PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,3 Ltr Granatu apsauga



babas
2011.06.02, 17:03
Sveiki visi.... Atejo laikas pasikeisti (granatu) apsaugines gumas.....Gal kas tai daret ,pasidalinkit patirtimi....Busiu dekingas...Aciu visiems

PlymouthV6
2011.06.02, 18:44
Imi ir pasikeiti. Kokia cia informacija? :) Turek po ranka reples granatos ziedo isskleidimui.

babas
2011.06.02, 20:00
na sakau gal kazkas ne taip kaip kituose masiniukuose.....

driusa
2011.06.02, 21:21
Taigi čia golfas tik iš amerikos:D

PlymouthV6
2011.06.02, 21:37
Isorine granata ant pusasio fiksuojantis ziedas yra visose masinose. Daznai buna, kad nukala granata su kuvalda nepaziureje kad tas ziedas yra :D

algelis
2011.06.03, 22:51
Daugumoj modeliu granata nusikala be didesniu problemu,o zieda nuimti galima kaip sako Plymouthas arba su atsuktuvu :)pirma kart keiciant ismoksi ir daugiau bus ramu :)

xrobertax
2011.09.15, 20:29
Sveiki o, aš dabar išsiardžiau ir pas mane nėra žiedo. Važiavau i serviza klaust sako kuvalda i dantis ir audi, na man savo mašiniuko gaila. gal kas buvo susidūręs su tokiu reikalu? Pas mane 2002 DODGE GRAND CARAVAN 3,3 116kw

PlymouthV6
2011.09.16, 06:03
Kokio ziedo pas tave nera? Jei nori nuimti granata, tai fiksavimo ziedo, kuri reiketu suspausti/isplesti nera. Su plaktuku uzvozus, gan lengvai nusmunka granata nuo pusasio. Ar tu ne apie ta zieda :) Kur auksciau buvau rases posta, tai sumaisiau su kita masina. Ant Voyager'iu ziedas giliai granatos viduje, ties paciu pusasio galiuku. :)

aprioris
2011.09.16, 06:28
o jus nenorit manualu parsisiut ,ten viskas buna aiskiai parasyta ir net parodyta eiliskumas ka kaip daryt
butu 100% garantas kad gerai darai

xrobertax
2011.09.16, 10:03
Nato pačio žiedo. Aš esu ardęs audines wv ir yra žiedai o dabar nėra. Važiavau čia pas tokį vietini paklaust tai sakė buvau susidūręs ir audė audė kol suaudė granatą, sutrupino. Tai pagalvojau kažkokia nesąmonė. Iš kur gaut tuos manualus? Gerai važiuoju i garažiuka bandysiu, vakare parašysiu kaip sekėsi.

algelis
2011.09.16, 10:31
pagal manualus,tai nebent padangoj ora gali prisipust,o granatos tu nenusiimsi pagal manuala,nes turesi visa perskaityt,kol suzinosi kaip iki jos prisikasti:)
o kas liecia pati jos nuemima tai xrobertax-mostel plaktuku is vidines puses ir tikrai jei nea 1,tai 2,3 kartai ir granata pas tave rankose.sekmes
p.s. beja jei gerai atsimenu,tai apie visa sita jau koki 3-4 kart rasom

BOSAS
2011.09.16, 20:30
buna atveju kai ja sudauzai i gabalus ir vistiek nenuimi.
Nusiteik ir tokiai situacijai

aprioris
2011.09.16, 21:45
rutracker.org
reikia registruotis ,bet labai paprastai viskas vyksta
paskui paieskoj yvedi chrysler ir ieskai manualu. esu atsisiuntes is ten ne viena.tai ten dauk aprasyta kaip ka keist ar tikrint.

xrobertax
2011.09.16, 23:21
Sveiki dar karta sakiau, kad vakare parašysiu tai ir rašau: pasiėmiau plaktuką beldžiau beldžiau ir ne ne atbeldžiau. Paėmiau didesni plaktuką vėl beldžiu, parūkau pasiėmiau kuvaldą beldžiu, beldžiu, beldžiu pagailo, o ji savo vietoj ir dar juokiasi. Suskaldyt dėl gumos nesinori ir be belsdamas atbeldžiau prie variklio guma pradėjo tepalas lyst lauk. Prisidirbau! Dar toks pyktis bučiau geriau i servizą varęs, bet dabar jau vėlų. Ką daryt reikia kažkaip nubelst dabar jau nėra kur dingt mašina ant kaladžių. Laukiu patarimų nes ryt vėl važiuoju???

BOSAS
2011.09.17, 09:39
Kantrybes ir darbo reikia ideti, gal ir pavyks, bet cia gal.

Kitas variantas bandyti isemus pusasi per kita gala keisti guma, bet cia reikes ir ta kita granata ardyti.
Zinoma, kad butu buve paprasciau servise tai atlikti. Taciau dabar pats pamatei uz ka servise is taves butu pinigus paeme. ;)

Girinis
2011.09.17, 14:38
Sveiki dar karta sakiau, kad vakare parašysiu tai ir rašau: pasiėmiau plaktuką beldžiau beldžiau ir ne ne atbeldžiau. Paėmiau didesni plaktuką vėl beldžiu, parūkau pasiėmiau kuvaldą beldžiu, beldžiu, beldžiu pagailo, o ji savo vietoj ir dar juokiasi. Suskaldyt dėl gumos nesinori ir be belsdamas atbeldžiau prie variklio guma pradėjo tepalas lyst lauk. Prisidirbau! Dar toks pyktis bučiau geriau i servizą varęs, bet dabar jau vėlų. Ką daryt reikia kažkaip nubelst dabar jau nėra kur dingt mašina ant kaladžių. Laukiu patarimų nes ryt vėl važiuoju??? Kokias ten nesamones dirbi su tom kuvaldom? Išsiardai, išsitrauki, kaip žmogus pusašius ir tvarkykis tas gumas patenkintas

aprioris
2011.09.17, 17:58
Sveiki dar karta sakiau, kad vakare parašysiu tai ir rašau: pasiėmiau plaktuką beldžiau beldžiau ir ne ne atbeldžiau. Paėmiau didesni plaktuką vėl beldžiu, parūkau pasiėmiau kuvaldą beldžiu, beldžiu, beldžiu pagailo, o ji savo vietoj ir dar juokiasi. Suskaldyt dėl gumos nesinori ir be belsdamas atbeldžiau prie variklio guma pradėjo tepalas lyst lauk. Prisidirbau! Dar toks pyktis bučiau geriau i servizą varęs, bet dabar jau vėlų. Ką daryt reikia kažkaip nubelst dabar jau nėra kur dingt mašina ant kaladžių. Laukiu patarimų nes ryt vėl važiuoju???
parasyk pasta atsiusiu manuala
ten 208 puslapy parodyta apie nuemima uzdejima

algelis
2011.09.19, 10:56
pikta granata papuole,zinoma buna ir tokiu atveju,uztai visada ir sakau,kad ka moki darai pats,o ko nemoki,tai geriau jau nuvezi ir tau padaro.Gaila kad tu is Klaipedos,o tai tikrai prilekciau paziuret,ko ji ten taip spardosi?db teks issimti pussasi ir pasikest abi gumas.Nusivezk i koki servisiuka ir tau tai greit padarys,poto liks tik isidet.isidejes irgi prasuk ratus ant pakeltos auto,kad isitikintum jog lygiai sukasi pussasis.

provokator
2014.01.10, 10:54
pakelsiu tema. pradejo trasket granata,nu ir pradejau paieskas,daviau uzklausa vienai firmelei kuri gan pigiai iki siol man padedavo ir a..uelinau... cia realu?
http://img837.imageshack.us/img837/5213/av65.jpg (http://img837.imageshack.us/i/av65.jpg/)

mafo
2014.01.10, 13:54
Nežinau ar man nesisapnuoja bet toki va randu: mažmena 90 lt. Tiesa galiu būt ir suklydęs :) 1964

Tačiau lyg turėtų dalimis nebūti, keik žinau :-?

provokator
2014.01.10, 14:05
kur cia yra uz 90 litu?

mafo
2014.01.10, 14:46
kur cia yra uz 90 litu?

Interkare kodas G1Y001PC. Tačiau išsiaiškink ar aš nesuklydau, ne tik dėl pačios detalės atitikimo tavo auto, bet ir aplamai gali būti jog pievos, kadangi iki šiol galvojau jog tas daiktas dalimis neparsiduoda.

Arnas
2014.01.10, 19:24
Galiu ta pacia padaryt uz 70 Lt

provokator
2014.01.10, 19:48
jei panevezy intercarse netures galesiu kreiptis? bus galimybe granatai atsirasti panevezyje?

Arnas
2014.01.10, 21:06
Tsakant, za vasi dengi liuboj kapriz :) .

provokator
2014.01.10, 21:19
ladnenko. jei ka kreipsiuos.

provokator
2014.05.29, 23:26
situacija nebekontroliuojama... nusipirkau granata,davai isiminet sena. daug rasyt reiktu keiksmazodziu,tai sutrumpinu-teko isimt pusasi is dezes,ir bulgarkes bei kuvaldos pagalba ''nuimti" granata. linksmiausia,kad nauja netinka, vidiniai slicai ant pusasio gerokau stambesni,kitu kodu nera parduotuvej, rytoj reiks test intensyvias paieskas,greiciausiai teks det deveta is sroto su visu pusasiu... uzknisa iki negaliu...:oops:

Daranius
2014.05.29, 23:34
situacija nebekontroliuojama... nusipirkau granata,davai isiminet sena. daug rasyt reiktu keiksmazodziu,tai sutrumpinu-teko isimt pusasi is dezes,ir bulgarkes bei kuvaldos pagalba ''nuimti" granata. linksmiausia,kad nauja netinka, vidiniai slicai ant pusasio gerokau stambesni,kitu kodu nera parduotuvej, rytoj reiks test intensyvias paieskas,greiciausiai teks det deveta is sroto su visu pusasiu... uzknisa iki negaliu...:oops:

labai negražu juoktis, bet juokinga turbūt tik todėl kad pačiam yra tekę būti panašioj situacijoj ir tas jausmas pažįstamas... nieko, viskas susitvarkys ir kuo toliau tuo ta istorija atrodys linksmesnė :)

provokator
2014.05.29, 23:44
maza linksmumo,kai rytoj vakare masina turi mirk gyvenk vaziuoti...