PDA

Žiūrėti pilną versiją : automatinė pavarų dėžė



babas
2011.05.12, 12:44
Parekomenduokit kur geriausiai butu kreiptis del APD Panevežyje, gerai butu ir kontaktai. Aciu visiems.

ponas
2011.07.13, 22:24
nerekomenduoju auksciausios pavaros serviso nes darbas atliekamas su senomis dalimis,paciais pigiausiais-prasciausiais filtrais (SCT) bei nekokybiskai

AndriusA
2011.07.14, 07:00
nerekomenduoju auksciausios pavaros serviso nes darbas atliekamas su senomis dalimis,paciais pigiausiais-prasciausiais filtrais (SCT) bei nekokybiskai

Ar esi isitikines?!

ponas
2011.07.15, 18:33
tikrai,taip,pas juos tvarkytos 3 masinos visos blogai,detales pacios sudiniausios kokios gali but,pvz omegos dezej filtras 37lt sct firmos,tokiu net oro filtru nededa zmones

Rolandas
2011.07.15, 19:37
nerekomenduoju auksciausios pavaros serviso nes darbas atliekamas su senomis dalimis,paciais pigiausiais-prasciausiais filtrais (SCT) bei nekokybiskai

Dėl šito teiginio suabejočiau, kaip ir dėl kitų išsakytų.

Girinis
2011.07.15, 21:12
Tai kam varyt net tris mašinas, jeigu remontuoja blogai? Tai gal paskui paskui sutaisė

ponas
2011.07.18, 23:14
pasirode baisiai daug zinantys zmones ir graziai snekantys,variau savo ir parekomendavau draugams(padariau klaida)
o pasiskaicius senaji foruma ne vienas ten ta servisa keikia
p.s. pats savo akim maciau kaip ju darbuotoja pirko filtra eolte ir uz 37lt dar jis buvo per brangus :D

Girinis
2011.07.21, 17:18
pasirode baisiai daug zinantys zmones ir graziai snekantys,variau savo ir parekomendavau draugams(padariau klaida)
o pasiskaicius senaji foruma ne vienas ten ta servisa keikia
p.s. pats savo akim maciau kaip ju darbuotoja pirko filtra eolte ir uz 37lt dar jis buvo per brangus :DNa ir kas. Tegu keikia. Tegu liaupsina. Kam tai rūpi? Nepatinka- nevažiuoji. Nepatinka niekur - daraisi pats. Negali pats - perki kitą. What’s the beef?
Pats buvau- netiko kainos ir čia mano bėdos. Kas kaip nori, tas taip verčiasi. Filtrą pirkausi Usko, už 30 atrodo. Nori perki, nori neperki. Kam tas alasas? Daugiau triukšmo ir nesamonių, negu naudos.

AndriusA
2011.07.21, 22:06
Pritariu.

Tadas
2011.07.21, 22:32
Beef tame Girini, kad apie shudarankius geriau is anksto zinot,negu pas juos papult ir nudegt. prie ko tas triuksmas ir nesamones zmogus issake savo nuomone ir tiek...

Na ir kas. Tegu keikia. Tegu liaupsina. Kam tai rūpi? Nepatinka- nevažiuoji. Nepatinka niekur - daraisi pats. Negali pats - perki kitą. What’s the beef?
Pats buvau- netiko kainos ir čia mano bėdos. Kas kaip nori, tas taip verčiasi. Filtrą pirkausi Usko, už 30 atrodo. Nori perki, nori neperki. Kam tas alasas? Daugiau triukšmo ir nesamonių, negu naudos.

Girinis
2011.07.22, 03:04
A. nu jo. Nuomonė gerai. Gal tik biski nepasako kažko Viskas, Taika vyrukai

ponas
2011.07.22, 08:18
na tema apie tai ir yra,rekomenduotini ir nerekomenduotini,taigi parasiau atsiliepima,kitas uzklause kodel,atsakiau kodel,bet niekas cia ir nekelia veju,tiesiog viskas i tema ;)