PDA

Žiūrėti pilną versiją : Salono sildymas



Edgaras777
2013.11.20, 19:33
Sveiki. Uz vairuotojo lubose yra jungiklis orui, kad pustu oras is lubu. Apsvietimas veikia jame, bet jis i nieka nereaguoja, tai kaip suprantu jis nebeveikia. Ar imanoma kazkaip per tuos laidus patikrinti ar aplamai pucia tas vejelis is tu lubu? Kitas dalykas bagazineje ijungus vejeli pucia tik salta ora. Kur ieskoti antrojo peciuko? Keiciau neseniai antifryza, tai pagal manuala turi tilpti 12.5l o man tilpo apie 8l tai turiu itarima, kad tai turi itakos, kad gale pucia salta ora. Ar as teisus? Gal kas buvo su tuom susidure ir gali patarti kaip sutvarkyti visa tai.

Mindas112
2013.11.20, 22:25
Šiaip galinis pečiukas su ventiliatorium randasi dešinėje gale šalia rato arkos. Bet,pirma pažiūrėk po kapotu -už variklio yra einantys į pečiuką vamzdeliai.Toje vietoje jie šakojasi į priekinį salono pečiuką ir galinį(jo vamzdeliai eina žemyn).Pagal aprašytus simptomus įtariu,kad dėl galimų gedimų bus atjungtas galinis pečiukas... (smoke)

brolisvilkas
2013.11.21, 09:06
Pas mane buvo panaši situacija, apie kurią kalba Mindas - buvo užspausti vamzdeliai už variklio. Pakeičiau ir voulia - veikia! :) jei veintiliatorius veikia, tai kažin ar dar kas lieka :)


Šiaip galinis pečiukas su ventiliatorium randasi dešinėje gale šalia rato arkos. Bet,pirma pažiūrėk po kapotu -už variklio yra einantys į pečiuką vamzdeliai.Toje vietoje jie šakojasi į priekinį salono pečiuką ir galinį(jo vamzdeliai eina žemyn).Pagal aprašytus simptomus įtariu,kad dėl galimų gedimų bus atjungtas galinis pečiukas... (smoke)

Edgaras777
2013.11.21, 19:59
Na dabar bent zinau kur ieskoti peciuko su ventiliatorium :) Aciu uz mintis :)

Edgaras777
2013.11.24, 15:44
Siandien pasiziurejau vamzdelius, tai jie vienodai karsti, bet gale dasiardzius iki peciuko jis visiskai saltas. Tai suprantu peciukui sakes?

Mindas112
2013.11.24, 17:13
Karšti iki kurios vietos?Jei tik po kapotu,tai iš inercijos įšilę nuo priekinio pečiuko vamzdžių.O po dugnu karšti? Šiaip,labiausiai pūvanti vamzdelių dalis yra už variklio po dugnu-ten galbūt užaklinti.

Edgaras777
2013.11.25, 16:31
Buvau uzsivares ant duobes, tai pas mane vamzdeliai baigiasi ties dugnu ir toliau prasideda slangos :-o , bet jos yra karstos iki pat galo. Tai kame beda? :(

provokator
2013.11.25, 19:04
pats atsakei isavo klausima pries tai. jei iki peciko karstos,o peciukas saltas,kazi kame galetu buti beda? :D

Edgaras777
2013.11.25, 20:11
Bandziau pabuti optimistu :D Gal kas zinot kokia kaina butu to peciuko ?

BOSAS
2013.11.25, 22:38
tam yra skelbimu portalai imi ir skambini.

ViKing
2014.01.21, 16:19
Sveiki. Uz vairuotojo lubose yra jungiklis orui, kad pustu oras is lubu. Apsvietimas veikia jame, bet jis i nieka nereaguoja, tai kaip suprantu jis nebeveikia.

Jungiklis už vairuotojo veikia, kai įjungiamas per vieną padėti aukštyn jungiklis, esantis prie magnetolos kairėje.