PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2.4 Variklis. Kur papildomai kuturingai gauti srove



makaras
2014.05.31, 23:06
Pas mane prikurke veikia kai ijungi gabaritus, o USB adapteris radijuj, isvis nuo prikurkes nenori veikt, nors srove yra. Noriu atskirai atsivesti 12V laida, kad veiktu be jokiu gabaritu tik viena kart pasukus raktely.Gal zinot nuo kur galima atsivesti tvarkingai, kad niekam nepakenkti ir butu galima jungti visokias pompas adapterius ir ttt.....???.Ir dar klausimeslis: pliusas prikurkeje centre ar sonuose??? Aciu uz pagalba.

Daranius
2014.05.31, 23:53
Pas mane prikurke veikia kai ijungi gabaritus, o USB adapteris radijuj, isvis nuo prikurkes nenori veikt, nors srove yra. Noriu atskirai atsivesti 12V laida, kad veiktu be jokiu gabaritu tik viena kart pasukus raktely.Gal zinot nuo kur galima atsivesti tvarkingai, kad niekam nepakenkti ir butu galima jungti visokias pompas adapterius ir ttt.....???.Ir dar klausimeslis: pliusas prikurkeje centre ar sonuose??? Aciu uz pagalba.

pliusas visada centre.

tiesa, trečiukui, aš bent jau dyzeliui radau laisvą jungtį galinėj dešinės pusės arkoj. ten berods kažkoks apvalus kamštis yra. tai pompai puikiai tinka ir srovė kaip tik atsiranda pasukus raktelį :)

dainius22
2014.06.01, 12:05
Gali paieškoti po kėde, bent ketvirtuko yra laisva fyškė su srove (nes sėdynės plikos)

makaras
2014.06.01, 15:35
pliusas visada centre.

tiesa, trečiukui, aš bent jau dyzeliui radau laisvą jungtį galinėj dešinės pusės arkoj. ten berods kažkoks apvalus kamštis yra. tai pompai puikiai tinka ir srovė kaip tik atsiranda pasukus raktelį :) Kur donkratas?

makaras
2014.06.01, 15:36
Gali paieškoti po kėde, bent ketvirtuko yra laisva fyškė su srove (nes sėdynės plikos)

Tai fiškes reiks pjaut išeina, negerai

Daranius
2014.06.01, 16:37
Kur donkratas?

taip, tik kitoj pusėj

makaras
2014.06.07, 15:00
ten radau gale.O po sėdine tos fiškės , kas bandėt aktyvios.?