PDA

Žiūrėti pilną versiją : Stovėjimo stabdis nelaiko



Sauliuss
2013.04.30, 22:13
Sveiki. Daug (H-) tiek naujame tiek sename forumuose, bet taip ir neradau nieko konkretesnio mano atvejui tad dar viena nauja tema IV - tukui :) Stabdžiai diskiniai. Pats bandžiau susitvarkyti stovėjimo stabdį, bet vis tiek nelaiko net ir ant menko kalniuko. Nuiminėjau vienos pusės suportą, purškiau, tepiau rankinio spyruokles, mechanizmą, suvedimo ratuką. Viskas lyg ir veikia - uzdėjus diską per skylutę ratuko pagalba išskėčiau rankinio kalades taip, kad net pristabdo ratą. Numynus pedalą ant 4 trakštelėjimo ranka rato jau nebeprasukt, turi kaip ir būti gerai. Kitos pusės jau nebeardžiau, tik išskėčiau kalades,ir taip pat po 4 pedalo trakštelėjimų ratas užsiblokuoja. Bandau prisiparkuoti ant kalniuko nedidsko ir še tau - nebelaiko ir po 5 trakšt...Kas beje sunkiai gaunasi (5), reikia užgriūti pedalą visu svoriu, jausmas toks, kad tuoj trosas nusitrauks. Pas draugą be didelių pastangų atrodo 7 kartus ištrakši, puikiai veikia, mašina nerieda. Ką patartumėt? Kur dar ieškot sliekų? Reikia patarimų (agree)

Daranius
2013.04.30, 22:35
čia su tais kojiniais stovėjimo stabdžiais turbūt ilgas temas galima prirašyti, bet jei ten viskas gražiai taip vaikšto kaip aprašyta, tai aš pasitikrinčiau ar trosas vaikšto laisvai, nes ten ilgas šarvas jo, gal jis kažkur užlūžęs ar užpyvęs yra ir atrodo kad ten jau tikrai gerai įtempta, o iš tikro tos jėgos įtempimo kaladėms beveik ir neduota.

Sauliuss
2013.04.30, 23:21
čia su tais kojiniais stovėjimo stabdžiais turbūt ilgas temas galima prirašyti, bet jei ten viskas gražiai taip vaikšto kaip aprašyta, tai aš pasitikrinčiau ar trosas vaikšto laisvai, nes ten ilgas šarvas jo, gal jis kažkur užlūžęs ar užpyvęs yra ir atrodo kad ten jau tikrai gerai įtempta, o iš tikro tos jėgos įtempimo kaladėms beveik ir neduota.

Ačiū, gali būti , nes tikrai baisu spaust, kad nenuplėšt ko. Tikrinsiu

BOSAS
2013.05.01, 08:43
Jei viskas yra kaip aprasei turi veikti. Taciau matomai kazko ten taip nera kaip aprasei todel ir neveikia.

Kartais sunku buna sutvarkyti sia sistema.

Sauliuss
2013.05.01, 11:06
Ar kaladėlių storis gali įtakoti? Likę 2-3 mm, o ir būgno vidus parūdijęs, nėra tolygus paviršius

BOSAS
2013.05.01, 13:09
Tai tu nenorek kad surudijus sitema tau dirbtu

MariusL
2013.05.01, 13:44
Ir jeigu jau ten tau viskas surudije, tai manau, kad ir trosas bus surudijes ir normaliai neuztraukia.

AERO_DD
2013.05.01, 19:31
Is pradziu pakeisk kaladeles ir nuvalik su slif.popieriu vidine pavirs. bugno.....jei ka paskui pabandyk uzpurksti su WD40 trosu(2vnt) is abieju pusiu(aisku gariau ji atjungti) ir jei bus atjungti trosai galesi patikrinti ar gerai jie vaiksto.....

Sauliuss
2013.05.01, 22:08
Ačiū už patarimus! Bandysiu pirma nuo troso, šiaip viskas labai tvarkingai atrodo jei tik būgno vidaus neskaityt :) matyt nebuvo naudojama, tai ir parūdijo

Daranius
2013.05.02, 09:08
Is pradziu pakeisk kaladeles ir nuvalik su slif.popieriu vidine pavirs. bugno.....jei ka paskui pabandyk uzpurksti su WD40 trosu(2vnt) is abieju pusiu(aisku gariau ji atjungti) ir jei bus atjungti trosai galesi patikrinti ar gerai jie vaiksto.....

aš jau aišku darausi nuobodus, bet trosų tepimui dar kartą pasikartosiu kad naudokit atitinkamas priemones. Yra labai puikių aerozolinių tepalų, kurie tam yra skirti, neišbėga, nesitaško ir pasiskirsto būten ten kur ir turi būti, tuo pačiu vieną kartą sutvarkius tą vietą jau ilgam nebereiks ten krapštytis ir purvintis rankų nes tie tepalai neišgaruoja ir atlieka savo funkciją daug ilgiau. Jei nerasit skirto trosams tai puikiai tiks motocikliniai grandinės purškiami tepalai - patikrintas metodas.

Sauliuss
2013.05.02, 17:33
Parašysiu vėliau kas buvo kaltas jei pavyks susitvarkyti. Tik laiko reikia rast...

Sauliuss
2013.06.02, 00:01
Parašysiu vėliau kas buvo kaltas jei pavyks susitvarkyti. Tik laiko reikia rast...

Na stai paaukota dienele ir stovejimo stabdis pagaliau veikia! Kaltas buvo uzrudyjes mechanizmas, kuri teko isemus atmirkyti wd'ske, atkalt plaktuku, kad vel imtu judeti. Tuo paciu pasikeiciau ir rankinio kalades su spyruoklemis, diskus, nes senuju bugnelio vidus irgi buvo parudyjes, nebuvo tolygaus pavirsiaus. Rankinio mechanizmo judancios dalys apipurkstos vario pasta, viskas graziai juda. Kaltininko foto:1581
Ploksteles turi laisvai judeti ant asies.
Cia jau surinkta:1582

Daranius
2013.06.02, 00:20
jo, velniava su tuo rankiniu būna - visą dieną turi prasiknisti, kol iki galo viską sutvarkai...

sveikinu atlikus didelį darbą :)

BOSAS
2013.06.02, 10:13
Na stai paaukota dienele ir stovejimo stabdis pagaliau veikia! Kaltas buvo uzrudyjes mechanizmas, kuri teko isemus atmirkyti wd'ske, atkalt plaktuku, kad vel imtu judeti. Tuo paciu pasikeiciau ir rankinio kalades su spyruoklemis, diskus, nes senuju bugnelio vidus irgi buvo parudyjes, nebuvo tolygaus pavirsiaus. Rankinio mechanizmo judancios dalys apipurkstos vario pasta, viskas graziai juda. Kaltininko foto:1581
Ploksteles turi laisvai judeti ant asies.
Cia jau surinkta:1582

Tas varis yra visiskas slamstas. Per keleta dienu ten ji net vanduo isplauna, o ko neisplauna tai isdziustas.

Sauliuss
2013.06.02, 11:33
Tas varis yra visiskas slamstas. Per keleta dienu ten ji net vanduo isplauna, o ko neisplauna tai isdziustas.

Tai kuo tept geriausia?

Dziugesiukas
2016.05.25, 13:59
Nekuriant naujos temos... Kur rasti pirkti naujus rankinio troso reguliatorius? Originalas 89eu, tiek moketi truputi per ziauru uz 2 sukniedytas ploksteles.3451

Makacinas
2016.05.25, 19:00
Nekuriant naujos temos... Kur rasti pirkti naujus rankinio troso reguliatorius? Originalas 89eu, tiek moketi truputi per ziauru uz 2 sukniedytas ploksteles.3451

detales kodo nezinai?

Raivo
2016.05.25, 20:06
detales kodo nezinai?

5066567aa

Makacinas
2016.05.25, 20:42
5066567aa

intercars katalogas aptinka sita detale AKUSAN fyrmos kodu SS59999, kaina butu 15e, bet nera sandeliuose:(

Makacinas
2016.05.25, 20:53
originalas be nuolaidos 37e uz vnt, bet irgi nera sandeliuose:(

Dziugesiukas
2016.05.26, 10:02
va, va...nk nera intercarse, per mersedes daliu parduotuve tik originala pavyko rasti uz 89eu... reiks matyt devetos geresnes detales ieskoti...

Sam
2016.05.26, 10:12
Kaune nauji Nibeloj man atrodo buvo po 35e, o uz naudotus Minvenas po 20 prase. Pries 6 menesius.
Po 40 min mankstinimo ir truputi chemijos ir senieji veikia kaip nauji.

Dziugesiukas
2016.05.26, 10:52
Vietoje turejo ar reikejo laukti?

Raivo
2016.05.26, 11:41
Kaune nauji Nibeloj man atrodo buvo po 35e, o uz naudotus Minvenas po 20 prase. Pries 6 menesius.
Po 40 min mankstinimo ir truputi chemijos ir senieji veikia kaip nauji.

Jonavos g. po 5 pirkau, žinoma reikia atmirkyt nuo rūdžių ir žiūrėt, kad nebūtų išilginio klibėjimo, jeigu išdilę, rankinio stabdžio nebus.

Dziugesiukas
2016.05.26, 14:08
Skambinausi i Nibela. Vietoje nera, sandelyje nera, uzsakyti originalus po 89eu gali. Srote Panevezyje su kaladeles po 15eu gavau, bet irgi nudyle. teks ieskoti svarsciko, kad pavyrintu truputi.

Raivo
2016.05.26, 16:46
Įdomu kiek Trevire kainuotų užsakyti, čia kainos dar litais http://www.usaparts.lt/?q=5066567AA .

Mcu
2016.08.12, 00:11
Sveiki, norėjau nusipirkti rankinio stabdžio keleivio puses trosą ir man padavė gal kokio 50 cm ilgio nors maniškis apie 2,5 m. Gal kas nors žino jo kodą?

Vygis
2016.11.21, 17:22
Ar kas susidurę su tokio gėrio paieška ir keitimu https://www.moparpartsoverstock.com/p/Chrysler_2003_Voyager33L-V6-SMPI--4-Spd-Automatic-41TELX/ADAPTER-Right-Disc-Brake-Also-Includes-Self-Tapping-Screws-and-Boot--Right/6743670/05073640AA.html abiejuose pusėse supuvo tos lėkštės ir išsirovė rankinio kaladžių trvirtinimai. Stovėjimo stabdį naudoju kas du metus t.y. per TA kuri už 20 dienų :(

BOSAS
2016.11.22, 20:01
Dedam srotines.

Vygis
2016.11.23, 09:46
Bandau ir aš šrotines rast arba tokios kaip mano su skylėm toj vietoj kur kaladės tvirtinas arba jau labai arti to ...

BOSAS
2016.11.23, 21:09
Bandau ir aš šrotines rast arba tokios kaip mano su skylėm toj vietoj kur kaladės tvirtinas arba jau labai arti to ...
buna kad is kitos puses virinam saiba ir taip pastiprinam jei imanoma.

Vygis
2016.11.24, 15:27
Dėkui už patarimą leisgyves radau bandysiu šaiba dėt ir keit nes manosiose ne vietos fiksacijai bel landos pacams :) skarda visiškai supuvus.

audriusv
2017.06.05, 23:02
Sveiki,

Ėjau TA. Nepraėjau. Viena iš problemų - stovėjimo stabdžių stabdymo efektyvumas nepakankamas... Kas čia per problema ir kaip ją spręsti? Ką reikėtų daryti, ką keisti, kad užtikrinti tą efektyvumą...?

ramuz
2017.06.06, 07:18
Sveiki,

Ėjau TA. Nepraėjau. Viena iš problemų - stovėjimo stabdžių stabdymo efektyvumas nepakankamas... Kas čia per problema ir kaip ją spręsti? Ką reikėtų daryti, ką keisti, kad užtikrinti tą efektyvumą...?

susitvarkyt rankinį stabdį, jei nedažnai naudoji gal užteks tik kalades nutrint, su įspaustu pėdalu pasivažinėt keletą kartų po keliasdešimt metrų..bent aš taip visada prieš tech pabandau, jei nepadės teks reguliuot giliau

BOSAS
2017.06.08, 05:48
Sveiki,

Ėjau TA. Nepraėjau. Viena iš problemų - stovėjimo stabdžių stabdymo efektyvumas nepakankamas... Kas čia per problema ir kaip ją spręsti? Ką reikėtų daryti, ką keisti, kad užtikrinti tą efektyvumą...?

Reikia ideti nemazai darbo kad viskas gerai veiktu ir ilgam laikytu. Ten daug smulkiu niuansu su kiekvienu auto buna ir skirtingu.

Suprantu kad keistai skamba taciau kai su siais reikalais tenka daznai susidurti tai zinau ka kalbu. Ten net priklauso nuo to kokiu gamintoju dalys sudetos. Su tam tikrom dalim ten nieko nepadarysi.

Sauliuss
2017.09.25, 22:36
Prikelsiu temą, gal kam aktualu. Seniai jau sutvarkyta, viskas veikia kuo puikiausiai. Tvarkė servise, restauravo trosus, visa kitą profilaktiškai... Pagrindinė priežąstis - užkirmyję trosai, kurie lyg ir judėjo, bet pasirodo nepakankamai.

audriusv
2017.10.23, 15:37
susitvarkyt rankinį stabdį, jei nedažnai naudoji gal užteks tik kalades nutrint, su įspaustu pėdalu pasivažinėt keletą kartų po keliasdešimt metrų..bent aš taip visada prieš tech pabandau, jei nepadės teks reguliuot giliau


Dėkui, padėjo. Praėjau be problemų.

iGince
2017.10.23, 23:18
Dėkui, padėjo. Praėjau be problemų.

Viskas genialu kas paprasta!!!!