PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,8 Ltr vaziuojant ant duju uzia



nerkazas
2013.09.12, 21:52
Sveiki, kaip ir visi pirma karta pradedami savo kalba forume, pasakysiu esu naujokas :) visada paskaitineju, susirandu ko reikia. tiesa pasakius sikart nekazka radau apie savo beda.
zodziu vaziuojant pradejo uzti kazkas, ir tik siandiena pasibaigus dujoms, ir pavazinejus su benzu, pastebejau kad uzimas yra tik vaziuojant dujomis. sakyciau garsas is po kapoto, ne is galo (nebent kuro siurblys ne bake). kiek radau pasigooglines kad uzti gali kuro siurblys. taciau kaip minejau garsas is po kapoto lyg ir, benzino bake 1/4, kartais 1/2 (kai dasipilu :) ), stengiuos nevazineti degant benzino lemputei.

gal kam teko susidurti su panasia beda.

nerkazas
2013.09.12, 21:56
dar pridursiu del aiskumo, kad dirbant laisvom apsukom uzimo nera, atsiranda tik pradejus spausti gaza. be to esant didesniam greiciui garsas sumazeja, tiksliau nebegirdziu (aisku gal del to kad del didesnio triuksmo ir bebesigirdi.).

Arnas
2013.09.13, 07:42
O gal paprasciausiai reikia daugiau benzo isipilt? :)

romaas
2013.09.13, 08:31
Sveiki, kaip ir visi pirma karta pradedami savo kalba forume, pasakysiu esu naujokas :) visada paskaitineju, susirandu ko reikia. tiesa pasakius sikart nekazka radau apie savo beda.
zodziu vaziuojant pradejo uzti kazkas, ir tik siandiena pasibaigus dujoms, ir pavazinejus su benzu, pastebejau kad uzimas yra tik vaziuojant dujomis. sakyciau garsas is po kapoto, ne is galo (nebent kuro siurblys ne bake). kiek radau pasigooglines kad uzti gali kuro siurblys. taciau kaip minejau garsas is po kapoto lyg ir, benzino bake 1/4, kartais 1/2 (kai dasipilu :) ), stengiuos nevazineti degant benzino lemputei.
pasisodink pora keleiviu gale, aisku su normalia klausa, tegul pasiklauso atidziai. Pas mane kuro siurblio garsas buvo.

gal kam teko susidurti su panasia beda.

pasisodink pora keleiviu gale, aisku su normalia klausa, tegul pasiklauso atidziai. Pas mane kuro siurblio garsas buvo.

wongas
2013.09.13, 08:39
Pas mane benzo lempa visada dega ..................koks skirtumas....važiuoju 5 metai.

Arnas
2013.09.13, 08:56
Tegul ta lempa dega jei ji ramina :) Bet jei benzo bake labai mazai - pradeda girdetis siurblio tuscias uzimas.. Tada iki siurblio sudeginimo -tik kelios dienos ... :)

nerkazas
2013.09.13, 11:19
supratau, bandysim pradziai dar pilstelti benzino kokia 20 ltr. papildomai, bus puse bako o gal ir daugiau, ir tada klausysiu ir tikesiuos pasikeitimu. tik va beda tokia dar kad benzio daug sunaudoja vaziuojant ir dujomis. pastebeta gana senai sis variantas, ypac po sios vasaros, kai po 2000 km su dujom vaziavimo, sunaudota 50 ltr. benzino. gal tai irgi susije, net neisivaizduoju :) tik tiek kai dasipili po 20 ltr. benzo, ne taip jauciasi jo baigimasis, o kai jau akyse nuo pilno bako rodykle krenta, pradedi suvokt kad labai jau variklis megsta benzina vaziuojant ir dujomis :)

wongas
2013.09.13, 16:09
Nori pasakyti, kad važiuoji kartu ir benzinas + dujos... Kažkas ne taip..

nerkazas
2013.09.13, 20:11
ne, noriu pasakyt kad vaziuojant dujomis kakokiu budu sunaudojama labai daug benzo. ta prasme per kelias savaites nuvaziavau 2 k km ir sunaudojo apie 50 ltr benzino.o atsizelgiant I tai jog dabar vasara, ir ant benzo uzkurus ganetinai greitai persijungia ant duju, tai sakyciau labia per daug benzino sunaudoja.zodziu akyse matosi kaip bake mazeja benzinas.

beje del uzimo vaziuojant dujomis, siandiena prasidariau masinos kapota, pagazinau tai pasirodo uzia reduktorius, tik nezinau kas ten gali uzti, nes reduktoriaus membrane ir kitos dalys buvo ne pries 3 sav. pakeistos.nors kai pagalvoju geriau tai po to ir prasidejo uzimas. teks vaziuot pas dujininkus ir aiskintis kas per bajeriai :)

AERO_DD
2013.09.13, 22:16
vaziuok pas dujuninkus tegul tikrina reduktoriaus. Pagal visus simtomus apie 80% kad membramai kaput.... Todel ir benzo vartuoja daugiau ir garsas gali buti del to.
P.S.
Aisku benzo vartuojimas gal ir imanoma bus sumazinti su kompo(dujininko) ir programa, bet tavo uzimas reduktoriuje....cia jau labai i membrama pan.

wongas
2013.09.16, 14:24
Perrinks reduktorių...visus filtrus ir bus lux.

nerkazas
2013.09.18, 20:26
tai pasinaudojau patarimais ir nuvaziavau pas dujininkus. kaip tycia uzimo nebuvo, tai nebuvo kaip parodyti kas darosi. tai manes klausia ar garsas kaip kad su duda pucinant. nu sakau panasiai. tada sako gali buti kad reduktoriaus vibracija sutampa su variklio ir atsiranda toks garsas.nezinau kiek tiesos, bet vaziuosiu kad perdetu reduktoriu ne ant varztu, o ant gumu specialiu :) matysiu kaip tada.duosiu zinot, gal kam ir taip kada nutiks :) siaip labia nustebino toks variantas, bet gal ir taip pasitaiko :)

Sauliuss
2013.11.28, 15:34
Siandien duju Lukoile izsipyliau, netraukia masina ir uzt eme :D iperde kazkokio marmalo. Beje pries koki menesi panasiai buvo ir taip pat Lukoile. Po to isvazinejus baliona, pyliau kitur - viskas ok.

wongas
2013.11.28, 15:51
Kiek važiuoju su tokiu "dūdos pūtimu ar reduktoriaus vibracija sutampa su variklio" nesu susidūręs.
Nepykit - bet senelis šaltis man jau senai numirė. Nejuokinkit.
P.S. kad dėl blogų dujų netraukia - gal ir sutinku. ..

mafo
2013.11.29, 08:58
Užesys nuo slėgių skirtumų gali atsirasti, priežasčių gali būti manau ne viena. Pvz į žmonos auto dujų įrangą įmontavom filtrą - na tai patikėkit - atrodė jog turbina po kapotu atsirado... išmontavom :) O dėl to rezonanso su varikliu ir man yra pasakoję tik kiek pamenu nepasitvirtino.