PDA

Žiūrėti pilną versiją : Lubų konsolė barška, girgžda, varo iš proto



dzonis
2013.12.27, 09:22
Su praėjusiom visus ir su ateinančiais :)

Nesuprantu kas barška toje konsolėje, kartais užeina,kad nuo menkiausio kelio nelygumo baisiausiai barška,po kiek laiko nutyla. Galvojau gal pačios ausinės ar monitoriai, nu ne pasirodo važiavau kūčių vakarą, abu monitoria buvo atlenkti, ausinės ant galvų.
Tai koki pusvalandi barškėjo, po to nutilo. Kas čia per velnias ir kaip kovoti. Lovys buvo nuiminetas pas Egidiju,nes reikejo tvarkyti sleifa monitoriaus. Ar iki to laiko barskejo nepamenu, nes nusipirkes is karto praktiskai ir tvarkiausi.

BOSAS
2013.12.27, 09:37
Issiardyk ir susirasi.

Arnas
2013.12.27, 10:17
Ten tik keli varztai yra. Tikrai nesunkiai turi rasti priezasti.

brolisvilkas
2013.12.27, 11:56
Pas mane tas pats :) tikiuosi artimiausiu metu surasti laiko ir nusiardyti, nes išties nerviną... it kokiam golfe barškėjimas per mažiausius nelygumus!


Su praėjusiom visus ir su ateinančiais :)

Nesuprantu kas barška toje konsolėje, kartais užeina,kad nuo menkiausio kelio nelygumo baisiausiai barška,po kiek laiko nutyla. Galvojau gal pačios ausinės ar monitoriai, nu ne pasirodo važiavau kūčių vakarą, abu monitoria buvo atlenkti, ausinės ant galvų.
Tai koki pusvalandi barškėjo, po to nutilo. Kas čia per velnias ir kaip kovoti. Lovys buvo nuiminetas pas Egidiju,nes reikejo tvarkyti sleifa monitoriaus. Ar iki to laiko barskejo nepamenu, nes nusipirkes is karto praktiskai ir tvarkiausi.

iGince
2013.12.31, 10:04
Buvo vienam auto ši problema ir pas mane kai ti pasirodė V-tukai. Po ilgu ieskojimu radau kad nuiminejant sugadinti 2 is 4 laikikliu ( panasus i posparniu sponkes ) Principas panasus kaip posparnu suponkes jas ištraukus plasmasiniai žiedukai persilenkia i priešinga puse, o po antro isiminejimo max ikisimo vietoje lieka laisvos. Tas laisvumas duoda girgzdesi. Pačiu laikikliu neuzsakinejau. Tas pačias fenu pasildziau. Atlanksciau "sparnelius". Mano atveju to pakako.

pacukas
2014.01.06, 22:38
Aš tik praeitą savaitę išrišau, kad iš ten garsas. Galvodavau sėdynės. Reiks laiko suradus mėginti nusiimti ir pasitvarkyti, tikiuos priėjimas nebus labai blogas prie tvirtinimų.

iGince
2014.01.07, 19:50
Na nieko sudetingo. Aštrus nagai+kryzmas atsuktuvas+8mm torcine galvute (jei gerai pamenu dėl galvutes dydžio). ;)

brolisvilkas
2014.01.07, 19:59
kas tas?

...+8mm torcine galvute...

Trioškis
2014.01.07, 20:17
kas tas?

Nu tai čia toks labai retas ir labai sudėtingas įrankis: http://www.irankiubaze.com/Galvutes-adapteriai/1/4-Galvutes/Galvute-ilga-1/4-8mm.html :hammer:

iGince
2014.01.07, 21:25
kas tas?

Soriukas.... Cia sovietinio palikimo slengas.... ;)

Daranius
2014.01.08, 07:45
Soriukas.... Cia sovietinio palikimo slengas.... ;)

o soriukas kokio palikimo? ;)

brolisvilkas
2014.01.08, 08:10
Nu tai čia toks labai retas ir labai sudėtingas įrankis: http://www.irankiubaze.com/Galvutes-adapteriai/1/4-Galvutes/Galvute-ilga-1/4-8mm.html :hammer:

dėkui už įrankių sąrašą, Gince, ir vertimą, Trioški :)
gal ir turiu tokį kažkur :)

dzonis
2014.01.08, 08:32
Man rodos vienas tos konsoles neuzdesi, reikes papildomu ranku poros.



dėkui už įrankių sąrašą, Gince, ir vertimą, Trioški :)
gal ir turiu tokį kažkur :)

iGince
2014.01.08, 10:34
o soriukas kokio palikimo? ;)

Smaikstuolis vienok!!! (alus)

iGince
2014.01.08, 10:41
Man rodos vienas tos konsoles neuzdesi, reikes papildomu ranku poros.

Na dviese visad lengviau!!! O tryse dar.... (alus)
Visumoj, jei gerai pamenu, konsole pradzioj prisikabina sponkemis, kurios ir buna "pavargę". Tik po to prisisuka varztais. Bet kadangi varztais prisisuka tik pats priekis ir galas, tai vidurys važiuojant šiek tiek vibruoja ir "krebzda" del blogu sponkiu. Bent jau mano atveju taip buvo. Siaip ir nuemiau ir uzdejau vienas. ;)

brolisvilkas
2014.01.08, 12:31
Man rodos vienas tos konsoles neuzdesi, reikes papildomu ranku poros.

dėkui! Gerai, kad dar 2, kaip minimum, turiu :)

Arnas
2014.01.08, 14:28
Na dviese visad lengviau!!! O tryse dar.... (alus)
Visumoj, jei gerai pamenu, konsole pradzioj prisikabina sponkemis, kurios ir buna "pavargę". Tik po to prisisuka varztais. Bet kadangi varztais prisisuka tik pats priekis ir galas, tai vidurys važiuojant šiek tiek vibruoja ir "krebzda" del blogu sponkiu. Bent jau mano atveju taip buvo. Siaip ir nuemiau ir uzdejau vienas. ;)

Ar taip pat be problemu vienas uzdedu. Tos sponkes dedant prilaiko gerai.

Arturienas
2017.12.12, 13:44
Sveiki. Vat man iskilo toke dilema.. Kadangi pries dabartini TC 2012 vazinejau su pajetonu tai labai iskilo klausimas del garso izolecijos.. ar cionais pas mane kas nedadaryta ar cionais pas visus viskas girdisi is isores ratai lietus vanduo ir kita. labai kazkaip nuliudau 4 kartos tc nebuvo tokia darzine keurom durim :) gal kas bandet ka daryt su garso izolecija?

Arnas
2017.12.12, 14:00
Lubų konsole barška ar šiaip ne i ta tema pataikei?

Arturienas
2017.12.12, 16:14
Lubų konsole barška ar šiaip ne i ta tema pataikei?
Viskas barsaka bet jau baigiu priprasti net zmonos grandis tyliau vaziuoja :)

Mindas112
2017.12.12, 19:31
Viskas barsaka bet jau baigiu priprasti net zmonos grandis tyliau vaziuoja :)

Gal labai "nugremžtą " egzempliorių įsigijai? Maniškiame niekas nebarška, na, o padangos kažkiek girdisi, bet ir čia, padangos padangoms nelygu...
P.S. Gal mago nėra? :)

iGince
2017.12.12, 22:00
Viskas barsaka bet jau baigiu priprasti net zmonos grandis tyliau vaziuoja :)

Na nėra kad jau taip viskas barška.... realiai manau reik ieškot iš kur ateina garsas.... manau kazkas kažką blogai surinko....

BOSAS
2017.12.12, 22:16
Susireguliuok duris speju pro jas visos bedos. Jas sureguliuoti nera lengva. Na o salone teks pasitelkti fantazija ir susitvarkyti imanoma