PDA

Žiūrėti pilną versiją : Varva vanduo



tata
2014.07.13, 11:01
Sveiki,
Per lietų varva vanduo pro galinių šoninių durų stiklo viršų. Gal kas mesteltų idėją, kaip būtų galima protingiau tai sutvarkyti. Varžtelių paveržimas nepadeda, rudžių ir skylių nesimato.

BOSAS
2014.07.13, 11:51
Perklijuok skitka is naujo

oleg
2014.07.13, 17:15
Sveiki,
Per lietų varva vanduo pro galinių šoninių durų stiklo viršų. Gal kas mesteltų idėją, kaip būtų galima protingiau tai sutvarkyti. Varžtelių paveržimas nepadeda, rudžių ir skylių nesimato.
Duru virsujia ira pora skiliu(kokiu 6 mm) vena prekija, kita galia duru.Gamikliskai uzklijoti permatoma plevelia(kvadraciukai).Pazirek jeigu ju nera tai 99%bega pro ten/Patenka po abdaila ir toks ispudis kad bega pro stikla!

tata
2014.07.13, 18:58
Perklijuok skitka is naujo

Pas mane tie stiklai prisugti varžtais, o ne priklijuoti.


Duru virsujia ira pora skiliu(kokiu 6 mm) vena prekija, kita galia duru.Gamikliskai uzklijoti permatoma plevelia(kvadraciukai).Pazirek jeigu ju nera tai 99%bega pro ten/Patenka po abdaila ir toks ispudis kad bega pro stikla!

Skilią radau, bet tik viena pas mane ir ta užklijuota.

BOSAS
2014.07.13, 22:11
Pas mane tie stiklai prisugti varžtais, o ne priklijuoti.

Tai atsuki ta stikla ir perklijuoji jis ten klijuojasi o tik po to varztais sukasi.

tata
2014.07.14, 09:24
Tai atsuki ta stikla ir perklijuoji jis ten klijuojasi o tik po to varztais sukasi.

Aišku. Tada su klijavimu pačiam nieko nesigaus, teks varyt specam.

iGince
2014.07.14, 12:16
Aišku. Tada su klijavimu pačiam nieko nesigaus, teks varyt specam.

Kiek zinau, šis langas nera klijuojas. Ten yra naudojamas spec. hermetikas panasus i kauciuka.

Arnas
2014.07.14, 14:00
Taip. Turetu pilnai pakakti atsukus varztelius ir atplesus stikla, patepti hermetiku ar jei nori - stiklo klijais, ir vel prisukti.

BOSAS
2014.07.14, 19:15
Kiek zinau, šis langas nera klijuojas. Ten yra naudojamas spec. hermetikas panasus i kauciuka.
Na taip taciau gali ir silikono gali kauciu gali dar kuo sugalvosi

tata
2014.07.14, 21:01
Dėkui už patarimus, laiko atradus pabandysiu pats pasitvarkyti :) O tept tik ten kur leidžia viršuje, ar geriau per visą lango perimetrą?

BOSAS
2014.07.14, 22:40
Ęas tepciau per visa

iGince
2014.07.15, 09:36
Na taip taciau gali ir silikono gali kauciu gali dar kuo sugalvosi

Na del silikono ar stiklo kliju as kiek atsargiau ziuriu..... Jie sukieteja. Tada jei prireiks jau nelabai nukrapstysi stikla tokioj formoj kaip yra dabar... Jei neziurint I galimo nuemimo perspektyva, tai taip. Tada tinka bet kas... :)

tata
2014.07.15, 16:09
Na del silikono ar stiklo kliju as kiek atsargiau ziuriu..... Jie sukieteja. Tada jei prireiks jau nelabai nukrapstysi stikla tokioj formoj kaip yra dabar... Jei neziurint I galimo nuemimo perspektyva, tai taip. Tada tinka bet kas... :)

Tai gal tada galėtumėt kokį produktą parekomenduot (įmesti kokią nuorodėlę), kuris jūsų manymu tiktų geriausiai šiam atvejui paliekant stiklo nuėmimo galimybę, nors šiuo metu nelabai išsivaizduoju kam man to reikėtų.

iGince
2014.07.15, 16:52
Tai gal tada galėtumėt kokį produktą parekomenduot (įmesti kokią nuorodėlę), kuris jūsų manymu tiktų geriausiai šiam atvejui paliekant stiklo nuėmimo galimybę, nors šiuo metu nelabai išsivaizduoju kam man to reikėtų.

Keliu rankas.... Siaip nieko panasaus neesu rades, nes realiai neieskojau. Jei kildavo tokios problemos nuo ardomo kuzavo "paskusdavau" ir uztekdavo.

Arnas
2014.07.15, 18:14
Na del silikono ar stiklo kliju as kiek atsargiau ziuriu..... Jie sukieteja. Tada jei prireiks jau nelabai nukrapstysi stikla tokioj formoj kaip yra dabar... Jei neziurint I galimo nuemimo perspektyva, tai taip. Tada tinka bet kas... :)

Reikalui esant klijus nupjaut galima. Ner labai didele problema. Tas kauciukas ar kaip ji pavadinsim su kuriuo stiklas buna originaliai uzklijuotas irgi ne visada labai noriai nusiplesia.. Yra teke ir sita pjaut.. ;) .