PDA

Žiūrėti pilną versiją : Originalūs Xenonai



Mindas112
2013.06.01, 19:18
"Suinstaliavus" į LX-ą Limitedo originalius lešinius žibintus su xenonais,įjungus trumpas šviesas pradėjo mirguliuoti Xenonai( atrakinus auto pagal defaultą užsidegę xenonai nemirguliuoja,mirguliuoja ir užgęsta tik normaliai juos įjungus).Iš originalių to nesitikėjau,gal LX ir Limited skirtingi kompo nustatymai trumpų atžvilgiu?

Aidas
2013.06.01, 21:37
jungiau per reles , ir viskas puikiai veikia .

Mindas112
2013.06.02, 14:42
jungiau per reles , ir viskas puikiai veikia .
Aidai, šiek tiek paaiškink tvarką:atsivedei atskirą maitinimą su saugikliu į lempą,o šviesų jungikliu valdei relę?Reik kažkaip "suburti",nes be šviesų likęs... :)

Aidas
2013.06.02, 18:04
maitinimas nuo akumuliatoriaus per rele , o rele ijungia tas pliusinis laidas kuris eina i lempa .

Mindas112
2013.06.02, 19:05
Nu,taip ir mąsčiau.O vietoj lempos pajungta relė sudaro pakankamą varžą,kad kompas nepagalvotų,kad nėra lemputės,ir neatjungtų?

BOSAS
2013.06.02, 21:49
Manyciau, kad sis variantas turetu tikti,nes amerikone viskas valdoma nuliu, taigi per rele kompas matys kad grandine nenutrukus ir speju uzsipatenkins :D

Aidas
2013.06.04, 08:52
pas mane nerode .

Mindas112
2013.06.04, 23:50
Žodžiu,pajungus vietoj lemputės relę,kad įjunginėų xenonus,o į xenonus atsivedus tiesiai maitinimą nuo akumo,darosi tas pats-šiaip įjungus šviesas,viskas gerai,o užkūrus pradeda mirguliuoti ir traškėti.Beje,sukėlus apsukas iki 4000 RPM,lyg ir bando šviesti,atleidus gazą,vėl braška ir mirguliuoja.Pradeda užknist...:A

BOSAS
2013.06.05, 07:08
reikes paziuret prie progos, gal patys blokeliai knisa prota. kaip it taip buti neturetu.

Daranius
2013.06.05, 10:33
man toks įspūdis susidaro, kad čia nuo variklio apsukų prisigaudo triukšmų, dėl to tas mirgėjimas pagal apsukas atsiranda...

Šoferis
2013.06.05, 15:14
man vaizdas irgi toks kad bblokeliai pagedo :D

Mindas112
2013.06.05, 17:20
Teks nuvažiuoti į Statybininkų g. pas Egidijų ir priprogramuoti kompą Xenonams-nesinori daugiau burti burtus.Šiaip,buvo kilus mintis pačiam pasidaryti,kad užkūrus xenonai,užmaitinti tiesiai nuo akumo, įsijungtų per relę automatiškai( nuo generatoriaus ar pan.),bet atsisakiau-geriau ,kaip dabar,DRL funkciją atlieka puse galios degančios ilgos šviesos...

iGince
2013.06.11, 21:35
Sia problema pirma kart sprendziau pries keturis metus. Tada dejau ksenonus vietoj halogenu. Ir tada issiaiskinau kad norint apsaugoti halogenine kaitrine lempute nuo starto perkrovos (kol siulas neikaites jos varza labai maza del to teka labai didele srove kuri kenkia lempos ilgaamziskumui) siuolaikiniu auto kompai ijungimo metu duoda ne impulsa 0 +12V o kelia itampa laipsniskai "stebedami" augancia srove ir islaikydami galia. Tuom apsaugoma halogenine lempute. O kai pajungiam rele ar ksenonus t.y balasto schema apkrovos varza nera tokia maza ir srove nera tokia kad kompas ijungtu +12v ir jis tiesiog pasimeta. Tada bando gesinti ir vel ijungineti ir tt... Del to burzgia rele ir nedega (mirga) ksenonai. Tai mazdaug tokia sio reikalo teorija.
O sprendimas vienas. Reik prisijungt prie kompo ir pazymet kad orginaliai yra instaliuoti ksenonai ir kompas nekreiptu demesio i visa tai ka aprasinejau pradzioj, o tik ikaltu +12V. Man tai dare Egis. :)
Sekmes gerai apsviestame kelyje.

Mindas112
2013.06.11, 23:10
Tą patį ten pat ir padarė. :)

iGince
2013.06.12, 15:57
Visi keliai veda i Statybininku...... :D

Surfis
2013.09.09, 12:26
Sveiki,
aktuali tema ir man. Visų pirma noriu paklausti kur pirkote xenon žibintus ir kokios jų kainos? Domina Dodge Caravan 2011 automobiliui. Kiek skambinu, per googlą rastais kontaktais, tai niekas neturi.
Kitas klausimas, kokie ten ypatumai su trumpomis šviesomis, ar tai gabaritais? Kažką miglotai bando perspėti, kad ne viskas gerai, bet kas tiksliai nepamena...? Kaip matau, esate susidėję šiuos žibintus ir turbūt visas šviesas turite (ilgas, trumpas, pažibinčius ir posūkius)?

Geros dienos

Zydrius
2013.09.09, 15:20
Sveiki,
aktuali tema ir man. Visų pirma noriu paklausti kur pirkote xenon žibintus ir kokios jų kainos? Domina Dodge Caravan 2011 automobiliui. Kiek skambinu, per googlą rastais kontaktais, tai niekas neturi.


Pasuk musu Aidui tel. 865649110.

Surfis
2013.09.11, 11:26
Na, kaip supratau, tai ne daug kas su šio modelio xenonais susidūręs. Paskambinau į Autobravą, kurie tiekia detales Dodge ir Chrysler automobiliams, tai pasakė, kad žibintų, tiek xenonų, tiek ir halogenų Caravanui neturi, o Town and Country - turi. Kiek žiūrėjau kataloguose, tai nuo 2011 žibintai abiem modeliams yra tokie patys. Amazon.com abiem modeliams siūlo tuos pačius priekinius žibintus. Aš jiems aiškinu, kad turėtų tikti ir Caravanui, jei T&C tinka, o jie man užsispyrę aiškina, kad ten visai kitoks bamperis, tvirtinimas ir t.t... Tai ar aš durnas ir ko nors nežinau, ar jie...?
Ir dar vienas klausimas dėl ekpertizės, ar su originaliais hologenais ji praeinama, ar reikia ieškoti europinių?

Geros dienos

brolisvilkas
2013.09.11, 12:02
Nuo 2011m. tokie patys ir DGC ir T&C. Praeina ekspertizę su originalais ir įgręžtais pažibinčiais :)

Surfis
2013.09.11, 12:21
Ačiū, broli, už atsakymą į klausimą - kas durnas...
buvau šiek tiek sunerimęs.

brolisvilkas
2013.12.09, 11:48
Sveiki, užgeso vienas xenon'as. Lemputė panašu, kad gera (įdėjus naują nebedega), laidais elektra ateina. Kas gali būti nusprogę? Blokelis? :-x
Koks parasčiausias sprendimas? Nesinori nuardyti pusės mašinos :)

Aidas
2013.12.09, 11:57
pradziai sukeisk lemputes vietom , isitikinsi kas kaltas , paskui pasitikrink ar ateina maitinimas i blokeli , jei ka , galima kita blokeli pajungti ant tu paciu maitinimo laidu , jei reikia kreipkis . http://www.xenonjan.nl/data/upload/Shop/images/d1s-ballast-0.jpg

Surfis
2013.12.11, 00:04
Jei laidais įtampa ateina, o įdėjus kitą lemputę (kuri su savo bloku veikia) ji irgi nešviečia, tai atsakymas kaip ir aiškus - balastas nusprogo.

Aš taip pat turiu prašymą. Reikia pajungti originalius xenonus ir niekur nerandu perėjimo iš H11 jungties į ant xenonų esančią (matosi prisegtuose nuotraukose). Ar yra koks laidų rinkinys, ar tiesiog perdarinėjat, ar dar koks nors sprendimas?

Arnas
2013.12.11, 07:31
Jei nebuvo Xenonu reikia paprogramuot masina. Perejimu nera. Yra lituoklis ;)

dzonis
2013.12.11, 09:30
As tai sviesas pigiai ugreidinau- H9 lemputes sudejau vietoje H11 - liuks sviecia :)


Jei laidais įtampa ateina, o įdėjus kitą lemputę (kuri su savo bloku veikia) ji irgi nešviečia, tai atsakymas kaip ir aiškus - balastas nusprogo.

Aš taip pat turiu prašymą. Reikia pajungti originalius xenonus ir niekur nerandu perėjimo iš H11 jungties į ant xenonų esančią (matosi prisegtuose nuotraukose). Ar yra koks laidų rinkinys, ar tiesiog perdarinėjat, ar dar koks nors sprendimas?

Surfis
2013.12.11, 11:21
Jei nebuvo Xenonu reikia paprogramuot masina. Perejimu nera. Yra lituoklis ;)

Žinau, kad reikia kompui pasakyti, jog yra xenonai, o ne halogenai, bet pirma juos prijungti reikia, po to jau programuoti. Tai dabar noriu sužinoti, kaip vadinasi ta jungtis, kuri yra prie xenonų? Jei perėjimų nėra (kad ir kaip keistai tai skambėtų, nes dabar visko pilna...), tai reikia keisti jungtį ant laidų. Nelituosi juk tiesiai prie lempos :D

Geros dienos

Aidas
2013.12.11, 14:34
nera perejimu nebent visa priekine pravodke , kaina nekukli , apie 500 usd .

Surfis
2013.12.11, 22:05
Tikiu, kad tos "petnešos" tiek gali kainuoti. Bet dėl vienos jungtelės, tai tikrai, švelniai tariant, neracionalu. Radau jungties kodą ir pavadinimą. Dabar ieškau kur nupirkti. Kol kas, vien tik jungelės kaina irgi nedžiugina - 25 USD.

Arnas
2013.12.11, 22:36
Chebra megstat hemorojus... :)
Isssuk ta lizda is lempos ir prilituok jos laidus tiesiai prie trumpu sviesu laidu. Be fishkiu.

iGince
2013.12.12, 22:43
Žinau, kad reikia kompui pasakyti, jog yra xenonai, o ne halogenai, bet pirma juos prijungti reikia, po to jau programuoti. Tai dabar noriu sužinoti, kaip vadinasi ta jungtis, kuri yra prie xenonų? Jei perėjimų nėra (kad ir kaip keistai tai skambėtų, nes dabar visko pilna...), tai reikia keisti jungtį ant laidų. Nelituosi juk tiesiai prie lempos :D

Geros dienos
Jokio skirtumo, kada programuosi. Halogenai veikia puikiai ir perprogramavus. Paskaityk jei idomu mano 13 postą žemiau šitoje temoje, ten gan plačiai išdėsčiau situacijos fizika. Jei pavyktų rasti jungties tiekimo šaltini, pasidalino info. Mane irgi domina. ;) dėkingas is anksto.

iGince
2013.12.12, 22:44
Chebra megstat hemorojus... :)
Isssuk ta lizda is lempos ir prilituok jos laidus tiesiai prie trumpu sviesu laidu. Be fishkiu.

Oi Arnas Arnas..... Mėgsti tu fuflint.... ;)

Surfis
2013.12.12, 23:15
Jokio skirtumo, kada programuosi. Halogenai veikia puikiai ir perprogramavus. Paskaityk jei idomu mano 13 postą žemiau šitoje temoje, ten gan plačiai išdėsčiau situacijos fizika.
Visą temą perskaičiau jau senokai. Viską supratau ir įsidėmėjau ;) ačiū
Jei rasiu jungtelių ir jų ten dar liks, tai pranešiu. Radau užsienyje, bet kaina apie 25 USD už vieną. Net nežinau... būtų tiek Litų, tai tikrai sakyčiau geras dalykas, bet dabar kažkaip daugokai gaunasi, dėl to paieškosiu dar, nes laiko turiu.

Gero vakaro

Arnas
2013.12.12, 23:17
Oi Arnas Arnas..... Mėgsti tu fuflint.... ;)

iGince kaip visada pavarai.... Galima nusipirkti nuo originalios pravodkes fishkes ir pasijungt. O jei pirkt tu fishkiu nera arba zmogus nezino kur gauti gali jungti tiesiai... Kurioj cia vietoj kazkas "susifuflina"?
:)

iGince
2013.12.12, 23:29
IGince kaip visada pavarai.... Galima nusipirkti nuo originalios pravodkes fishkes ir pasijungt. O jei pirkt tu fishkiu nera arba zmogus nezino kur gauti gali jungti tiesiai... Kurioj cia vietoj kazkas susifuflina?
:)

Na soriukas bet toks litavimas išmetant jungtis mano supratimu yra fuflinimas. As zmogui geriau patarčiau paprasčiausiai pakeisti visa jungti i kitokia nors ir neorginalia, kuri turi abi puses..... Žinoma pries tai pasidomejus ar įdedama jungtis tinka pagal elektrinius bei eksploatacinius parametrus duotai grandines eksploatacijos vietai. Beje as, esant reikalui ir neesant galimybes įdėti orga, taip ir darau. ;)

Surfis
2013.12.13, 12:15
Jungtis kainuoja 155 Lt. Atsiuntimas per savaitę. Manau, kad daug. Bet jei nesinori nieko perdarinėti, tai galimybė yra.

iGince
2013.12.13, 21:44
Jungtis kainuoja 155 Lt. Atsiuntimas per savaitę. Manau, kad daug. Bet jei nesinori nieko perdarinėti, tai galimybė yra.

Gal gamyklini koda rades??? Ar kažką pagal ka searchint galima... 155 tikrai daugoka.

Surfis
2013.12.14, 20:54
Taip, kodą radau, tik per kodą šiaip ne taip ir prisikasiau prie šios jungties. http://www.factorymoparparts.com/68045319aa.html Čia nuoroda su kodu.

iGince
2013.12.14, 23:46
Taip, kodą radau, tik per kodą šiaip ne taip ir prisikasiau prie šios jungties. http://www.factorymoparparts.com/68045319aa.html Čia nuoroda su kodu.

Dekui surfis. Gera info. Tik kaina tai..... Svarbiausia kad būt uz ka mokėt!!! ;)

Tinkladraskis
2014.12.07, 13:25
Sveiki, šią vasarą ieškojau savo T&C 2011 ksenonių žibintų.
Išsiaiškinau, kad šis modelis net su ksenoniais žibintais JAV neturi žibintų apiplovimo. Tuomet užklausiau telefonu Tuvlitos ir man buvo pasakyta, kad automobiliui ne iš ES jei nėra modelio su apiplovimu, tuomet jo nereikalaus per techninę epžiūrą.

Mano turima imfo teisinga?

liutukas
2014.12.07, 13:49
Aš prieš mėnesį ėjau technikinę oficialiai su originaliais JAV xenonais, be aukščio reguliavimo ir be apiplovimo. Paprašė pekelti max aukšti (kas natūralu), sakiau nėra, tai tipo "amerikonas"... "Taip" atsakiau. Tuo ir baigėsi diskusija. Lipduką gavau.

Tinkladraskis
2014.12.07, 15:29
Aš prieš mėnesį ėjau technikinę oficialiai su originaliais JAV xenonais, be aukščio reguliavimo ir be apiplovimo. Paprašė pekelti max aukšti (kas natūralu), sakiau nėra, tai tipo "amerikonas"... "Taip" atsakiau. Tuo ir baigėsi diskusija. Lipduką gavau.

Dėkui už info.
Įdomu, kas Vilniuje galėtų man pilnai pakeisti žibintus į ksenoninius su visais reikiamais priedais bei tuo pačiu ir DRL sumontuotų?

liutukas
2014.12.08, 13:35
Dėkui už info.
Įdomu, kas Vilniuje galėtų man pilnai pakeisti žibintus į ksenoninius su visais reikiamais priedais bei tuo pačiu ir DRL sumontuotų?
Berods reikia programuoti kompa. DLR nera butina, galima taip pat perprogramuoti kompa, kad isijungtu ilgos sviesos puses galingumu.
Kaune tai daro, kainuoja mano galva nemazai. Bet siais laikais zinios labai brangios. ;)

Mindas112
2014.12.08, 14:15
Xenonų "uženeiblinimas" prieš pusantrų metų kainavo 200lt.Gal ta pačia proga už tuos pačius ir DRL funkciją pajungs-reik klausti

Dziugesiukas
2018.07.05, 14:38
Sveiki. Kas geriau:originalus USA xenon naudoti zibintai ar Eagle eyes nauji?

iGince
2018.07.05, 16:55
Sveiki. Kas geriau:originalus USA xenon naudoti zibintai ar Eagle eyes nauji?

Aš už orgus naudotus!!!

vejas666
2018.12.05, 21:37
Vienas ksenonas nedega 2009 metu voyader CRD . Ksenonas geras, kur stovi ju uzmaitinimo blokelis gal kas zinot? ar kokia dar priezastis galetu but?

Tomashokas
2018.12.05, 22:16
Blokelis apacioj prisuktas
4500

vejas666
2018.12.06, 09:00
O geras.Aciu Tomai. Visur iskuiciau po kapotu ir neradau :D . Turbut teks lupt bamperi, kitaip neisiima?

Dziugesiukas
2018.12.06, 10:47
O geras.Aciu Tomai. Visur iskuiciau po kapotu ir neradau :D . Turbut teks lupt bamperi, kitaip neisiima?

Deja, teks lupti bamperi, nes kitaip niekaip ;) bet pirmiau nusipirk bloka. Ir ju kainos nauju...160eur originalas, kinieciai lietuvoje nuo 60eur.

AERO_DD
2018.12.06, 11:22
Galima ir pigiau ir ne kiniečių. https://www.xled.lt/hella-xenon-blokas-5dv-009-000-00-5dv009000-00-5dv00900000

vejas666
2018.12.06, 13:40
Kaip is karto nusipirkti? Slambinausi y viena parduotuve tai sako reik kodo, kad zinot kokio reikia , arba atsivezt sena. Ar ju tiek daug rusiu musu modeliui ? Noretusi pirma nusipirkt o po to isdraskyt masina. Ar taip ymanoma pataikyt? Nesinori isdraskyt o po to ieskot pakol kas parsius bloka

vejas666
2018.12.06, 13:53
Ar po tuo kodu 5DV009000-00 apacioj esancioj eilutej skaiciu serija kazka reiskia ar ji gali ir skirtis? svarbu kad sitie 5DV009000-00 tokie butu ir ok? Nes yra ir spalvu skirtingu lipdukai su tokiu kodu. tik po sita eilute 5DV009000-00 kitokiu kodu yra

AERO_DD
2018.12.06, 18:45
Kiti kodai ten gaminimo metai serija ir t. t. Kitu (ypač geltonų) splv lipdukai dažniau kinietiski. 5dv00900000 čia ir yra bloko modelis.

vejas666
2018.12.06, 20:51
Kas turit patirties ar apsimoka pirkti kinietiska? kaip jie laiko ir veikia? Jie daug pigesni . Tik neaisku kiek is jo naudos.

Dziugesiukas
2018.12.07, 10:20
Galima ir pigiau ir ne kiniečių. https://www.xled.lt/hella-xenon-blokas-5dv-009-000-00-5dv009000-00-5dv00900000

Tiki, kad cia originalas bus? :D

Dziugesiukas
2018.12.07, 10:22
Laukiu, turi ant dienu ateiti antras kinietis uz 23eur. Pirmas istempe nuo vasaros iki lapkricio, bet itariu, kad bus dregmes prisirinke i ji, nes zibintas pastoviai parasojes is vidaus. Desiu Eagle Eyes zibinta is signedos ir ta kinietiska bloka. Gal tada laikys normaliau.

vejas666
2018.12.07, 13:11
Laukiu, turi ant dienu ateiti antras kinietis uz 23eur. Pirmas istempe nuo vasaros iki lapkricio, bet itariu, kad bus dregmes prisirinke i ji, nes zibintas pastoviai parasojes is vidaus. Desiu Eagle Eyes zibinta is signedos ir ta kinietiska bloka. Gal tada laikys normaliau.

Uzsisakiau is kinijos ir as. Su uzrasu made in germany, uz 20euru

Mindas112
2018.12.07, 20:20
Laukiu, turi ant dienu ateiti antras kinietis uz 23eur. Pirmas istempe nuo vasaros iki lapkricio, bet itariu, kad bus dregmes prisirinke i ji, nes zibintas pastoviai parasojes is vidaus. Desiu Eagle Eyes zibinta is signedos ir ta kinietiska bloka. Gal tada laikys normaliau.

Skaitau šį postą, kaip Džiugesiukas pataria iš asmeninės patirties tiek šioje, tiek visose kitose jo paskutiniu metu aplankytose temose, ir vis prisimenu patarimą , ieškant norimo modelio , nekreipti dėmesio į ridą ir bendrą techninį stovį ,o pirkti vieną pigiausių egzempliorių, esančių rinkoje, ir "dasikelti" ... (kz)

Dziugesiukas
2018.12.07, 23:27
Skaitau šį postą, kaip Džiugesiukas pataria iš asmeninės patirties tiek šioje, tiek visose kitose jo paskutiniu metu aplankytose temose, ir vis prisimenu patarimą , ieškant norimo modelio , nekreipti dėmesio į ridą ir bendrą techninį stovį ,o pirkti vieną pigiausių egzempliorių, esančių rinkoje, ir "dasikelti" ... (kz)
Uztat turiu jau kelis menesius ir dasikelineju :) Aisku, galejau dar pigiau nusipirkti, jei buciau neskubejas :D Bet yra, kaip yra ;) kur 9k eur, kur kokie 13k eur yra stiprus skirtumas manau, o as ka sukisiu, bus max 1k eur per kelis metus, jeigu nenoresiu skubeti ;)
Pasimokiau is IV-tuko CRD pirkimo. Sumoketa buvo dafiga uz masina, o s...kruva damusta buvo, kad tik i metalo lauza jau varyti :D Todel geriau kuo pigiau ir dasikelti iki norimo lygio, taip panasiai ir darau dabar ;)

Mindas112
2018.12.08, 06:40
Vieni perka mašinas, kad važinėti, kiti, kad taisyti... Mano nuomone, auto paskirtis yra pirmas variantas. O tavo minimame CRD pirkime buvo 2 klaidos:
1. CRD.
2.Nuodugnus nepatikrinimas, perkant tokį egzempliorių.

Mindas112
2018.12.08, 07:07
Todel geriau kuo pigiau ir dasikelti iki norimo lygio, taip panasiai ir darau dabar ;) Kuo pigiau- tai reiškia didelę ridą ir susidėvėjimą, nes su žmoniška rida pusvelčiui niekas auto nepardavinėja. Tai reškia "mačiusį" variklį su visais įtempėjais ir kt, dėžę su planetarkėm ir solenoidais, greit pradėsiančius kaukti guolius,mušančius diskus, pavarvėjusius amortizatorius ir tt. Šie visi "atkėlimai" laukia netolimoje ateityje. Ir būtų gerai, jei visa tai keisdamas sukonspektuotum, ir po metų, kitų, pažiūrėsime, kiek iš tikro ten gavosi...
Beje, kas nors skaičiuoja tokias sąnaudas, kaip laikas? Nes pragulima ir pratupima "beatkėlinėjant" nemažai. Tuo laikotarpiu mašina galėtų jau važiuoti, o ne tiesiog senti...
O dabar, kad sugrįžti prie xenonų temos: dabar, kol , kaip matau, sekančio "kino" lauki , mėnesį pažeidinėji taisykles ir važinėji su nedegančiu žibintu?(nunu). Gal tiesiog orgą padėvėtą įsidėk ir baigta :)

Dziugesiukas
2018.12.08, 11:12
Kuo pigiau- tai reiškia didelę ridą ir susidėvėjimą, nes su žmoniška rida pusvelčiui niekas auto nepardavinėja. Tai reškia "mačiusį" variklį su visais įtempėjais ir kt, dėžę su planetarkėm ir solenoidais, greit pradėsiančius kaukti guolius,mušančius diskus, pavarvėjusius amortizatorius ir tt. Šie visi "atkėlimai" laukia netolimoje ateityje. Ir būtų gerai, jei visa tai keisdamas sukonspektuotum, ir po metų, kitų, pažiūrėsime, kiek iš tikro ten gavosi...
Beje, kas nors skaičiuoja tokias sąnaudas, kaip laikas? Nes pragulima ir pratupima "beatkėlinėjant" nemažai. Tuo laikotarpiu mašina galėtų jau važiuoti, o ne tiesiog senti...
O dabar, kad sugrįžti prie xenonų temos: dabar, kol , kaip matau, sekančio "kino" lauki , mėnesį pažeidinėji taisykles ir važinėji su nedegančiu žibintu?(nunu). Gal tiesiog orgą padėvėtą įsidėk ir baigta :)

Neaišku kiek tas orgas dėvėtas laikys ;) dešinė nedega, nieko tokio, mentai nė karto net nestabdė perspėti, kad nedega, o ir be tos dar 2 mašinos yra, tai man yra maža bėda, jeigu nevažiuoja kažkurį laiką, bet taip, laiko atžvilgiu suėda jo nemažai toks prikėlimas. Gerai, kad aš jo turiu :)

BOSAS
2018.12.21, 15:56
Uztat turiu jau kelis menesius ir dasikelineju :) Aisku, galejau dar pigiau nusipirkti, jei buciau neskubejas :D Bet yra, kaip yra ;) kur 9k eur, kur kokie 13k eur yra stiprus skirtumas manau, o as ka sukisiu, bus max 1k eur per kelis metus, jeigu nenoresiu skubeti ;)


Nenorėčiau tokios mašinos po tokios priežiūros įsigyti

Dziugesiukas
2018.12.22, 19:27
Nenorėčiau tokios mašinos po tokios priežiūros įsigyti

Kodel?

BOSAS
2018.12.22, 22:00
Kodel?

Už 1keur per kelis metus neįmanoma tinkamai jos prižiūrėti.
Juo labiau jei buvo pirkta nudrozta

Dziugesiukas
2019.01.08, 20:10
Nieko gero. Nusibaige ir antras kinietis blokas, su uzrasu Hella. Dabar galvoju is kur pirkti ir kiek moketi? Radau xled.lt po 69eur toks koks priklauso, bet lipdukas baltas ir pigiausiosdalys.lt po 84eu hella, tik kodas siek tiek skiriasi 5DV 009 000-001, bet paveiksliukas identiskas koks buvo blokas zibinte su geltonu lipduku.

AERO_DD
2019.01.08, 22:28
Va tau su geltona https://e-shop.eoltas.lt/index.php?stoken=32B5C699&force_sid=ev8a23i0kfaudqkvd26q7058v4pmk4f9&lang=2&cl=eosearchbycodeview&fnc=search&searchparam=5DV+009+000+00&searchtype=4.

Arba https://www.autoaibe.lt/akumuliatoriai-ir-lemputes/lemputes/lampa-57910-xenon-blokelis-171306?typeno=0

Mindas112
2019.01.08, 22:32
Nieko gero. Nusibaige ir antras kinietis blokas, su uzrasu Hella. Dabar galvoju is kur pirkti ir kiek moketi? Radau xled.lt po 69eur toks koks priklauso, bet lipdukas baltas ir pigiausiosdalys.lt po 84eu hella, tik kodas siek tiek skiriasi 5DV 009 000-001, bet paveiksliukas identiskas koks buvo blokas zibinte su geltonu lipduku.

Nekantriai laukiame tele serialo "Grėblys" sekančių serijų (eat) (kz)

AERO_DD
2019.01.08, 22:35
Dziugesiuk o gal netik blokas kaltas? Kiek jų keisi?(zibintas ir t. t. tvarkoj? Lemputės ne kinietiškos " levos"?)

AERO_DD
2019.01.08, 22:42
Mindas 112 jeigu tik keisti detales ir neieškoti priežasties dėl kuo gedimas.... Tai tokie serialai bus amžinai be galo. O dar kai auto mažai naudojama.... Ir tokiu žmonių yra daug. Taupo ;)

Dziugesiukas
2019.01.08, 23:04
As irgi taip galvojau, kad gal zibintas kaltas, nes dregme rinkosi, buvo nesandarus, pakeiciau i nauja kinieti ir tas pats su kinietisku bloku. Dabar isbandysiu ale hella pagaminta vokietijoje uz 69eur su 12 men garantija. O lempute osram, nekeiciau jos, nes gera buvo, tai yra sviete.

AERO_DD
2019.01.09, 00:01
Nuimk žibintą ir gerai patikrink. Drėgmė ar vanduo užmuš dar neviena bloką. Gali kur sujungimas "stiklo" su žibinto korpuso praeitį su juodo hermetiku , blogiau ne bus. Bet jei pavyks įsgelbesi bloką. O paskui arba vel (normaliai) suklijosi žibintą arba pakeisi.
P. S.
Jeigu pateks vanduo į bloką tau garantija nieko neduos. Ir nesvarbu buvo jis originalas ar ne. Čia pagrindinis žodis =BUVO!

Raimislt
2019.01.09, 07:28
As irgi taip galvojau, kad gal zibintas kaltas, nes dregme rinkosi, buvo nesandarus, pakeiciau i nauja kinieti ir tas pats su kinietisku bloku. Dabar isbandysiu ale hella pagaminta vokietijoje uz 69eur su 12 men garantija. O lempute osram, nekeiciau jos, nes gera buvo, tai yra sviete.
Jai dar neišmetei, ir netingėsi per koki paštomatą ar pro šalį važiuodamas (link Kauno)- padėti atsirasti tam daiktui (daiktams ) man ant stalo - atlikčiau autopsija.;)

Dziugesiukas
2019.01.10, 19:49
Jai dar neišmetei, ir netingėsi per koki paštomatą ar pro šalį važiuodamas (link Kauno)- padėti atsirasti tam daiktui (daiktams ) man ant stalo - atlikčiau autopsija.;)

Planuose yra kelione i Kauna, pas Egidiju europinimo tikslais, xenon, drl ijungimo, galeciau bloka uzvezti ;)

Raimislt
2019.01.10, 20:00
Ok

Dziugesiukas
2019.01.10, 21:47
Na, issiaiskinau pats kame beda-nesandarus blokas buvo, pilnas vandens jis. Dar reikia bloko?

Raimislt
2019.01.11, 07:10
Čia "kinas" ?
P.S. Ne , nereikia - aš norėjau gedimo priežastį panagrinėti, o tu pats autopsiją atlikai.;)

Dziugesiukas
2019.01.11, 12:43
Čia "kinas" ?
P.S. Ne , nereikia - aš norėjau gedimo priežastį panagrinėti, o tu pats autopsiją atlikai.;)

Kinas, pagyvenes apie 1 menesi laiko ;) Papurcius net girdisi, kaip teleskuoja vandenukas viduje :D Kas keisciausia, prie -14 buvo pradejes vel veikti. Gavau is xled.lt bloka, lipdukas kitoks, nesmirdi, atrodo rimciau, garantija 1metam, papildomai nehermetinsiu, paziuresiu, kiek laikys.

Raimislt
2019.01.11, 13:24
Jai prie -14 pasiledo, tai dar yra šansas atgaivint ;)

AERO_DD
2019.01.12, 11:30
Na, issiaiskinau pats kame beda-nesandarus blokas buvo, pilnas vandens jis. Dar reikia bloko?
Is kur vanduo bloke? Turbūt iš žibinto? Zibinte nebuvo vandens?

Dziugesiukas
2019.01.12, 22:41
Jai prie -14 pasiledo, tai dar yra šansas atgaivint ;)

Bet ar beverta gaivinti? ;) Neaisku kiek zalos padare vanduo. Ardyt, paskui hermetinti viska...

Dziugesiukas
2019.01.12, 22:41
Is kur vanduo bloke? Turbūt iš žibinto? Zibinte nebuvo vandens?

Ne, pats blokas praleido. Tarp bloko korpuso ir plasmases su kontaktais nesandaru. is ten ir isbego vanduo. Blokas toks sandarus turetu buti, kad nei is zibinto vanduo nepatekti turetu, bet matyt pagailejo hermetiko ar tarpines kinas. Kita kur gavau bloka, uz brangiau, is xled, matosi, net islindusi tarpine vienoj vietoj. Bet sitas blokas duoda mirgejima lemputei :(

AERO_DD
2019.01.13, 00:51
OK pažiūrėsim ;)

Gytman
2019.05.21, 20:59
Sveiki. Pakeliu seną temą :)
Bandau suporuoti porą xenonių originalių žibintų, tačiau trūksta informacijos ar jie derės į porą :)

Keleivio žibintas 05113338AD, ant lipduko chrysler ir hella logotipai, ant blokelio geltonas lipdukas made in germany, komplekte lemputė Osram

Vairuotojo žibintas 05113339AG, ant lipduko chrysler ir kažkoks į "M" panašus logo, bei "Made in Canada with imported parts", blokelis yra, bet lipduko nematau, komplekte lemputė Osram (bent lemputės ženklinimas atrodo labai panašiai).

Gal kas nusimanot kuo skiriasi kodų galūnės AD ir AG? Kokie gali būti skirtuma itarp originalių xenoninių žibintų?

Labai dėkingas (agree)

Raimislt
2019.05.22, 07:14
Sveiki. Pakeliu seną temą :)
Bandau suporuoti porą xenonių originalių žibintų, tačiau trūksta informacijos ar jie derės į porą :)

Keleivio žibintas 05113338AD, ant lipduko chrysler ir hella logotipai, ant blokelio geltonas lipdukas made in germany, komplekte lemputė Osram

Vairuotojo žibintas 05113339AG, ant lipduko chrysler ir kažkoks į "M" panašus logo, bei "Made in Canada with imported parts", blokelis yra, bet lipduko nematau, komplekte lemputė Osram (bent lemputės ženklinimas atrodo labai panašiai).

Gal kas nusimanot kuo skiriasi kodų galūnės AD ir AG? Kokie gali būti skirtuma itarp originalių xenoninių žibintų?

Labai dėkingas (agree)

Gamintojo kodas.
https://italo-fahrzeugteile.de/Ersatzteile-LANCIA/Beleuchtung/Scheinwerfer/Voyager/Scheinwerfer-links-Xenon.html

Gytman
2019.05.22, 19:23
Suprantu, kad gamintojo kodas. Bet juk gamintojas šiaip sau kodų nekaitalioja.
05113339AG ir 05113339AD galimai kažkuo skiriasi. Gal kažkuris vėlesnė modifikacija, gal net gamybos šalis skiriasi (kaip suratau, mano aprašytuose pavyzdžiuose AD buvo gamintas Hellos, o AG gamintas Kanadoje, kažkokio kito gamintojo.
Bet čia tik spėlionės. Kur ir kelintais metais jie gaminti - man ne tiek svarbu. Kadangi noriu susikomplektuoti originalus - man svarbu, kad nebūtų tarp jų išoriškai matomų, skirtumų. Nuotraukose skirtumų aš nematau, galvoju rizikuoti pirkti :)

Alme
2019.05.22, 21:31
Mane irgi domina sitie klausimai, nes kaip tik ieskau xenoniniu lempu abieju. Tikejausi, kad bus paprasciau susiieskoti, bet jau tenka i Lenkija dairytis. Kur jums pavyko rasti?

iGince
2019.05.23, 05:51
Čia vienas aiškino kad ir klarksono parduodami nauji kitaiski xenon yra tinkami,tik be blokelio ir lemputes... Galit pasiziuret, gal ir taip bus. Pora metu atgal tai jie nebuvo xenon o tik lesiniai H7 žibintai....

Alme
2019.05.23, 09:53
Buvau nulekes i klarksona, parode kaip gyvai atrodo zibintai mano masinai... tai sau juos detis man noras dingo. :) Labai primine tuos zaislus is Kinijos, kur nuperki ir dar po to turi apsilauzyt kampus ir liejimo ten visokias liekanas su dilde pasalint :) Jau jei nerasiu, geriau desiu vietoj xenonu orgus paprastus prozektorius.

Dziugesiukas
2019.05.23, 13:31
Susidejau tuos Eagle Eyes zibintus ir dziaugiuosi, kad zymiai geriau sviecia uz senus originalius :D Matysim kaip su TA bus. Is vidines puses tikrai labai pigiai, kinietiskai atrodo. Originalai buvo skirtingi, vienas mopar, o kitas kazkoks kitoks zenklinimas. Apsinese belekaip buvo, pagelte. Skirtumo tarp ju nebuvo jokio. Tai galima skirtingu gamintoju detis, svarbu butu abu nauji.

Arnas
2019.05.23, 14:49
Kinietiski tikrai normaliai sviecia...daug ju buvo ideta... dar berods turiu garaze kazkur lesiniu atlikusiu... :)

Alme
2019.05.28, 10:29
Radau xenonines lempas, tiesa jos nuo Lancia Voyager, europinės. Lipduku tik nelike su kodais, pardavejas apgailestauja, bet kazkokiu budu nukrite. Galvoju, kad dar net geriau tokias butu sudėti, nereikes greziot, technikinej tures tikti... Tik ziuriu yra toks pricindalas papildomas, kurio pas mane amerikoniskose nebuvo (fotkej). Tai cia kaip speju sviesu aukscio reguliatorius, ane? Alia kaip pas mane jis veiks? Ar cia automatika ir svarbu, kad maitinima gaus? Nes Lancia salone nematyt jokio sviesu aukscio reguliatoriaus.4704

Dziugesiukas
2019.05.28, 11:59
Radau xenonines lempas, tiesa jos nuo Lancia Voyager, europinės. Lipduku tik nelike su kodais, pardavejas apgailestauja, bet kazkokiu budu nukrite. Galvoju, kad dar net geriau tokias butu sudėti, nereikes greziot, technikinej tures tikti... Tik ziuriu yra toks pricindalas papildomas, kurio pas mane amerikoniskose nebuvo (fotkej). Tai cia kaip speju sviesu aukscio reguliatorius, ane? Alia kaip pas mane jis veiks? Ar cia automatika ir svarbu, kad maitinima gaus? Nes Lancia salone nematyt jokio sviesu aukscio reguliatoriaus.4704

Nejunk, nes Amerikietiskos masinos nereguliuoja sviesu aukscio. O cia Tavo zibinto foto? Nera lemputes laikiklio.

Alme
2019.05.28, 12:21
Nejunk, nes Amerikietiskos masinos nereguliuoja sviesu aukscio. O cia Tavo zibinto foto? Nera lemputes laikiklio.

Nea, cia tik kaip pvz sita foto is intero. Kol kas dar nenupirkta. Tai paprasciausiai palikt reikes nepajungtus tuos reguliatorius ir bus viskas ok kaip suprantu? Ar dar kazkas gali netikti? Tik kaina komplekto tai...:oops:

iGince
2019.05.28, 15:33
Nea, cia tik kaip pvz sita foto is intero. Kol kas dar nenupirkta. Tai paprasciausiai palikt reikes nepajungtus tuos reguliatorius ir bus viskas ok kaip suprantu? Ar dar kazkas gali netikti? Tik kaina komplekto tai...:oops:

Pagal tvarka EU žibintams turi būti apiplovimas. Ženklinimas bus EU ant šito zibinto, tad atitiktyje gali paklausti. Beje ir tac tas pats.... :)

Alme
2019.05.28, 21:43
Taip išeina teks paieškas pratęst. Spėju įsirengt apiplovimą taip paprastai neišeis, sakys toks nebuvo numatytas, reikia sertifikato kokio ir pan.

Alme
2019.05.30, 13:32
Nuejau pas ekspertizes atliekancius zmones regitroj, kad isaiskintu man konkreciai del lempu xenoniniu. Nu tai po pokalbio norisi mest tuos xenonus lauk is masinos, nes ten interpretacijoms nemazai vietos ir jei veidas nepatiks, tai gali nepraleist kaip suprantu. Jei dedu europinius, tada reikia apiplovimo ir dar apie aukscio reguliavima kalba, nors tokiu funkciju nera pas mane. Jei dedu amerikinius, tai vistiek reikia aukscio reguliavimo ir jiem kyla klausimas, kaip cia be apiplovimo gali but. Po to ar tiks sviesos lauzimas? Tai tada aiskinu, kad Kaune yra kas sueuropina, pilna skelbimuose su xenonais ir tech apziurom ir t.t. Sako, tai tu pasidomek ar ten kas europina neturi kas padaro ekspertizes :) ... nu ir gale pokalbio viskas susivede i tai, kad bus ziurima, kas buvo numatyta originaliai tai konkreciai masinai. Tai dabar kadangi zibintu pasirinkimo nera, o as nupirksiu aisku su kitu kodu, tai sakys cia ne tas kas numatyta... Ir ka?
Po truputi darosi aisku, kodel pilna skelbimu limited komplektacijos su paprastais prozektoriais :D

liutukas
2019.05.30, 13:47
Pas mane originalūs xenon, gamykliškai, tai jokių problemų su TA, jokio apiplovimo ir aukščio reguliavimo (berods, neieškojau). Vieną kartą kažkurią TA paklausė "čia originalūs", pasakiau "taip", tuo ir baigėsi. Varyta gal jau 3 kartus, be jokių dovanų.

Alme
2019.05.30, 14:37
Bet ekspertizę pats praėjote ar pirkote mašiną su pravaryta?

Dziugesiukas
2019.05.30, 21:03
Bet ekspertizę pats praėjote ar pirkote mašiną su pravaryta?

Masinos vazinejancios USA rinkoje, neturi aukscio reguliavimo nei automatinio, nei rankinio salone, neturi zibintu apiplovimo, nei halogenines, nei xenonines lempos. Dauguma sviesos spinduliu luziai yra tiesus, bet butent sitie chrysler xenonai yra kaip europos rinkoje su luziu. Idejes europinius xenoninius zibintus gali uzkliuti tik del eu zymejimo ant zibintu. Pasiskolink betkokius usa zibintus, praejes ekspertize galesi isideti europinius xenonus ir ramiai sau vazinesi. Nebent per eilini TA prisikabins, koks idiotas, idemiai ziuredamas zibintus. As nepamenu, kada koks tikrintojas idemiai ziurejo ;)

iGince
2019.05.31, 04:29
Tai taip jei faros USA ir auto USA rinkos tai nereiks kokiu apiplovimu bei aukščio reguliavimu. Jei jie tik pamato faras EU, iš kart įsijungia “veido patikimo” funkcija....
O LTD su paprastais prožektoriais vistik pilna todėl, kad tu faru neina gauti arba kaina didele, bet tikrai ne dėl to kad problemos praeiti tac ar ekspertize....

AERO_DD
2019.05.31, 11:38
O dar manau pardavėjams, yra noras pigiau atstatyti masina todėl vietoj xenonu, deda halogeninės žibintai. Ir viskas

Alme
2019.05.31, 19:37
Kazin, jei sudedu prozektorius, o po registracijos rades xenonus amerikanskus pasikeiciu? Antroje TA degimas?

AERO_DD
2019.05.31, 21:42
Kažkaip tu sau darė problemų. Statyk norm xenon USA ir varyk tvarkyti dokumentus. Jei nori mažiau klausimu, dar imontuok ant bamperio (laikinai) gabaritų. Viskas!

Alme
2019.05.31, 23:09
Statyciau, jei gauciau. Bet ju nera pirkt normalios bukles. Nauju nedesiu, nes ir taip kaina virsys numatyta biudzeta.

Dziugesiukas
2019.05.31, 23:46
Kazin, jei sudedu prozektorius, o po registracijos rades xenonus amerikanskus pasikeiciu? Antroje TA degimas?

Matomai nesupratai ka rasiau :) Taip ir siuliau daryti. USA xenonai dar geriau, garantuotai praeisi visus TA. Tik nepamirsk, jeigu pas Tave visada buvo halogenai, reikia aktyvuoti, pajungus kompa, xenonu sviesas. Jeigu xenonai buvo, tada nesvarbu, gali drasiai deti halogenus, paskui perkeisti i xenonus ir nieko daryti nereikes. Dar prie to paties, situose yra dienos sviesos, jos taip pat aktyvuojamos pajungus kompa, jeigu nera aktyvuotos.

AERO_DD
2019.06.01, 22:25
DRL funkcija zibintose - tai super, bet įdomu ar technikinei ne bus problemų?

Dziugesiukas
2019.06.02, 11:45
DRL funkcija zibintose - tai super, bet įdomu ar technikinei ne bus problemų?

Kazin kokiu? Juk tai gamyklinis dalykas ;)

liutukas
2019.06.03, 15:11
DRL funkcija zibintose - tai super, bet įdomu ar technikinei ne bus problemų?

Taigi pas mane DRL funkcija, nepastebėjai? ;) Įjungus drive, įsijungia ilgos šviesos puse galingumo. Kai jungi pažibinčius ar šviesas, ilgos atsijungia, taigi to ir reikalauja DRL funkcija.
Be DRL funkcijos, xenon lempas reikės keisti kas metus, jos kainuoja nes jos su integruotu trafuku, ir pagalvok ;)

AERO_DD
2019.06.03, 17:12
Liutukas, as žinau kad pas tave xenonai ir aktyvuota DRL ;)
Bet Vilniuje biske griežčiau žiūri inspektoriai TA į tokiu dalyku, todėl ir buvo įdomu kaip žmonės su aktyvuota DRL praeina. Šiaip irgi noriu aktyvuoti, bet pas mus niekas nedaro. Turbur reikės "pas jus į svečius važiuoti" ir dar įdomu kokia dbr kaina šio malonumo?

Dziugesiukas
2019.06.03, 17:40
Liutukas, as žinau kad pas tave xenonai ir aktyvuota DRL ;)
Bet Vilniuje biske griežčiau žiūri inspektoriai TA į tokiu dalyku, todėl ir buvo įdomu kaip žmonės su aktyvuota DRL praeina. Šiaip irgi noriu aktyvuoti, bet pas mus niekas nedaro. Turbur reikės "pas jus į svečius važiuoti" ir dar įdomu kokia dbr kaina šio malonumo?

Vien dėl to neverta važiuoti, dar dėžės softą atsinaujink, navi įsirašyk, raktą antrą pasidaryk ;)
Aš tai nesuprantu, ko gali kabintis per TA, jeigu žibintai lygiai taip pat veikia, kaip ir betkurios kitos mašinos? Tu net pamirksėti ilgosiomis gali ;)

AERO_DD
2019.06.03, 22:10
Nu... Žinai Džiugi., jeigu masina yra tavo šeima - tai galima daug ką dar padaryti :). Bet pas mane šeimoj yra masina, tai reiškia - tik transportas. Ir turiu kiti prioritetai (pool) todėl žiūriu kas mum reikalinga. Ypač dbr, kai vienas iš vaikų dviliktokas.
P. S.
Uf gausim Bana...
P. S. S.
O kaip pats, susitvarkei savo žibintą ir bloka?

BOSAS
2019.06.04, 22:44
Vien dėl to neverta važiuoti, dar dėžės softą atsinaujink, navi įsirašyk, raktą antrą pasidaryk ;)
Aš tai nesuprantu, ko gali kabintis per TA, jeigu žibintai lygiai taip pat veikia, kaip ir betkurios kitos mašinos? Tu net pamirksėti ilgosiomis gali ;)

Dėžės softa kai atnaujinti "tai ne tepalu gali nekeisti viską isprendzia"

AERO_DD
2019.06.04, 23:39
Bosai, ta prasme?

Gytman
2019.06.05, 00:17
Suporavau tas lempas, apie kurių kodus klausiau, vizualiai jokių skirtumų nematau (pool)

Pirkau iš skirtingų pardavėjų, lemputės ir balastai buvo komplektuose.

Rūpesčiai:

1) Su vienu iš žibintų komplekte yra aukščio reguliavimo "varikliukas", prie antrojo jo trūksta. Aš jų pas save nejungsiu, nes amerikonas, bet ten kur trūksta, juk nepaliksiu atviros skylės žibinto nugaroje? Tai jeigu nekolchozint, turėsiu susirasti kad ir neveikiantį, bet varikliuką skylės uždengimui?

2) Trumpųjų šviesų guminių dangtelių komplekte negavau. Gal jie tinka nuo paprastų prožektorių?

3) Xenonų jungtys. Šioje temoje buvo nuoroda į Mopar jungtis. Kol kas čia realiausias sprendimas, nenorint prikolchozint?
4707

4708

4709

PlymouthV6
2019.06.05, 06:29
Gyti, nesiparink dėl pirmo punkto ir užklijuok skylę apskritimu iš tamsios vibroizoliacinės medžiagos ;)
Gal ir ne visai pagal fengšui patarimas, bet vieta tokia, kur nesimato, užsiklijuos sandariai, tai kaip ir OK turėtų būti.

AERO_DD
2019.06.05, 11:13
Gumite kur lemputė (d1s) atsiusk is interneto (pvz aliexpress) arba Vilniuje yra : xled.lt parduotuvė. Atidaryk juos psl internete ir pamatysi, pas juos yra. Dėl aukščio regulistorio skylė, tikrai neparink, padaryk dangtele, užklijuok ir viskas bus gerai!

Gytman
2019.06.05, 19:49
Kolchozinius variantus pasiliksiu iš bėdos :) Šiaip kai pradeda tamsėt žibintas iš vidaus - tada tik pradedi sukt galvą, kurioje vietoje prikolchozinai :)

Ar niekam neteko susidurti, ar gumos (dust cover) tinka nuo prožektorinių?

Dziugesiukas
2019.06.06, 12:27
Nu... Žinai Džiugi., jeigu masina yra tavo šeima - tai galima daug ką dar padaryti :). Bet pas mane šeimoj yra masina, tai reiškia - tik transportas. Ir turiu kiti prioritetai (pool) todėl žiūriu kas mum reikalinga. Ypač dbr, kai vienas iš vaikų dviliktokas.
P. S.
Uf gausim Bana...
P. S. S.
O kaip pats, susitvarkei savo žibintą ir bloka?

Na matai, man tai reikia dezes softa atsinaujinti, nes econ rezime, is pirmos i antra jungia su smugiu, po atnaujinimo to turi nebelikti. As nenoriu taupyti masinai ir noriu, kad viskas veiktu tvarkingai. Tavo situacija suprantama...
Dabar su zibintais taip yra:Abu Eagle eyes Taiwanai, vieno blokas vis dar is senojo zibinto veikia, kitas-kiniskas, uz 20eur veikia. Vazineju su aktyvuotomis dienos sviesomis, tai xenonai isijungia tik kai atrakinu. Temsta velai, tai iki beveik 23val su dienos sviesomis vaziuoju :D Del dregmes kaupimosi zibinte, issiaiskinau, kad per ta ratuka, kur reguliuoji zibintu auksti stende, yra nesandaru, butent per ten patenka vanduo, tai as tiesiog izoliacija apvyniojau ir tiek.

Dziugesiukas
2019.06.06, 12:29
Dėžės softa kai atnaujinti "tai ne tepalu gali nekeisti viską isprendzia"

Tepalai jau senai pakeisti, bus beveik metai tepalams ;) Beliko dezes programa atsinaujinti.

Dziugesiukas
2019.06.06, 12:35
Suporavau tas lempas, apie kurių kodus klausiau, vizualiai jokių skirtumų nematau (pool)

Pirkau iš skirtingų pardavėjų, lemputės ir balastai buvo komplektuose.

Rūpesčiai:

1) Su vienu iš žibintų komplekte yra aukščio reguliavimo "varikliukas", prie antrojo jo trūksta. Aš jų pas save nejungsiu, nes amerikonas, bet ten kur trūksta, juk nepaliksiu atviros skylės žibinto nugaroje? Tai jeigu nekolchozint, turėsiu susirasti kad ir neveikiantį, bet varikliuką skylės uždengimui?

2) Trumpųjų šviesų guminių dangtelių komplekte negavau. Gal jie tinka nuo paprastų prožektorių?

3) Xenonų jungtys. Šioje temoje buvo nuoroda į Mopar jungtis. Kol kas čia realiausias sprendimas, nenorint prikolchozint?


As siulau 3 punkta kolchozinti :D Srote randi 2 fyskes, atiduos uz dyka ar uz kokius 5eur, pasiimsi lytuokli, kembriko su klijais nusipirksi, bus super sandaru ir greita, bei pigu. Ten jeigu su ta pravotke uz brangiai prasideti, tai bus reikalu susirasti kur ta fyske, nemazai gamyklines izoliacijos ismesi ir uztruksi gal puse dienos.

Aidas
2019.06.06, 19:03
zodziu isduosiu paslapti , kistukai tinka nuo galiniu zibintu :]

Gytman
2019.06.13, 23:26
Žibinto aukščio reguliavimo varikliuko numeris A0008201608 , toks ėjo Mercedes ML W164, E W211. Čiai šiaip, jeigu kas ieškotų :)

Gytman
2019.08.16, 15:15
Ant nexenonies mašinos uždėjau europinius xenon žibintus, fiškutes trumpų šviesu pakeičiau i reikiamas ir tikėjausi, kad trumpos nedegs kol nepakeisiu nustatymų. Siurprizas, kad dešinys žibintas įsižiebė ir be nustatymų. Tai dabar turiu tokiu abejonių:
1) kairys neįsižiebė, nes pajungdamas galimai sumaišiau pliusą su minusu. Xenonams tai turi reikšmę?
2) pajungiau gerai, bet kairys neįsižiebė dėl kitokio ar kitokios būklės balasto/lemputės, t.y. jam nepakako sužadinimo, kol nepakeisti nustatymai ant xenon
3) gal dar kokios priežastys (pvz bloga lemputė ar balastas)

Gytman
2019.08.16, 15:18
Kitas klausimas. Žibintai europiniai, tačiau posūkio lemputės dviejų kontaktų ir ijungus gabaritus dega ir geltonos lemputės. Čia taip turi būt? Ar čia reikia pasikeist lemputes į vieno kontakto, kad nedegtų su gabaritu? Ar nustatymus regiono reik pakeist į Kanadą ir tada bus gerai? :) Ačiū už atsakymus

Aidas
2019.08.16, 21:44
reiskia ne europiniai .

Gytman
2019.08.16, 22:21
reiskia ne europiniai .

Bet yra gi viršuje mažas baltas gabaritas (w5w T10 lemputė). Pas amerikona toj vietoj tik chromuotas pipciukas

Gytman
2019.08.16, 22:28
Farų nuotraukos 115 šios temos pranešimas.

Aidas
2019.08.17, 09:40
tada nukerpi posukio lemputes vidurini laida kad nesviestu gabaritas posukio lemputeje .

Dziugesiukas
2019.08.17, 11:02
Xenonams turi reiksme ,kuris pliusas, kuris minusas, bet abejoju, kad galejai sumaisyti, nes laidai juk vienodu spalvu abiejose pusese.
Jeigu isiziebe viena puse, turejo ir antra puse isiziebti, kitaip butu mirguliave xenonai. Bus bloga lempute arba balastas, arba laidas zibinte. Tikrinkis viska is eiles.
O Tu pirkai lempas isimtas is lancia voyager? Nes kitaip, jos yra amerikoniskos sueuropintos ;)

Gytman
2019.08.19, 11:46
Pas amerika būna aukščio reguliavimas varikliukais? Nes pas maniškes yra :) pirkau lempas lenkijoje iš skirtingu pardavėjų, tad abejoju, kad jas vienodai "sueuropino", originaliai atrodo, niekas ten negręžta. Bet abejose posūkio lemputės dviejų kontaktu. Kažkaip keista, jeigu europai antras kontaktas nereikalingas, negi ant tiek standartizavo, kad visoms rinkoms dvieju kontaktu lemputes dejo.

Gytman
2019.08.19, 11:52
Aidai,
Nukerpu vidurinius laidus ir su priekiu nieko nebereikia daryti, teisingai supratau? Tuomet gale laikinai pakabinu priešrūkini, kuris veikia atskiru mygtuku tik su trumpom ir varau sertifikuotis?

Dziugesiukas
2019.08.19, 12:17
Pas amerika būna aukščio reguliavimas varikliukais? Nes pas maniškes yra :) pirkau lempas lenkijoje iš skirtingu pardavėjų, tad abejoju, kad jas vienodai "sueuropino", originaliai atrodo, niekas ten negręžta. Bet abejose posūkio lemputės dviejų kontaktu. Kažkaip keista, jeigu europai antras kontaktas nereikalingas, negi ant tiek standartizavo, kad visoms rinkoms dvieju kontaktu lemputes dejo.

Ne, nei vienas modelis USA rinkoje neturi aukscio reguliavimo nei is salono, nei automatinio. Reiskia Lancia zibintai. Ne, juk Aidas sake, kad kirpti vidurini laideli, reiskias kalba eina apie 3 laidu fyske i posukiu lempute ;) Tavo atveju, teks fyskeje apkeisti laidus, tai yra, istraukti vidurini, uzizoliuoti ji, o i jo vieta ideti krastini. tada turesi mirksinti posuki, o ne deganti nuolatos.

Dziugesiukas
2019.08.19, 12:19
Aidai,
Nukerpu vidurinius laidus ir su priekiu nieko nebereikia daryti, teisingai supratau? Tuomet gale laikinai pakabinu priešrūkini, kuris veikia atskiru mygtuku tik su trumpom ir varau sertifikuotis?

Pajungi gabarita, padarai, kad posukiai nedegtu nuoaltos, o tik mirksetu, gale priesrukas, kuris jungiasi tik nuo ijungtu sviesu. O nenori iskart normaliai pasidaryti, be kalchozinimo? :D

Gytman
2019.08.20, 00:28
Noriu numerius iš karto normalius pasiimti, tada pabaigti tvarkyti elektrą be kolchozo4771
Nejauku važinėtis be numerių

Dziugesiukas
2019.08.21, 09:02
Noriu numerius iš karto normalius pasiimti, tada pabaigti tvarkyti elektrą be kolchozo4771
Nejauku važinėtis be numerių

Lancia bamperis-grazu ;) ka kainavo? Kur radai?

Gytman
2019.08.21, 12:47
Jo, Lancia. Vilniuje radau, pardavinėjo kaip kraislerio. Man jis gražesnis pasirodė, tai ir nutariau tokį dėti. Kainą patikslinsiu. Gal kas galite pasidalinti kontaktais to meistro, kur berods Vievyje gali pakeisti xenonų nustatymus ir pririšti antrą raktą. Galima į PM, kad nedaryti nemokamos reklamos. Ačiū

AERO_DD
2019.08.21, 13:41
Darykit darykit reklama, tokie dalykai naudingi (Vilniuje problema su tokiu programavimu) ;)

Dziugesiukas
2019.08.22, 14:44
Jo, snarglina su relem dedami xenonus, paskui tenka vaziuoti i kauna persidaryti tinkamai.

Gytman
2019.08.22, 18:41
Tai nieks nežinote arčiau? Tuomet prašau mestelkit kauniečio kontaktus. Ačiū!

AERO_DD
2019.08.22, 21:34
Jei gerai pamenu tai ten (jeigu ką Kauneciai pataisys) chip tiuningas Egidijus ten daro. Dar nesenai forume dar vienas buvo Kauno kontaktas su žibinto ir ne tik programavima, Gintai, pažiūrėk.

iGince
2019.08.23, 04:11
Tai nieks nežinote arčiau? Tuomet prašau mestelkit kauniečio kontaktus. Ačiū!

Egis +370 (680) 41 829

Gytman
2019.08.25, 22:49
Ačiū!

Gytman
2019.09.02, 09:44
Buvau pas Egidijų, atnaujino dėžės ir variklio kompų programas, įjungė galinį priešrūkinį ir xenononus, pririšo atsarginį raktą, naujus žemėlapius įkėlė. Išmano savo darbą, rekomenduoju! Kas aktualu iš kito miesto atvykstantiems - vakare įleidžia sargas į saugomą teritoriją ir jam galima palikti raktą iš anksto sutarus.

Dziugesiukas
2019.09.02, 17:01
Buvau pas Egidijų, atnaujino dėžės ir variklio kompų programas, įjungė galinį priešrūkinį ir xenononus, pririšo atsarginį raktą, naujus žemėlapius įkėlė. Išmano savo darbą, rekomenduoju! Kas aktualu iš kito miesto atvykstantiems - vakare įleidžia sargas į saugomą teritoriją ir jam galima palikti raktą iš anksto sutarus.

Pasijaute kazkas po kompo programu atnaujinimo? ;)

Alme
2019.09.02, 19:07
Man irgi siule tuos atnaujinimus, bet as dar buvau net nevaziaves aukstesne kaip antra pavara, tai atsisakiau. Idomu kiek ten naudos is to buna?

Gytman
2019.09.02, 22:08
Skirtumo negaliu komentuoti, nes nei 200km nebuvau pravažiavęs su ta mašina iki atnaujinimo. Pasiūlė ir užsakiau. Nebuvo jokio noro atidėti kitam kartui, retai Kaune būnu, o specialiai taip pat nesinori vatyti.

BOSAS
2019.09.04, 06:19
Man irgi siule tuos atnaujinimus, bet as dar buvau net nevaziaves aukstesne kaip antra pavara, tai atsisakiau. Idomu kiek ten naudos is to buna?

Programa ne uogiene neprarugsta.
Atnaujinimas ka jis duoda reikia skaityti jo aprasyma. Nemazai atveju kai gali nieko nepastebeti. Jei yra dezes isdilimas atnaujinimas neispres bedu. Daug masinu vaziuoja ir jo nedarius. Manau tikslingiau tuos pinigus leisti tepalu prieziurai.
Beje sios dezes niekada idealiai nedirba. Tokia jau ju konstrukcija daznai jose yra juntami tam tikri perjungimai ir tai joms yra normalu.

Gytman
2019.09.04, 09:22
Dėžės alyvą pasikeičiau pirmu reikalu (nes buvo nuiminėjamas radiatorius), tai tuo pačiu nedapilinėjau, bet keičiau.