PDA

Žiūrėti pilną versiją : Lietuva privales registruoti automobilius su vairu desineje



bobo
2014.03.20, 18:47
nuoroda
http://www.delfi.lt/auto/autonaujienos/lietuva-tures-leisti-registruoti-desiniavairius-automobilius.d?id=64327162

algelis
2014.03.20, 19:55
As esu 120% pries.Prasides keliu gaideliu lenktynes su vairu desinej pusej.Bijau pagalvot,nes jau db prisiziuriu kaip tokie naujieji lietuviai lentyniauja lenkijoj,gryzdami i tevyne...

bobo
2014.03.20, 19:57
taip ar taip statistika avariju pirmauja lietuva

Daranius
2014.03.20, 20:49
As esu 120% pries.Prasides keliu gaideliu lenktynes su vairu desinej pusej.Bijau pagalvot,nes jau db prisiziuriu kaip tokie naujieji lietuviai lentyniauja lenkijoj,gryzdami i tevyne...

a tai ko tada tokiem reik drausti prisiploti?

zaliaakis
2014.03.20, 21:41
a tai ko tada tokiem reik drausti prisiploti?
kad visai nekalti per tokius mulkius nekentetu...

Mindas112
2014.03.21, 07:52
Manau,nebus taip paprastai.Anksčiau esu skaitęs,kad gali tekti sumontuoti sertifikuotą(t.y.,ir atitinkamai kainuojančią) spec. stebėjimo sistemą,kad UK automobilis būtų saugus ekplotuoti ES.tuo atveju entuziastų gali gerokai sumažėti,nes gerokai iškils auto savikaina.

iGince
2014.03.21, 13:39
Tas pats "grybas" nusipirks auto su vairu kaireje ir darys tas pacias avarijas.... Mano supratimu avaringumo tai nekeis nors man vairuoti tokia tr.priemone nepatiktu. Problema buna ne irenginyje, o tarpineje tarp kreslo ir vairo.... :)

wongas
2014.03.21, 14:45
Kaip dabar yra problema su tarpinėm, taip bus ir po registravimo dešinėje.

Arnas
2014.03.21, 17:56
a tai ko tada tokiem reik drausti prisiploti?

O jei toks tuo paciu
priplos ka nors is tavo seimos irgi taip pat galvosi? :)

Daranius
2014.03.21, 22:35
O jei toks tuo paciu
priplos ka nors is tavo seimos irgi taip pat galvosi? :)

o jei iš tavo?

nuo to manau mes nesam nei vienas apsaugoti. bet reik neatmesti fakto, kad durniui davus kelią jie greičiau miške paklys nei prižiūrimas po devyniom spynom. jei ir bus koks poveikis, tai laikinas

Arnas
2014.03.22, 01:30
Koks cia marazmas apie koki miska?(!?)
Esu isitikines, kuo kitoj pusej sedinciu vairuotoju bus maziau, tuo mano seima kelyje bus saugesne

bobo
2014.03.22, 09:35
nera skirtumo kurioj vietoj sedi vairuotojas, viska lemia vairuotojo igudziai ir keliu eismo taisykliu laikymasis

Daranius
2014.03.22, 13:03
nera skirtumo kurioj vietoj sedi vairuotojas, viska lemia vairuotojo igudziai ir keliu eismo taisykliu laikymasis

būtent. o apie žudikus, vairuojančius iš dešinės marazmus gali skleisti tik tie, kurie normaliai patys to vairavimo kita eismo kryptim nėra ragavę

Aidas
2014.03.22, 14:19
tai manau galetu pirmiau leisti normaliai registruoti amerikonus su raudonais posukiais gale , ir geltonais gabaritais , o tik tada vairai neteisingoje puseje ,

Mindas112
2014.03.22, 14:23
Esmė tame,kad vairuotojui,sėdint dešinėje,važiuojant dešine kelio puse ir lenkiant kitą automobilį tikrai yra prastas matomumas ir tai yra nenuginčijamas faktas(ne kartą esu UK vairavęs savo auto ir galiu pasakyti,kad lenkiant regioniniuose keliukuose nėra labai jauku).Dėl to saugumo sumetimais yra visi auto iš UK draudimai.

Daranius
2014.03.22, 15:06
Esmė tame,kad vairuotojui,sėdint dešinėje,važiuojant dešine kelio puse ir lenkiant kitą automobilį tikrai yra prastas matomumas ir tai yra nenuginčijamas faktas(ne kartą esu UK vairavęs savo auto ir galiu pasakyti,kad lenkiant regioniniuose keliukuose nėra labai jauku).Dėl to saugumo sumetimais yra visi auto iš UK draudimai.

tikrai taip ir su tuo nesutikti būtų nelogiška, bet kaip rodo rezultatai, jei galva ant pečių ne kepurei nešioti, tai ir pats sveikas ir nemažai žmonių žinau kurie net dirba darbą važinėdami po EU su sunkiasvoriu transportu ir keliasi kelis kartus po savaitę iš žemyno į salyną tai skleisti erezijas kad atvažiuos emigrantai ir suvažinės mūsų artimuosius mažų mažiausiai būtų paranojiška. vien jau atsižvelgiant į tą faktą kad į Lietuvą dažniausiai važiuojama per Vakarus ;)

kitas dalykas, ką paminėjo Aidas, tai geltoni gabaritai dar ne tokia blogybė kaip raudoni posūkiai, kurie nepripratusį pirmai akimirkai tikrai suglumina. fizioligiškai žmogaus akis taip greitai greičio nenustato ir pamačius priekyje mirksint "stabdį", dideliam sraute taip pat gali automatiškai pasirodyti kad priekyje važiuojantis vairuotojas tiesiog po truputį lėtina, o ne stovi kairėj juostoj ir laukia kada galės sukti.

Trioškis
2014.03.23, 07:44
kitas dalykas, ką paminėjo Aidas, tai geltoni gabaritai dar ne tokia blogybė kaip raudoni posūkiai, kurie nepripratusį pirmai akimirkai tikrai suglumina. fizioligiškai žmogaus akis taip greitai greičio nenustato ir pamačius priekyje mirksint "stabdį", dideliam sraute taip pat gali automatiškai pasirodyti kad priekyje važiuojantis vairuotojas tiesiog po truputį lėtina, o ne stovi kairėj juostoj ir laukia kada galės sukti.

Tik nereikia "lia lia"(no). Pats praeitais metais, U.S.A. sukoriau bemaž 20000 mylių su "amerikosiška" fūra. Ir net nebuvo minties, kad sraute, pas kažką, mirksi "stabdis". O patikėk manim, kai ten papuoli į "trafiką", tai maršruto pradžioje paskaičiuotas laikas 8-ių valandų miegui, pavirsta į 2-jų valandų vėlavimą. Ir "mirksinčių" tame sraute, persirikiuojančių - net nesuskaičiuosi, bet nei vienas nesuklaidino. Čia mūsų biurokratų ir "lobistų" išmislas, kad "gabaritai" priekyje tik balti, o "posūkiai" - tik oranžiniai.

bobo
2014.03.23, 09:37
lietuvos valdzia tik drausti viska is eiles gerai sugeba, vakaru valstybese registruok su desiniu vairu i sveikata, tik siek tiek draudimas skiriasi keliom desimtim euru.is savos patirties pasakysiu
amerikoj gyvenau du metus, nei karto net neatejo i galva kad ne ta spalva mirksi ar dar kazkas,
anglijoj 6 metus, vairavau ir kairej vairas ir desinej masinos buvo, sunkumu nesudare. gal tik is pradziu psihologiniu, reikejo priminti sau kurios puses laikytis pirma pusvalandy tik atvykus su keltu

Daranius
2014.03.23, 10:34
Tik nereikia "lia lia"(no). Pats praeitais metais, U.S.A. sukoriau bemaž 20000 mylių su "amerikosiška" fūra. Ir net nebuvo minties, kad sraute, pas kažką, mirksi "stabdis". O patikėk manim, kai ten papuoli į "trafiką", tai maršruto pradžioje paskaičiuotas laikas 8-ių valandų miegui, pavirsta į 2-jų valandų vėlavimą. Ir "mirksinčių" tame sraute, persirikiuojančių - net nesuskaičiuosi, bet nei vienas nesuklaidino. Čia mūsų biurokratų ir "lobistų" išmislas, kad "gabaritai" priekyje tik balti, o "posūkiai" - tik oranžiniai.

gal lyginkim adekvačius dalykus? jei visi sraute yra tokie su raudonais posūkiais tai ir nekrenta į akis, o kai pratęs esi vieną standartą matyti ir neaišku iškur atsiranda visai kitas, tai pirmas kelias sekundes tikrai gali nesitikėti to. po pirmo karto jau kitaip vertinsi. nesakau kad visą gyvenimą su raudoną vėliava stovėsi ir bijosi tokių mašinų. nereikia perdėti

Mindas112
2014.03.23, 12:09
Primenu,kad tema apie dešiniavairius automobilius.

iGince
2014.03.23, 14:07
Zodz. UK auto registruosim pagal EU sutari, ir kitaip tikrai nebus ir negali buti. Vairuot dėšnį vaira yra sunkiau, bet tai nesalygoja avaringumo. Sąlygoja tarpine. ;) USA be perdarymu (kaip ir su jais) neturi lemiamos itakos avaringumui taciau ju tikrai neregistruosim be ju grynai del politiniu motyvų.
Tai mano nuomone. ;)

Aidas
2014.03.23, 16:50
Amerikoje ne visos masinos turi gale raudonus posukius , yra nemazai ir geltonais , taip kad ten visokiu daug .
gal lyginkim adekvačius dalykus? jei visi sraute yra tokie su raudonais posūkiais tai ir nekrenta į akis, o kai pratęs esi vieną standartą matyti ir neaišku iškur atsiranda visai kitas, tai pirmas kelias sekundes tikrai gali nesitikėti to. po pirmo karto jau kitaip vertinsi. nesakau kad visą gyvenimą su raudoną vėliava stovėsi ir bijosi tokių mašinų. nereikia perdėti

provokator
2014.10.19, 14:50
pataisykit jei klystu, bet dabar anglo, kad ir perdaryto neberegistruoja?

rvliekis
2014.10.19, 19:56
atrodo taip... aš irgi girdėjau tokį gandą... bet manau per kokią Latviją galima dar prisiregistruoti...

provokator
2014.10.19, 20:10
tai latvijoj ir tanka gali registruot, ten viskas paprasciau.

iGince
2014.10.19, 21:56
O vat USA geros žinios. Kiek zinau regitra registruoja nebe metus nuo lipduko o tokius kurie įrašyti title ir uz kuriuos sumokėti muito mokesciai!!!! Tad jau galima įregistruoti ir 2015m USA auto. ;)