PDA

Žiūrėti pilną versiją : IV 2001 - 2007 Dyla išorinė priekinių padangų pusė



Siomax1
2014.04.18, 08:38
Gal kam teko susidurti: priekinių padangų protektorius nudyla labiausiai išorinėje pusėje pats kraštas, kai vidurys ir vidinė pusė viskas gerai - vienodai. Slėgį laikau pakankamai didelį. Padangos ir ratlankiai standartiniai.
Suvedimas tikrintas dukart, išvirtimas ir suvedimas pagal katalogą... WTF?

Arnas
2014.04.18, 10:13
Megsti "paraliuot" posukiuose? Koks slegis yra "pakankamai didelis"?

Siomax1
2014.04.18, 10:57
Megsti "paraliuot" posukiuose? Koks slegis yra "pakankamai didelis"?
Nu, kad nelabai raliuoju, mano nesportinis van'as :). Slėgis 2,7, su tokiu galinių vidurinė dalis dyla daugiau nei šoninė, iš to ir sprendžiu, kad "didelis".

Daranius
2014.04.18, 13:25
Nu, kad nelabai raliuoju, mano nesportinis van'as :). Slėgis 2,7, su tokiu galinių vidurinė dalis dyla daugiau nei šoninė, iš to ir sprendžiu, kad "didelis".

padangų vienas šonas suėdamas tik tuo atvieju jei ji būna pastoviai trinama, tai arba suvedimas blogas arba važiuoklė išbildėjus

iGince
2014.04.18, 14:49
padangų vienas šonas suėdamas tik tuo atvieju jei ji būna pastoviai trinama, tai arba suvedimas blogas arba važiuoklė išbildėjus

Suvedimo stendas ir vaziuokles patikra reikalinga. Dazniausiai tai reiskia kad sakiu gumos prie mirties. Ir jos "vaiksto". Aisku visa tai galioja jei tai prasidejo eksploatacijos metu. Jei tai yra po nupirkimo...... reiktu rimciau ziuret, nes galimas blogas istampymas po buvusio autoivykio.
O visumoj maniskio priekiniu isore irgi dyla daugiau. :) megstu maziau pristabdyti pries posuki. :oops:

Daranius
2014.04.18, 15:02
tiesa, labai geras pastebėjimas - ką reiškia "nudyla labiausiai"?:roll:

Sauliuss
2014.04.18, 17:54
Man taip pat dilo priekines padangos isorine puse. Pakeite vairo traukes, viena buvo visai nusidevejusi, kol kas lyg nedyla, bet nedaug dar pravaziuota, stebesiu situacija