PDA

Žiūrėti pilną versiją : Skirtumai tarp Voyager ir Dodge



Aras
2011.05.16, 12:27
Sveiki, noriu pirkti Grand Voyagertipo automobilį, bet susipainiojau tarp jų markių ar modifikacijų :) Įdomu man labai, kuom skiriasi Grand Voyager nuo T&C, Grand Voyager nuo Dodge Grand Caravan? Apskritai, ar daug skirtumų tarp Chrysler ir Dodge? Norėčiau konstruktyvių žinių, o ne šiaip pamąstymų. Ačiū labai.

AndriusA
2011.05.16, 14:44
Esminis skirtumas - logotipas ir priekinės grotelės. Bajė - panasaus ilgio (apie 5020 mm). Gali skirtis sedinių išdėstimo variantai: Varuotojas + 6 keleiviai arba Vairuotojas + 5 keleiviai. Komplektacija - kiekvienas auto skirtingos komplektacijos gali buti priklausomai ka surasi ir užkiek. Ruzultate gausi patogu automobili. Tik rinkis 3,3 L arba 3,8 L varikli.

Arnas
2011.05.16, 15:10
T&C nuo Grand Voyager ir Grand Caravan visu pirma skiriasi tuo, kad T&C buna tiek trumpi tiek ir ilgi (grand).
Jei kalbam apie vienodo ilgio masina, pvz tik grandus - konstrukciskai T&C , Grand Voyager ir Grand Caravan yra visiskai vienodi.
Be bamperiu ir zenkleliu skiriasi tik kai kurie komplektavimo varijantai ir niuansai. Amerikoje Chrysler yra pozicionuojama kaip aukstesnio lygio, brangesne masina. Todel ten daznai buna dedama geresne garso izoliacija, kai kurios brangesnes salono apdailos detales, na ir visi kiti priedai pagal pinigine..
Pati pilniausa komplektacija vadinasi "Limited" ir buna tik pas Chrysler (pas senesnius nei 1999 m auksciausia buvo LXi), siek tiek zemiau pas senesnius yra "LXi", pas naujesnius "Touring Signature series", po to "Touring" ir "LX". Amerikoje "LX" standartiskai skaitomi zemiausios komplektacijos ( nors pasitaiko ir visai geru) europiniai gali buti ir gana pilni. Europiniuose senesni dar buna "LE" .
Pas Dodzus auksto lygio komplektacija vadinama "SXT". Ju buna visokiu, buna ir labai artimu limitedui. Zemesnes komplektacijos zymimi "SE" .
Taciau tiek Chrysler tiek ir Dodzu buna ir visiskai "pilnu" ir visiskai "pliku".
Pvz "Touring" varijantu gali buti visokiu, todel reikia ziuret kiekviena konkretu aparata ir vertinti kas jame yra. Tai priklauso nuo to ka zmones perkant uzsisake. Galimu komplektavimo varijantu yra simtai. Todel labai retai rasi du visiskai vienodos komplektacijos automobilius. Priklausomai nuo komplektacijos tu paciu metu masinos kaina gali skirtis beveik du kartus.
Perkant turi pats ziureti ko ten yra ir ko tau reikia. Nes uz tai mokesi savo pinigus ;)

Makena
2011.05.16, 18:11
T(pas senesnius nei 1999 m auksciausia buvo LXi).
O ne LE, Arnai? Man visą laik taip atrodydavo.
Sorry, Arnai, pataisėi, bet atrodo, kažkiek suklydai. LE yra pilniausia komplektacija europietiškiems. Bent iki 1999m. Bet tiek, tik iš patirties žinau, o jokiu būdų ne iš oficialų, tad galiu ir suklyst. Kad SE mažiausia, tai taip. Jei klystų, tai norėčiau žinot.

Arnas
2011.05.16, 18:45
Europiniai antrukai-treciukai jei neklystu visi LX arba LE

Makena
2011.05.16, 18:56
Va apie juos, tai mano galva buvo taip: LE(Limited)- pilna kompl. LX- vidutinė ir SE (second edition)- žemiausia. O gal kitaip?
Nes vertimai, man niekad netlaikydavo tikrovės - kažkoks nesusipratimas...