PDA

Žiūrėti pilną versiją : Itartini garsai (bet neaisku ar is dezes)



Banginis123
2011.06.01, 08:25
Sveiki, kadangi klausa nesiskundziu tai girdziu visokius briedus, o dar kai zinai, kad jautri vieta automatas tai ir kilo klausimas ar mano girdimi garsai nera pavojingi :)

Tai va pries pradedant vaziuot ir palengva spaudziant gaza girdisi toks "grrr" ir dingsta paskui. Siaip kiek pastebejau tas garsas tik pajudant palengva ir labai letai. Jei spustelni is vietos stipriau to garso jau negirdet. Gal kam teko susidurti ir zino ar cia norma ar jau imt kastuva ir eit kasinet slieku? P.S tikrai net nezinau ar tas garsas butent is automato.

BOSAS
2011.06.01, 21:40
:) Nepavojingi, važinėk sau į sveikatą.
Čia girdi kaip begius perjunginėja solenoidai. ;)

edmas79
2011.07.15, 15:35
sveiki, prie tu paciu garsu ir as papostinsiu,pas mane biski kitaip,uzvedi matora ,kai stovi ant parkingo arba neutralaus tai viskas gerai tik matoro garsas girdisi,o kai jungi ;R; arba ;D;,tai tada pasigirsta toks garsas tartum suktusi velenas ,bet jis butu laisvas ,panasiai kad jis tabaluojasi is savo vietos ,na kazkas tokio ,gal yra kokiu nuomoniu ,nusimato ilga kelone tai daba kazkaip neramu

edmas79
2011.07.15, 15:41
sveiki, prie tu paciu garsu ir as papostinsiu,pas mane biski kitaip,uzvedi matora ,kai stovi ant parkingo arba neutralaus tai viskas gerai tik matoro garsas girdisi,o kai jungi ;R; arba ;D;,tai tada pasigirsta toks garsas tartum suktusi velenas ,bet jis butu laisvas ,panasiai kad jis tabaluojasi is savo vietos ,na kazkas tokio ,gal yra kokiu nuomoniu ,nusimato ilga kelone tai daba kazkaip neramu2001 3,8

edmas79
2012.05.17, 19:08
nu va pats paklausiau pats ir atsakysiu ,buvo tvarkomas visai kitas galas, bet issiprende ir si problema ,atejo laikas pasikeisti generatoriaus sankaba ir dingo man visi pasaliniai garsai ,va tokia ir beda ,su gera pabaiga :D

aprioris
2012.05.17, 19:31
jei ne paslaptis kiek mokejai uz sankaba generatoriaus

Zydrius
2012.05.18, 08:06
Chebra,
Nuo automato dezes nukrypavot iki generatoriu...(nunu)
"Kraustykites" i kitas temas, jei aktuali problema.
Trinsim tuos postus, nesusijusius su sia tema.

Ram
2013.08.20, 09:10
turejau netiketa nuotyki su pavaru deze. Simptomai kaip kad cia buvo rasomi: garsas, pradejus vaziuoti, negraziia perjungiamos, su suoliais ir stipriia jaucimas perjungimas pavaru. Atsirado netiketai. tepalus keiciua reguliariia, masinytes nedraskau. Nuvaziavau i Auto-MAtas serviza. Pagal klaida, pakeite solenoidu dezute. Situacija pasikeite, bet.. uz keliu mnesiu, isvaziavus i atostogas... lygiam kely apsisuko tahometro rodykle aplink savo asi, pasijuto kvapa skaip degancios sankabos ir dingo pavaros. Palikau tvarkyt-perrinkti Radviliskio raj. pats toki Bani (vietinis auksarankis, be juoku, rimtai). Perrinko, pakeisdamas viska, ka rado, galejo, su remkomplektu ir t.t. vaziuoju vel. Zinau, kad sumokejau ir kad uz kokybe, o ne kreivaranki darba. Kainavo 2400 su isemimu, idejimu. Masinyte 2002 T&C 3,8. Ka pastebejau, sumazejo kuro sanaudos ir zenkliai. Autostradoje 140.. nuvaziuoju 200 km ir ipilu tik 16-20 ltr duju:)). Anksciua, iki remonyto, maziausiai 27 ltr. Mieste pokyciu nepastebejau. Kamsciai savo daro:)))
resume: atsiranda kazkokios anomalijos kaip kad negrazus persijungimas, garsai ir t.t., patarima sir draugiskas, neplanmuokite jokiu ilgu kelioniu, nes gali nutikti kaip kad man. Klausimas uzduotas forume - ka daryt, nieko neduos. Tas pats meistras - kol vaziuoja - ka jis tau pasakys. Man mesdavo klaida solenoidai. Is patrties sakua: geriau pasakyti: perrinkit ir bus ramu, nes paskutinioji , jei garsai ir t.t., trukciojimai, jau nebetoli. man subyrejo prie 116K myliu , vadinasi, iki 200K km ir dezute prasysis perrenkama.

Arnas
2013.08.20, 16:44
Na, nepasiseke tau. Nera nieko negendancio. O siaip, sios dezes vaziuoja ir daug daugiau.. Pas mane apie 130 k, ir (tris kartus nusispjovus) ner jokiu pozymiu, kad kas nors jai grestu... Nusipirkes tepalus pakeiciau ir vaziuoja kaip vejas. Zinoma, jei pries tai vaziavo nelabai priziurintis savininkas tai agregatu stovis gali buti ivairus...

PlymouthV6
2013.08.21, 23:31
Vyruciai, pas mane buvo 200 000 myliu nujota be remontu.