PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,3 Ltr Kondicionierius



aurimasis
2013.07.19, 13:33
Sveiki,

Norejau paklaust turiu 99 Plymouth Grand Voyager LE 3,3 Ltr bendzinas/dujos, buvo prakiures kondicionieriaus vamzdelis (dugne) kur i antra kondisino galva nueina. Susitvarkiau vamzduka pasipildziau freono ir dabar jei neijungtas kondicionierius pucia vistiek saltesni ora nei iprastai, aisku ijungus AC saldo gerai. Tai normalu ar ne ar reik ieskot kur bedos elektronikoj ar dar kur?

Isanksto dekoju uz pasiulymus.

Trioškis
2013.07.19, 13:57
Sveiki,

Norejau paklaust turiu 99 Plymouth Grand Voyager LE 3,3 Ltr bendzinas/dujos, buvo prakiures kondicionieriaus vamzdelis (dugne) kur i antra kondisino galva nueina. Susitvarkiau vamzduka pasipildziau freono ir dabar jei neijungtas kondicionierius pucia vistiek saltesni ora nei iprastai, aisku ijungus AC saldo gerai. Tai normalu ar ne ar reik ieskot kur bedos elektronikoj ar dar kur?

Isanksto dekoju uz pasiulymus.

Kokioje padėtyje pūtimo krypties nustatymo rankenėlė? Jei į priekinį stiklą arba priekinį stiklą ir kojas - tada A/C jungiasi automatiškai (nori tu to, ar nenori), ko pasekoje turi šaltesnį oro srautą.

raganius
2013.07.19, 14:19
o kaip padaryti IV, kad nenoriu A/C į priekinį stiklą?

Arnas
2013.07.19, 14:23
Atjungti kondiskei fishke :)

aurimasis
2013.07.19, 14:46
Kokioje padėtyje pūtimo krypties nustatymo rankenėlė? Jei į priekinį stiklą arba priekinį stiklą ir kojas - tada A/C jungiasi automatiškai (nori tu to, ar nenori), ko pasekoje turi šaltesnį oro srautą.

Jo rankenele i langa. ACIU labai bo jau issigandau kad dar kazkas netvarkoj :D

raganius
2013.07.19, 15:02
Arnai very funny :D gal galima kokį laidelį nukirpti pozicijoje "į priekinį stiklą" ?

Arnas
2013.07.19, 15:43
Sklendziu ir kondiskes nustatymai yra gamykliniai. Ju neina keisti. Gali nebent pasidaryt koki kondiskes rankinio atjungimo mygtuka vietoj fishkes traukliojimo .. :).
Daugiau nezinau ka pasiulyt ;) .

raganius
2013.07.19, 16:04
reiškia lieka padefoltu

BOSAS
2013.07.19, 20:04
o kaip padaryti IV, kad nenoriu A/C į priekinį stiklą?

O kokia viso to noro prasme ?

raganius
2013.07.19, 21:41
nepučia į langą A/C , nedirba siurblys, turbūt litras dujų eina atostogų

awdrius
2013.07.19, 23:01
Nezinau kaip pas jus, bet pas mane tai jauciasi kada kondiske isijungusi, tada ant variklio apkrova buna kai ja ijungi, o kai ant langu putima padarai nieko pute kaip putes i salona

Trioškis
2013.07.20, 10:37
Nezinau kaip pas jus, bet pas mane tai jauciasi kada kondiske isijungusi, tada ant variklio apkrova buna kai ja ijungi, o kai ant langu putima padarai nieko pute kaip putes i salona

Nemaišom kartų kolega. Pas tave IV, o tema apie III. Ir dar - kalbam apie tai pas ką tik A/C, o pas tamsta ko gero klimato kontrolė.

raganius
2013.07.20, 10:45
Trioškis griežtas, turbūt pistalietą jau pametė :D

Trioškis
2013.07.20, 11:05
Trioškis griežtas, turbūt pistalietą jau pametė :D

Jo, vakar pamečiau, ir visai aš ne griežtas.:) (bet čia jau (offtopic))

awdrius
2013.07.20, 20:17
sorry nezianojau kad cia taip viskas skiriasi. na o del klimos irgi nezinau ar galima ja pavadinti nes elektroniskai nenusistato o kur keleiviai galia sedi, jiems ant valdymo paneles uzrasas klima tai nezinau nezinau.
Nemaišom kartų kolega. Pas tave IV, o tema apie III. Ir dar - kalbam apie tai pas ką tik A/C, o pas tamsta ko gero klimato kontrolė.

gytis71
2013.08.24, 21:17
Sveiki, kreipiuosi i visus, gal kas gali padeti arba patarti. Turiu III dodge'iuka, kaip tik ir variklis 3.3, bet problema su kondicionierium, isijungia kada nori, kad ir mygtukas priekinej valdymo panelei isjungtas, jis daznai isijungia, o kartais buna, kaip ir priklauso, jei isjuntas tai ir neveikia, kazkokia nesamone, buvau pas elektirka, praskambino, kaip viskas ir tvarkoje arba toks tik ir elektrikas:D. Jeigu kas nors zinot kame gali buti problema, gal galetu pasidalinti. Is anksto dekoju

Arnas
2013.08.25, 09:14
Ar nors perskaitei sia tema pries klausdamas vel to pacio? ;(

Mindas112
2013.08.25, 16:39
Sveiki, kreipiuosi i visus, gal kas gali padeti arba patarti. Turiu III dodge'iuka, kaip tik ir variklis 3.3, bet problema su kondicionierium, isijungia kada nori, kad ir mygtukas priekinej valdymo panelei isjungtas, jis daznai isijungia, o kartais buna, kaip ir priklauso, jei isjuntas tai ir neveikia, kazkokia nesamone, buvau pas elektirka, praskambino, kaip viskas ir tvarkoje arba toks tik ir elektrikas:D. Jeigu kas nors zinot kame gali buti problema, gal galetu pasidalinti. Is anksto dekoju
Įdėmiai perskaityk šios temos 2 postą.Šiame režime AC įsijunginėja automatiškai,kad nerasotų stiklas.

gytis71
2013.08.28, 20:00
Gal manot, kad skaityti nemoku, neatspejot, moku ir perskaiciau viska ir atydziai, ir tikrai jeigu butu taip paprasta tikrai nesikreipciau del nieku, bet kaip jau rasiau nukreipi ar i kojas ar i kojas ir salona, ar tik i salona kondicionierius isijungia pats ir pucia salta ora, kai pats tuo metu yra isjungtas

romaas
2013.08.28, 20:59
Gal manot, kad skaityti nemoku, neatspejot, moku ir perskaiciau viska ir atydziai, ir tikrai jeigu butu taip paprasta tikrai nesikreipciau del nieku, bet kaip jau rasiau nukreipi ar i kojas ar i kojas ir salona, ar tik i salona kondicionierius isijungia pats ir pucia salta ora, kai pats tuo metu yra isjungtas

mano galva reiktu keisti visa mygtuku valdymo bloka.

zaliaakis
2014.01.30, 20:38
arba paziurek vakumo slangelius kur eina nuo isiurbimo kolektoriaus i salona. Gal kiauri ar nusimove. Man netycia buvo nusimoves(pats besikrapstydamas) . Ir kompresorius junginejos kaip pats norejo
ot velnias i sena tema atsakiau :D Bet gal kam pades...

Sauliuss
2014.01.30, 21:59
Mano postus paskaitykit, nemazai prirases buvau, nors pas mane IV , klimato kontrole, bet gal ir III -kui pades:
http://www.voyager.lt/showthread.php?272-Klimato-kontrole&p=26385&highlight=klimato#post26385
Zodziu pas du elektrikus lankiausi - pirmas konstatavo, kad neturi taip buti, kompas klaidu nerode, taciau takart neturejau laiko palikineti masinos ilgesniam laikui. Veliau pas kita elektrika lankiausi, palikau masina, ilgokai ieskojo slieku ir galu gale pasiule varianta - kai tik pradeda junginetis AC, snaige pazenklinta mygtuka ijungiam ir isjungiam. Ir stebuklas - problemele isisprende. 8-)