PDA

Žiūrėti pilną versiją : Voyager 97m. 2.5td pečiuko keitimas



donzys
2013.09.10, 17:43
Sveiki,baigesi šilti orai,metas pasikeisti pečiuka,kiek aš ten žiurėjau po vairuotojo kojomis,mano galva ten užtektu apsiardyti plasmases prie vairuotojo kojų ir atsijungti vairo velena,ir pečiuka išeitu pakeisti,ar aš teisus ar ne?Ar visdelto reikia imti visa panele kaip daugeliui automobilių?Voyager 97m. 3kartos 2.5td
O gal kasnors esate keite ir turite nuotrauku?Nes kiek ieškojau būtent šio modelio pečiuko keitimo aprašymo neradau

sarikas
2013.09.10, 19:23
sw,jus visiskai teisus,keiciasi labai lengvai,tik nereikia atsijunginet jokiu vairo velenu,tik nusijimat plasmase,kuri yra prie peciuko,pasileidziat aliumininius vamzdzius (kurie eina link variklio ),ir trauki peciuka lauk.darbo apie 20min. :) p.s kituose modeliuse (berods automatuose )ten salia peciuko stovi kazkoks valdimo blokas,gali tekt ir ji numest,bet ten taipat keli varztai,ir fiske
Sveiki,baigesi šilti orai,metas pasikeisti pečiuka,kiek aš ten žiurėjau po vairuotojo kojomis,mano galva ten užtektu apsiardyti plasmases prie vairuotojo kojų ir atsijungti vairo velena,ir pečiuka išeitu pakeisti,ar aš teisus ar ne?Ar visdelto reikia imti visa panele kaip daugeliui automobilių?Voyager 97m. 3kartos 2.5td
O gal kasnors esate keite ir turite nuotrauku?Nes kiek ieškojau būtent šio modelio pečiuko keitimo aprašymo neradau :cry:

donzys
2013.09.10, 19:26
sw,jus visiskai teisus,keiciasi labai lengvai,tik nereikia atsijunginet jokiu vairo velenu,tik nusijimat plasmase,kuri yra prie peciuko,pasileidziat aliumininius vamzdzius (kurie eina link variklio ),ir trauki peciuka lauk.darbo apie 20min. :) p.s kituose modeliuse (berods automatuose )ten salia peciuko stovi kazkoks valdimo blokas,gali tekt ir ji numest,bet ten taipat keli varztai,ir fiske

Na labai dėkui,žiauriai nuraminot :D rytoj bandysiu keist

sarikas
2013.09.10, 19:59
atsiprasau,truputi apgavau-traukiant peciuka pries pat gala,truputi kliuva i ta vairo velena,bet truputi paskipuoji,ir viskas issitraukia,ir lengvai isikisa :)
Na labai dėkui,žiauriai nuraminot :D rytoj bandysiu keist

eegis
2014.11.01, 18:16
Na nezinau, bet as neatsukes to vairo veleno niekaip neisemiau peciuko. Na sutinku, isimti gal ir isimtum, bet kaip tu nauja peciuka sveika ten sukisi as nelabai isivaizduoju. O su tuo valdymo bloku tai yra nemazai pazaidimo, tos dvi fyskes buna prisuktos varztais, juos reikia atsukti ir be to kliuva ta metaline koja ant kurios laikosi tas blokas, o ja norint nuimti tenka biski aukstielninkam po vairu paguleti:). Bet visumoje sutinku, nera nieko sunkaus ir sudetingo lyginant su kitomis auto.