PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 TD 1997 - 2000 Keistas garsas



Ramutis
2014.02.10, 17:36
Didinant variklio apkrova 2,3,4pavarom pvz.pries perjungiant pavara,vaziuojant i kalna,apsukom virsijus 2100 pasigirsta is variklio skyriaus garsas primenantis dejuojanti prikimusi nekontaktuojanti senovini signala.Issilyginus apkrovai garsas dingsta.Stovint didinant apsukas,sukinejant vaira jokio garso.Tas pat ir ant keltuvo su ijuntom pavarom.Vienu zodziu mistika,kuri vyksta automobiliui vaziuojat zeme didinant apkrova[letai didinant to nebuna-garsa issaukia staigesnis gazo paspaudimas]p.s.signala buvau atjunges,vairo stiprintuvo skyscio norma.Kokiu turit nuomoniu?

romaas
2014.02.10, 21:11
Didinant variklio apkrova 2,3,4pavarom pvz.pries perjungiant pavara,vaziuojant i kalna,apsukom virsijus 2100 pasigirsta is variklio skyriaus garsas primenantis dejuojanti prikimusi nekontaktuojanti senovini signala.Issilyginus apkrovai garsas dingsta.Stovint didinant apsukas,sukinejant vaira jokio garso.Tas pat ir ant keltuvo su ijuntom pavarom.Vienu zodziu mistika,kuri vyksta automobiliui vaziuojat zeme didinant apkrova[letai didinant to nebuna-garsa issaukia staigesnis gazo paspaudimas]p.s.signala buvau atjunges,vairo stiprintuvo skyscio norma.Kokiu turit nuomoniu?

nemoka ant pakeltos auto tikrinti,- reikia duoti apkrova stabdziu pagalba, letai, vos spaudziant. turi pavykti.

BOSAS
2014.02.10, 22:07
Tiesiog nemokejo surasti bedos.

Ramutis
2014.02.11, 10:18
Todel ir kreipiuosi į foruma

BOSAS
2014.02.11, 12:48
Forumas cia irgi nepades cia reikia ieskoti masinopje tos bedos tai nera daznai pasitaikanti beda.

juzeg
2014.02.11, 17:40
Ar negali šis garsas sklisti iš kuro siurblio? Panašų garsą girdėjau prieš kelias dienas važiuodamas taksi. Mašina buvo nurdožtas mersas , o daktarų diagnozė - garsas iš kuro siurblio. Garsas toks, kaip iš magnetolos be srovės filtro senais laikai ir reaguoja į kiekvieną sūkių pokytį.

Daranius
2014.02.12, 11:30
Ar negali šis garsas sklisti iš kuro siurblio? Panašų garsą girdėjau prieš kelias dienas važiuodamas taksi. Mašina buvo nurdožtas mersas , o daktarų diagnozė - garsas iš kuro siurblio. Garsas toks, kaip iš magnetolos be srovės filtro senais laikai ir reaguoja į kiekvieną sūkių pokytį.

garsas gali būti iš bet kur, bet klausytis, dar kartą pasikartosiu, reikia jau ne forume

Ramutis
2014.02.15, 17:43
taip ir buvo-gedima nustate 26metu vyrukas,taisantis ir keiciantis automobiliu stiklus.

BOSAS
2014.02.15, 17:45
Tai is kur tas garsas?

Daranius
2014.02.15, 18:03
Tai is kur tas garsas?

tai čia gal galiniai langai kai būna prastūmti prie tam tikrų apsukų pradeda rozonuoti. aš irgi primą kartą išgirdęs išsigandau :)

Ramutis
2014.02.15, 20:10
vyrukas-garazo kaimynas isgirdo ''garsa''kai as vaziavau pro sali.Atejas i garaza sako-pas jus su turbinos slanga problema.Pakele kapota,paziurejo,kystelejo ranka uz tubinos ir istrauke nutrukusi hamuta.Pakeiciau hamuta ir dingo svilpimas.Va taip vyrukas per 1-2minutes isdure diagnostikus[kauno]ir alytaus servisu meistrus.Pats jis vazineja renault espace 3kartos benzas.Toks atvejis man antras,kai is klausos zmogus randa gedima.

Tadas4x4
2014.02.15, 20:22
Mano tevas taise televizorius. Daznai budavo, kad gedima rasdavo ir pataisydavo per 5-10 min. ir tai kainuodavo kokius 50lt. Zmogus nustebdavo kaip uz 5-10min. tokia suma. Tada tevas sakydavo tokia suma ne uz taisyma , o uz zinojima. Kitas meistras tau dvi dienas ieskotu, o ir as pats pirma karta ilgai prie sio gedimo paiesku dirbau. Moralas butu toks: jei kazkada su kazkoke beda vargai kol suradai, kita karta ta beda rasi be problemu. Tavo garazo kaimynas jau buvo girdejas ta garsa, o Kauno ir Alytaus meistrai ne. ;)

Daranius
2014.02.15, 20:28
Mano tevas taise televizorius. Daznai budavo, kad gedima rasdavo ir pataisydavo per 5-10 min. ir tai kainuodavo kokius 50lt. Zmogus nustebdavo kaip uz 5-10min. tokia suma. Tada tevas sakydavo tokia suma ne uz taisyma , o uz zinojima. Kitas meistras tau dvi dienas ieskotu, o ir as pats pirma karta ilgai prie sio gedimo paiesku dirbau. Moralas butu toks: jei kazkada su kazkoke beda vargai kol suradai, kita karta ta beda rasi be problemu. Tavo garazo kaimynas jau buvo girdejas ta garsa, o Kauno ir Alytaus meistrai ne. ;)

beliko tik to kaimyno pkalausti kai jam turbinos šlanga švilpė kiek laiko jis jos galo ieškojo :)

BOSAS
2014.02.15, 20:52
vyrukas-garazo kaimynas isgirdo ''garsa''kai as vaziavau pro sali.Atejas i garaza sako-pas jus su turbinos slanga problema.Pakele kapota,paziurejo,kystelejo ranka uz tubinos ir istrauke nutrukusi hamuta.Pakeiciau hamuta ir dingo svilpimas.Va taip vyrukas per 1-2minutes isdure diagnostikus[kauno]ir alytaus servisu meistrus.Pats jis vazineja renault espace 3kartos benzas.Toks atvejis man antras,kai is klausos zmogus randa gedima.

Tikriausia taupei rinkdamasis kauno ir alytaus meistrus :D Jei taip kalbi netikiu, kad visi tokie buvo dum dumai ir turbo zarnos nerado.

Ramutis
2014.02.15, 22:46
aha,kaune - forume labai rekomenduojama diagnostika,alytuje ww servisa.

BOSAS
2014.02.16, 08:30
Svarbiausiai kad rado beda ir gali dabar normaliai vazinetis, be papildomu visokiu nesamoniu.

Ramutis
2014.02.16, 09:28
Pilnai sutinku, bet visgi gaila sugaisto laiko ir pinigu.Niekaip ir pats negaliu patiketi , kad toki keista garsa galejo leisti slanga.Bet faktas lieka faktu.

BOSAS
2014.02.16, 14:14
Del el diagnostikos negali pykti ji skirta visai ne tokiems gedimams diagnozuoti.
Diagnostika toli grazu nevisagale, tik kartais pagreitina remonto eiga.

Daug atveju yra kai pavyksta rasti ivairius gedimus daug greciau ir efektyviau be diagnostikos. Buna ir atvirksciu variantu, kai be diagnostikos pakeistum puse masinos kol rastum.
Taigi sekanti karta jei diagnostika neras zinok kad yra ir zmogiskoji diagnostika, kaip siuo tavo atveju.

Daranius
2014.02.17, 11:16
Taigi sekanti karta jei diagnostika neras zinok kad yra ir zmogiskoji diagnostika, kaip siuo tavo atveju.

tai vat aš dabar ir galvoju, kad geriausias serviso meistras yra žmogus važinėjantis su prancūzu - anas visus garsus puikiai žino :D

Ramutis
2014.02.17, 19:59
klysti,mano kita masinka renault espace 1990m[perrejimas is pirmos i antra karta]

Daranius
2014.02.17, 20:57
klysti,mano kita masinka renault espace 1990m[perrejimas is pirmos i antra karta]

na pastarojo mano pareiškimo per daug rimtai vertinti nevertėtų - kas norėjo, suprato :)

pats, tiesa, prieš tai taip pat nemažai laiko sukinėjau Espace vairą ;)

Ramutis
2014.02.17, 21:32
as nieko nesureisminu,juokai juokais,bet tokiu garsu renukas neskleide,o ir spidometras 500000km rodo.Abu modeliai girto italo ir girto prancuzo daryti,tik prancuzas matyt daugiau pakelia ikalt-penkiakampiu verzliu su vainiku nesumaste.