PDA

Žiūrėti pilną versiją : lyg ir ventiliatorius



MinvydasL
2014.04.25, 21:34
Pastebėjau šiandien keistą dalyką varydamas iš darbo namo - kas kažkiek laiko kažkas prie variklio pradeda ūžti, net priekis pavibruoja.
Ir taip gan garsiai. Jokios lemputės nešviečia, klaidų nemėto. Ir važiuodamas sumasčiau išjungt ventiliatorių - ūžesys dingo iš karto.
Pas mane 2002 grand voyager, 3,3 su dujom, europietis. Snaigės įjungęs nebuvau. Kas čia galėtų būt? Freonas ar kažkas rimčiau?
Ar čia taip turi būti ir aš čia bereikalo nervuojuos? Mašiną turiu tik savaitę, tai į bet kokį garsą reaguoju įtariai (notknow)

Darukas
2014.04.25, 21:41
Turbūt kondicionierius. Jis įsijungia pats, kai oro srautą atsuki į stiklą. Ūžti neturėtų.

Aidas
2014.04.25, 21:43
lauke silta , isijungia radiatoriaus ventiliatorius , arba jei nukreiptas peciuko srautas i stikla , gali kondicionierius automatiskai isijungineti , ir jungti radiatoriaus ventiliatoriu .

MinvydasL
2014.04.25, 21:54
srautas i kojas ir i krutine, stiprumas - minimalus, nustatyti 22 laipsniai. ok, o jei tas ventiliatorius isijungia, tai jis taip stipriai uzt turi? nes viduj net kazkiek girdisi, aisku atsidarius kapota tai dar geriau :)

Aidas
2014.04.25, 22:28
gal issibalansaves , ir vibruoja .

MinvydasL
2014.04.25, 22:49
gal issibalansaves , ir vibruoja .

o prieiti iš išorės įmanoma? ar reik ardyt?

MinvydasL
2014.04.26, 20:47
tiesa, o gali tai buti del zemo freono lygio?

Sauliuss
2014.04.26, 23:25
srautas i kojas ir i krutine, stiprumas - minimalus, nustatyti 22 laipsniai. ok, o jei tas ventiliatorius isijungia, tai jis taip stipriai uzt turi? nes viduj net kazkiek girdisi, aisku atsidarius kapota tai dar geriau :)

Klausyk, pas mane buvo panasi situacija, tai praejo beveik metai po masinos pirkimo, kol issiaiskinau kaip sprest ta reikala. Atsidares kapota paklausyk ar neisijungineja AC kompresorius. Jei taip, kas puse minutes mazdaug turi girdetis gana garsus 'cakt'. Vat tuo metu salone jauciama vibracija, jei stovi ir dirba laisvom apsukom. Putimas nustatytas tarkim i kojas ar krutine, bet kondicionierius vistiek dirbdavo net ir prie gana zemos lauko temp. Kad ir +5. Sprendimas labai paprastas: paspausk mygtuka su snaige, atsiranda snaige klimos ekrane, tada vel paspausk, kad ja isjungti. Viskas, AC nebedirba, vibracijos nera. Zinau, kad taip buna kai kuriose voniose, bet ne pas visus. Ir taip kas kart po Auto Lo ar Hi panaudojimo. Gali nusukt i kojas , putima ant minimumo, vistiek kondiske dirbs. Ijunk isjunk snaige -AC nebedirba, triuksmo nera.

eimis74
2014.04.26, 23:50
Pastebėjau šiandien keistą dalyką varydamas iš darbo namo - kas kažkiek laiko kažkas prie variklio pradeda ūžti, net priekis pavibruoja.
Ir taip gan garsiai. Jokios lemputės nešviečia, klaidų nemėto. Ir važiuodamas sumasčiau išjungt ventiliatorių - ūžesys dingo iš karto.
Pas mane 2002 grand voyager, 3,3 su dujom, europietis. Snaigės įjungęs nebuvau. Kas čia galėtų būt? Freonas ar kažkas rimčiau?
Ar čia taip turi būti ir aš čia bereikalo nervuojuos? Mašiną turiu tik savaitę, tai į bet kokį garsą reaguoju įtariai (notknow) pas mane buvo kai isijungdavo kondicionierius, tai ant laisvu vos ne visa masina drebedavo, tai pastebejau kad tuo metu labai vibruoja generatoriaus dirzas, sprendimas buvo issprestas pakeitus generatoriaus sankaba

MinvydasL
2014.04.27, 20:32
pas mane buvo kai isijungdavo kondicionierius, tai ant laisvu vos ne visa masina drebedavo, tai pastebejau kad tuo metu labai vibruoja generatoriaus dirzas, sprendimas buvo issprestas pakeitus generatoriaus sankaba

tai va idomu tai, kad visai neseniai keistas generatoriaus dirzas ir skremulys ar kaip jis ten. Reiks i servisa skambint ir klaust kame kampas. O skirtumu dyzely ir benze nera sitoj vietoj?

MinvydasL
2014.04.27, 20:34
Klausyk, pas mane buvo panasi situacija, tai praejo beveik metai po masinos pirkimo, kol issiaiskinau kaip sprest ta reikala. Atsidares kapota paklausyk ar neisijungineja AC kompresorius. Jei taip, kas puse minutes mazdaug turi girdetis gana garsus 'cakt'. Vat tuo metu salone jauciama vibracija, jei stovi ir dirba laisvom apsukom. Putimas nustatytas tarkim i kojas ar krutine, bet kondicionierius vistiek dirbdavo net ir prie gana zemos lauko temp. Kad ir +5. Sprendimas labai paprastas: paspausk mygtuka su snaige, atsiranda snaige klimos ekrane, tada vel paspausk, kad ja isjungti. Viskas, AC nebedirba, vibracijos nera. Zinau, kad taip buna kai kuriose voniose, bet ne pas visus. Ir taip kas kart po Auto Lo ar Hi panaudojimo. Gali nusukt i kojas , putima ant minimumo, vistiek kondiske dirbs. Ijunk isjunk snaige -AC nebedirba, triuksmo nera.

bet tai kondiskes is principo nenaudoji, taip gaunas? O jei vasara jos reiks? :)

Sauliuss
2014.04.27, 23:06
bet tai kondiskes is principo nenaudoji, taip gaunas? O jei vasara jos reiks? :)

Kondiske (klimato kontrole) naudoju, kai jos reikia, nera ta vibracija jau tokia baisi. Bet tarkim kai lauke plius 10 laipsn. ar plius 5 laipsn. C - jos tikrai nereikia. O buvo taip, kad beveik metus atvazinejau su nuolat veikiancia. Matyt kazkoks "bugas" klimos, na bet kai zinai kaip isjungt, viskas ok.

zaliaakis
2014.04.27, 23:10
Atjungiai nuo kompresorio ,,fiske,, ir neveiks. Nereikes jokiu kombinaciju :D

Sauliuss
2014.04.27, 23:13
nepaminejau, meistras bande klimato kontroles valdymo blokus nuo keliu kitu masinu - rezultatas tas pats. Tad galvos nesukant spaudi snaige, vel snaige ir ramu.

Sauliuss
2014.04.27, 23:15
Atjungiai nuo kompresorio ,,fiske,, ir neveiks. Nereikes jokiu kombinaciju :D

kai lauke silta, arba ima rasoti langai, viskas ok, tegu veikia, kam atjungineti.

MinvydasL
2014.04.28, 13:48
Pašnekėjau su kolega, kuris chrysler voyager jau antrą turi ir pats dar įlindau po kapotu, pažiūrėjau kas kada įsijungia ir kada garsas būna. Tai garsas tikrai sklinda iš po generatoriaus, pašisnekėjau su servisu telefu - tai arba kondiškės kopresorius, arba guoliukas. Atitinkamai 600 ir 200 Lt. Na bet žinoma, turi pažiūrėt, kad tiksliai pasakytų. Šiaip logiškai mąstant, tai greičiausiai guolis, nes šaltą orą pučia sėkmingai.
Aišku dabar ir be jo važinėju, ale reiks ilgainiui susitvarkyt. Ypač jei laukia karšta vasara.