PDA

Žiūrėti pilną versiją : Spidometro ciferblatai arba spidometras euro



andrius.mac
2014.02.17, 13:35
Sveiki gal kas gali padeti surasti spidometra 2005 caravan"ui kilometrais ,arba ciferblatus

iGince
2014.02.17, 17:45
Tai kad lyg ir visad būdavo bent mažais skaičiukais ir KM netgi amerikonuose....

andrius.mac
2014.02.17, 18:20
Jus kaip visada teisus,bet as noreciau pagrindiniu skaitmenu kilais,tai patogiau ir paprasciau,ar ne?!

liutukas
2014.02.17, 21:40
Jus kaip visada teisus,bet as noreciau pagrindiniu skaitmenu kilais,tai patogiau ir paprasciau,ar ne?!
Aš taip pat maniau, bet per 2-3mėn pripratau ir kaip ir nebeliko poreikio :)
Siūlau palaukti vieną kitą mėnesiuką, pavažinėti, o tada spręsti ar reikia ar ne ;)

iGince
2014.02.17, 23:51
Jus kaip visada teisus,bet as noreciau pagrindiniu skaitmenu kilais,tai patogiau ir paprasciau,ar ne?!

Na vien del patogumo gali gautis per daug vargo.... Kad įdėti EU spidometra reiks nuvaziuot pas speca kuris bandytų ji priprogramuoti (ir ne koki tai garazini). Taigi teks sumokėti uz skydelį bei programavimą. Is patirties tai turėtu nesigauti, del daugybės elektronikos skirtumu tarp USA ir EU modeliu.
Kitas reikalas bandyti keisti ciferblatus.... Atrodo paprasta, bet kai pradedi ardyti.... Bei reikia nutraukti rodykles nuo varikliuku.... 101 galimybe buti priverstam nusipirkti nauja skydelį....
Manau paklausykit Liutuko pasiulymo!!!! ;)

andrius.mac
2014.02.18, 10:48
Visiem aciu uz patarimus ,regis padejot apsisprest!

iGince
2014.02.18, 16:25
Visiem aciu uz patarimus ,regis padejot apsisprest!

8-)

sandle
2014.04.06, 17:00
Sveiki, pas mane naujas bajeris, isedus i masina ikisus rakteli ir pasukus iki priespaskutines, uzvedimo pozicijos (bet dar neuzvedant masinos) visos spidometro rodykles (greicio, tacho, kuro, variklio temperaturos) graziai nueina iki maksimumo ir gryzta, tada uzsidega visos lemputes, kuro lygio ir temperaturos atsistoja i savo realias pozicija ir variklis uzvedamas. Tiesa varikli galima uzvesti ir nelaukiant kol rodykles savo soki susoks, bet prietaisu skydelis atsigauna tik kai jos gryzta i savo vieta. Buvau skaites kad taip buna kai mirsta akumuliatorius, tai darbe ji puse dienos kroviau, veliau numyniau iki Vilniaus ir atgal, bet matyt tai ne prie ko, nes niekas nesikeicia, kaskart tas pats.... Kame galetu but beda?

Arnas
2014.04.06, 19:38
Panasu, kad vis tik akumas po truputi link numirimo arba per silpnas , nes kai sukimo srove silpna tai ir vaiksto rodykles...

AndriusA
2014.04.06, 19:49
Sveiki, pas mane naujas bajeris, isedus i masina ikisus rakteli ir pasukus iki priespaskutines, uzvedimo pozicijos (bet dar neuzvedant masinos) visos spidometro rodykles (greicio, tacho, kuro, variklio temperaturos) graziai nueina iki maksimumo ir gryzta, tada uzsidega visos lemputes, kuro lygio ir temperaturos atsistoja i savo realias pozicija ir variklis uzvedamas. Tiesa varikli galima uzvesti ir nelaukiant kol rodykles savo soki susoks, bet prietaisu skydelis atsigauna tik kai jos gryzta i savo vieta. Buvau skaites kad taip buna kai mirsta akumuliatorius, tai darbe ji puse dienos kroviau, veliau numyniau iki Vilniaus ir atgal, bet matyt tai ne prie ko, nes niekas nesikeicia, kaskart tas pats.... Kame galetu but beda?

O kontaktai laidų? turi įtakos irgi.

BOSAS
2014.04.06, 20:42
Sveiki, pas mane naujas bajeris, isedus i masina ikisus rakteli ir pasukus iki priespaskutines, uzvedimo pozicijos (bet dar neuzvedant masinos) visos spidometro rodykles (greicio, tacho, kuro, variklio temperaturos) graziai nueina iki maksimumo ir gryzta, tada uzsidega visos lemputes, kuro lygio ir temperaturos atsistoja i savo realias pozicija ir variklis uzvedamas. Tiesa varikli galima uzvesti ir nelaukiant kol rodykles savo soki susoks, bet prietaisu skydelis atsigauna tik kai jos gryzta i savo vieta. Buvau skaites kad taip buna kai mirsta akumuliatorius, tai darbe ji puse dienos kroviau, veliau numyniau iki Vilniaus ir atgal, bet matyt tai ne prie ko, nes niekas nesikeicia, kaskart tas pats.... Kame galetu but beda?
Akumuliatoriaus ikrova arba akumas

sandle
2014.04.07, 08:41
Ačiū, akumuliatoriui jau geri 6 metai, tai matyt jau bus savo atitarnavęs, plius auto dvi savaites prastovėjo garažiuke, matyt bus tikrai paskutinioji.....

sandle
2014.04.08, 09:31
Pasikeiciau akumuliatoriu, niekas nepasikeite. Rodykles toliau šoka savo šokį....... Ką toliau žiūrėt? (Krovimas 13,7 - 13,8 su apkrova).

BOSAS
2014.04.08, 21:31
Ar nauja akuliatoriu dejai?

sandle
2014.04.08, 22:04
Ar nauja akuliatoriu dejai?

Taip nauja. Varta, parametrai analogiski 6 metus turetam gap.

BOSAS
2014.04.08, 22:21
dar pabandyk ji dakrauti pilnai gali naujas buti ir nedakrautas.
Beje gali buti ir kitas variantas, kad turi elektros vagi.

iGince
2014.04.09, 14:35
Abejoju ar cia "vagis" kaltas. Jei butu "vagis" tai neuzkurtum arba bent jau sunkiai suktu.... Cia labiau I nekontakta panasu. Gal laidai ar fiskes pakorodave. Manau su laiku "islys" sis reikalas rimciau. Skant lukternam :)