PDA

Žiūrėti pilną versiją : Sumazeja trauka pasiekus darbine temperatura DGC 3.3l 2001m.



zramas
2013.06.14, 01:15
Sveiki. Turiu probleme viena. Varikliui pasiekus darbine temperatura pradeda labai prastai traukti prie mazu sukiu (iki 3500rpm), veliau meta zemesne pavara ir tada iki redline viskas kaip ir ok. Tas pats ir benzu ir dujom. Klaidu nemeta, diagnostika nieko neparode.
Salta vaziuoja puikiai. Labiausiai jauciasi vaziuojant is vietos, toks jausmas, kad tik kokie 3 kausai dirba, nors variklio darbas normalus nesipurto, be to pasiekus 3500 ir daugiau rpm trauka gera. Tik labai uzknisa kai norint aplenkti ar siap i koki kalneli vaziuojant bezda bezda prie kokiu 2000-3000 rpm. o tada kai meta kelias pavaras ir iki 6000rpm. tai ne pats moniausias jausmas (nors garsas gal ir nieko:-)).
Anksciau buvo viskas gerai, o prasidejo pries pora men.
Gal turit minciu nuo ko pradeti ieskoti?
EGR?
Lembda?
Laidai?
Zvakes?
Dar koks biesas?

zramas
2013.06.16, 18:57
Sveiki
Nejaugi nėra minčių. Man jau neramu darosi, juo labiau kad 2000km. nuo LT esu ir dar ryt planuoju atgal i LT traukti.
Dar beto Check engine karts nuo karto užsižiebia, bet tik tada kai važiuojant nuo kalnų jungiu 3 arba L padėtis (o gal neteisingai elgiuosi) bet kitaip stabdžiai svyla.

P.S. Gaila kad atortogos turi savybę baigtis, o gera čia Kroatijoj.

Arnas
2013.06.16, 22:22
Sveiki
Nejaugi nėra minčių. Man jau neramu darosi, juo labiau kad 2000km. nuo LT esu ir dar ryt planuoju atgal i LT traukti.
Dar beto Check engine karts nuo karto užsižiebia, bet tik tada kai važiuojant nuo kalnų jungiu 3 arba L padėtis (o gal neteisingai elgiuosi) bet kitaip stabdžiai svyla.

P.S. Gaila kad atortogos turi savybę baigtis, o gera čia Kroatijoj.

Kai uzsidega chekas nusiskaityk su raktu klaidas, nes kitaip burimas is tirsciu ...

zramas
2013.06.17, 09:05
Na nuskaičiau klaidas, tai parodė P1684 ir P0305
Dėl P1684 kaip ir aišku, o dėl kitos, tai kaip suprantu penktasis cilindras negauna kartais kibirkšties?
Kokie galimi problemos sprendimai?
Žvakė? Laidas? Paskirstitojas? O gal dar kas?

raganius
2013.06.17, 11:50
Kas? Bosas

brolisvilkas
2013.06.17, 12:08
Žvakė? Laidas? Paskirstitojas? O gal dar kas?

Matyt, kad reikėtų pradėti nuo laidų .. Jei ne, tai tada tolyn pačio išvardintu sąrašu..