PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2.8 CRD Europinio Grand Voyagerio Originalus GPS



STAFAS
2014.02.09, 13:14
Sveiki turiu tokia didele bėda.Europiniame 2005 grand voyagerio modelyje stovi originali GPS navigacija kurioje kalba yra tik vokiška.Norėčiau sužinoti ar galima kažkaip pakeisti kalba ir kažkur gauti nusipirkti Lietuvos miestu žemėlapiu diskeli?Ir ar aplamai imanoma tai perprogramuoti ar ka nors padaryti?Labai busiu dėkyngas už patarimus.......


1994

BOSAS
2014.02.09, 13:27
Paiziurek ar kalba per menu nesikeicia. Pas mane irgi vokiskas, bet jau senai angliskai jis viska rodo, kazkada nustatymus atrodo pasikeiciau ir viskas.
O del tos navigacijos tai net nesistengiau jos niekados ir pabandyti. Juk siais laikais visi turi tapsnoklius o ten kas tik nori.
Ir tapsnokli uzmetes ant lango dar geriau matai nei su ta navigacija kazkur i tarpukoji ziureti.

STAFAS
2014.02.09, 14:09
Niekur nerandu aš tu kalbos nustatymu,ir ar išvis yra menu kur kalba keičiasi?O dėl tapšnokliaus kaip tu sakai kad visi turi ir dar patogiau ant lango,tai norisi kad mašinos originalus GPS savo darba dirbtu.Kam tada išvis tas gamyklinis stovi?

Aidas
2014.02.09, 14:52
net nevark del zemelapiu , ju nera , o kalba keiciasi per meniu , bet irgi nepamenu kaip :)

BOSAS
2014.02.09, 17:58
Niekur nerandu aš tu kalbos nustatymu,ir ar išvis yra menu kur kalba keičiasi?O dėl tapšnokliaus kaip tu sakai kad visi turi ir dar patogiau ant lango,tai norisi kad mašinos originalus GPS savo darba dirbtu.Kam tada išvis tas gamyklinis stovi?

Pravaziuok pro mane darbo metu nustatysiu tau ta kalba.

Suduvis
2014.02.17, 23:15
Lt zemelapiu nera bent as neradau turiu vidurio bei vakaru mapus PL, CZ, DE, GB, ir t. t... yra penki CD, kalba gali pasikeist paciam mage per meniu