PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD baltas dumas uzsivedus ir tepalo lygio kilimas



vycioka
2013.09.01, 19:20
Uzsivedus meta balta duma, kuris ganetinai greitai dingsta.Ir,atrodo, po truputi kyla tepalo lygis. Putu nera, antifrizas nedingsta. Gal kas buvot susidure? Ar cia tikrai purkstukai, ar gali dar koks velnias but? Labai jau nesinori i tuos purkstukus tris gabalus sukist.. O jeigu jau teks kist, ar negalima ju porom restauruot,kad ne taip per kisene trenktu?

BOSAS
2013.09.01, 20:54
Cia panasu i dar kazkas

Daranius
2013.09.01, 22:25
Uzsivedus meta balta duma, kuris ganetinai greitai dingsta.Ir,atrodo, po truputi kyla tepalo lygis. Putu nera, antifrizas nedingsta. Gal kas buvot susidure? Ar cia tikrai purkstukai, ar gali dar koks velnias but? Labai jau nesinori i tuos purkstukus tris gabalus sukist.. O jeigu jau teks kist, ar negalima ju porom restauruot,kad ne taip per kisene trenktu?

o kaip variklis dirba kol balta dūmų užsklanda mašiną dengia?

vycioka
2013.09.02, 07:21
Negraziai variklis dirba. Net kai dumas isnyksta, irgi galetu graziau dirbt. Kai nupirkau ir pakeiciau tepalus, tai ir prasidejo. Buvo kazko pripilta, nes taip dirbancio tikrai nebuciau pirkes.

Daranius
2013.09.02, 09:14
Negraziai variklis dirba. Net kai dumas isnyksta, irgi galetu graziau dirbt. Kai nupirkau ir pakeiciau tepalus, tai ir prasidejo. Buvo kazko pripilta, nes taip dirbancio tikrai nebuciau pirkes.

tai kad šaltas gražiau dirbtų reiia pasitikrinti ar visos žvakės vienodai kaista

vycioka
2013.09.02, 16:14
Gal reik normalia kompiuterine diagnostika pasidaryt, nes dabar jau nebezinau nuo ko pradet krapstyt ta varikly... Del zvakiu - dekui. Reiks paziuret.

mikana
2013.09.02, 17:23
pirmiausia pasitikrink pakaitinimo žvakes

rimvius
2013.09.02, 19:39
Jei pablogėjo po tepalo keitimo,tai gali būt kad žiedam amen.reiktu pamatuot kompresija.

Gvoyager
2013.09.26, 11:31
Neskubėk kaltinti žiedus. Ar per ščiupą bėga tepalas ?
Nes man panašiai buvo su BMW, pravalyk alsuoklį ir keisk dar kartą tepalus, nes gal susidariusios nuosėdos kaip derva ir jos užkemša alsuoklį. Bet aišku čia tik mano atveju taip buvo

Zydrius
2013.09.26, 17:27
Nes man panašiai buvo su BMW, pravalyk alsuoklį ir keisk dar kartą tepalus, nes gal susidariusios nuosėdos kaip derva ir jos užkemša alsuoklį. Bet aišku čia tik mano atveju taip buvo

Geri tepalai arba buvo intervalas teisingas (ok2) ;)