PDA

Žiūrėti pilną versiją : Saugos diržai



petrasl
2011.05.26, 23:13
Sveiki,

Turiu "stow & go" variantą ir neseniai pastebėjau, kad trūksta vieno saugos diržo (upset). Galinės kraštinės sėdynės turi po diržą iš šonų, o vidurinė tik tokias dvi spynas kur sągtį kišt reikia. Ar tai reiškia, kad jei gale pasodint tris žmogeliukus vidurinis bus prisegtas tik per juosmenį, o per petį diržo neturės? Kažkokiose mašinose tai mačiau tam viduriniam būdavo lubose diržas pritaisytas, pas save nieko panašaus neradau.
Klausiu, nes prisireikė čia tą trečiajį kažkada prisegt tai jokio diržo neradau. Reik kažkur įsigyt tai noriu žinot kokio ieškot (H-).

Ačiū

Daranius
2011.05.27, 01:20
Ar tai reiškia, kad jei gale pasodint tris žmogeliukus vidurinis bus prisegtas tik per juosmenį, o per petį diržo neturės?

greičiausiai taip ir bus, nes paprasčiausiai nėra kur tam viduriniam to diržo per petį kabinti - tai gaunasi toks lėktuvinis variantas. O pats lubų gi nergęžiosi, tai ieškoti irgi nėra ko...

vejas666
2011.05.27, 07:35
tai kad visose masinose tiek lengvose tiek vanuose vidurinis segasi kaip lektuve.ira isimtinis vienas kitas modeliukas ,bet didziausia dalis kaip lektuve

Arnas
2011.05.27, 12:33
Taip. Pas penktuka pvz. viduriniam keleiviui yra dirzas nuo lubu.

petrasl
2011.05.28, 23:06
Dabar kvailą klausimą užduosiu: Gal tada kas turit atliekamą tą vidurinį diržą :) Bet turbūt teks skambinėt per skelbimus.

Arnas
2011.05.28, 23:38
O pas tamsta jo ner? Lygtai buvo per juosmeni?

petrasl
2011.05.29, 11:43
Tai va kad nėra jokio. O kad turi būt per juosmenį tai iš tų sągčių pamačiau.

Arnas
2011.05.29, 12:11
Arba jis uzkistas uz sedynes ir kabo is bagazines puses arba nupjautas (turetu buti matyti kazkokiu zymiu), arba pas tave skaitosi 6-vietis :)

petrasl
2011.05.29, 21:57
Ne nenupjauta, turbūt paprasčiau bus parodyt. Ten tokia sagtelė yra. Beto ten tų diržų nelabai yra kur užkišt. O tos metalinės kilpelės tai supratau kokiai vaikiškai kėdutei pritvirtint skirtos? Daugiau nesugalvoju paskirties:
119

Dar klausimas. Kam šitos metalinės kilpos? Čia natros eilės sėdynių nugaroje, apačioje.
120

Čia vadinasi įlipau į galą pasėdėt ir pamačiau krūvą neregėtų dalykų:hammer:. Aišku būt gerai kur kokį manualą surast (H-) tai nereiktų klausinėt. Gal turit kas po ranka elektrinį variantą pasidalint?

Iš anksto dėkingas.

Arnas
2011.05.29, 23:27
Viskas aisku. Pas 2005-2007 limideda vidurinis dirzas issisega. Kodel jo nera nezinau, matyt kazkas istrauke ir pamirso ikisti atgal (gal kur metosi salone?). Butent prie tos apvestos sagties ir turi prisitvirtinti dirzas. Nuotrauka ne geriausia, bet turi atrodyti kaip cia:
121

Kilpeles kaip suprantu kokiam kroviniui (daiktui) pririst.

Daranius
2011.05.30, 01:04
Kodel jo nera nezinau, matyt kazkas istrauke ir pamirso ikisti atgal (gal kur metosi salone?).
Kilpeles kaip suprantu kokiam kroviniui (daiktui) pririst.

sakyčiau kad to diržo neprisegė atgal parduodami mašiną (o gal perveždami) tam, kad paskui naujas šeimininkas jį pirktų atskirai (kaip ir temos autorius šiuo atvieju). Liūdna, bet tokia yra mūsų dalia. Čia kaip anksčiau ateidavo pirmosios vonios su pilnai išimamos sėdynėm, tai didžioji dalis jų būdavo be trečios eilės sėdynių ir kitokių bazinės komplektacijos daiktų (kilimėlių, originalių lietų ratlankių ir t.t.)

O tos kilpelės, tai turiu įtarimo kad skirtos kažką panašaus į šalia esantį diržą prakišti. Nes šiaip kažkokiam šniūrui praverti ten vietos mažoka, kažkokio kablio irgi neužkabinsi, be to būtų visai kitos formos, o iš nusidėvėjimo matyti kad arba minkštas kažkas ten buvo prakišamas (ale diržas) arba išvis jos nebuvo naudotos :D

vejas666
2011.05.30, 09:05
Ne nenupjauta, turbūt paprasčiau bus parodyt. Ten tokia sagtelė yra. Beto ten tų diržų nelabai yra kur užkišt. O tos metalinės kilpelės tai supratau kokiai vaikiškai kėdutei pritvirtint skirtos? Daugiau nesugalvoju paskirties:
119

Dar klausimas. Kam šitos metalinės kilpos? Čia natros eilės sėdynių nugaroje, apačioje.
120


Čia vadinasi įlipau į galą pasėdėt ir pamačiau krūvą neregėtų dalykų:hammer:. Aišku būt gerai kur kokį manualą surast (H-) tai nereiktų klausinėt. Gal turit kas po ranka elektrinį variantą pasidalint?

Iš anksto dėkingas.


Butent siam modeliui kai sedi gale virs galvos ,lubu apsivkeje, kaireje puseje ira plasmase i kuria ikistas tas saugos dirzas.jis is tos sakties kur tu parodei ir istrauktas kad nemaskatuotu be reikano ,ir viskas ten gerai.nebent pas tave keista apsivke nuo modelio be "stow & go"

petrasl
2011.06.01, 20:50
Hmm, na pas mane lubose nieko nėra apart bėgių su dėžutėm per vidurį.
Būsiu labai dėkingas jei kas pasufleruosit kokį sąvartyną Vilniuje. Bandžiau autopliuse, tai gal tik 4 mašios ir tik vienas pasakė "...lyg ir yra, jei nebus apdegęs, kainuos 150Lt..." :-o. Na nevažiuosiu gi dėl diržo į Kauną. O 150 už metrą diržo tai irgi man rodos nelogiška...

Daranius
2011.06.01, 22:37
Hmm, na pas mane lubose nieko nėra apart bėgių su dėžutėm per vidurį.
Būsiu labai dėkingas jei kas pasufleruosit kokį sąvartyną Vilniuje. Bandžiau autopliuse, tai gal tik 4 mašios ir tik vienas pasakė "...lyg ir yra, jei nebus apdegęs, kainuos 150Lt..." :-o. Na nevažiuosiu gi dėl diržo į Kauną. O 150 už metrą diržo tai irgi man rodos nelogiška...

Petrai, Kaune gi Nerėpai nuolaidas turi Voyager klubo remėjams, tai sakyčiau nuo ten ir reiktų pradėti. Dar turiu telefono numerį tokių veikėjų pasivadinusių "UAB Pagonija" - 869982743. Jonavos 68. Jie turi Voyager'ių, tik nežinau kurie modeliai pas juos einami...

Zydrius
2011.06.01, 22:50
Na nevažiuosiu gi dėl diržo į Kauną. O 150 už metrą diržo tai irgi man rodos nelogiška...

Pasiskambink Petrai, jei turi Narepai ar kitur Kaune - galima bus nupirkti ir issiusti autobusu siuntu pagalba. Tik pinigai vakare - kedes ryte....:D

algelis
2011.06.02, 09:53
Narepuose tai iskart galiu pasakyt kad nebus,o "minivene" partizanu g. manau bus.Pats Petrai susirask Kaune, kazkas tau atsius ir nereiks vaziuot!Tai jau nea 1 karta yra daryta :)

juzeg
2013.01.13, 19:18
Gal kas susidure su tokia beda? Ijungus degima dirzu lempute dega, o uzvedus pagesta nors ne vienas dirzas nera uzsegtas. Zinoma nera cia didele beda, bet...

Waidma
2013.01.14, 15:37
Taip ir turi būti.

juzeg
2013.01.14, 16:07
Taip ir turi būti.

Kaip tai? Manau turetu ispeti kontroline lempute ir garsu, kad dirzai neuzsegti.

Waidma
2013.01.15, 11:09
Nus pas mane tik perspėja kad užsisegtum ir užgęsta.

juzeg
2013.01.15, 15:58
Hm. Pas mane tas pats, bet manau tutetu uzgesti tik uzsisegus.(upset)

juzeg
2013.01.15, 16:51
Daugelije masinu butent taip ir yra, kad kontroline dirzu lempute uzgesta tik prisegus dirza. Kitose masinose kol neuzsisegsi baubia slykstus garsinis signalas. Juk yra Vojuose kontroline duru lempute , kuri uzgesta tik uzdarius visas duris ir as tai suprantu. As savo kvailu proteliu mastau gal yra kazkas burta del airbagu? Niekada neziurejau ar jie pas mane sveiki.

ramuz
2013.01.15, 18:25
ir baubia kol neuzsisegi...

Kaip tai? Manau turetu ispeti kontroline lempute ir garsu, kad dirzai neuzsegti.

Dainioška
2013.04.08, 14:40
Geros dienos visiems. Nesenaniai teko pasinaudoti saugos diržais antroje ir trečioje sėdynių eilėse. Užkliuvo tai, kad reikia labai stipriai ir greitai traukti, kad užsifiksuotų (užsikirstų) - suveiktų. Palyginus su priekiniais tai net gi susidaro įspūdis, kad jie neveikia. Čia tokia Chrysler specifika ar reikia kapstytis giliau ir ruoštis jų keitimui?

Robčikas
2013.04.08, 16:17
Geros dienos visiems. Nesenaniai teko pasinaudoti saugos diržais antroje ir trečioje sėdynių eilėse. Užkliuvo tai, kad reikia labai stipriai ir greitai traukti, kad užsifiksuotų (užsikirstų) - suveiktų. Palyginus su priekiniais tai net gi susidaro įspūdis, kad jie neveikia. Čia tokia Chrysler specifika ar reikia kapstytis giliau ir ruoštis jų keitimui?

Keista, ta pati pastebejau ir savo masinoj, jie suveikia, bet reikia stipriau/greiciau timpteleti dirza. Idomu, kaip pas kitus?

Dainioška
2013.04.08, 18:30
Ar tai gali būti dėl to, kad mūsų automobiliai buvo sudalyvavę autoįvykiuose, bet nebūtų logiška, nes blogai suveikia salono diržai, o ne priekinių sėdynių.

Daranius
2013.04.08, 18:53
Ar tai gali būti dėl to, kad mūsų automobiliai buvo sudalyvavę autoįvykiuose, bet nebūtų logiška, nes blogai suveikia salono diržai, o ne priekinių sėdynių.

neatkreipiau dėmesio, keleiviai retai naudojasi tais diržais, bet per TA problemų nebuvo nors kabinosi prie visko iš eilės...

kitas dalykas - pastebėjau tik kad priekinio keleivio diržas per šalčius užšąla ir nenori būti ištempiamas lauk iš viso :)

Arnas
2013.04.08, 19:44
neatkitas dalykas - pastebėjau tik kad priekinio keleivio diržas per šalčius užšąla ir nenori būti ištempiamas lauk iš viso :)

Arba dregmes pas tave ten pilna arba koks tepalas netinkamas i mechanizma uzpurkstas.

BOSAS
2013.04.08, 20:57
KAd pas beveik visus jie taip veikia. Avarijos metu sidirba gerai.

Ovaldas
2013.04.08, 21:10
Geros dienos visiems. Nesenaniai teko pasinaudoti saugos diržais antroje ir trečioje sėdynių eilėse. Užkliuvo tai, kad reikia labai stipriai ir greitai traukti, kad užsifiksuotų (užsikirstų) - suveiktų. Palyginus su priekiniais tai net gi susidaro įspūdis, kad jie neveikia. Čia tokia Chrysler specifika ar reikia kapstytis giliau ir ruoštis jų keitimui?

Aš taip pat buvau labai susirūpines salono diržais. Išsiardžiau visus ir supratau kad tai yra keleiviu komfortui. Bandžiau stabdant,tai užkerta juos negyvai.;-)

BOSAS
2013.04.08, 22:10
Visiskai teisingai amerikonas nevarzo keleiviu judejimo laisves su prisegtais dirzais ir jie saugo tik tada kada to reikia.

Dainioška
2013.04.08, 22:38
Na tokį pamastymą ir aš turėjau, todėl buvau numatęs test draivą su atžala rytdienai. Patikrinsiu.

Robčikas
2013.04.09, 07:44
Visiskai teisingai amerikonas nevarzo keleiviu judejimo laisves su prisegtais dirzais ir jie saugo tik tada kada to reikia.
Tik klausimas ar taip pat galvos TA darbuotojas per apziura, sakys neveikia ir tiek :)

Ovaldas
2013.04.09, 07:52
:-D Pas visų vienoda sistema diržų ir lyg dar niekas neužkliuvo TA. :-)

Aidas
2013.04.09, 07:52
pas mus jie jau ismokinti kad amerikonam reikia staigiau truktelti , kad uzfiksuotu . pradzioje - taip buvo ne karta bedu , kai nenoredavo praleisti , neva nefiksuoja dirzai ,

juzeg
2013.04.09, 15:54
Man dar nė karto nėra tikrinę diržų veikimo. Ar Jums kolegos forumiečiai tikrino? Gal pasidalinsite patirtimi.

Mindas112
2013.04.09, 20:24
Kažkada,turint III-ką,per TA pareiškė,kad neveikia diržai.Tada aš jiems pasiūliau važiuojant stabdant truktelti.Jie įleido ratus į tuos stabdžių tikrinimo volus,juose šiek tiek įsibėgėjo,ir stabteldami truktelėjo diržą-užkirto negyvai.Tada pataisė lape ir uždėjo antspaudą ,kad viskas su diržais gerai.Šiaip,jei abejojama,kad neveikia diržai,bent jkau III-ke reikia staigiau stabtelint truktelti-"užsirakina" kaip reikiant (yes)

Dainioška
2013.04.09, 21:19
Testas atliktas-dirzas fiksuoja. Kas del techmikines, tai ne vienoje is mano turetu auto dirzai nebuvo tikrinami.