PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 TD 1996 - 1997 Trauka



Darukasas
2011.05.27, 09:11
Sveiki vanu myletojai. daud skaiciau sename forume bet reikiamo atsakymo ir neradau . auto 99 TD, krumpliaratinis variklis. Atsirado tokia bedele , nuo 2000 rpm nebetraukia pirmu atru bediu dar lyg ir nieko , bet likusiais visai prastai, atrodo lyg tempciau ka , anksciau tikrai gerai traugdavo . kiek esu skaites tai sitame modelyje nera oro srauto matuokles kuria dauguma kaltina. filtrai pakeisti , kaip kazkas minejo buvau atjunges ir pirmaja forsunke su laidu , tai dar labiau pablogejo . Iskilo toks klausimas ar nera kokio turbinos daviklio ? laisvos eigos begyje pagazuojant iki 4000 rpm pasirodo juodas debesis dumu is ismetimo . gal turit kas kokiu varijantu? beje buvo daryta ir diagnostika , bet po jos man regis viskas ir prasidejo.

Daranius
2011.05.27, 11:51
Sveikinu, kolega - turim tą pačią bėdą (labas) Tie patys metai, tas pats variklis. Iš tikro tai visais bėgiais yra sumažėjusi galia, tik pirmais ne taip jaučiasi. Pas mane šita problema atsirado po variklio plovimo - pradžioj net gesino. Vasarą bus jau metai.

Darukasas
2011.05.27, 13:58
o nebandei nieko bandyti daryti?

Tevelis
2011.05.28, 09:23
turejau tokia beda ir diagnostiku simta, po pusantru metu isaiskejo kad kalta pirma forsunke, o visi sake kad gera, dek kita ir bedos baigsis, tik jos buna skirtingos, ten kazkokie skaiciai turi atitikti ant forsunkes.

BOSAS
2011.05.29, 13:56
Pirmiasiai reikia jungtis prie diagnostikos kai kuriems pakanka klaidas istrinti kitiems randa konkrecias bedas.
Cia be diagnostikos neapsieisi.

Kur tu teveli diagnozavaisi, kad 1 purkstuko nesugebejo rasti?

Seip nemanau, kad purkstuka is karto reikia keisti, del sios priezasties per visa darbo istorija yra buve įvairiu gedimų

Darukasas
2011.05.29, 15:43
Bosas o pas jus galima pasidaryti diagnostika ?

BOSAS
2011.05.29, 16:30
Sitam modeliui as pats varau pas egidijų į statybinkų g.

As galiu tik dali parametrų pamatyti, bet kartais to nepakanka tai geriau mink ten kur pilnai gali tau paziureti.

Darukasas
2011.05.29, 16:55
Sitam modeliui as pats varau pas egidijų į statybinkų g.

As galiu tik dali parametrų pamatyti, bet kartais to nepakanka tai geriau mink ten kur pilnai gali tau paziureti.

cia kaune kiek supratau taip? gal tikslesni adresa butu galima gauti ir kontaktini tel. numeri susitarti del apziuros.

Daranius
2011.05.30, 00:31
o nebandei nieko bandyti daryti?

Pradžioj bendėm džiovinti viską, kadangi priežastis, kaip įtariam buvo drėgmė. Visas "fiškes" atidarinėjom ir valėm. Tikėjomės kad nebuvo kontakto tiesiog gero kažkur. Toks "remontas" rezultatų, aišku nedavė. :cry:

Po to buvo daryta ir kažkokia diagnostika sostinėj. Ten buvo rasta kažkokių klaidų, bet kadangi tam reikale nedalyvavau pats, tai tiksliai papasakoti negaliu, tik žinau kad ten buvo padaryta nepilna diagnostika. (notknow)

Yra ir kitų techninių trūkumų, tai finansine ir laiko prasme yra ruošiamasi automobilį statyti "ant kaladžių" pilnam remontui su pilna elektronikos diagnostika, todėl kontaktai tų žmonių, kurie tą darbą atlieką už kurį gauna pinigus tikrai yra reikalingi :roll:

BOSAS
2011.05.30, 09:25
cia kaune kiek supratau taip? gal tikslesni adresa butu galima gauti ir kontaktini tel. numeri susitarti del apziuros.
868041829

Leta01
2011.05.30, 23:06
Tik nedaryk nieko SOSTINĖJ, na nebent negaila laiko, mašinos ir pinigų...

Pradžioj bendėm džiovinti viską, kadangi priežastis, kaip įtariam buvo drėgmė. Visas "fiškes" atidarinėjom ir valėm. Tikėjomės kad nebuvo kontakto tiesiog gero kažkur. Toks "remontas" rezultatų, aišku nedavė. :cry:

Po to buvo daryta ir kažkokia diagnostika sostinėj. Ten buvo rasta kažkokių klaidų, bet kadangi tam reikale nedalyvavau pats, tai tiksliai papasakoti negaliu, tik žinau kad ten buvo padaryta nepilna diagnostika. (notknow)

Yra ir kitų techninių trūkumų, tai finansine ir laiko prasme yra ruošiamasi automobilį statyti "ant kaladžių" pilnam remontui su pilna elektronikos diagnostika, todėl kontaktai tų žmonių, kurie tą darbą atlieką už kurį gauna pinigus tikrai yra reikalingi :roll:

bonsai
2011.05.31, 07:28
Tik nedaryk nieko SOSTINĖJ, na nebent negaila laiko, mašinos ir pinigų...

prasom placiau apie toki teigini

Makena
2011.05.31, 08:27
prasom placiau apie toki teigini Plačiau gal ir neverta, nes manau ne tik sostinėj taip. Stovėk, žiūrėk, nenueik, rink informaciją, klausinėk- kitaip apgaus, apvogs ir rezultatas kaip rašyta. Žulikas ant žuliko ir belieka ieškot draugų, pažįstamų ar rekomendacijų. Ir tai dar. Aš niekuo netikiu.

Leta01
2011.05.31, 10:02
prasom placiau apie toki teigini

Labai trumpai:
Nupirkau auto, atsitiko - keitė variklį. Tai darė trys servisai, tai apart to, kad prasuko naujai pirktam motorui įdėklus, išardė starterį ir surinko taip, kad starteris važiuojant atsijungė (nulakstė kontaktai), supartalino alkūninio veleno skriemulį, išreguliavo įpurškimo kampą, nesugebėjo uždėti diržo, supirdolinto salono jau nebeminėsiu, kai įmetė sena varikli patiesę tik suplyšusią plėvelę ir man visa tai kainavo dar pusantro Voyagerio už iki šiol kalantį variklį, važiavau vos keturias dienas vasario mėnesį, ir iki šiol į darbą važinėju autobusu... ŠTAI IR SOSTINĖS AUTOSERVISAI.

Vienas vienintelis žmogus Vilniuje kuris tikrai pagelbėjo, tai iš Justiniškių gatvėje esančio elektrikų servisiuko už "Treviro".

bonsai
2011.05.31, 10:14
Plačiau gal ir neverta, nes manau ne tik sostinėj taip. Stovėk, žiūrėk, nenueik, rink informaciją, klausinėk- kitaip apgaus, apvogs ir rezultatas kaip rašyta. Žulikas ant žuliko ir belieka ieškot draugų, pažįstamų ar rekomendacijų. Ir tai dar. Aš niekuo netikiu.
Sutinku, kad reikia stovet, vazinet tikrint. Kaip ten sako: "davieraij, no pravieraij" :)

Darukasas
2011.06.26, 17:16
Sveiki, atliko diagnostika ir parode klaidas siuose davikliuose kur pazimeti foto , vienas kiek sake karsto oro reguliatorius o kitas oro padavimui jei gerai pamenu , jei ne gal galite pataisyti. sake pradziai pasikeisti desines puses , del jo gali nebuti traukos . ar butinai turi buti tu paciu metu ir ar sutapti kodas tas pats ? gal tuos daviklius ir paciam galima patikrinti ar tikrai jie neveikia? aciu.

Darukasas
2011.09.01, 10:44
sveiki , po tikslesnes diagnostikos , atradome taukos problema. pasirodo , kad turbinos daviklio laidas buvo pazeistas , to pasekoje kompas blokuodavo turbina ir vazinejau kaip su paprastu dizeliuku :)

Daranius
2011.09.01, 11:27
sveiki , po tikslesnes diagnostikos , atradome taukos problema. pasirodo , kad turbinos daviklio laidas buvo pazeistas , to pasekoje kompas blokuodavo turbina ir vazinejau kaip su paprastu dizeliuku :)

sveikinu atradus ligą ir pasveikus. Dėkui už informaciją ir kur buvo rastas gedimas?:)

BOSAS
2011.09.02, 07:39
sveiki , po tikslesnes diagnostikos , atradome taukos problema. pasirodo , kad turbinos daviklio laidas buvo pazeistas , to pasekoje kompas blokuodavo turbina ir vazinejau kaip su paprastu dizeliuku :)

Kaip kompas gali blokuoti turbina jei ji yra nevaldoma visiskai :)

PlymouthV6
2011.09.02, 09:43
Siaip nei viena turbina neturi stabdziu :) Na bet nera visiskai nevaldoma, matomai. Jei oro srauto matuokle duoda kompui neteisingus duomenis, tai kompas siurbliui neduoda teisingo nurodymo kiek kuro reikia purksti, neispurskus reikiamo kiekio kuro nesusidaro pakankamai ismetamuju duju, o del to nera is ko issisukti turbinai. Cia uzburtas ratas gaunasi.

Darukasas
2011.09.02, 11:20
nesigilinau as kaip ten gali blokuoti , bet kad turbina neweikdavo arba tik nepilnu pajegumu tai jautesi . kiek man sake del to laido kaltes , kompas rodydavo klaida ir neweikdavo turbina , o dbr kaip ir susitvarke :)

aprioris
2011.09.02, 16:59
buna turbinu kur ju oro srauto kampas reguliuojasi, ta kampa reguliuoja kompas , kuo daugiau apsuku tuo daugiau atsidaro tas kampas. jei to kampo nereguliuoja tai turbina kaip ir neveikia

BOSAS
2011.09.02, 19:55
nesigilinau as kaip ten gali blokuoti , bet kad turbina neweikdavo arba tik nepilnu pajegumu tai jautesi . kiek man sake del to laido kaltes , kompas rodydavo klaida ir neweikdavo turbina , o dbr kaip ir susitvarke :)
Turbina neveikti negali. :) ypatingai sitam modeliui ir dar karta pasikartoju jos niekas nevaldo.
Tavo variklio kompas paprasciausiai buvo avariniam rezime del kazkokio gedimo, ir tiesiog kol jo nepasalinai tol neleido normaliai paduoti i varikli kuro, todel ir nebuvo traukos. Tas rezimas paliekamas davaziuotgi iki serviso. Tai daro todel, kad negauna informacijos apie oro kiekius ir kitus parametrus. Jei i tai kompas nekreiptu demesio tuomet gali buti sugadintas variklis, tam tikrose situacijose.

O turbo cia visai ne prie ko ir ji visiskai yra nevaldoma, tai mechaninis daiktas, kiek ismetimo tiek isiurbimo. Yra turbo su kintama geometrija tai tik tokios turbo gali buti valdomos. Taciau senuose voyagerio dyzeliuose tokiu turbo nestate

Daranius
2011.11.12, 18:00
Galiu pasigirti pagaliau jaučiama galia ir virš 2000rpm. ir padėkoti "Aukščiausiai Pavarai". Senajame forume buvo ganėtinai plačiai išdiskutuota tema, kur susidariau nuomonę kad buvo kaltas daviklis, esantis purkštuke - spėjimas pasitvirtino. Užtai kaip smagu dabar važiuoti...8-)

Jeraszek
2012.07.24, 21:45
Galiu pasigirti pagaliau jaučiama galia ir virš 2000rpm. ir padėkoti "Aukščiausiai Pavarai". Senajame forume buvo ganėtinai plačiai išdiskutuota tema, kur susidariau nuomonę kad buvo kaltas daviklis, esantis purkštuke - spėjimas pasitvirtino. Užtai kaip smagu dabar važiuoti...8-)

Nekuriant kitos temos,aišku buvo senai,ar dabar vis gerai važioja? ir kas ten buvo su tuo purkštuku su laideliu,ar rode ant laidu OMUS,parašikit plačiau už tai kad ir pas mane su trauka nelabai gerai Kur pirkot purkštuką ir kiek kainavo?

Rolandas
2012.07.24, 23:09
Jei nėra traukos - kompas pasigavo klaidą ( kažkokią. Daraniaus atveju - purkštukas ). Kol klaidos neištrinsi - nieko nebus. Dyzeliui tik diagnostikos kompas gali ištrinti klaidą.
Purkštukas: kaina svyruoja kaip kur ( orientacijai nuo 180lt )
Dėl omų nepamenu kiek turi būt, tik žinau kad bent jau turi rodyt varžą..
Nekuriant kitos temos,aišku buvo senai,ar dabar vis gerai važioja? ir kas ten buvo su tuo purkštuku su laideliu,ar rode ant laidu OMUS,parašikit plačiau už tai kad ir pas mane su trauka nelabai gerai Kur pirkot purkštuką ir kiek kainavo?

intar
2012.07.24, 23:17
Gal truputi klysti?? Senuciukams musu ne diagnostikos ir trynimo reikia, o geros naujos(arba veikiancios) detales. Bent jau mane taip gydom visada.

BOSAS
2012.07.25, 06:54
Detale padeda tik tais atvejais jei kompas nera fiksaves siurblio gedimo.
Priesingu atveju ne diagnostikos nieko nebus.

igis
2012.10.17, 13:49
Man irgi nebeliko traukos, tai patikrinus kompu nustate purkštuko (tas kur su laidu) gedimą. Atjungus fiškę ir matuojant nerodo jokios varžos. Bandysiu keist purkštuką, žiūrėsiu kas bus.

liustra
2012.11.25, 21:01
Ar galėjo gerbiamas kompiuteris po lengvo gedimo (nedirbo viena pakaitinimo žvakė: variklis vesdavosi vis tiek puikiai "vos palietus raktelį", bet užvedus kokia 20s laiko tarpą dirbdavo su nemaloniais pertrūkiais) paglušint turbiną? . Ko tai nebeprispaudžia manes prie kedes, lyg ir kuro sąnaudos padidėjo. Gal kas Utenoj neburiančius iš tirščių meistriukus žino šitam auto.

BOSAS
2012.11.25, 22:08
Jei labai gerai vedasi tai jau purkstukam greiciausiai galas atejo.

paschka
2013.03.11, 20:08
Jei labai gerai vedasi tai jau purkstukam greiciausiai galas atejo.

lalba vakar . bose gal zinai ar imanoma ta pirma forsunke patikrinti su testeri , ar kad uzfiksoti pulsacija reike oscilografo ? ej su testeriu tei kokia varza turi puti ? aciu

Daranius
2013.03.12, 10:59
buvo rašyta sename forume kokia varža turi būti gero purkštuko laidų galuose.

paschka
2013.03.12, 15:30
buvo rašyta sename forume kokia varža turi būti gero purkštuko laidų galuose.

eskojau visa vakat, bet neradau . siandien suzinojau is kitur kad varza tui buti 100 omu + - 10 omu

Daranius
2013.03.12, 18:33
eskojau visa vakat, bet neradau . siandien suzinojau is kitur kad varza tui buti 100 omu + - 10 omu

galiu tik patvirtinti, čia buvo vienas variantų apie kurį galvojau bet nedrįsau rašyti nes nebuvau įsitikinęs :)

paschka
2013.03.12, 19:12
del purkstuko klausiau ne seip sau , paskutiniu metu trauka tei prigesdavo tei viel atsirasdavo ,tei isvis visa diena po miesta vazinejasi ir nespaudi virs 2000 apsuku nes ispudis kad rankinis uztraukta ir teip apie dvi savaites . sian pamatavau pukstuko varza , tvarkinga 102,4 omo . issukau oro srauto matokli , eina sau koks baisus apsineses tepalais ir sodzeis 3-4mm storiu . pravaziavau , viskas tvarkoui tikiosi teip ir liks .

Daranius
2013.03.12, 20:18
del purkstuko klausiau ne seip sau , paskutiniu metu trauka tei prigesdavo tei viel atsirasdavo ,tei isvis visa diena po miesta vazinejasi ir nespaudi virs 2000 apsuku nes ispudis kad rankinis uztraukta ir teip apie dvi savaites . sian pamatavau pukstuko varza , tvarkinga 102,4 omo . issukau oro srauto matokli , eina sau koks baisus apsineses tepalais ir sodzeis 3-4mm storiu . pravaziavau , viskas tvarkoui tikiosi teip ir liks .

tiesa, šia varikliai yra keių modifikacijų. Dantratinio paskirstymo variklio, oro srauto matuoklės vietoj yra visai kitoks daviklis. O su oro srauto matuokle reikia labai atsargiai elgtis - ten labai jautriai ji pagaminta.

BOSAS
2013.03.13, 11:22
lalba vakar . bose gal zinai ar imanoma ta pirma forsunke patikrinti su testeri , ar kad uzfiksoti pulsacija reike oscilografo ? ej su testeriu tei kokia varza turi puti ? aciu

~100 - 110 ohm

paschka
2013.03.13, 19:03
tiesa, šia varikliai yra keių modifikacijų. Dantratinio paskirstymo variklio, oro srauto matuoklės vietoj yra visai kitoks daviklis. O su oro srauto matuokle reikia labai atsargiai elgtis - ten labai jautriai ji pagaminta.
pas mane oro srauto matokle paprastesne , vakumine . zinau kad buna kitokios matokles , du stikliniai pagaliukai su uzgarinu ej nklistu xromu , tos ant tek jautrios kad sulauziti galima vos palietus .

paschka
2013.03.13, 19:44
~100 - 110 ohm

bose . aciu ,forsunke giva , prezasti nustaciau ir pasalinau , viskas ok. tik diel idomumo noriu uzklausti , paviziui purkstuko daviklis uzsilenke , ar galima vietoi jo tesiog pastatiti varza 100 ohm ir vazineti toliau ?

BOSAS
2013.03.13, 20:20
Pabandyk. Nesu bandes neatsakysiu.

Pagal ji yra skaiciuojamas degimo kampas ir t.t. manau turetu neveikti.

paschka
2013.03.15, 18:21
Pabandyk. Nesu bandes neatsakysiu.

Pagal ji yra skaiciuojamas degimo kampas ir t.t. manau turetu neveikti.

bandisiu kai uzsilenks:)

Gintazas
2013.03.17, 22:45
bose . aciu ,forsunke giva , prezasti nustaciau ir pasalinau , viskas ok. tik diel idomumo noriu uzklausti , paviziui purkstuko daviklis uzsilenke , ar galima vietoi jo tesiog pastatiti varza 100 ohm ir vazineti toliau ?
kokia toji priezastis? neuztenka vien pasigirti....tam ir forumas,kad kitiems pagelbeti
"Bėdos po viena nevaikšto" buvau apsidžiaugęs,kad siurblys atsigavo, prie -10 lauke iš pusės pasukimo kurtis pradėjo, šiandien vėl nebesikuria, kriuksi kaip paršas..., o kita bėda- 4-ta pavara daugiau 80km/h nebetraukia - kaip įkalta, apsukos apie 2200rpm
Gal irgi oro matuoklė kalta....?

Daranius
2013.03.18, 13:35
kokia toji priezastis? neuztenka vien pasigirti....tam ir forumas,kad kitiems pagelbeti
"Bėdos po viena nevaikšto" buvau apsidžiaugęs,kad siurblys atsigavo, prie -10 lauke iš pusės pasukimo kurtis pradėjo, šiandien vėl nebesikuria, kriuksi kaip paršas..., o kita bėda- 4-ta pavara daugiau 80km/h nebetraukia - kaip įkalta, apsukos apie 2200rpm
Gal irgi oro matuoklė kalta....?

jeigu ji yra, tai pradėčiau nuo jos. Sekantis žingsnis būtų testerio imimas į rankas ir pagal duotus parametrus varžos ieškoti.

Čia tas greitis spėju tuščiai mašinai, man tokios būsenos teko dar ir tempti...

Gintazas
2013.03.18, 17:52
pirmo purkstuko varza 104 Ω
1365
ar cia oro srauto matuokle?

paschka
2013.03.18, 20:25
pirmo purkstuko varza 104 Ω
1365
ar cia oro srauto matuokle?
teip , cia oro srauto matokle , as kei savo istraukiu tei vos ne pirsto storio plastelinu apsinesusi (tepalai su sodzeis ) isploviau su purskiamu klineriu ir trauka atsirado . du varstukus su 7 galvute , istrauki i virsu , eina sunkokai nes manzetas stovi . parasik po to kokios bukles tavo matokle .

BOSAS
2013.03.18, 20:42
Cia ne matuokle ;)

Cia slegio daviklis ir dar su pribumbasais.

paschka
2013.03.19, 20:45
Cia ne matuokle ;)

Cia slegio daviklis ir dar su pribumbasais.

o kur tada oro matokle ? nes ant oro isiurbimo zarnos yra kaskoks daviklis sujungtas su karterio ventilicija su variniu vamziu vidui ir su dviem laideis , bet nezinau ar ten matokle ?

Daranius
2013.03.19, 22:16
o kur tada oro matokle ? nes ant oro isiurbimo zarnos yra kaskoks daviklis sujungtas su karterio ventilicija su variniu vamziu vidui ir su dviem laideis , bet nezinau ar ten matokle ?

šitam modeliai gaili matuoklės ir nebūti - truputį tobulesnis variantas :)

Gintazas
2013.03.19, 23:04
o kur tada oro matokle ? nes ant oro isiurbimo zarnos yra kaskoks daviklis sujungtas su karterio ventilicija su variniu vamziu vidui ir su dviem laideis , bet nezinau ar ten matokle ?
tu apie sita kalbi. pas mane irgi yra.
1371

Gintazas
2013.03.19, 23:15
speju,kad vienas ir tas pats daiktas tik skirtingi meistrai skirtingai vadina:oro srauto ar slegio matuokle.
Lygiai kaip ir kuro siurblio VP37 N108 voztuva: vieni sako,kad tai degimo ankstinimo voztuvas, kiti kuro slegio valdymo voztuvas.
Is tikruju,pagal informacija is interneto,tas voztuvas valdo kuro kieki pagal:variklio temp.,kuro temp.(G81),pagal pirmo purkstuko daviklio duomenis ir galiausiai - variklio apsukas.
13721373
kazkas minejo,kad sis voztuvas buna "uzsineses"....tai ir trauka turetu buti prasta.Pats dar neisardziau savojo....

Gintazas
2013.03.20, 12:42
teip , cia oro srauto matokle , as kei savo istraukiu tei vos ne pirsto storio plastelinu apsinesusi (tepalai su sodzeis ) isploviau su purskiamu klineriu ir trauka atsirado . du varstukus su 7 galvute , istrauki i virsu , eina sunkokai nes manzetas stovi . parasik po to kokios bukles tavo matokle .
Stai mano dacikas :) pries ir po
13761377
Rezultatas: buvo 4-ta pavara iki 80km/h, dabar iki 95km/h, bet irgi tarsi atsiremtu i ribotuva.Gal taip turi buti? Ir gazas pajautrejo

paschka
2013.03.20, 19:28
tu apie sita kalbi. pas mane irgi yra.
1371

teip kalbu apie sita , bet itariu kad ten ne matokle , okaskoks gal garu temperaturos daviklis

paschka
2013.03.20, 19:41
Stai mano dacikas :) pries ir po
13761377
Rezultatas: buvo 4-ta pavara iki 80km/h, dabar iki 95km/h, bet irgi tarsi atsiremtu i ribotuva.Gal taip turi buti? Ir gazas pajautrejo
pas mane atrode labai panasei , ji praplovus trauka atsirado superinia ,4 begiu galiu spausti taxometra iki raudonos ribos , greicio deja nezinau , gal koke 130-140 km . itariu pas tave dar kaskas bus . pres pora metu pas mane buvo uzsisikes kuro filtras tei buvo teip , 1begiu gali sukti iki 4500 apsuku , 2 apie 3800 , irteip toliau , o penktu 2000 apsuku ir greitis 100km , spaudziant toliau susidaridavo jausmas kad spaudi ne gaza o stabdi .

Gintazas
2013.03.20, 20:20
pas mane atrode labai panasei , ji praplovus trauka atsirado superinia ,4 begiu galiu spausti taxometra iki raudonos ribos , greicio deja nezinau , gal koke 130-140 km . itariu pas tave dar kaskas bus . pres pora metu pas mane buvo uzsisikes kuro filtras tei buvo teip , 1begiu gali sukti iki 4500 apsuku , 2 apie 3800 , irteip toliau , o penktu 2000 apsuku ir greitis 100km , spaudziant toliau susidaridavo jausmas kad spaudi ne gaza o stabdi .
as jau naktimis sapnuoju kuro filtra.... rytoj keisiu. ant laisvu tai uzsukti leidzia iki raudono 4000rpm, is eigos trauka irgi pagerejo... tad sekantis zingsnis -filtras

BOSAS
2013.03.20, 21:41
as jau naktimis sapnuoju kuro filtra.... rytoj keisiu. ant laisvu tai uzsukti leidzia iki raudono 4000rpm, is eigos trauka irgi pagerejo... tad sekantis zingsnis -filtras

Nu nu jauciu pakeisi ir bus tas pats.

paschka
2013.03.21, 20:59
as jau naktimis sapnuoju kuro filtra.... rytoj keisiu. ant laisvu tai uzsukti leidzia iki raudono 4000rpm, is eigos trauka irgi pagerejo... tad sekantis zingsnis -filtras

gali buti tas kuro filtras ir neko dietas , tik sakiau keip pas mane buvo

Gintazas
2013.03.24, 22:50
gali buti tas kuro filtras ir neko dietas , tik sakiau keip pas mane buvo
zinok dave akivaizdu rezultata kuro filtro pakeitimas-trauka dar pagerejo,o del rytinio kurimosi vistiek dar dumija baltai kol prasidirba. Dar kai tik galesiu imsiu kuro slegio reg. paziureti kokios jis busenos

Gintazas
2013.03.24, 22:52
gali buti tas kuro filtras ir neko dietas , tik sakiau keip pas mane buvo
zinok dave akivaizdu rezultata kuro filtro pakeitimas-trauka dar pagerejo,o del rytinio kurimosi vistiek dar dumija baltai kol prasidirba. Dar kai tik galesiu imsiu kuro slegio reg. paziureti kokios jis busenos

raganius
2013.03.25, 04:49
Kartais trauka padidėja išvažiavus iš serviso, nors tvarkyta buvo tik važiuoklė. Ir magas garsiau groja :) p.s. nieko pikto ir asmeniško :)

paschka
2013.03.25, 17:48
Kartais trauka padidėja išvažiavus iš serviso, nors tvarkyta buvo tik važiuoklė. Ir magas garsiau groja :) p.s. nieko pikto ir asmeniško :)
sutinku , placebo turi stipru poveiki :roll:

paschka
2013.03.25, 18:35
zinok dave akivaizdu rezultata kuro filtro pakeitimas-trauka dar pagerejo,o del rytinio kurimosi vistiek dar dumija baltai kol prasidirba. Dar kai tik galesiu imsiu kuro slegio reg. paziureti kokios jis busenos
turiu dar viena minti , ej dumija tei dar gali buti ir oras , nustatiti labai paprasta , pastatik skaidria zarnele no kuro filtro iki siurblio . as pries pora savaiciu pradejau sunkej vestis , o uzsivedus labai daug dumu isspjaudavo . pastaciau skaidri zarnele , rite joja salerkos neradau , tada prijungiau pompa no siurblio i filtro puse o uz filtro uzlauziau guminia zarnele (nes galvojau kad filtras per kaskur uzsiorina ) klidau , tik bereikalo susprogdinau filtra , nutruko apatinis filtro sijonelis su sregiu , rubus ir marmuze teko deti i skalbenke . pastaciau nauja filta ir pripilant zarnele no filtro iki siurblio pastebejau kad kiek nepilciau kuras vis eina ir eina i abratke ( pries tei galvojau kad siurblis turi atbulini vostuva ) mano teorija buvo tokia , bakia paemimas apacioj o abratke virsui to aukscio skirtumo esant nepilnam bakui ustenka kad uzgesinus masina , kuras pradetu per paemima keliauti atgal i baka siurbian ora per abratke . pastaciau atbulini voztuva tarp filtro ir siurblio ir evrika iviko . viskas keip anksciau , uzvedimas priliksta svesu ijungimu prie -17 . diel mano teorijos butu idomu kad bosas prakonsultotu . ar siurblij yra atbulinis voztuvas ??? ir ar bakia kuro paemimas ir abratke skirtingam aukstij ???
o skeidria zarnele vistek pastatik , galesi atmesti dar viena teorinia prezasti

Gintazas
2013.03.26, 23:45
turiu dar viena minti , ej dumija tei dar gali buti ir oras , nustatiti labai paprasta , pastatik skaidria zarnele no kuro filtro iki siurblio . as pries pora savaiciu pradejau sunkej vestis , o uzsivedus labai daug dumu isspjaudavo . pastaciau skaidri zarnele , rite joja salerkos neradau , tada prijungiau pompa no siurblio i filtro puse o uz filtro uzlauziau guminia zarnele (nes galvojau kad filtras per kaskur uzsiorina ) klidau , tik bereikalo susprogdinau filtra , nutruko apatinis filtro sijonelis su sregiu , rubus ir marmuze teko deti i skalbenke . pastaciau nauja filta ir pripilant zarnele no filtro iki siurblio pastebejau kad kiek nepilciau kuras vis eina ir eina i abratke ( pries tei galvojau kad siurblis turi atbulini vostuva ) mano teorija buvo tokia , bakia paemimas apacioj o abratke virsui to aukscio skirtumo esant nepilnam bakui ustenka kad uzgesinus masina , kuras pradetu per paemima keliauti atgal i baka siurbian ora per abratke . pastaciau atbulini voztuva tarp filtro ir siurblio ir evrika iviko . viskas keip anksciau , uzvedimas priliksta svesu ijungimu prie -17 . diel mano teorijos butu idomu kad bosas prakonsultotu . ar siurblij yra atbulinis voztuvas ??? ir ar bakia kuro paemimas ir abratke skirtingam aukstij ???
o skeidria zarnele vistek pastatik , galesi atmesti dar viena teorinia prezasti
dekui,kad kazka megini pagelbeti !!!
Atbulinis voztuvas toje vietoje jau yra pastatytas dar rudeni kai pirmi salciai prasidejo,bet niekas nepasikeite. Dabar pamasciau,kad reikia ne tarp filtro ir siurblio statyti, o ant pagrindines abratkes zarnos (salia kuro filtro praeina), kad neistrauktu kuro is siurblio (JEIGU yra tokiu sansu) nors gi viskas sandaru, neisivaizduoju kaip gali atsirasti viduryje sistemos ORO kamstis.
I baka gryztanti slangute turetu buti auksciau nei paemimo, tik ar grynai ore jos galas, sunku pasakyti,nes baka dazniausiai pripilu iki pat kamscio.

paschka
2013.03.27, 20:15
dekui,kad kazka megini pagelbeti !!!
Atbulinis voztuvas toje vietoje jau yra pastatytas dar rudeni kai pirmi salciai prasidejo,bet niekas nepasikeite. Dabar pamasciau,kad reikia ne tarp filtro ir siurblio statyti, o ant pagrindines abratkes zarnos (salia kuro filtro praeina), kad neistrauktu kuro is siurblio (JEIGU yra tokiu sansu) nors gi viskas sandaru, neisivaizduoju kaip gali atsirasti viduryje sistemos ORO kamstis.
I baka gryztanti slangute turetu buti auksciau nei paemimo, tik ar grynai ore jos galas, sunku pasakyti,nes baka dazniausiai pripilu iki pat kamscio.
zarnialia skaidria pastatik , tada realej matisi ar yra burbulu

paschka
2013.04.04, 20:03
dekui,kad kazka megini pagelbeti !!!
Atbulinis voztuvas toje vietoje jau yra pastatytas dar rudeni kai pirmi salciai prasidejo,bet niekas nepasikeite. Dabar pamasciau,kad reikia ne tarp filtro ir siurblio statyti, o ant pagrindines abratkes zarnos (salia kuro filtro praeina), kad neistrauktu kuro is siurblio (JEIGU yra tokiu sansu) nors gi viskas sandaru, neisivaizduoju kaip gali atsirasti viduryje sistemos ORO kamstis.
I baka gryztanti slangute turetu buti auksciau nei paemimo, tik ar grynai ore jos galas, sunku pasakyti,nes baka dazniausiai pripilu iki pat kamscio.

tei ar trauka atsirado ?

Gintazas
2013.04.15, 22:11
trauka normali dabar, bet ryta vis dar dumija.ir pasipurto

paschka
2013.04.21, 12:42
pas mane viel trauka durnioja , kol masina salta traukos nera , susilus ir pravaziavus apie 10-15 km trauka grista .siandie pamatavau pirma purkstuka , kol saltas rode 85 omus pravaziavau kol trauka atsirado pamatavau 111 omu . klausimas ar ant karsto ir ant salto variklio varza turi skirtis , ar purkstukas uzsilenke ?????? ej kam nesunku pamatokit salto variklio purkstuko varza . aciu

Gintazas
2013.04.22, 23:08
pas mane viel trauka durnioja , kol masina salta traukos nera , susilus ir pravaziavus apie 10-15 km trauka grista .siandie pamatavau pirma purkstuka , kol saltas rode 85 omus pravaziavau kol trauka atsirado pamatavau 111 omu . klausimas ar ant karsto ir ant salto variklio varza turi skirtis , ar purkstukas uzsilenke ?????? ej kam nesunku pamatokit salto variklio purkstuko varza . aciu
pas mane salto 104 Om

Darukasas
2013.06.02, 14:26
Sveiki, pas mane atsirado keistas dalykas, trauka kaip ir yra , bet ijungus kondicionieriu trauka dingsta ir pilasi juodi dumai is duslintuvo , bet nesuprantu kaip tai gali itakoti kondicionierius , anksciau viskas buvo gerai . gal kas kokiu minciu turite?

BOSAS
2013.06.02, 21:50
Na vadinasi esi prikurkines savo masina iki negaliu.
Jungi pavaras kada papuola gal dar ir mieste 5 begiu pavazineji. Stai ir rezultatas

Darukasas
2013.06.02, 22:06
tai ka pasiulytum Bosas kad rezultatas butu geras o nedabartinis?

BOSAS
2013.06.02, 22:13
Galiu pasiulyti grieztai laikytis siu nurodymu http://www.voyager.lt/entry.php?12-Kaip-teisingai-perjungti-pavaras-2-5-TD-ir-2-5-CRD
Taciau esamoje situacijoje pagerejima pajausi tik po kazkurio laiko.

Denis
2014.02.03, 02:26
Sveiki,
2013 metais gruodzio menesi mano Chryslery dingo trauka :( Ko tik nebandziau: kuro filtra pakeiciau, visa kuro magistrale nuo bako iki filtro pakeiciau, oro srauto davikli keiciau, bet deja niaks napadejo. 2014 sausio pradzioje nuvariau pas diagnostika (jei kam reikes kontaktus duosiu kreipkites +37064326290) nustate, kad ant kuro siurblio stovi kazkoks "isankstinio uzvedymo davyklis" (berods taip jisai vadinasi) ir jis perdege. Pakeiciau ji ir masina pradejo vaziuot kaip reikia :)