PDA

Žiūrėti pilną versiją : ABS diagnostika su PC per OBD - kokia programa?



Acadas
2011.05.12, 21:02
Sveiki. Noriu susitvarkyti ABS (lemputė dega pastoviai). Į diagnostiką važiuoti nelabai išeina (pasibaigė TA, brangokas važinėjimas). Yra 2 adapteriai OBD2->USB. Vienas iš jų lyg ir skirtas VW (bent jau su VW mašinom dirba, itariu- kažkas iš ELM serijos), kitas - LYG opeliams (OP-com diagnostic interface). Klausimas būtų- ar įmanoma su tokia įranga nuskaityti ABS klaidas ir su kokia programa tas daroma? Aš suprantu, kad geriausia būtų su dileriniu kompu DRB3 ar pan. žiūrėt, bet... Bent programos, kuri mato ABS, pavadinimą gal kas galėtumėt išduot? Mašina Dodge Grand Caravan 2002 m 3,3 L.

TomasK
2011.05.12, 22:31
Tau reikia ABS, ar lemputę užgesint?
Jei tik lemputę, tai tada paprasčiau skydelį išsiimt ir išlaužt du šviesos diodus (išlaužus tik ABS diodą, velniškai šviečia stabdžių lempukas :D). O apie klaidų nuskaitymą manau šitam forume pakankamai info yra...

Acadas
2011.05.13, 08:45
Jei lemputė tik užgesinta (nieko nereikia laužyt - išardžiau skydelį ir skylutę, per kurią šviečia ABS diodas, užklijavau izoliacija) - per TA nepraleido. Durnių laivelis, bet taip jau yra. o per paiešką temų, kuriose užsiminta apie ABS diagnostiką, neradau. Arba ne taip ieškojau...

Makena
2011.05.14, 19:03
Sveiki. Noriu susitvarkyti ABS (lemputė dega pastoviai). Į diagnostiką važiuoti nelabai išeina (pasibaigė TA, brangokas važinėjimas). Yra 2 adapteriai OBD2->USB. Vienas iš jų lyg ir skirtas VW (bent jau su VW mašinom dirba, itariu- kažkas iš ELM serijos), kitas - LYG opeliams (OP-com diagnostic interface). Klausimas būtų- ar įmanoma su tokia įranga nuskaityti ABS klaidas ir su kokia programa tas daroma? Aš suprantu, kad geriausia būtų su dileriniu kompu DRB3 ar pan. žiūrėt, bet... Bent programos, kuri mato ABS, pavadinimą gal kas galėtumėt išduot? Mašina Dodge Grand Caravan 2002 m 3,3 L. Sveikas. Šaunu, kad galva pas patį, ne tam, kad per kaklą neprilytų. Jei pradėjai tokius žingsnius, gal davarytai iki galo, kaip nors? Įsivaizduok, pasijungi namie ir eksperimentuoji kaip tik fantazija leidžia... Man taip atrodo, kad ten tiek dalykėlių surast galima ir taip pridirbt visko, kad tie vojai stebūklus rodyt pradėtų. Gaila bičiulis Uk sėdi, tas tai ten belekokius velnius nulaužo, fanatikas viskam špygas rodyt, žodžiu. Ras ką pribursi- duok žinot.