PDA

Žiūrėti pilną versiją : Svelnus perjungimas i dujas



zaliaakis
2014.02.04, 18:18
1986
Sneka yra apie rele kuri atjungia benzino purkstukus. Rele 12v 40a rites srove 0.13 ampero. Prie kontaktu 85, 86 pajungiam kondensatoriu ,, Elektrolitinis kondensatorius 2200uF 50V,, Gal kam reiktu mazesnes ar didesnes talpos. Man sis variantas tinka labiausiai. Tik pliuso su minusu nesumaisykit...
Kai automatiniu rezimu isijungia dujos. Trumpam uzlaikomas relei purkstuku atjungimas. Tada speja dujos ateiti iki isiurbimo ir netiek jauciasi persijungimas.
Tai labai jauciasi kai vaziavimu metu persijungia dujos(pakilus nustatytoms apsukum, pas mane 2100). Todel teko susigalvoti kad nebutu stipraus ,,persokimo,,
Pasidalinti ir norejos, gal kam pravers :D Gal kas ir anksciau tai sugalvojo, bet cia neradau...

BOSAS
2014.02.04, 20:07
Taigi cia tik prieskarine duju iranga taip dirba.

Siuolaikinems irangoms tai visai neaktualu jos leidzia tolygia po viena purkstuka per kelis variklio taktus.

zaliaakis
2014.02.04, 20:35
Taigi cia tik prieskarine duju iranga taip dirba.

Siuolaikinems irangoms tai visai neaktualu jos leidzia tolygia po viena purkstuka per kelis variklio taktus.
Vot nesenai nusipirkau su tokia. Dirba gerai, trauka gera, nesaudo. Duju 15-18. Tai kokio velnio keisti i naujos kartos. Plius jei ji ten kainuos dar papildomus 1000-1500 lt. Ar verta, ar atsipirks ? Pirma investuoju i visa kita(tepalai visi, tech bukle, gal veliau isore)
Truputi patobulinau, labai nebrangiai-4 lt kainavo :D

BOSAS
2014.02.04, 21:55
Keist nekeist cia kiekvienam rinktis.
Problemu maziau yra su naujesne.

Su tokia kokia turi vaziuoti galima, bet kiek laiko turesi kantrybes su ja vazineti priklausys nuo taves.

iGince
2014.02.04, 23:14
Na kodelgi.... Idėja tikrai įdomi. O kiekvienam ji aktuali savaip. Man asmeniskai visiskai neaktualu nes persijungineja,kaip bosas rasė, po cilindra per kelis taktus, taciau matomai yra ir tokiu vanu kuriose yra senesnes įrangos bet gerai veikia ir ju gal net ir neapsimoka keisti, o cia paprastas patobulinimas.... Šaunu! ;)

sheikhas
2014.02.05, 10:31
Pas irgi mane prieškarinė, reiks išbandyt. Ačiū už patirties skleidimą žalios akys ;)
O dėl keitimo į naują, nelabai įsivaizduoju kodėl reikėtų, sąnaudos panašios, perjungi kada nori, net užvedinėt gali dujomis, vieni pliusai :)

mafo
2014.02.05, 10:34
Pas irgi mane prieškarinė, reiks išbandyt. Ačiū už patirties skleidimą žalios akys ;)
O dėl keitimo į naują, nelabai įsivaizduoju kodėl reikėtų, sąnaudos panašios, perjungi kada nori, net užvedinėt gali dujomis, vieni pliusai :)

Sumoki 1000 lt daugiau ir gauni bonusą - pačiam perjunginėti nereikia :D

Trioškis
2014.02.05, 10:47
1986
Sneka yra apie rele kuri atjungia benzino purkstukus. Rele 12v 40a rites srove 0.13 ampero. Prie kontaktu 85, 86 pajungiam kondensatoriu ,, Elektrolitinis kondensatorius 2200uF 50V,, Gal kam reiktu mazesnes ar didesnes talpos. Man sis variantas tinka labiausiai. Tik pliuso su minusu nesumaisykit...
Kai automatiniu rezimu isijungia dujos. Trumpam uzlaikomas relei purkstuku atjungimas. Tada speja dujos ateiti iki isiurbimo ir netiek jauciasi persijungimas.
Tai labai jauciasi kai vaziavimu metu persijungia dujos(pakilus nustatytoms apsukum, pas mane 2100). Todel teko susigalvoti kad nebutu stipraus ,,persokimo,,
Pasidalinti ir norejos, gal kam pravers :D Gal kas ir anksciau tai sugalvojo, bet cia neradau...

Labai tvarkinga ir naudinga info tam kam reikia.(ok)

BOSAS
2014.02.05, 11:00
Sumoki 1000 lt daugiau ir gauni bonusą - pačiam perjunginėti nereikia :D

Tikrai taip manai, kad tik tiek gauni?

mafo
2014.02.05, 15:12
Tikrai taip manai, kad tik tiek gauni?

bajeris Bosai bajeris... turėjau ne vieną auto su dujom senos ir labai senos kartos, esu tiek reguliaves ir lindes po kapotu, kad net silpna prisiminti :%-}