PDA

Žiūrėti pilną versiją : Pulsuoja motoras Pacificai 3.5 l.,2004m,AWD



faustinas34
2014.05.10, 16:20
Sveiki,gal klubieciai nesupyks ant manes kad ne del voyagerio masinos kreipiuos pagalbos-nes jau nebezinau ka daryti :oops::cry: Turiu tokia beda-pulsuoja motoras,ir siltas ir saltas,ir ant benzo ir ant duju tas pats,tik uzvedus motora po kokios minutes pradeda pulsuoti motoras,bet jai tik uzsikuri ir iskart pradedi vaziuoti viskas ok,bet tik truputi pasildai tai pradeda pulsuot ir pradedant vaziuoti po kokiu 50metru nepriima gazo,nuspaudziu iki dugno tai kokias 10 sekundziu nieko nereguoja gazas o poto atsigauna. ir tai tik letai vaziuojant nutinka,ir buna kad net uzgesta motoras vaziuojant kokiu 10-20km/h.buvau pas elektrika siauliuose ir Amersivoj siauliuose-pakeite zvakes,uzglusino EGR,pakeite viena lembdazoida nes neveike,buvo nusieme oro kolektoriu-ten irgi viskas tvarkoj,oro niekur netraukia-kol vazinejausi po siaulius viskas ok,tik grystu i telsius ir sekancia diena prasideda nesamones,siauliuose elektrikas rado kelis laidus papuvusius salia kompo,tai ta diena kai sutvarke auto veike puikiai o sekancia diena vel tas pats(4 kartus buvau siauliuose servise abejuose).Gal kas turit kokiu minciu-nes jau man galva nebedirba nebezinau ka daryti,kur kreiptis...gal kas pasiulysit geresniu elektriku ar motoristu zemaitijoj-aplink Telsius. Ir dar-buna tokiu dienu kad auto uzkurus veikia puikiai,net uzkurus ir stovint kelias minutes motoras nepulsuoja-tik pasukineju vaira ir prasideda nesamone-pradeda pulsuoti motoras,uzgesta,ir man labai užia vairo stiprintuvas-nejau nuo to gali gesti masina...padekit...paskutini karta kai buvau siauliuose servise tai mete klaida del EGR,ir dar kas do daiktas stovi vairuotojo puseje-tarp vairuotoju dureliu ir galiniu dureliu ties viduriu kaip sakant apacioj dugne masinos,nes kai masina uzkuriu po kokiu 20s pasigirsta toks keistas garsas kaip traksejimas ir pradeda pulsuot motoras,buvau palindes po masina ten kazkoks aparaciukas stovi,nuo motoro puses ateina slangas i ta daikciuka ir kiek maciau jai gerai pastebejau dar is bako ateina slangas ir atgal iseina is to daikciuko,tas kur ateina is motoro puses yra kaip pirsto storumo ir be jokiu chamutu, tai buvau numoves bet niekas ten neisbego,tai gal ten vakumas darosi???bet prie ko tada slangas ateina is bako ir iseina???ir laidas su fiske yra dar prie to aparaciuko-gal kas susiduret su tuo daiktu-kas jis per vienas???Aciu ;)

faustinas34
2014.05.10, 16:21
O beto kazkaip keista man darosi su benzinu-orai silti,motoras greit uzkaista ir persijungia ant duju,ant duju padaryta pati maziausia temperatura kad greiciau isijungtu dujos bet kaip mazeja benzas is bako tai mazeja,nejau kai pulsiuosa motoras pasiduoda abu kurai-dujos ir benzas,kur tada man benzas dingsta???kazkokia mistika!!! bet siauliuose kai buvau pas elektrika buvo visai atjunges dujas bet visvien tas pats irgi gaunasi-pulsuoja motoras ant benzo...praskanavau klaidas,o ju begale,tiek anksciau nebudavo :( Klaidos- P0129. P0404. P0456. P0300. P0301. P0302. P0508. P0113. P0132. P0122. P0123 :headbang: Anksciau mesdavo klaidas tik P0132 ir P0304. Ir man dega check engine lempute,kol siauliuose numusdavo klaidas tai kuriam laikuj keliom dienom nedegdavo check engine o poto vel uzsidegdavo ir dega toliau...pabandziau nuimti klema valandikej-po valandos uzdejau klemas ir pravaziavau 10km(CHECK ENGINE lempute nebedege ir pravaziavus 10km),poto uzgesinau motora ir 5min pastovejau,pries uzkurdamas paziurejau klaidas-jokiu klaidu neismete,bet vaziuojant ta 10km man ant 90-100km/h greiciu pasijusdavo motoro trukciojimas ir kazkaip truko traukimo motoro.uzvedus vel motora is naujo ir pradejus vaziuoti uzsidege CHECK ENGINE lempute ir iskart pasijuto kad masina traukia geriau nej pries tai(kol nedege CHECK ENGINE) ir jokiu trukciojimu nebesijuto vaziuojant 90-100km/h,pravaziavau dar karta apie 8km ir uzgesinau-patikrinus klaidas ismete tik viena is vienolikos :D P0132 !!! Kazkokia mistika su ta masina, man jau galvoj nebetelpa mintys ka daryti :(

faustinas34
2014.05.10, 16:24
ketvirtadieni buvau mazeikiuose boch servise pas elektrika bet ir tas nieko gero nepadare(jau antra karta buvau),pirma karta tai visai numove fiske nuo pirmo lemdazondo tai masinas veike puikiai(nebepulsavo motoras)bet tik uzvedus po keliu valandu stovejimo tai neidavo pavaziuoti toks jausmas kad zvakes nedirbo,bet tik uzgesindavau tai pasitaisydavo viskas :o tai pajunge atgal fiske pirmo lemdazoido tai vel motoras pulsuoja :oops::cry:

BOSAS
2014.05.10, 18:26
Gal dirzus kas nors keite arba netokius zondus sukiso tikrink.

faustinas34
2014.05.10, 23:51
dirzu nieks nekeite jokiu,o lemdazoida keite amersiva auto siauliai,jie verciasi tik amerikietiskais auto remontu,manau jie sudo man neikiso :-x

faustinas34
2014.05.11, 10:56
pirmadieni(05.12d)vaziuoju i klaipeda(is telsiu) su reikalais-gal kas galetu rekomenduoti rimta servisa kuris padarytu pilna kompiuterine diagnostika,gal trecias (servisas)kartas nemeluos :-x aciu (alus) nes jau nebezinau ka daryti ir kur kreiptis :cry: :oops:

iGince
2014.05.11, 16:38
Zinai cia i gerokai uzleista ar nedatvarkyta aparatą panašu. Ar važiavo kada normaliai si masina??? Ar dirbo mot oras gražiai?? Kokia buvo įvykiu chronopogija?
Dugne kiek pamenu stovi kuro filtras ir garų surinkejas. Tokia juoda dėže su salangu pajungimais ir fiske viena. Jei prieisi iki keitimo, turiu nuo labai mažai važiavusios masinos. Taciau jei jis blogas turėtu check (benzino garų nuotekis) degti. Nors kadangi uzglusinai EGR tai gal ir nesuveikia....
Jei zinai kas buvo musta=remontuota, siūlyčiau tose vietose ardyti zgutus ir ieskoti pažeidimu laiduose.
Zondu atjungimas nedaro momentines įtakos. Nes ecu paima duomenis is atminties. Be to dujine is vis imtuoja juos. Zodz.... Reik platesnes problemu atsiradimo istorijos arba imt ir žingsnis po žingsnio ieškot.... :)
Sekmės.

faustinas34
2014.05.11, 19:59
siaip kai nupirkau sia masina viskas buvo ok,tik prasidejo kiek pamenu ziema po truputi sokyneti apsukos bet nevisada,pradejau pats ieskoti problemu,nieko gero nerades nuvariau i siaulius i amersiva auto,tai pasake kad neveikia lemdzuodas vienas ir egr,pakeite pirma lemda bet visvien neveike,tai elektrikas tvarke,rado kelis laidus papuvusius prie kompo,sutvarke ir pradejo veikt lemda ir egr,bet tik gryzus man i telsius prasidedavo nesamones,tai taip 4kartus i siaulius variau-nieko gero nepadare elektrikas. iGince man dega check,man ja elektrikas istrindavo bet tik iki antro uzkurimo motoro.sakau man kazkaip keista tas kur stovi apacioj dugne po vairuotojo sedyne(kuro filtras ir garu surinkejas) toj pusej man pasigirsdavo traksejimas uzkurus masina ir pradedavo sokineti apsukos.sia masina kai pirkau pats buvau parsisiuntes visus duomenis is amerikos nes nenorejau pirkti kates maise,nebent ji lt buvo gerai musta poto nes buvo vazineta beveik trys metus lt :-x ir daba kai buvau paskutini karta pas elektrika mazeikiuose(05.08d) pajunge atgal fiske man pirma lemda tai nuo to karto man dar masina net nesudurniavo-kazkokia mistika :-? ,bet kiek jau pastebejau masina pradeda durniuoti kai ore silta ir nedregna,daba tas kelias dienas isvis lyja pas mus nuo ketvirtadienio tai masina kaip laikrodukas :-o ir ketvirtadieni elktrikas pasijunges buvo kompa tai pasake kad neturi prieko prisikabinti tik nebent prie temperaturinio daviklio,nes ventiliatorius isijungia kiek pamenu kai sake prie 103 celcijaus,nes ir as pats esu pastebejes kartais ventiliatorius isijungdavo net nepasilus motoruj iki darbines temperaturos,kartais suveikia normaliai! ir dar vienas man(elektriku pasivadines)liepe pasikeisti MAP sensoriu ir paduodamo oro temperaturos davikli,o dar vienas liepe pasikeisti dacika kur stovi prie smagracio(alkuninio rpm apsuku daviklis),nes tipo chrysleru beda pagirndine-ar tai tiesa???

Akela
2014.05.12, 06:36
Po vairuotojo sedyne turetu buti webasta.

iGince
2014.05.12, 10:56
Po vairuotojo sedyne turetu buti webasta.

Tikrai ne webasta. Cia ant dugno o ne salone.

Visumoj butum arciau galeciau paskolint ta juoda deze pasibandymui...
Visumoj zondai turi buti sujungti ir tikrai be ju geriau neveiks motoras. Reiktu ziureti klaidas. Didzioji dauguma problemu turi duoti check. Nuskaityk juos galima pasukant rakteli is acc i on jei gerai pamenu 5 kartus. Tada isijungia savidiagnostika. Ten susirasyk visus kodus ir bandom pasiziuret. Jei gausis parasyk.

mikana
2014.05.12, 13:01
Tikrai ne webasta. Cia ant dugno o ne salone.

Visumoj butum arciau galeciau paskolint ta juoda deze pasibandymui...
Visumoj zondai turi buti sujungti ir tikrai be ju geriau neveiks motoras. Reiktu ziureti klaidas. Didzioji dauguma problemu turi duoti check. Nuskaityk juos galima pasukant rakteli is acc i on jei gerai pamenu 5 kartus. Tada isijungia savidiagnostika. Ten susirasyk visus kodus ir bandom pasiziuret. Jei gausis parasyk.

rakteli reikia sukti 3 kartus

faustinas34
2014.05.12, 21:57
Tikrai ne webasta. Cia ant dugno o ne salone.

Visumoj butum arciau galeciau paskolint ta juoda deze pasibandymui...
Visumoj zondai turi buti sujungti ir tikrai be ju geriau neveiks motoras. Reiktu ziureti klaidas. Didzioji dauguma problemu turi duoti check. Nuskaityk juos galima pasukant rakteli is acc i on jei gerai pamenu 5 kartus. Tada isijungia savidiagnostika. Ten susirasyk visus kodus ir bandom pasiziuret. Jei gausis parasyk.

Klaidas esu surases #2 kokios buvo pries nuemant klema,po klemos uzdejimo beismete tik P 0132,nuo ketvirtadienio(05.08d) iki siandienos pietu viskas buvo ok su motoru,o po pietu pradejo ji man vel durniuoti ir ismete dar viena klaida P 0404. ir pries tai esu rases(#8) kad esu pastebejes kad masina pradeda durniuoti kai lauke silta,o tas kelias dienas nuo geguzes 8d iki vakar lyjo telsiuose tai masina kaip bitele dirbo o siandien silta buvo ir pradejo durniuoti-uzsikurus masina ir pradejus vaziuoti po keliu sekundziu masina nepriima gazo o jai ir priima nera traukimo bet paskuj po kokiu 15-20sekundziu vaziavimo atsigauna ir vaziuojant viskas yra gerai toliau iki sekancio uzgesinimo ir pradejimo vaziuoti :oops:

iGince
2014.05.14, 15:46
Klaidas esu surases #2 kokios buvo pries nuemant klema,po klemos uzdejimo beismete tik P 0132,nuo ketvirtadienio(05.08d) iki siandienos pietu viskas buvo ok su motoru,o po pietu pradejo ji man vel durniuoti ir ismete dar viena klaida P 0404. ir pries tai esu rases(#8) kad esu pastebejes kad masina pradeda durniuoti kai lauke silta,o tas kelias dienas nuo geguzes 8d iki vakar lyjo telsiuose tai masina kaip bitele dirbo o siandien silta buvo ir pradejo durniuoti-uzsikurus masina ir pradejus vaziuoti po keliu sekundziu masina nepriima gazo o jai ir priima nera traukimo bet paskuj po kokiu 15-20sekundziu vaziavimo atsigauna ir vaziuojant viskas yra gerai toliau iki sekancio uzgesinimo ir pradejimo vaziuoti :oops:

P0404 Exhaust Gas Recirculation Circuit Range/Performance. T.y. kazkas negerai su EGR. Rasei kad EGR kazkas priburta "uzglusinta". Manau kazkas neteisingai padaryta. Taciau uzglusinime as patart nieko negaliu.... Niekad nedares tokiu dalyku. Jei budavo bedos keisdavau EGR.
P0132 O2 Oxygen Sensor Circuit High Voltage (Bank1, Sensor1) Pirmojo liamda zondo per auksta itampa. Greiciausiai beda su laidais, man toks itarimas kad kazkur trumpina I 12V ar kazkas tokio. Be to ir tas kratinys klaidu is antro posto tik patvirtina kad arba kazkur laidai yra perspausi, ar Fiske uzkirmijus ar kazkas panasaus. Kazkur yra nuotekiai ir trumpinimai.

P0456 Evaporative Emission (EVAP) canister or fuel tank leaks. Sita klaida liuosiai gali buti del zemiau apsneketos juodos dezes ant dugno. Jei pasikartos reiks keist. Bet del to variklis veiktu stabiliai.


Reziume: masinoje panasu kad dideliu bedu nera, bet EGR ir pirmaji zonda remontave meistrai turi po dvi kaires rankas.....
Daugiau internetu sioj vietoj ne kazka pagelbesim...... Sorry