PDA

Žiūrėti pilną versiją : AD pavaros



Makena
2011.05.08, 19:55
Gal kitaip skambėt tūrėtų gija, man tik taip teišėjo. Pataisykit, vyrai, jei kas.
Reikalas tame, kad prisiskaičiau davelnia, o įdomumo tik tiek:
"Ru22 Rašyta: 2006.05.31 9:14
Pala pala.. Norite pasakyti kad vaziuojant galima junginet pavaras?? Visus metus atidroziau jau ir pavaras perjungiu tik visiskai sustojes.."
:D Juokais, broli, nesupyk, fainai nuskambėjo;)
Greičiausiai klausimas bus skirtas AD korifėjui "BOSAS".
Kas įtakoja OD įsijungimą? Jei tepalo, antifrizo temperatūra, tai kokia?
Jei greitis,tai koks?
Suprantu, kad viskas yra susiję ir apie tai už mane mąsto kompas ( pagarba tam išminčiui). Kadangi jo paprotint šiuo klausimu matomai nepavyks niekad, belieka viena išeitis - suklastot duomenis ir jį apgaut.
Man kelia įtarimą jo saviveikla ir lieku pastoviai nepatenkintas.
Jei gali, BOSAS, trumpai porą atsakymų įmesk, žinau juk, koks brangus pačio laikas. Dėkui.

BOSAS
2011.05.08, 20:55
OD įsijungima įtakoja dežes tepalo temperatura ir greitis. OD yra jungiamas 65 - 70 km/h ir 3 padetyje (taciau ne visiems modeliams tai priklauso nuo programos)
Temperaturos gerai nepamenu, bet gali buti ~70 laipsn

Jei nepatinka kompas isigek ji nuo kokiu 1998 metu ten naujesnes versijos jose kai kas yra ispresta.

Makena
2011.05.08, 22:18
OD įsijungima įtakoja dežes tepalo temperatura ir greitis. OD yra jungiamas 65 - 70 km/h ir 3 padetyje (taciau ne visiems modeliams tai priklauso nuo programos)
Temperaturos gerai nepamenu, bet gali buti ~70 laipsn

Jei nepatinka kompas isigek ji nuo kokiu 1998 metu ten naujesnes versijos jose kai kas yra ispresta. Va! Ačiū, BOSAS, viskas išsamu ir aišku. Tikiuos neklystu ir apie AD kompą mintį davei. Dėkui, broli.