asai,prasau.

Jai neatsidaro paspaudus - mygtukas, jai nepritraukia - spynos varikliuko dantračiai.

Haroldas74
2017.07.17, 22:32
Aciu Raimislt uz greita ir konkretu atsakyma. Dekingas,artimiausiu metu ziuresiu mygtuka pradziai. Dar klausimelis vienas. Yra tik keleivio el durys ir joms mygtukas. Bet ir vairuotojo puses duryse taip pat yra ta grandine duru apacioje gal eitu padaryti ir tas duris elektra gal zinai?

Raimislt
2017.07.17, 23:13
Aciu Raimislt uz greita ir konkretu atsakyma. Dekingas,artimiausiu metu ziuresiu mygtuka pradziai. Dar klausimelis vienas. Yra tik keleivio el durys ir joms mygtukas. Bet ir vairuotojo puses duryse taip pat yra ta grandine duru apacioje gal eitu padaryti ir tas duris elektra gal zinai?

Taip, ir jas galima perdaryti.

Haroldas74
2017.07.18, 22:07
Kiek mazdaug plius minus kainuotu. Ir jei darai kiek kainuotu priekiniu zibintu perdarymas is usa kad praeiciau technikine?. Dekingas.
Aplamai stebiuosi sio forumu aktyvumu ir greitais atsakymais. MB forume ne taip greit viskas vyksta. Saunuoliai crysleristai. Gerbiu.

Raimislt
2017.07.18, 23:15
Kiek mazdaug plius minus kainuotu. Ir jei darai kiek kainuotu priekiniu zibintu perdarymas is usa kad praeiciau technikine?. Dekingas.
Aplamai stebiuosi sio forumu aktyvumu ir greitais atsakymais. MB forume ne taip greit viskas vyksta. Saunuoliai crysleristai. Gerbiu.
Kaina priklauso nuo komplektacijos tam tikrų niuansų, smulkiau galima aptarti telefonu .

Vytas7
2017.07.31, 19:16
Prie to pacio paklausiu del soniniu duru. Pas mane jos atsidaro/uzsidaro, bet nepritraukia. Isardziau mechanizma kuri yra prie uzrakto ir kaip suprantu nepritraukia, nes vidui varikliuko mechanizmo yra greiciausiai padilusios dantytos ploksteles. Kazi ar imanoma tokiu dalyku atskirai gaut, kad nekeisti viso, ir ar gali buti kad elektromagnetas nepakankamai sujungia jas?

Raimislt
2017.07.31, 21:38
Prie to pacio paklausiu del soniniu duru. Pas mane jos atsidaro/uzsidaro, bet nepritraukia. Isardziau mechanizma kuri yra prie uzrakto ir kaip suprantu nepritraukia, nes vidui varikliuko mechanizmo yra greiciausiai padilusios dantytos ploksteles. Kazi ar imanoma tokiu dalyku atskirai gaut, kad nekeisti viso, ir ar gali buti kad elektromagnetas nepakankamai sujungia jas?
Kurios pusės reikia?

Vytas7
2017.07.31, 23:21
Abieju pusiu reiketu

Raimislt
2017.08.01, 14:03
Abieju pusiu reiketu

Yra

HooLiGaN
2017.08.04, 15:36
Patikrinau spinos mikrikus, vienas geras, prasiskambina, kitas retai. Tai ant abieju laidu pajungiau veikianti mikrika. Dbr vagazine atsirakina, pasikelia, nusileidzia, bet uzsirakina tik ant 1 karto, reikia ranka daspausti. Cia suprantu del to mikriko tokia b...biene? Bandziau krapstyti ta sugedusi mikrika, neatsigauna. Ieskoti spina kaip suprantu?

Raimislt
2017.08.04, 16:49
Patikrinau spinos mikrikus, vienas geras, prasiskambina, kitas retai. Tai ant abieju laidu pajungiau veikianti mikrika. Dbr vagazine atsirakina, pasikelia, nusileidzia, bet uzsirakina tik ant 1 karto, reikia ranka daspausti. Cia suprantu del to mikriko tokia b...biene? Bandziau krapstyti ta sugedusi mikrika, neatsigauna. Ieskoti spina kaip suprantu?
Gerai supranti;) Jai keisi turiu atliekama.

nokas1
2018.05.30, 01:32
Sveiki, nekuriant naujos temos, noriu paklausti, pas mane neatsidaro bagažinės dangtis su išorėje esančia atidarymo rankenėle. Tikrinau jungtuką su testeriu, nieko visiškai nerodo. Kiek teko girdėt, ten stovi įlieta kažkokia varža ir ją pakeitus viskas vėl veikia. Gal kam teko susidurt ir žinot kokią varžą reikia įlituot, nes dabartinė įlieta rankenėlės korpuse?

Raimislt
2018.05.30, 07:07
Sveiki, nekuriant naujos temos, noriu paklausti, pas mane neatsidaro bagažinės dangtis su išorėje esančia atidarymo rankenėle. Tikrinau jungtuką su testeriu, nieko visiškai nerodo. Kiek teko girdėt, ten stovi įlieta kažkokia varža ir ją pakeitus viskas vėl veikia. Gal kam teko susidurt ir žinot kokią varžą reikia įlituot, nes dabartinė įlieta rankenėlės korpuse?
4.7k

AERO_DD
2018.05.30, 11:59
Pabandyk nuimti, išardyti ir pavalyti (gerai tinka dantų šepetėlis). YouTube yra daug video. Dar jeigu pas tave (kaip žiūriu) 2005 modelis. O čia pradėjo daryti biske kitokia konstrukcija migtuko. Iki 2005 dažniau genda ir reikia keisti arba remontuoti, nuo 2005 dažniau (jei laiku ir ne subirejo kontaktai) užtenka išardyti nuvalyti ir viskas. Tik ne visi žino ;)

Raimislt
2018.05.30, 13:28
Valymas yra gerai - jai dar liko ką valyti.
95% valyti nėra ką;)

Dziugesiukas
2018.05.31, 09:31
Praktiškai po kiekvienos žiemos tenka ardyti ir valyti. Varželę jau pakeičiau, tai tik kontaktai apželia, nors ir sutepu, bet gal ne tokį tepaliuką naudoju. Nusiardyk bagažinės apdailą, nusiimk visą tą plasmasę su nr apšvietimu, išsiimsi rankenėlę, ten viskas lengvai ardosi, pravalyk atsargiai kontaktus rankenėlės viduje, rasi žalios košės ir jeigu neveiks, gali būti varžos kontaktais nupūvę. Išsiimsi varželę, nusineši į parduotuvę ir paduos Tau naują tokią pat. Daugiausia darbo atgal sukamšyti rankenėlės gumą, taip kaip buvo :)

Raimislt
2018.05.31, 10:23
Ne tepalas kaltas, o gumos ir korpuso hermetiškumas.
Ne visuose mygtukuose galima išimti varžą, ji būna užlieta į korpusą.

lengvai
2019.04.01, 11:41
Sunkiai atsidaro bagažinė:
rankiniu būdu pradarius kokį 5 cm, užstringa,
patraukus stipriau pasigirsta gan garsus "pokšt" !!!
ir toliau viskas normaliai.

Uždarant jokių kliūčių.
Kol kas nieko neardžiau.
Įdedu video nuorodą- garsas ties 3 sec.

https://drive.google.com/file/d/125Yhf-biNq6RxISwS1mjCk-LE-TBeEym/view

Raivo
2019.04.01, 17:49
Sunkiai atsidaro bagažinė:
rankiniu būdu pradarius kokį 5 cm, užstringa,
patraukus stipriau pasigirsta gan garsus "pokšt" !!!
ir toliau viskas normaliai.

Uždarant jokių kliūčių.
Kol kas nieko neardžiau.
Įdedu video nuorodą- garsas ties 3 sec.

https://drive.google.com/file/d/125Yhf-biNq6RxISwS1mjCk-LE-TBeEym/view

Mechaninis dalykas, panašu, kad bagažinės dangčio cilindriukai į pabaigą, neužtenka jėgos iškelti dangtį.
Dėl to garso, sprendžiasi nesunkiai. Prie dangčio cilindrų galuose, nuleisi žemyn guminius žiedukus (fotografijojoje parodžiau rodykle) jei jie yra:

4643

Po jais rasi aprūdijusį paviršių, kuris kažkada buvo padengtas chromu, nušveiti rūdis pradžioje stambesniu, po to smulkesniu švitriniu popieriumi (pvz. P1000), kad paviršius liktų kuo glotnesnis ir nuvalęs dulkes plonai aptepi kad ir grafitiniu tepalu. Strigimas ir negražus garsas dings, žinoma tai laikinas sprendimas, po guminiais žiedukais užsilaiko vanduo ir prasideda korozija tose vietose, kai kur jie būna išmesti.

Makacinas
2019.04.01, 20:31
Pas mane taip buvo, gal netaip ziauriai kaip video bet panasiai. Beda buvo tie amortiku varztai kur sukasi prie kebulo ir dangcio. Uzrudijo obuoliukai. Pripurksdavau padarinedavau ir gerai kury laika budavo. Galiausiai pakeiciau amortukus ir ok.

lengvai
2019.04.02, 13:59
Ačiū kolegos už paaiškinimus. Bandysiu pakrapštyti savaitgalį.
Būtinai pranešiu apie rezultatus.

lengvai
2019.04.08, 11:18
Dar kartą ačiū!
Tikrai kaip pirštu į akį. Net negalėtum pagalvoti, kad tokioje vietoje vaizdas bus pakankamai tragiškas:
4657
Net ir elementarus pravalymas buvo į naudą.

Vytautas Klp
2019.04.16, 18:51
Sveiki, pas mane T&C 2005. Beda tokia kad paspaudus bagazines atidaryma ji atsidaro ir is karto uzsidaro, neuzsifiksuoja atidaryta. Kur ieskoti galu? :) ir dar prie to paties: ka rodo salono viduj gale ant stogo raudonos lemputes ale indikatoriai kazkokie nes pastebejau kai jos dega nebeveikia centrinis. Kartais nuemus klema ir palaikius centrinis atsigauna, kazkiek paveikia ir vel nudusta ir tada vel dega tos job..nos raudonos lampeckos.... gal tos dvi bedos bus susijusios viena su kita?

lengvai
2019.04.17, 08:07
: ka rodo salono viduj gale ant stogo raudonos lemputes ale indikatoriai kazkokie nes pastebejau kai jos dega nebeveikia centrinis. Kartais nuemus klema ir palaikius centrinis atsigauna, kazkiek paveikia ir vel nudusta ir tada vel dega tos job..nos raudonos lampeckos.... gal tos dvi bedos bus susijusios viena su kita?

Spėju, kad kalbi apie šias lemputes?

4673

Tai parkavimo davikliai. jei nuolat šviečia raudonos lemputės, kažkur parkavimo sistemos/ daviklio gedimas.

Vytautas Klp
2019.04.17, 12:41
Jo sitos... bet pas mane isvis davikliu nera, nebuvo kai pirkau... o kaip del bagazines dangcio fiksacijos? Labai retai kada uzsifiksuoja atsidariusi o siaip iskart uzsidaro pati visada

AERO_DD
2019.04.17, 18:32
Gal bagažinės amortizatoriai mirė ir viskas? Dėl parktroniko "minitorio "galia - beveik 100%keistas bamperis ir pastatytas be davykliu

Makacinas
2019.04.17, 18:55
Gal bagažinės amortizatoriai mirė ir viskas? Dėl parktroniko "minitorio "galia - beveik 100%keistas bamperis ir pastatytas be davykliu

Jo, ydomu kaip jis ten uzsidaro. Ar mechanizmas tempia zemyn, ar dangtis pats tyliai sau leidziasi zemyn. Atidaryto dangcio mechanizmas nekaiko, laiko amortikai.

AERO_DD
2019.04.17, 19:50
Kai įeina "komanda" uždaryti dangtį mechanizmas užsidaro. Kaip aš supratau pas jį atidaro, paskui po sek, kai turi laikyti amortikai, bet nelaiko, nuo savo svorio bagažinę biske nusileido ir tada (gal ten mikrikas yra) bagažinės mechanizmas pradeda dirbti ir uždaro dangtį.

AERO_DD
2019.04.17, 19:52
Reikia dangtį biske prilaikyti su ranka, kai pilnai atydaryta, ir jeigu nieko neįvyks. Tikrai bus amortikai. Bet ir taip manau 98% kad jie kalti :)

Vytautas Klp
2019.04.18, 11:07
Atsidaro ir is karto pats mechanizmas su jega uzdaro. Nors mortikai irgi silpni.

AERO_DD
2019.04.18, 11:26
Keisk amortikus!

Vytautas Klp
2019.04.18, 11:59
Ok, pabandyt reikes

dzenkus
2020.05.03, 21:17
Sveiki,
Turiu beda su soniniu duru elektronika,durys uzsidaro ir nuo pultelio ir nuo knopkes,bet neatsidaro,truputi prasidaro ir toliau nedaro,tada paimi ranka,atidarai,paskui uzdarai ir is antro karto elektronika atsidaro,po kiek laiko vel tapati nesamone,kaip,kaip suprantu spynoj problema,jei taip,tai ka daryt ar srote spynu ieskot ar ardyt ir ieskot problemu.Aciu uz atsakymus

Darukas
2020.05.03, 21:59
Pasitikrink laidų pynę po durimis, greičiausiai bus laidas nusilankstęs, reika surasti ir sujungti.
Beje, čia ne ta tema. Paieškok tinkamos temos, ten aprašytas gedimas, gal ir fotkių yra.

https://www.voyager.lt/showthread.php?3249-del-soniniu-duru/page6

Raimislt
2020.05.03, 22:17
Jai rasi pažeistą laidą nesujunginėk - keisk laidą nuo jungties iki jungties.

dzenkus
2020.05.04, 12:06
Supratau,aciu uz info:)

dzenkus
2020.05.04, 22:19
O kas Vilniuje gali paziuret ta elektronika,nes buvau nuvares i chrysler servisa,tai jie sake,kad reikia spynas ziuret ir tiek

Makacinas
2021.05.29, 08:55
Atsidarant bagazinei nutilo pypsejimas, vos vos girdisi jei esi masinoje. Toks jausmas kad kas uzsuko garsa.:D. Anksciau kaip ir erzino tas pypsejimas o dabar kaip ir truksta:D.
Nuo ko pradeti?
Tiesa desinej pusej bagazinej landziojau po abloske, bet ar galejau ten ka padaryti?

AERO_DD
2021.05.29, 12:51
Bagažinės spynos migtukas su visa tvirtinimo panele reika nuimti nes ten stovi: ne tik lemputės numerio apšvietimo ir mygtukas atidarymo, bet ir "tavo sugedusis kas pypsi“
. Nuimk sena ir pažiūrėk elektronikos parduotuvėse pagal išmatavimų nauja.

Makacinas
2021.05.29, 23:01
Dekui.

Raimislt
2021.05.30, 10:21
Jai rasi elektronikos parduotuvėj naują pasidalink nuoroda - net įdomu pasidarė....

Makacinas
2021.06.17, 07:30
O gal pas kazka guli nereikalingas tokis?
5119

Raimislt
2021.06.19, 17:33
O gal pas kazka guli nereikalingas tokis?
5119
Ieškok šrote.

kumarius
2022.09.30, 13:05
Sveiki,

nusipirkau T&C 2002. Nepritraukia bagažinės dangčio. Varikliukas, girdžiu, kad sukasi, bet nepritraukia. Pristūmus ranka ir paspaudus mygtuką neatsifiksuoja. Kur ieškoti bėdos?

Dėkingas

Raimislt
2022.10.01, 08:29
Sveiki,

nusipirkau T&C 2002. Nepritraukia bagažinės dangčio. Varikliukas, girdžiu, kad sukasi, bet nepritraukia. Pristūmus ranka ir paspaudus mygtuką neatsifiksuoja. Kur ieškoti bėdos?

Dėkingas
Sveiki,keist spyną ir mygtuką.