PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,8 Ltr Galinio peciuko vamzdeliai.



Zygis
2014.02.05, 20:39
noriu paklausti tokio gana kvailoko klausimo.Gal zinot kas peciuko vamzdeliu diametra?

AERO_DD
2014.02.05, 23:41
Isorinis ar vidinis skersmuo?
Jei ne klystu, tai isorinis skersmuo (prie priekines pakabos) =16 mm.
P.S.
Pas bendradarbio praeita ziema prarudijo....nupjove., nusipirko gumine zarna nuo krovininio Man(man atrodo) ir va jau antra ziema vaziuoja ir remontas jam kainavo pigiai...

Zygis
2014.02.06, 09:26
Isorinis.Tai va as ir taip galvoju daryti,nes jau prakiuro.tik nebuvo vakar kaip po masina palysti.

AERO_DD
2014.02.06, 17:28
Kaip laikinai manau taip padaryti galima. Bet paskui geriau atvaryti i servisa, o ten jei normalus servisas-jie zino firmos kur galima padaryti naujus is aliuminio( su darba su visko apie 200Lt)

provokator
2014.02.06, 20:54
o tikslas? kuo blogai gumines slangos? arba dar variantas sudeti santechnini vamzdeli.Plastmasini ta prasme.

brolisvilkas
2014.02.06, 22:28
geros tos šlangos - paklausiau Arno, Slavos ir gal Aido patarimų (neklausiau vilniuj žinomų servisų patarimų), Slava uždėjo (dedant dujas pastebėjo, kad originalai prakiurę) ir viskas - kaip laikinas sprendimas, tai jau ilgai laiko - virš metų :) kaip sakoma - nėra nieko ilgalaikiškesnio už laikinumą ;)


o tikslas? kuo blogai gumines slangos? arba dar variantas sudeti santechnini vamzdeli.Plastmasini ta prasme.

awdrius
2014.11.20, 23:00
sveiki, nekuriant naujos temos gal kas buvot susidūrę su šia problemėle aušinimo vamzdis2498 leidžia antifrizą per tarpine. Ar yra jų pirkti, o gal kas namų sąlygomis kokiomis susitvarkėte.

BOSAS
2014.11.21, 06:11
Pakeisk tarpine, o gal korpuse beda?

awdrius
2014.11.23, 10:26
gal tamsta žinote kokie išmatavimai tarpinės kad galėčiau pasiteirauti autodalyse, ar čia reikia amerikietiškų dalių parduotuvėje ieškoti.

eegis
2018.11.25, 11:00
Prikeliu seną temą. Pas mano grandą jau ateina laikas keisti galinio pečiuko vamzdelius, nes visai surudiję ties katalizatoriumi. Galvoju išpjauti surūdijusią dalį ir įdeti intarpus, tik nežinau iš ko juos dėti. Ar tikrai laikys žarnos arba santechninis vamzdelis, nes ten temperatūra tikrai būna aukšta.

Audriusas
2018.11.26, 11:26
Prikeliu seną temą. Pas mano grandą jau ateina laikas keisti galinio pečiuko vamzdelius, nes visai surudiję ties katalizatoriumi. Galvoju išpjauti surūdijusią dalį ir įdeti intarpus, tik nežinau iš ko juos dėti. Ar tikrai laikys žarnos arba santechninis vamzdelis, nes ten temperatūra tikrai būna aukšta.

Variniai santechniniai vamzdziai puikiai tam tinka.