PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD kartais kaista varyklis



tadelis
2013.08.07, 22:05
Sveiki,viena karsta diena kamstyje uzkaito varyklis ir pradejo pusti skysti pro alsuokli,rodykle rode siek tiek auksciau vydurio
kita diena vazynejau ir kamstyje stovejau,bet viskas buvo normaliai.Tai ir nesuprantu kartais siek tiek kaista,o kartais viskas gerai
Gal kas turit kokiu nors ideju? 2.5crd 2002m.

Daranius
2013.08.07, 22:35
Sveiki,viena karsta diena kamstyje uzkaito varyklis ir pradejo pusti skysti pro alsuokli,rodykle rode siek tiek auksciau vydurio
kita diena vazynejau ir kamstyje stovejau,bet viskas buvo normaliai.Tai ir nesuprantu kartais siek tiek kaista,o kartais viskas gerai
Gal kas turit kokiu nors ideju? 2.5crd 2002m.

jei neklįstu tai šitam modeliui normali temp ir yra truputis virš vidurio. tai nesupratau ką reiškia užkaito variklis?

tadelis
2013.08.08, 16:33
pas mane visada rodydavo zemiau vydurio,ir tik pries pora savaiciu kartais pradejo kylti auksciau

rimvius
2013.08.08, 16:57
žiūrėk gal gal ventiliatoriai durniuoja.tai įsijungia tai ne.

Pajuris
2013.08.08, 17:25
Patikrink ar pakankamai švarus kondiškės radiatorius, nes jis stovi pirmais ir gauna šalčiausią orą su visom musėm, uodais ir drugeliais. Žinoma ventiliatoriai turi suktis abudu kai kondiškė įjungta arba variklio temperatūra gerokai pakilusi. Pas mane termostatas veikia normaliai rodyklė rodo truputėli žemiau vidurio, o kai buvau Kroatijoje tai buvau pastebėjęs ir truputi virš, bet problemų nebuvo.

BOSAS
2013.08.10, 08:50
Sveiki,viena karsta diena kamstyje uzkaito varyklis ir pradejo pusti skysti pro alsuokli,rodykle rode siek tiek auksciau vydurio
kita diena vazynejau ir kamstyje stovejau,bet viskas buvo normaliai.Tai ir nesuprantu kartais siek tiek kaista,o kartais viskas gerai
Gal kas turit kokiu nors ideju? 2.5crd 2002m.

Gal pas tave neveikia kondicionierius?

Trioškis
2013.08.10, 09:11
Gal pas tave neveikia kondicionierius?

Raimi nesupyk, bet "prie ko" A/C ir variklio kaitimas?

BOSAS
2013.08.10, 09:36
Kaip tai prieko?

Tai kada dirba kondicionierius tai pastoviai dirba ir ventiliatoriai.
O masina pagal defaulta jungia ventiliatoriu nuo daug aukstesnes temperaturos nei termostato darbine temperatura.
O kada veikia kondikas ventialiatoriai dirba pastoviai ir temperatura lieka darbineje termostato zonoje.

tadelis
2013.09.30, 22:07
Pagaliau radom
Pasirodo,kad prasisuka vandens pompa nors ir buvo neseniai keista,pries koki 10.000 km.