PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD Atsiliepimai apie naujos sankabos komplektus.



Dziugesiukas
2013.06.19, 10:48
Sveiki. Domina mane kas kokius sankabos komplektus pirkotes savo vanams ir kaip jie veikia? Kadangi jie yra arba labai brangus, arba labai pigus, tai idomu kuris variantas priimtinesnis. Tu pigiu sanakabu komplektu iki 500lt, net keli gamintojai siulo. Ka butent manote apie BLUE PRINT firma? Si firma ne tik sankaba gamina, bet ir ivairias kitas dalis. Radau ju svetaineje, kad jie itin tyksliai gamina detales ir tt:"Septynis kartus pelniusios apdovanojimą „UK Best Supplier of the Year Award“ (apdovanojimą geriausiam Jungtinės Karalystės metų tiekėjui), bendrovės „ADL“ ir „Blue Print“ yra aprobuotos ADI, GAUI, ATR ir „Temot International“ pirkimo grupių.". Taigi butu malonu, kad pasidalintumete savo patirtimis, nes ir man reiks greitu laiku keisti sankabos komplekta ir visiem manau tai aktuali tema. Siuo metu esu apsistojes ties SACHS firmos komplektu, bet ir vislioja BLUE PRINT firma. Kainu skirtumas taip pat ryskus:SACHS apie 820lt, o BLUE PRINT tik 360lt. NEXUS uz 260lt nevilioja vien, kad LENKISKAS gaminys.

Daranius
2013.06.19, 11:43
čia palanuojama investicija dar 10-čiai metų?

mafo
2013.06.19, 14:06
Kainu skirtumas taip pat ryskus:SACHS apie 820lt, o BLUE PRINT tik 360lt. NEXUS uz 260lt nevilioja vien, kad LENKISKAS gaminys.

Tu ties Sachs geriau apsistok, nebent žadi parduoti vaną greitu laiku. Gal sachs su geroku antkainiu (ypač tam katras nesideri) :), tačiau kokybės prasme daug kartų geresnis nei kas nors aplamai yra rinkoje (na išskyrus Valeo sistemas, OE ir pan). Galų gale Lukasas gal gamina, bet ir tie pokreiviai... čia tokia subjektyvi nuomonė...

sheikhas
2013.06.19, 14:59
O tai kam keist visą komplektą, neužteks vien disko? Reikėtų pradžiai įsitikint, kad diskatoriui kažkas negerai, tik tada keisti (o kainą gana ženkliai įtakoja).
Nežinau voyageriu sankabų niuansų, bet tikrai nemanau kad reikia kažko baisiai aukštos kokybės, nejpaustai gi su autobusu, neprasukinėji ratų, nestartuoji nuo max apsukų...

Schnaps
2015.09.01, 20:48
Važinėju mažai ir polėčiai,sudėjau BLUE PRINT,kol kas viskas ok,komplektas 100 eur.darbas 80 eur.

BOSAS
2015.09.01, 20:59
Sveiki. Domina mane kas kokius sankabos komplektus pirkotes savo vanams ir kaip jie veikia? Kadangi jie yra arba labai brangus, arba labai pigus, tai idomu kuris variantas priimtinesnis. Tu pigiu sanakabu komplektu iki 500lt, net keli gamintojai siulo. Ka butent manote apie BLUE PRINT firma? Si firma ne tik sankaba gamina, bet ir ivairias kitas dalis. Radau ju svetaineje, kad jie itin tyksliai gamina detales ir tt:"Septynis kartus pelniusios apdovanojimą „UK Best Supplier of the Year Award“ (apdovanojimą geriausiam Jungtinės Karalystės metų tiekėjui), bendrovės „ADL“ ir „Blue Print“ yra aprobuotos ADI, GAUI, ATR ir „Temot International“ pirkimo grupių.". Taigi butu malonu, kad pasidalintumete savo patirtimis, nes ir man reiks greitu laiku keisti sankabos komplekta ir visiem manau tai aktuali tema. Siuo metu esu apsistojes ties SACHS firmos komplektu, bet ir vislioja BLUE PRINT firma. Kainu skirtumas taip pat ryskus:SACHS apie 820lt, o BLUE PRINT tik 360lt. NEXUS uz 260lt nevilioja vien, kad LENKISKAS gaminys.

Kas cia per kainos lt.
Cia jauciu senas postas kazkoks aktyvavosi

mikana
2015.09.01, 22:16
Kas cia per kainos lt.
Cia jauciu senas postas kazkoks aktyvavosi
Į metus pažvelg :D

BOSAS
2015.09.02, 12:20
Tai jau taip

milenijums
2016.11.06, 12:53
griztant prie temos, kuris jusu nuomone geresnis komplektas SACHS (383eu), ar LUK (510eu) kainos e-tanagra, tai galbut dar derinamos,
ir dar sankaba buksuoja (jau ir trecia pavara), ar tikrai reikia keisti visa komplekta, ar gal uztenka tik diska ar pan.

BOSAS
2016.11.06, 13:33
Jei keisti tai visa
Labiau patinka sachs.
Man su ja problemu nera pasitaike.

milenijums
2016.11.06, 13:38
ačiū!
ar kaina normali uz SACHS 383eu?
kiek apytikriai komplekto keitimas kainuoja?

BOSAS
2016.11.06, 14:53
Kaip sachs
Buna ir pigesniu gamintoju teke deti irgi laiko.
Kaina sunkiausiai aptarineti jei to paties gamintojo kitur nere pigiau vadinasi gerai.
Buna su tom kainom manai kad gerai kas nors pokst kur nors ta pati vos ne 50% pigiau randa.
Kaina aptarinet net atsisakau bet kiem na zinoma kazkas panasu.

Is pigiasniu siam modeliui yra nexus isbandyta irgi laiko.

milenijums
2016.11.06, 17:08
ačiū

Makacinas
2016.11.06, 20:15
ačiū!
ar kaina normali uz SACHS 383eu?
kiek apytikriai komplekto keitimas kainuoja?

nu tokioj kontoroj kaip GORDON man rodo kad SACHS komplektas 269.31e. o INTERCARS 287.74e.o NEXUS 75.67e. bet su nexus tai atsargiai, ne taip senaiteko tokia sumontuoti ir po geros savaites zmogus vel atvare, tai zinokit ant laisvu buvo baisus tarskejimas, o vaziuojant uzmynus gazo prie apkrovos tai isvis tragedija ir vibracija ir tarskejimas ir garsas tai kaip su paskutiniu lavonu vaziuotai, tai zmogus atsiveze savo sena diska (sachs) tik atsirestoraves, perkliopines andeklus ir paprase kad ydetau ta. zodziu palikom nexus nauja diskatoriu ir dejom sena restoruota diska ir masina patapo vel kaip masina. zmogus isvare patenkintas ir jau nebesugryzo. o tas nexus naujas diskas taip ir metosi pas mane, pagalvojau kad bus ka parodyt kai vel kas susigundys ant pigesnes sankabos. su BLUE PRINT irgi buve kad isvietos joja masina, kazkoki nepavyke diskatoriai... kainos cia su man taikomomis nuolaidomis...

BOSAS
2016.11.06, 20:56
Sumontuota tu sankabu gal apie 100 vnt ir daugiau, ir su jokio gamintojo jokiu panasiu dalyku nebuvo.
Cia jau man panasiau i kazkokias bedas montuojant, o ne blogas sankabas. jei yra jojimas tai sankaba cia prie ko? Reikia surasti jojimo priezastis. ir su sankaba viskas bus ok.

Barska tai dvimasiai smagraciai su sankabos barskejimu voyageri per visus pazinties 12 m ne karto bedu nebuvo.
O dvimasiu voyageryje nera.

Makacinas
2016.11.06, 21:23
su pagarba BOSAS tik nepradedam vaidinti. jei dar neuzsirovei an tokiu tai sveikinu. o del jojimo tai priezastis aiski kai sudedi nauja ir joja ir paskui ant naujo disko uzdedi sena diskatoriu ir viskas puikiai tai ka dar cia ieskot tada. o diskai tarska dyzeliu ir dar kaip tarska barska, ant laisvu sukiu girdisi ir dar kaip...

kawboy
2017.08.03, 19:58
sveiki visi, voyager 2005m 2.4 benzinas mechanine pavaru deze -neissimina sankaba cilindriukai sausi ,gal kas susiduret kur problema aciu uz bet kokia nuomone

BOSAS
2017.08.05, 08:25
sveiki visi, voyager 2005m 2.4 benzinas mechanine pavaru deze -neissimina sankaba cilindriukai sausi ,gal kas susiduret kur problema aciu uz bet kokia nuomone

Dar yra temu tai ta pati pakopijuok ir i kitas. atejai prisiukslinai ir palikai. Kaip tikras lietuvis.

kawboy
2017.08.07, 19:51
Dar yra temu tai ta pati pakopijuok ir i kitas. atejai prisiukslinai ir palikai. Kaip tikras lietuvis.

aciu bosas uz atsakyma labai padejai- kaip nelietuvis