PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3.6 Ltr Priekinis stiklas su lietaus davikliu.



iGince
2013.12.10, 11:40
Sveiki kolegos.

Siandien bloga diena.... Pamaciau kad trukes 12m miniveno priekinis stiklas. O jis su lietaus davikliu. Gal kas sprende = dare ka nors gudraus=grazaus su siuom reiklu??? Beda tame kad daviklis prie stiklo ir yra papildoma silkografija. Ar kas nuiminejo pati davikli? Kokiu graziu minciu apie jo dejima prie neorginalaus stiklo??? O gal kas zino kur nupirkti stikla su sia silkografija??? Buciau labai dekingas. :)

Daranius
2013.12.10, 12:34
gal tą patį stiklą dar galima tvarkyti nenuėmus?

iGince
2013.12.10, 13:00
gal tą patį stiklą dar galima tvarkyti nenuėmus?

Na nelabai, nes auto bus skirta DE rinkai.... Jie ten tokiu dalyku nesupras.... O be to paskui garantijos problemos atsiranda.... Zodz daug rizikos del nieko. Kazkokiu budu reiks keisti, tik nesinori orgo su davikliu pirkti. Brungu... :(

Trioškis
2013.12.10, 13:31
Dar vienas niuansas. Keitė servise Peugeot 407 priekinį stiklą su lietaus ir šviesos davikliais. Taupymo sumetimais įdėjo stiklą "Made in china", daviklius perkėlė tuos pačius, nes jų plasmasinis tvirtinimas jau buvo priklijuotas ant stiklo. Tik tada išlindo bėda - nebeveikia lietaus daviklis. Pasirodo "China" stiklas kitaip "laužia" sviesos spindulį ir daviklis "nebesupranta" lyja ar ne.

seselis
2015.03.09, 23:47
sveiki , keisiu priekiny stikla , pas ta zmogu kur uzsisakineju yra dvieju rusiu su lietaus davikliu ir be jo. beda ta kad nzn ar pas mane su tuo davikliu ar be jo. kaip galeciau tai isiaiskinti? dekui

iGince
2015.03.10, 03:39
Jei prie veidrodelio ant stiklo yra "prielipas" tai su davikliu. Be to valytuvai patys junginejasi kai su davikliu buna...

seselis
2015.03.11, 20:53
tai vadinasi pas mane jo nera, nes visad pats turiu jungti...na tada uzsisakysiu paprasta. tada kitas klausymas kokius klijus reiktu naudoti priklijuoti veidrodeliui , nes ten kur uzsisakinesiu stikla , nera veidrodelio...

seselis
2015.03.11, 21:54
https://www.youtube.com/watch?v=HLkUNFTMcIM kaip greitai viskas einas, ydomu kas do yrankis kur ta stikla pjauna :-x nes su troseliu bruzint reik draugo ir tai ilgiau trunka :)

Daranius
2015.03.12, 09:39
tada kitas klausymas kokius klijus reiktu naudoti priklijuoti veidrodeliui , nes ten kur uzsisakinesiu stikla , nera veidrodelio...

yra spec klijų stiklui, bet aš kažkada ir su skystom vinim klijavęs esu prie sulūžusio laikiklio ir po šiai dienai laiko