PDA

Žiūrėti pilną versiją : ABS ir track off



crysleris
2014.07.11, 21:31
Viskas atrodė gerai. Šiandien pravažiavau kokį 200 km, grįžau, ir kieme besisukinėjant įsijungė ABS ženkliukas, paskui ir TRACK OFF. Nu blyn. ką tai reiškia? ar su stabdžiais kas blogai? savaitgalis jau. dar dvi dienos. Ar nepavojinga važiuoti? gal kokie stabdziai paskui dings ar dar kas? nes reikia vel vaziuoti.

jauciu per tuos prakeiktus kalnelius kuriu kiekviena diena vaziuojant i darba iveikiu 3 i viena puse, tai is viso 6, ir dekaliau... nors mazai tiketina kad nuo to, bet.... Nors man jau seniau kilo įtarimas, kad reikėtų nueiti patikrinti stabdžių kaladėles, nes diskai ne itin lygūs, bet su tuo gal nesusiję. Nors stabdo tai bent man atrodo gerai, kartais kildavo įtarimas, kad kažkaip keistai stabdo, bet čia gal tik mano atrodymas, nes pedalas vaikšto kaip priklauso ir stabdant stabdo.

BOSAS
2014.07.11, 21:51
ABS daviklis nusprogo

iGince
2014.07.11, 22:23
Palaikau boso minti. Manau be diagnostikos neapseisi. Pats sunkiai rasi kuris daviklis. Tradiciškai jie " prikirmyje" buna. Vienintelis dalykas ka gali pabandyti, patikrink laidus ir fiskes prie ratu.
Sekmės

Akela
2014.07.12, 21:22
http://www.voyager.lt/showthread.php?710-Apie-ABS-bedas-ir-ju-salinima skaitom viska.

operatorius
2014.07.15, 10:24
man taip pat buvo,tai po ratu keitimo buvo,atsilaisvino varztas ir kliuvo i korpusa ir suede davikli priekini.jai priekiniai tai imanoma pasikeisti ir neimant rato tik aisku nepatogu.