PDA

Žiūrėti pilną versiją : Parduodu galvoju parduoti savo masiniuka



Ram
2014.02.11, 22:11
paskutiniu metu uzsiparinau - galvoju parduoti savo masiniuka. 2002 Chysler T&C, 3.8, limited, auksine spalva, sedynes pusiau vesrta oda.. atskiros sedynes (antra eile). Trecia eile- dvi atskirai susidedancios, susijungia i bendra visuma.. + yra dar bagazineje kazkoks kaip laiptuotas padekliukas visokiems daiktams.. susilanksto..:))
Kas padaryta po nupirkimo:
kapitalinis vairo koloneles
kapitalinis greiciu dezes. tada buvo 116K myliu, dabar, kazkur gal 125K..
visiskai perrinktas galas.. visos gumos
visiskai perrinktas priekis... pasirodo, desineje puseje buvo apartine svirtis nuo 3.3 variklio, niekiap negalejo suvedimo padaryt.. ir sailenbloikai mazesnis buvo.. sako: jos identiskos, matiomai, ka rado, ta ir idejo.. nupirkau originala (uzsakiau), vairuoju vienu pirstu...
pakeisti kondicionieriaus vamzdeliai.. pasirodo, kad ju beda..:))
perrinkti duju purkstukai...
rudeni (praeita) pirkas naujas akumas
zodziu, mechanika, vaziuokle - jokiu rupesciu..., o kad ten langas ar dureles... atvirai.. tvarkyciau, jei netureciau, ka veikt:))) araba, vaziavimo saugumui tai neitakoja..
vairo oro pagalve kitos spalvos nei salonas.. kada tvarke signalke, sako: vairo pagalves ner.. nupirkau - idejo..atgavau masina su nebedegancia oro pagalves lempute..) pastoviai nebedega... . ar veikia? nedauziau i siena masinos, nezinau..greiciausiai, kad ne... tik tiek, kad pagalve ideta ir tiek...

problemos: neveikia distancinis soniniu duru atidarymas.. vaikams bt smagu, bet tai neitakoja i vaziavimo sauguma, tas nesirupinau ir nesirupinsiu tuo
buna uzstringa vairuotojo langas.. atvirai? Nedarineju, nes kam kondiske?:)) nemegejas su atidarytais langais vazinet.. nebent galinius pravesiu...
eme gaudyt rudis.. nupirkau nauja variklio dangti. jis nuo anglo.. juodas.. si savaitgali atiduosiu padazyt - kad nebutu spalvota - viena spalva masina turi bt , o ne keliomis..:))).. yra senas variklio dangtis.. stovi garaze..(reiks, galiu atiduot, nes kam jis man...).

Galvoju, pabandysiu parduot.. jei niekas neims- bus sutvarkyta, tevams paliksiu, o ju senute parduosim.. (tvarkinga, tik pagal metus senute).. kt savaite paimu .. greiciausiai Avalanche, nes jis man patikimesnis... mazesne rida nei Yukono.. (tas yra BRC Kaune).. ir dar vienas vaikis pardavineja...

prideciau vasarines (pernai pirktas) 4 vnt padangas, dabar su dygliais - 4 vnt (ziemines).. antras sezonas, kaip naujos.. rasit iskritusi dygli - parodykit:)) nedraskau, nes uz savus remontuoju...

kodel, sugalvojau parduot? visa gyv vazinejau su visureigiais.. buvo LC 80, LC 100, Montero IV.. Dabar pamaciau, yra du variantai: GMC Yukon ir Chevrolet Analanche... vat tie du modeliai mane domina...

Siuliau broliui masina, nes taip sutvarkyta, kad jei kas specialiai nedraskys, tikrai su mechnaika - deze, kas ne retas atvejas, nebus bedu, nes pilnas kapitalinis atliktas.. variklis - jokiu rupesciu... brolio zmona smulkute, baiminasi, kad nesugebes vairuot.. na, jam visada sunku apsisprest.. :)))per diele, nori mazesnes.. o as noriu 4 varomu... :))) vaziuokle - atskira kalba.. musu keliai tokie, kad keiciant tepalus, ziu vis kazka randa....

kaina? iki dazymo galvojau atiduociau uz 9K Lt, bet, kadangi galvoju tvarkingai padazyt.., manau, maziausiai uz dazyma, kaip sake meistriukas, 2K iseis... matysiu, jei zmogus rimtai nori imti - dzin, 10500 (galutine) ir atiduodu...
del dazymo: noriu, kad priekines lempas isimtu, nes ten ju remeliai rudis gaudo.. o rudys kur? kaip sakiau: variklio dangtis juodas, o masina aukso spalva (pagal dok.), galinis dangtis matosi kelios puslytes.. reik sugaudyt, kol netapo puslemis (dvi nedideles, bet mano priekabi akis saka - negerai:))) ir dar veliau dar kuom nors - skylemis..:))). Sonai, priekiniai sparnai, dureles- nieko ner, tvarkingi..... gal kur pabraizymai.. nezymus... dazys variklio dangti,. apie lempas.. viska ardys,. gal su perejimais.. jiems geriau zinot... zodziu, bus ciki po to:)))

aprasiau, kaip yra...blogai padariau? nemanau, nes toks jau esu.. zmogu apgausi viena karta... bus idomu- skambinkit..8 687 25553. manau, pasiemes, padarysiu keleta nuotrauku ir i autogida imesiu.. tiesa, kt sava jos Vilniuje nebus.. dazoma bus... Kadangi as ne vilnietis, dazys mano teviskeleje, kur patikimi ir zinomi meistrai... ta teviskele - Radviliskis.

Giedrioks
2014.02.11, 22:31
Sveikas, sudomino tavo aparatas, tiksliau mano švogeris ieško kažko panašaus. Jei nesunku imesk foto dar iki dažymo( pats užsiimu šiokiu tokiu remontu) į paštą pajuris@mbclub.lt

algelis
2014.02.18, 23:19
Viskas super aprasyta,tik nezinau kokie ten auksarankiai Radvilisky,kad dazymas 2k.lt kainuoja...Mindas puse masinos uz tiek turbut nudaze :)

Šoferis
2018.02.10, 22:08
parduodu savo granda nieks nedaryta rida 157000 nu panasiai noreciau 3500 gaut 2006 metu oda

BOSAS
2018.02.11, 11:25
jei nieks nedaryta tai lavonas ant ratu ir kaip lavonui ar tikrai gera kaina ?
;)

Makacinas
2018.02.11, 22:26
Tai kad ner ten ka jei daryt nes pagal rida tai nauja masina:D

ramuz
2018.02.12, 12:13
Tai kad ner ten ka jei daryt nes pagal rida tai nauja masina:D

servisas visada ras už ką kelnias numaut.. :-D