PDA

Žiūrėti pilną versiją : IV 2001 - 2007 Mire prietaisu skydelis



dodgemanas
2014.02.13, 18:26
Sveiki,
uzkurus voyageri (2.5 crd 2001m) ir pavaziavus gal penkis metrus lyg pasigirdo nezymus garselis tarytum kazkas cirkstu, tas garseis buvo girdimas lyg nuo peciuko ir kondicionieriaus valdymo paneles ir uzgeso prietaisu skydelis. Nedega nei viena lempute, nerodo nei vienas prietaisas, neveikia posukiai, viskas kita gerai, kuriasi, vaziuoja, sviesos veikia, peciukas veikia. Pradejau nuo saugikliu, visi sveiki. Gal kas patars kur kapstytis toliau?

mikana
2014.02.13, 18:32
pasitikrink paneles fiškes pirmiausia :)

dodgemanas
2014.02.13, 19:32
pasitikrink paneles fiškes pirmiausia :)
jei mintyje turi skydelio fyske, tai tikrinau, peciuko ir koncionieriaus taip pat, blyn tu laidu laideliu galybe, kurios dar gali buti svarbios fyskes?

Beje, pries tai, metus gal du, neveike webasto, pradejo veikti...:)

BOSAS
2014.02.13, 22:10
Sveiki,
uzkurus voyageri (2.5 crd 2001m) ir pavaziavus gal penkis metrus lyg pasigirdo nezymus garselis tarytum kazkas cirkstu, tas garseis buvo girdimas lyg nuo peciuko ir kondicionieriaus valdymo paneles ir uzgeso prietaisu skydelis. Nedega nei viena lempute, nerodo nei vienas prietaisas, neveikia posukiai, viskas kita gerai, kuriasi, vaziuoja, sviesos veikia, peciukas veikia. Pradejau nuo saugikliu, visi sveiki. Gal kas patars kur kapstytis toliau?
Gal numiro valdymo blokas prie saugikliu dezes.

awdrius
2014.02.13, 22:39
Tas skydelis slidus reikalas, pas mane kai pirkau pamaciau, kad truksta keliu lempuciu tai jas susidejau. Po kurio laiko skydelis sukvailiojo, atjunge pati skydeli pats sujunge peciuka kurio negalejau valdyti zibintu taipogi. Ilgai ieskojau, bet neradau susitvarke pats tik dienai kol ikii vilniaus nulekiau:-). Tada atjungiau skydeli vualia viskas veikia iki kol vel nepajungi atgal. Istraukiau tas lemputes jau 2metai ir nieko.

party2
2014.02.17, 21:16
Gal pades valdymo bloko perkrovimas. Reikia istraukti IOD saugikli is saugikliu bloko porai minuciu

dodgemanas
2014.02.17, 22:10
Greiciausiai nepades, buvau isemes akuma, norejau apziureti pliusinius laidus, senam forume buvau rades, kad kazkas rado jog buvo paluzes laidellis, bet pas mane viskas tvarkoj... .

Ar galetu buti beda prie vairo, ten kur tas mechanizmas kuris jungineja posukius ir perduoda signala, jungiasi airbagas? Klausiu todel, kad jau anksciau pastebejau, kad nebeisjungineja posukio svirteles atsukant vaira po posukio ir dingo signalas, be to jau seniau dege airbago lempute... o dabar ir skydelis mire...

dodgemanas
2014.02.18, 12:49
Ir visdelto nudege laidai, tik mano atveju po saugikliu bloku, prasitryne i lonzerona...