PDA

Žiūrėti pilną versiją : V 2008 - automatines pavaru dezes gedimas



masiniuks
2014.01.08, 20:26
Sveiki, turiu tokia beda su savo masiniuku, 2008m. crd dega lempute ir vaziuojant apie 40 greiciu uzstringa ketvirtam begi, isijungia avarinis rezimas ir viskas, norint vel vaziuoti turiu sustoti isjungti varikli ir butinai istraukti rakteli is spyneles poto vel iskart kuriu ir lekiu su vejeliu, tik va mieste jeigu nors kiek letai pavaziuoju tai pastoviai stringa, kiek buvau pas meistru pas dezes meistrus tai kategoriskai sake , kad gedimas ne dezeje, pas elektrika buvau palikes savaitele krapste ir nieko, tai rekomendavo pradeti remonta nuo tepalo keitimo, pasikeiciau tepala dezeje nauja, poto solenoidu blokas sekantis zingsnis, pirkau naujs ir isidejau ir niekas nepaseikeite, poto vaziavau i krasta auto ten junge kompa ziurejo, peciais trauko ir sako jeigu toks gedimas butu garantinei masinai tai tipo jie pradetu remonta nuo solenoidu keitimo, bet pas mane nauji ideti, visi kiek ko bepaklausi sako, kad kazkas su elektronika gedimas, gal kas koki patarima ar meistra rekomenduotu Klaipedoj, aciu

BOSAS
2014.02.22, 18:52
Butum kaune sutvarkytume

Mintt
2014.02.25, 10:48
Sveiki,

nepradesiu naujos gijos nes irgi bėdos.

Įtariu, kad buksuoja 3 bėgis ir antras bėgis jungiasi smūgiuodamas.

gal kas buvo susidūręs ir papasakotu kokio lygio remontas reikalingas, kokiam biudžetui nusiteikt.

2008 GrandVoyager CRD

M.

BOSAS
2014.02.25, 14:19
Koks variklis kiek kW?

Vitalijus 771
2014.02.26, 09:16
Bosai pagal parasa sprendziant tai kad 2,8 pas ji.

BOSAS
2014.02.26, 20:43
Dabar parasa susitvarke. Tai atsirado auto parase pries tai nebuvo.

BOSAS
2014.02.26, 20:44
Sveiki,

nepradesiu naujos gijos nes irgi bėdos.

Įtariu, kad buksuoja 3 bėgis ir antras bėgis jungiasi smūgiuodamas.

gal kas buvo susidūręs ir papasakotu kokio lygio remontas reikalingas, kokiam biudžetui nusiteikt.

2008 GrandVoyager CRD

M.
Gali buti kad tik hidraulikos remontas, jei taip biudzetas nedidelis butu.

brolisvilkas
2014.02.28, 10:05
Dabar parasa susitvarke. Tai atsirado auto parase pries tai nebuvo.

buvo buvo ;)

Mintt
2014.02.28, 14:13
OK. Soriukas buvau dinges, nes sprendziau durnus klausimus.

pas mane V tukas tai tik 2,8 crd 120kW.

prasikankinau dabar su durnu klausimu - Kur pas mane alyva ir kiek jos yra??
Radau USA forume nuotrauka matuokles prie ruletes tai supratau, kad skubiai reikia pilti alyva... Supylus 1 l. as ja radau, situacija siektiek pasikeite, bet vis dar yra neaiskumu.

1. vaziuojant ramiai, pries pejungiant pavara sukiai skubiai nubega aukstyn (lyg Gazialkai pergazuotum) tada tik jungiasi aukstesne pavara. "pergazavimo metu paleidus akseleratoriu sukiai nukrenta iki laisvos eigos, automobilis rieda laisva pavara.
2. trecia pavara visiskai issikinko ir sukiai laisvai gali buti 1000 ir 2500 priklausomai nuo akseleratoriaus padėties.
3. sakykikim 4 pavara susikabinus ties 1600 aps, ar spaudi gaza ar atleidi apsukos laiko stabiliai 1600 tik auto leteja arba greiteja, pagreitėjus iki sūkiai paisiekia 2000 aps/min, atleidus akseleratoriaus pedala automobilis vaziuoja laisva pavara, sukiai nukrenta iki 800 aps/min. paspaudus akseleratoriu viskas grįžta į normos ribas.


Tai tiek pastebejimu. dabar bandau susipilt alyvos tiksliai iki normos.

Mhttp://i763.photobucket.com/albums/xx271/mroverlord/Avenger/Dipstick.jpg

brolisvilkas
2014.02.28, 14:43
OK. Soriukas buvau dinges, nes sprendziau durnus klausimus.

pas mane V tukas tai tik 2,8 crd 120kW.

prasikankinau dabar su durnu klausimu - Kur pas mane alyva ir kiek jos yra??
Radau USA forume nuotrauka matuokles prie ruletes tai supratau, kad skubiai reikia pilti alyva... Supylus 1 l. as ja radau, situacija siektiek pasikeite, bet vis dar yra neaiskumu.

1. vaziuojant ramiai, pries pejungiant pavara sukiai skubiai nubega aukstyn (lyg Gazialkai pergazuotum) tada tik jungiasi aukstesne pavara. "pergazavimo metu paleidus akseleratoriu sukiai nukrenta iki laisvos eigos, automobilis rieda laisva pavara.
2. trecia pavara visiskai issikinko ir sukiai laisvai gali buti 1000 ir 2500 priklausomai nuo akseleratoriaus padėties.
3. sakykikim 4 pavara susikabinus ties 1600 aps, ar spaudi gaza ar atleidi apsukos laiko stabiliai 1600 tik auto leteja arba greiteja, pagreitėjus iki sūkiai paisiekia 2000 aps/min, atleidus akseleratoriaus pedala automobilis vaziuoja laisva pavara, sukiai nukrenta iki 800 aps/min. paspaudus akseleratoriu viskas grįžta į normos ribas.


Tai tiek pastebejimu. dabar bandau susipilt alyvos tiksliai iki normos.

M

nu tai panašiai - pirmos pavaros trumpos, greitos, o penkta ir šešta kruizinės

Mintt
2014.02.28, 15:03
Na as suprasciau kad tai butu gazas dugnas, bet ne gazas svelniai paspaustas sukiai ir greitis ramiai kyla, tuomet jauciasi persijungimas, bet sukiai soka aukstyn ir tada lengvai leidziasi iki normos ir prasideda trauka.

greitejant gazas dugnas - viskas kaip ir OK, bent jau neuzkliuna.

M

iGince
2014.02.28, 15:56
tuomet jauciasi persijungimas, bet sukiai soka aukstyn ir tada lengvai leidziasi iki normos ir prasideda trauka.


M

Panasu kad "prabuksuoja" deze.... Arba tepalo slegio pakankamai nesukelia (arba vis dar jo truksta) arba diskeliai prie pabaigos.... Cia tik mano interaktyvi nuomone. :)

BOSAS
2014.02.28, 19:37
Reikia ziuret kaip jis spaudzia gal jis kalba apie perejimus mechanika - hidraulika - mechanika.
Tai uz tai ir pamato sukiu svyravimus, cia internetu i toki klausima nepavyks atsakyti.

Litvala
2017.07.12, 22:27
Sveiki, turiu problemą su greičių dėže, tad prašau pagalbos išmanančių. Bevažiuojant atsirado keistas garsas, lyg diržas prie apsukų liestusi ir zvimbimas atsiranda. Pradžioje apsukos šokinėjo, vėliau apsisukus link serviso išvis važiuojant lėtai ant D liko tik kylančios apsukos nuo akseleratoriaus spaudimo, bet niekur nejuda. Nuo traliuko nuvažiuoti su atbuline eiga pavyko kuo puikiausiai.
Pasijungiau OBD2 ir meta tokias klaidas: P0868 P0841 P083b P084b C2808
Kaip suprantu nėra slogio dėžeje, gal čia kalti solenoidai dėžėje?
Beje greičio dėžėje tepalas normoje.
Laukiu pagalbos, ačiū už padedančią info.

BOSAS
2017.07.15, 15:45
jei dezeje nera slegio vadinasi gedimas jos viduje.

aliurc
2019.04.22, 09:37
sakyk Boseli, kas darosi V-o pavaru dezei avarijos metu?realiai kai isivaizduoji kad vaziuoji tam tikru greiciu ir kali i siena ir masina staigiai sustoja.tai cia pavaru dezei peilis ar yra joje kazkokia apsauga?klausiu nes mano masina po priekinio musimo nestipraus bet vistiek.gal sakau reiktu nuvezt patikrint nes dirba pavaru deze kitaip nei IV-o,pirmos pavaros staigios po to meta i dar aukstesne ir letai kyla ypac i kalna taip buna,cia nespaudziat gazo labai.

wongas
2019.04.24, 13:20
Pas mane V ir taip pat. Kartais paspaudi - tai toks jausmas kad ji nusprendė pagalvoti. Labai panašu kaip aliurc aprašė. Tepalai ką tik pakeisti. Jungiasi dabar gražiai - bet tas jos mąstymas liko. IV man šiaip labiau patiko :)

aliurc
2019.04.25, 21:26
Nesakyk,ne tik pavaru deze bet ir pakaba ir jos darbas.IV-as maloniau valdesi

wongas
2019.04.26, 08:52
Nesakyk,ne tik pavaru deze bet ir pakaba ir jos darbas.IV-as maloniau valdesi

Net nedrįstu ginčytis......

AERO_DD
2019.04.26, 11:07
Man, ne. Reikia priprasti. Bet valdymas ir kaip laiko kelią, tai naujasni modeliai tikrai geriau nei IV-kai. 2005m buvo su r18 tai dar buvo neblogai, bet su r16 (cia man) nepatinka...
P. S.
Biske nuėjom nuo forumo temos ;)

Alme
2019.04.26, 17:17
Teisingai, griztam prie temos... Tai gal kas zino avarijos pasekmes greiciu dezei? Bent teoriskai. Ar nieko ten kazko nenutinka? Man irgi idomu butu suzinoti.

aliurc
2019.04.26, 21:54
matyt reiks laukti boso :)

BOSAS
2019.04.27, 20:44
Teisingai, griztam prie temos... Tai gal kas zino avarijos pasekmes greiciu dezei? Bent teoriskai. Ar nieko ten kazko nenutinka? Man irgi idomu butu suzinoti.

Jei korpuso nesudauzot nieko nenutiks

aliurc
2019.06.01, 15:45
Zodziu nuveziau auto i APD Vilniuje (nepigus jie bet man patinka kaip jie dirba,bendrauja)tai zodziu patikrino pakeite tepalus ir slangas pakeite nes jau varvejo biski. jie pavazinejo ir sako ko as noriu is jos,dirba normaliai ir biski paaiskino ,sitos kartos 6 begiu dezes taip dirba (pas bendradarbi opel insigma analogiskai veikia)jinai nerieda kai stabdi atleidi kaip IV-e,jinai taip nelaiko ant ikalnes jinai padauzo zodziu viskas normaliai cia.Apsukos nukrenta todel kad sitos dezes 5 pavara prilygsta 4 pavarai 4-u pavaru dezei,avarijos metu irgi jai nieko nenutinka ,kaip ir minejo bosas

Dziugesiukas
2019.06.01, 19:29
Zodziu nuveziau auto i APD Vilniuje (nepigus jie bet man patinka kaip jie dirba,bendrauja)tai zodziu patikrino pakeite tepalus ir slangas pakeite nes jau varvejo biski. jie pavazinejo ir sako ko as noriu is jos,dirba normaliai ir biski paaiskino ,sitos kartos 6 begiu dezes taip dirba (pas bendradarbi opel insigma analogiskai veikia)jinai nerieda kai stabdi atleidi kaip IV-e,jinai taip nelaiko ant ikalnes jinai padauzo zodziu viskas normaliai cia.Apsukos nukrenta todel kad sitos dezes 5 pavara prilygsta 4 pavarai 4-u pavaru dezei,avarijos metu irgi jai nieko nenutinka ,kaip ir minejo bosas

Zodziu sudarankiai papuole, jeigu jiem sita deze veikia taip pat, kaip ir opel Insignia. Jos visiskai skirtingai veikia. Opelio deze stabdo visomis pavaromis, taip sukurdama ekonomija(atjungia motoras degalu padavima, lygiai taip pat, kaip ir su mechanine vaziuojant), Stovint su paspaustu stabdziu, kompas permeta i N padeti, taip pat del ekonomijos, bet atleidus stabdi masina pradeda riedeti, taip pat ir chrysler turi riedeti atleidus stabdi. Atkreipk demesi, saltam varikliui esant atleidus stabdi masina riedes greiciau, nei esant darbines temperaturos. Abieju, opel ir chrysler, perjungiant pavaras, esant betkokiam vaziavimo tempui, tiek greitejant, tiek letejant ir esant econ ijungtam, nedauzo, o perjungia nejuntamai. Opeliui jeigu pradeda dauzyt, tai hidroblokui atejo paskutinioji, o chrysleriui nezinau kas. Siaip, esu domejesis, kad padeda softo perrasymas, nuo to dauzymosi. Kaune Egis perraso, kaina berots minejo nuo 90 iki 120 eur.
Chrysler 5 pavara jungia anksciau, jeigu vaziuoji su econ ijungu, veliau, jeigu isjunges. Lygiai tas pats ir su kitom pavarom.
Tikiuosi bent jau pakeite i gerus tepalus, o ne kokius dexron supyle? Ir supyle tinkama kieki? Nes matuokles tai nera, jeigu zinoti, kiek turi buti dezeje tepalu centimetrais.

Dziugesiukas
2019.06.01, 19:37
Net wikipedia raso apie sitas dezes, prasom pasiskaityti, kas nezino:
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultradrive
O cia, pagrindine gedimu priezastis:
Many problems with Chrysler automatic transmissions are started when the automatic transmission fluid or "ATF" is replaced or topped-up with standard, more common fluids like DEXRON or MERCON type fluids. Chrysler transmissions need to use their own fluid, designated as ATF+4 Synthetic type 9602 fluid from Chrysler, not any other or any other plus an additive. If any quantity of other type of fluid is added to the transmission, a complete drain, flush and replacement with the correct ATF+4 will be needed. When properly serviced (periodic fluid and filter changes with the required ATF+4 fluid), the transmission performs correctly.

The most common problems (shift stuck-, limp mode-, blocking problems) with the Chrysler Ultradrive transmissions are poor shifting quality and sudden locks into second gear ("limp-home" mode) caused by the transmission computer detecting problems with sensor data. Nine design changes were made in an attempt to fix clutch failure, and four were directed to excessive shifting on hills.

Makacinas
2019.06.01, 20:18
Kvepia marketingu...

aliurc
2019.06.01, 22:55
aha,negaliu iskaityti ka dziugesiukas ten prirase,biski nekondicijoj,ryt

taip kad jinai salta dirba geriau tai faktas nei silta,tepalai patys greriausi.

BOSAS
2019.06.04, 22:17
Net wikipedia raso apie sitas dezes, prasom pasiskaityti, kas nezino:
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultradrive
O cia, pagrindine gedimu priezastis:
Many problems with Chrysler automatic transmissions are started when the automatic transmission fluid or "ATF" is replaced or topped-up with standard, more common fluids like DEXRON or MERCON type fluids. Chrysler transmissions need to use their own fluid, designated as ATF+4 Synthetic type 9602 fluid from Chrysler, not any other or any other plus an additive. If any quantity of other type of fluid is added to the transmission, a complete drain, flush and replacement with the correct ATF+4 will be needed. When properly serviced (periodic fluid and filter changes with the required ATF+4 fluid), the transmission performs correctly.

The most common problems (shift stuck-, limp mode-, blocking problems) with the Chrysler Ultradrive transmissions are poor shifting quality and sudden locks into second gear ("limp-home" mode) caused by the transmission computer detecting problems with sensor data. Nine design changes were made in an attempt to fix clutch failure, and four were directed to excessive shifting on hills.

Ar is medžio iskritai? Ši informacija prieš 20 metu buvo aktuali kai tepalu pasirinkimas buvo ribotas. Dabar tokio š.... Dextron 3 merkon protingi žmonės nesirenka. Nors gali būti visko bet tokie straipsniai tokiu žmonių ir nebaugina.

O info įdomu žiūrėti nauja o ne 20 metu senumo.